Druzí synové (S03E08) (epizoda)

Second Sons

Fantasy / Drama / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2013, 54 min

Konečně došlo ke změně k lepšímu. Osmá epizoda byla opět plná řečí, ale nešlo o nudné kecání o ničem a rozdíl byl hned znát. Většinu dílu tentokrát táhl Tyrion, byla radost sledovat ho a poslouchat, tvůrci znovu oživili i Daenerysinu linii a můj oblíbenec Ohař by mohl dostat více prostoru.(12.12.2017)

Nikterak výpravná, zato dobře vypointovaná epizoda s působivou svatbou a mrazivým finále s nenápadně poodkrytou indicií jakým stylem se příběh ze severu asi bude ubírat dál. Opět famózní scény s Daenerys. Čím později přepluje moře, tím větší pumelenice to bude.(13.5.2017)

9/10(25.4.2016)

• JohnMiller

Nečakal som, že jediné čo ma v tejto epizóde bude baviť je túlanie sa Hounda s Aryou. Ťahá sa to ako sopeľ a do kopy sa tam nič svetoborného nestane. Vôbec ma to nebaví, je to pre mňa také ako z núdze cnosť.(17.7.2016)

Zatiaľ najvtipnejšia epizóda, ktorej ale nechýbali ani dramatickejšie pasáže. Bavil som sa celý čas aj vďaka tomu, že sa na scéne konečne za celý čas neobjavili nudné prvky seriálu ako Jon Snow, Divokí a konečne si tvorcovia dali pohov aj s už stereotypnými scénami mučenia Theona Greyjoya. Zaslúžený plný počet.(29.7.2016)