Komentáře uživatelů k TV pořadu (208)

Jediné spravodajstvo, čo sa dá pozerať. V porovnaní s takou Markízou, ktorej objektivita je na bode mrazu, má ČT 100 bodov.(13.10.2011)

Nejkvalitnější zprávy které se týkají převážně ČR, bohužel to neznamená že jsou dokonalé. Objektivita by mohla být občas lepší, informace by mohli být lépe podané a tak dále. Ale postupně se zlepšují, tak uvidíme. Třeba se jednou dostanou trochu nahoru. Dávám sice 4 hvězdičky, ale jen protože jsou nejlepší v ČR, a jelikožse to nedá porovnat s filmy nebo serialy.(12.1.2011)

• Henk123

Vytváření strachu, vytváření zvrácených hodnot, záměrné manipulování věřejného mínění, objektivita = 0... PRESSTITUTKY.(19.3.2014)

• Avari.73

Propagandistický škvár tvářící se seriózně. Je jasné, že jako někteří politici i moderátoři (že Kubale) jsou často na US ambasádě pto instrukce. V poslední době ty novinářský hovna začínají nabírat na síle (US konvoj, US útočné války, migrace atd atd.) Pražská kavárna kolem Havla si mne ruce. Dřív ČT lidem předkládala "pravdu" z Moskvy a nyní z Washingtonu. Smutné, kolik lidí to ještě neprokouklo.(6.9.2015)

Objektivně nejlepší zpravodajství, kde nepapouškují pěkné ksichty.(6.3.2010)

Profesionální zpravodajský pořad. Jen by stačilo původních 30 minut místo nynějších 45 a nové "interaktivní" provedení pořad nijak nezlepšuje. Přes tyto výtky jsou Události vysoce kvalitní zprávy, které nemají u nás konkurenci. A že to je zmanipulované jak zde někteří píšou? Prosím vás, nežijeme přece v KLDR...(21.5.2013)

• Micione

Neobjektivnost zabalená v důstojnějším hávu.(8.1.2014)

Když Události porovnám s obdobnými pořady českých TV stanic, nemůžu než chválit. Kdyby byli události méně politické a více pozitivní tak bych jednu hvězdičku i přidal, ale to už bych chtěl asi trošku moc :-).(10.10.2009)

Rozhodně nejlepší zpravodajský pořad u nás.(14.2.2010)

Minimálně o třídu výš než paralelní relace na Nově..(22.2.2010)

Rozhodně nejlepší české zpravodajství na TV obrazovce. S Novou a spol. se nemůže rovnat, jelikož Události nepostrádají serióznost, nepřikrášlují informace a zprávy uvádějí příjemní moderátoři.(26.11.2011)

Jsem jediný, kdo je zklamaný novým „zjevem" zpráv?(29.5.2012)

Usedlejší, konzervativnější, důvěryhodnější, méně akčnější než na soukromých televizních stanicích. 70% - 4****(4.12.2009)

• sskrblik

Solidní zpravodajství - KDYSI! Dnes se ovšem z celé České televize stává odpudivá komerční televize. Onehdá jsem u poslechu zpráv ČT nevěřil vlastním uším, že to není NOVA.(20.7.2010)

Jediné jakž takž kvalitní tuzemské televizní zprávy a udělám-li si večer čas, sleduji z principu pouze je.(22.10.2010)

• KASUGI

Vítejte v totalitě. Opět. Když onehdá čt1 označila tisícovku důchodců a rodičů s dětma ve Vansdorfu jako pár stovek neonacistů, byl to slabý čajíček proti tomu, co se v čt dějě od "uprchlické" (a ukrajinské) krize. Má cenu rozepisovat? Rozumný člověk si pravdu najde sám, muslomrdi a pražskokavárenská verbež dá pět hvězd.(29.11.2015)

• Zemi11

Možná trochu vylepšit design, abychom nemuseli za zády moderátorů sledovat upocené Mařeny běhající po kanceláři.(9.9.2009)

Ohódnotil jsem čtyřmi hvězdičkami v době, kdy ještě nezměnili studio v toce 2012. Od té doby, co tam courají a vůbec mi přijdou kolikrát moderátoři, jak pod vlivem, mám chuť hodnocení snížit. Stále jde ale o nejlépe a nejprofesionálnější vedenou zpravodajskou realci v naší zemi.(7.6.2012)

• VeverkaLesni

Zarucene nejlepsi zpravy co v TV vecer bezi, ovsem i tak se jedna jiz o velmi komercni pseudo zurnalistiku a zpravodajstvi.(24.2.2016)

BBC to není a kvalita jde pomalu (ale jistě) dolů - zatím stále ještě ****(20.2.2010)

Novejsi disign Udalostem rozhodne prospel, je libivy, decentni a seriozni, presne takovy, jake by mely byt i ony zpravy. Snad take vetsinou jsou, tradicni a prijemni moderatori, vecne zpravy i to, jak to je chronologicky usporadane, kulturni cast, to vse mam na nich rad. 1* ubiram za jakysi lehky zavan napodobovani TV Nova, coz je rozhodne krok zpet.(12.6.2011)