mosnak

První část filmu byla spíše průměrná, ale ta druhá byla vynikají. Spojení Toma Hardyho s postavou Venoma se podařilo. Doporučuji - 83% ()

Magika82

Fantasy komedie v podání Marvelu. To jest to, čím tímto pro mne jejich Venom (Jed), jest. Závěrečná scéna však přiměla ke smíchu i mne, a musela jsem si ji pustit několikrát znovu... Herecké výkony, Velmi dobré. Digitální triky, Velmi dobré. Scénář, jednoduchý a v tomto případě potvrzující, že v jednoduchosti je síla. Tedy Výborný. Opětovné poučení, že hrát si na Boha se opravdu nevyplácí, zdůrazněno Velmi dobře... Co dodat? Ach tak, shrnutí hodnocení: Krásných 80%... ()

Milky.

Zezačátku vyjmenuju zápory. Celé to je strašně CGI, až to je trapné, hlavně Venomův jazyk je tak nějak mimo mísu. Taky to celé působí tak nějak jako intro k nějakému jinému filmu. Vlastně se to celý film lehce rozjíždí a pak to skončí takovým tím staromilským "velkým" finále. Působí to skoro jako film ze začátku tisíciletí. Což zase ale není až tak špatné. Prostě nic komplikovaného jako dnešní Marvel-universa, DC-dementiverza atd. Film, který má úvod, pobaví vás a pak po nějaké bitce skončí s lehkým náznakem "něco ještě bude". Skoro bych to nazval retro. A ty klady? Tom Hardy si moc nezahrál, ale táhne s Venomem celý film. Hláškování jede na plný plyn a obecně je radost to sledovat. Já se královsky bavil i při akci a rozhodně víc než u starého Spidermanova Venoma. No řekněme tedy, že je to takové béčko, které, kdyby vyšlo 15 let zpátky, má parádní úspěch. Já si ho tedy užil, podle toho tam vrhnu hvězdičky a budu tomu říkat Guilty pleasure. A nebo Návrat do minulosti. ()

zelvicka.

"Koho nám vybrali na castingu do hlavní role?" - "Toma Hardyho, pane režisére." - "Ježíši. Dejte mu něco před obličej, ať na něj nemusím koukat!" ()

cesky_hrac

Poslední dobu mě filmy od Marvelu nebaví. Ale tohle bylo něco jiného! Celý film jsem se nenudil! Ani jednou jsem nepokládal ruku na čelo! Zkrátka mě to sakra bavilo! Ach ta akce! Pro mě rozhodně nejlepší Marvel film za posledních pět let! Dávám 8/10!!! ()

Mikino00

Tady je hodně věcí špatně. Počínaje odbytým a nefunkčním scénářem, příšernými dialogy i bez logičností děje, konče mizernou akcí a herci, co nevědí, proč se proboha upsali takové patlanině. Filmu hodně ubližuje mizerný dabing, ale i tak se jedná o naivní nelogickou pohádku plnou lapsů, která spíše působí jako z kresleného filmu, kde se tolik na kvalitu nehraje. Místy, ale baví a překvapuje tím o jak nevyužitý potenciál vlastně jde. Slovní výměny mezi Hardym a jeho mimozemským kamarádem mě asi bavily nejvíce a je škoda, že jsme si jejich symbiózy v reálném životě mimo hlavní linku nemohli více užít. ()

Untentrauer

Tak trapné hlášky, narážky a vtipy jsem už dlouho nezažil. Poslouchat rozhovory Hardyho a Venoma mezi sebou to bylo něco opravdu příšerného. Navíc první půlka filmu je takřka o ničem, ta druhá je o kus lepší. Celkově mě film nijak nepobavil a považuji ho za ztrátu času. ()

Camus

Tomu filmu někdo vystřihl celou prostřední třetinu, kde se asi měl Venom s Brockem zkamarádit. Aneb kašleme na děj a necháme tam jen nějaké hlášky a samozřejmě akční scény. ()

Marys

Jedna z najslabších komiksoviek v histórii. Nezachránil ju ani Tom, nech už bol akokoľvek Hardy. Množstvo klišé a nelogických scén, ktoré sa nehodia ani Batmanovi rokov 90-tych. Premrhaný potenciál jedinečného kúsku. ()

perko

Komiksárna, která je z trochu jiného soudku než 10 let nám předhazované filmy z universa Avengers, kterých už mám osobně plné zuby. Tohle je takové temnější zpestření žánru nejen díky ukusování hlav. Ještě přidat krev a jsem naprosto spokojen. Takže příjemná oddychovka. We are Venom! ()

