zekon

Tak zázrak se nekoná a jako většina pokračování jde o nadstavenou kaši. Vidět se to dá ale na geniální 1 to nemá. Zbytečná práce. ()

RoyBatty444

Príbeh je štandardný looser s ambíciami stretne ešte väčších loosrov aby mohol zažiariť a zhasnúť a opäť sa motivovať aby si išiel za svojim snom napriek tomu, že mu život dal facku ako mrakodrap. Nie je to zlé ale chýba tomu iskra a nejak to prefrčí ako pekný ale málo ochutený prívarok. Na naladenie sa na Monsters, a.s. celkom použiteľné. ()

Airon

Pixar je opäť spať ,po menej úspešných rokoch prichádzajú Mike Wazowski a James P. Sullivan v Monsters University a nie je pochýb že sa vybrali správnou a osvedčenou cestou. Výborný príbeh ,humor a celková atmosféra celého príbehu prinášaju prvotriednu zábavu nie len pre deti ale aj dospelých . 85% ()

zurivymlok

Nejenže Pixar poslední dobou s výjimkou Rebelky jen recykluje staré hity, ale oni je recyklují tak zoufale průměrným způsobem, že je to až k pláči. Podle mě přechod pod Walta Disneyho Pixaru neuvěřitelně uškodil, nikoliv co do animačních technik, ale hlavně do originálních příběhů a kreativity. ()

Tomulka

Nebylo to špatné, ale k jedničce se to nepříblížilo. Vtipné to nebylo ani trošku. A roztomilé taky ne. Prostě tomu chyběl MIke Wazowski (ten co je vtipnej až to bolí) a taky tomu chyběla Bo a dospělácká zápletka. ()

skok01

Scénář, námět, animace a dialogy jsou skvělé. Ale musím popravdě říct, že jsem od volného pokračování Příšerek čekal víc. Příšerky 1 byly naprosto úžasné, Příšerky 2 mě docela zklamaly. Ale ať nejsem příliš kritický, až na drobné mouchy (občas váznoucí a pomalu odvíjející se děj a docela o ničem scény) musím říct, že i Příšerky 2 mají své kouzlo a že mě docela potěšily, jsou dobré a mají světu co ukázat. Dal jsem sice 4* ale spíše to vidím na 75%. Celkově to hodnotím jako velmi dobrý a povedený animák, ale Příšerky 1 nepřekonal. Nicméně doporučuji ke zhlédnutí, neuděláte chybu a budete se bavit. ()

marien1039

Ačkoli se to nevyrovná vymakané jedničce, pořád je toto povedený pixar, který vždycky překvapí a nadchne. Jsem si jistá, že kdyby toto nebylo druhý díl legendárního prvního snímku, dostalo by to mnohem více bodů, ale takto lidi budou zklamaní už principu. Rovněž dabing je skvělý. Tomáš Trapl jako Mike Wazowski je naprostá trefa do černého. Přitom tento frajerský muzikálový herec zas až tak nedabuje. ()

prostoreka

Keby sa dalo, dám 2,5 hviezdičky, ale nakoniec to vypálilo takto. Bola som dosť sklamaná z celého študijného programu na univerzite. ()

Chlo0opek

Takové vcelku běžné pokračování, které staví na úspěchu 1. dílu. Dá se říct, že nic moc nového.. Ale podívat se na to teda určitě dá. ()

Qer

Druhý díl příšerek mě mile překvapil. V úvodu jsem se obával, že se bude jednat o nenápaditou peníze ždímající nudu, která se mizernými gegy bude táhnout od začátku až do konce. Opak je pravdou. Druhé Příšerky jsou rozhodně jednou z nejlepších pixarovek za posledních několik let. Je to vtipné, roztomilé, nápadité a barvité. Lehounce a šikovně pracuje s odkazy na první díl, ale příběh na nich samozřejmě nestaví a jde si svou cestou. Seznámení Mika a Sullyho je kouzelně natočené a vy s chutí sledujete jejich proměnu z rivalů v opravdové přátele. Skvělé! ()

kodwin

Začátek se mi líbil, ale film postupně upadal do průměrnosti a zavedených klišé o outsiderovi, který dobyl svět (příšerek). Pokus o zpochybnění úspěchu byl jen oddálením finálního happy endu. I tak lehce nadprůměrný animák. Pixar je zkrátka Pixar. Slabší čtyři hvězdy. ()

Kivis

Film ze série Albert :o) Nic lepšího už tehdy neměli. Jeden ze slabších animáků, ale uričtě to nebyla promrhaná devadesátiminutovka. Pár dobrých vtípků se našlo a pro večer, kdy chce člověk jen vypnout hlavu, je kvalita dostatečující. Ale přeci jen je to spíš už pro mladší publikum než pro celou rodinu. ()

Poklekněte před studiem Disney!

Poklekněte před studiem Disney!

17.11.2013