Pařba v Bangkoku

• USA The Hangover Part II (více)

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

predator.1

O5 plný počet ***** Zachovy hlášky jsou brutální, měl jsem 14-denní neschopenku s natrženou bránicí. Moje komedie roku a už se nemůžu dočkat trojky, která by snad měla být v Evropě ( myslím Amsterodam ). ()

LIAcek

Hodnotím film samostatně, nejsem zatížená srovnáváním jedničky a dalších dílů. Byla to stejná prča jako ve Vegas, a je mi jedno jestli je to jednička nebo dvojka, tohle neřeším, já se chci bavit a bavila jsem se. ()

White-Man

Přesná kopie jedničky, akorát v jiném prostředí a s jinou kulisou. Scénaristé se mohli odvázat trochu více a ne jen trochu přepsat první díl. Některé momenty jsou nové a velmi vtipné, ale většina věci je převzatých a ty už mi příliš vtipné nepřišly. Kdybych zapoměl na jedničku, hodnotil bych určitě výše. Bohužel jednička byla perfektní a tak snadno se na ni zapomenout nedá. ()

Unterschleif

Trochu viac prehnané než jednotka. Čo sa humoru týka je to asi na úrovni jednotky. A rovnako ako pri jednotke došlo k chybe "najlepšie zábery dáme do traileru". Lepšie tri hviezdy. ()

swoulen

Bohužel poslední dobou se na csfd rozmáhá pseudointelektuálství a wannabe cool hodnocení filmů. Jistou dobu už ani nekoukám na procenta ani na komentáře, protože jsem se několikrát přistihla, že na film koukám očima někoho jinýho. Takže teď k filmu: Mladší a slabší brácha jedničky. Ale líbilo se mi to. Výměna wolfpacku v jisté pasáži za rozzuřené děti překvapila a pobavila. U závěrečných fotek jsem brečela smíchy a to se mi v kině nikdy nestalo. Jsem ten typ, co se baví potichu. Takže určitě na to běžtě, uvolněte se a bavte se. ()

Dextwer

Stejně jako jednička i Pařba v Bangkoku nezklamala, vtipný rychle jdoucí děj, který člověka nenudí a který mu dodává pozitivní energii v průběhu celého dějiství. Od začátku jsem se k tomuto druhýmu dílu postavil s předsevzetím, že nebudu hodnotit a porovnávat na základe podobností s jedničkou a vyplatilo se. Do kina jsem šel s pochmouřenou náladou po náročném pracovním dnu, ale Pařba v Bangkoku mi ji rychle zvedla. Spokojenost. Velké plus fotky na závěr opravdu stylové, scéna s taterem prostě paráda (trochu drsnějsi), škoda jen, že vycouvali z obsazeni Mela Gibsona.▐ Zajímavosti: * původně v roli tatera měl být obsazen Mel Gibson * Mike Tyson se ve filmu objeví jako zpěvák na Stuově svatbě. ▐ Moje hodnoceni: 75% ()

blondboss

Z Vegas sa dostávame do Bangkoku :) Po pravde, nerozumiem tomu, že to má len také slabšie hodnotenia, keďže si myslím, že táto bangkokská časť bola o niečo lepšia ako jednotka. Ešte viac humusnejšie, drsnejší humor a vtipnejšie situácie zakončené ešte brutálnejšími fotkami onej noci v závere. Naozaj som sa skvele pobavil a vrelo musím odporučiť. A Zach Galifianakis ako Alan je proste svetový. To treba vidieť. ()

BlondShark

Jasně, že to byl lehce předpokládatelný, podobný scénář jako u jedničky, jasně že Svatá trojice opět zasahuje, a jasně, že tento díl vůbec nezklamal! Čekala jsem všechno, jen ne to, že to bude srovnatelné, ne-li lepší od části první. Paráda lambáda ()

Šándor

Dvakrát stejný film. Ale už ne vtipný. Čekal jsem snad něco jiného? Vše podstatné bylo na závěrečných fotkách. ()

Blazis34

Pařba v Bangkoku neopouští od úspěšného téma, které se objevilo už v předchozím dílu. Jedna z nejpovedenějších věcí je už to, že Toddu Phillipsovi se podařilo znovu dát dohromady filmového Phila, Stua, Alana a Douga. Tento originální čtyřlístek je zárukou aspoň částečného úspěchu. Pro mě byl nejlepší Alan a jeho hlášky. Celkově film neodchází ze stínu z Vegas, ale pro mě tento díl zůstal z části právě v tom stínu. Je pravda, že laťka po prvním dílu byla nasazena hodně vysoko. Nejvíc jsem se pobavil při závěrečných fotkách, ostatně jako u prvního dílu. Pařbě v Bangkoku dávám 70% - lepší tři hvězdičky, ()

Ruud36

Opakový vtip už není vtipem. Zde to ale úplně neplatí. Ano, je to opravdu téměř zcela totožné jako jednička, ale přesto film pobaví. Nicméně, nebýt Zacha Galifianakise, bylo by hodnocení o jednu hvězdu horší. ()

Kaston

Průměrná a dost často i podprůměřná komedie, která vykradla snad každou minutu prvního dílu....poslední hvězdičku tomu navíc sebral Tyson a jeho falešný zpěv..... ()

boqvai.

Je to jako kdyby vám někdo znovu řekl vtip, který jste už slyšeli před dvěma roky. Zasmějete se, ale po chvíli si uvědomíte, že to není tak vtipný jako poprvé. ()

megajalec

Áno, je to veľmi podobné ako jednotka, ale funguje to rovnako (možno o kúsok slabšie, ale funguje). Bavil som sa, čo je asi najpodstatnejšie pri pozeraní komédie. Teším sa na trojku ()

Honziik17

Parádní, ale přece jen jednička byla lepší. A hlavně byla něčím nová. Tohle je akorát pokračování toho, co už bylo. Ale i tak super komedie. ()

Mr.Lojza

Rozhodně Hangover II. nebyl lepší než jednička, ale úroveň si drží stejnou, akorát každý z nás čekal ještě větší nářez než posledně a to jsme holt my Češi. A pokud se vyklube třetí díl a završili bychom to trilogií, tak bych se určitě rád podíval. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)