Oralfabet

Ze začátku takový lehce podprůměrný, ale ok, pak na chvíli překvapivě celkem fajn a ke konci už jenom horší a horší. Problémů to má hodně, ale tím největším je podle mě nevyváženost tónu filmu, občas to směřuje skoro až někam do hororových končin, jindy je z toho zase komedie... (a nijak zvlášť vtipná) Což mi připomíná, že potitulkovka s Woodym Harrelsonem s vizáží alá Levák Bob, nemůže vzbudit snad nic jiného, než smích. A to po ní začnou hrát RTJ. Každopádně... Ne úplně karastrofa, Hardy to celkem táhne, i když by mu asi pomohlo, kdyby bylo jasné, v čem to vlastně hraje. Monentálně je to tady 658. nejoblíbenější film... WTF 4/10 ()

holyterry

Snad nejsem jediná která šla do kina s úplně jiným očekáváním. Ale to co se dělo na plátně nebylo tak příšerné. Sice ano asi prvních dvacet minut mi nuda v mé hlavě našeptávala abych z kina odešla. Pak se ale něco změnilo a vše co se na plátně hnulo jsem pozorně pozorovala. Do kina jsem šla s vědomím že se mi to možná bude líbit a nebo to dopadne jako Amazing Spiderman - úžasný trailer ale hodně špatný film. Nemůžu říct že se mi film nelíbil ale pořád je tu mnoho věcí které mi Venom nedal a já je s napětím očekávala až do konce samotného filmu a ony se neobjevily. Nejsem fanda těch extrémních krváků ale myslím si že tady pár desítek hektolitrů umělé krve by se hodilo. Taky to není tolik temné a ,,pro děti do 12 let nepřístupné" jak by se mi líbilo. Navíc jsem čekala že se toho dozvíme o mnoho více o symbiontech a myšlení samotného Venoma. I tak ale nemůžu dát filmu horší hodnocení než čtyři hvězdičky. ()

Blue.Shark

Další Marvelovka, která z těch ostatních vyčnívá jako kolečkové křeslo z Charlese Xaviera. Venom je o mnoho temnější, než cokoliv, co jsme mohli z komixů vidět za posledních 5 let. Nevsází tolik na velkolepé bitvy, kde padají baráky, ale jde na to spíš komorně, což je něco, co tu dlouho chybělo. Tom Hardy je v roli Eddieho naprosto perfektní a v kombinaci s oportunistickým Venomem se jedná o jednoho z nejsympatičtějších "hrdinů" komixového světa. Začátek je příjemně pomalý, což mi udělalo radost, protože už vážně nemůžu vystát ty filmy, kde se střílí od začátku do konce a člověk odchází z kina v téměř komatózním stavu. Další věc, která mi udělala velkou radost je téměř absence šablonovitého postupu "milujeme se - pohádali jsme se - udobřili jsme se", který se v mírně obměněných vriantách vyskytuje snad v každé Marvelovce. Neskutečně se povedl vizuál - symbionti vypadají fakt bombasticky a zároveň dost ohavně. Jde z nich respekt, který z nich jít má a to je dost zásadní plus. Hlas Venoma (tedy hlas Toma Hardyho) je úžasný jako vždycky a spolu s trochu výraznější hudbou dělá také filmu obrovskou službu. A teď k tomu, co se mi nelíbilo - zbytečně chaotický, přeefektovaný závěrečný souboj, kde nebylo často poznat, co se na plátně děje, a potom přílišná snaha o "friendly neighborhood venoma". Mám tohohle černého hleňáka zafixovaného jako zlého, ale tady tak prostě nepůsobil, i když se film snažil ukázat, jak sobecký je. Tak či tak byla návštěva kina silným zážitkem. Takhle nadšený a přišpendlený v sedadle jsem byl naposled na prvním Spider-Manovi, když mi bylo 12. ()

Deywid

Hardy to drzi nad vodou, i ked je to castingovy omyl, ale aspon sa clovek na jeho interakciach s Venomom bavi.... Vsetko ostatne je hlupe, nudne a miestami az otravne. ()

Flopik

Tom Hardy v marvelovke, to som si teda nemohol nechať újsť.Trailer bol výborný a čo sa filmu týka tak isto.Skvelo som sa bavil.Hardy je skvelý, je to vtipné aj keď možno menej ako by sa čakalo.Chválim však aj niektoré scény v laboratórii , ktoré miestami pripomínali horor.Venom sám o sebe skvelá postava, výborný hlas.Rozbeh je troška pomalší, no akonáhle sa Venom spojí s Eddiem tak nastáva akčná jazda ktorá nemá konca.Samostatný film podľa mňa vyšiel na výbornú aj keď určite je čo zlepšovať.Záverečná akcia skvelá , aj keď troška neprehľadná a rýchla.Na Carnage v podobe Woodyho sa riadne teším.U mňa za 5* a 90%. ()

Illy

Po megalomanských Avengers, teenagerovském Spider-manovi a téměř televizním Ant-Manovi, mi Venom přišel jako totální béčko z tohohle světa. Ale béčko v tom nejlepším slova smyslu, zábavné, nahláškované a příjemně tmavé... S absolutně parádním Tomíkem Tvrďáků. Bavil jsem se.. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony