Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě. (Česká televize)

HiddenDragon

Takhle ja si predstavuju seriozni zpravodajstvi. Hlavni moderatorky(i): vsechny decentne oblecene (hezky, ale aniz by to odpoutavalo pozornost), navic jsou sympaticke. Reporteri v terenu: z celeho sveta, kazdemu je dobre rozumet, komentare maji hlavu a patu. A hlavne, fura zpravodajstvi ze sveta (coz se o takove Nove neda rict ani ve srande) - samozrejme i z CR, ale je to tak pul na pul, a tak to ma byt. Kdyz novou formu Udalosti zavedli, trochu mi vadila relativni zdlouhavost (zpravy trvaji nejakych 50min), ale casem jsem si na klidnejsi, ale dukladnejsi tempo zvykl...navic to hlavni se dovite behem prvni pul hodiny, pak uz jsou spis temata s komentari, nebo nejaka kultura, cili jakysi fakultativni "bonus". A v neposledni rade, protoze se jedna o verejnopravni kanal, si muzete kdykoliv pustit "prosvihle" zpravy zpetne na webu zdarma (samozrejme kdyz nepocitam koncesionarsky poplatek). Pet hvezdicek nedavam zadnemu TV poradu z principu, ale fakt je, ze Udalostem neni prilis co vytknout, osobne mi prijdou objektivni (i kdyz se lehke kiksy najdou). ()

Paity

Ohódnotil jsem čtyřmi hvězdičkami v době, kdy ještě nezměnili studio v toce 2012. Od té doby, co tam courají a vůbec mi přijdou kolikrát moderátoři, jak pod vlivem, mám chuť hodnocení snížit. Stále jde ale o nejlépe a nejprofesionálnější vedenou zpravodajskou realci v naší zemi. ()

Zik2

Po deformě, pardón, reformě hodnocení snižuju o dvě hěvzdy, a kdyby nestálo na komerčních televizích za...nic, dal bych mu klidně níže. Enšpígl říká, že je ČT stejně neobjektivní jako TV Hovna - to si můžu ověřit těžko, leda bych se jel mrknout do Sýrie, a na to se mám přeci jenom moc rád. Ale forma byla až donedávna o dost lepší, teď už je jen lepší. ČT alespoň povětšinou vybere opravdu zajímavé věci, a nemá zapotřebí prohrabávat facebooky, jestli tam náhodou nějaký element netroluje, a pokud ano, natočí se o tom velmi dramatická „investigativní“ reportáž s temnou hudbu a těžce fundovanými výpovědmi „psychologů“ a „právníků“ (taková ostuda právnického stavu, která na jaře nabádala hatery jakési veselé skupiny, ať se obrátí na CIA, neboť severy Facebooku se nacházejí v USA, se stala rychle memem). Nicméně ten, kdo vymyslel, že budou všichni při vysílání z terénu chodit jako blbečci a kamera je bude zabírat zespoda, aby to nebylo tak suchý, že jo, by zasloužil cenu za dementizaci roku. Být reportér, tak zvažuju výpověď, protože z těch chudáků dělají voly. ()

Mo.

Mezi Televizními novinami TV Nova a Událostmi České televize je sice rozdíl přímo nebetyčný, ale i tohle je pořád jen nechutný publicistický mainstream s politicky korektními kecy a ještě k tomu ne zrovna kvalitní (možná tak na ty malé české poměry). Jako všechny takzvaně seriózní média, hraje si i ČT na to, že přináší divákovi stoprocentně nezaujatý pohled a ryzí fakta (což by mělo být hlavní rolí jakékoliv žurnalistiky) a přitom je to ve skutečnosti jen systémový bullshit, který má stále menší výpovědní hodnotu (protože na kvalitní novinářskou práci nejsou prachy). Výsledkem je pouze to, že se ten bulvár, na rozdíl od Blesku, tváří vážně - a o to je to někdy horší, protože lidi jim to žerou. Jediným řešením je na to prostě nekoukat. ()

ClimbVibe

Události, které byly příjemně vyvážené a konzervativní jsou teď "jasné a spolehlivé" a mě se z této transformace dělá zle. Akční moderátoři u dotykové obrazovky se dokážou věnovat jedné události skoro půlku pořadu. Druhou zaplácnou tak trochu Toulavou kamerou. Co si můžete být jistí je to, že bude zpravodajství ze sjezdovek.. Opravdu nevím proč se mění něco co tak fungovalo. Proč mě ČT nutí abych si radši přepnul na Televizní noviny Novy, které nesnáším? ()

Foxhound#1

Jediné televizní zpravodajství v Česku, které si za ty roky udrželo jakž takž úroveň a hlavně poskytuje seriozní zprávy a ne drby z bulváru či zprávu o bábě pod kořenem. ()

jarmik

Nejsem sice člověkem, který by hltal jakékoli zprávy v TV, ale přesto jsem rád, že jako národ máme Českou televizi... Snad se vždy bude držet svých zásad. Věřím. ()

Esgalnor

Nejobjektivnější zpravodajství na našich televizích, které si jen za to zaslouží hvězdu navíc. Do toho decentní moderátoři, kvalitní studio, slušně zpracované reportáže. Oproti úděsnému zpravodajství na Primě, špatnému (přesto lepšímu než primáckému) na Nově a děsuplnému na Barrandově jde o bezkonkurenční jedničku. ()

bobstock

Nejnormálnější zprávy v televizi, bez reklam na vlastní zábavné pořady, hledačů hub a zvířátek ze zoologické. ()

Janko666

JEDINÁ zpravodajská relace v ČR. To, co vysílá Nova a Prima tak nazvat nejde. Hodnotit nebudu prže jsem neviděl všechny díly :D ()