Tornádo je zlo, se kterým nelze bojovat. Nejde ho porazit ani zastavit, vždy vyhraje. Jediná možnost na přežití je ukrýt se před ním. A potom počítat ztráty. K záchraně života je třeba včasné varování, ale kdo by v oblastech, kde se tornáda běžně nevyskytují, sledoval, jestli nehrozí nebezpečí? Jen náhodou objeví blížící se hrozbu April Saundersová (Mimi Rogers), která se už roky zabývá zkoumáním přírodních živlů. Těžko jí ale někdo uvěří, že se na Seattle žene katastrofa, kterou si jeho obyvatelé neumějí představit ani ve svých nejčernějších nočních můrách… (oficiální text distributora)

Bau.Baushka odpad!

Tak toto je opravdu katastrofa. Přírodní vlivy jsou zde popřeny, aneb dům je naprosto zbořen, lidi 5 metrů od něj na zemi bez škrábnutí. Co se týče výplňové pěny kolem, tak tady bych byla ochotná jít s hodnocením i do mínusu! Bad boy do kterého se mladá zakouká je na zabití a vzhledem teda taky neláká. ()

ijacobo

Film spíše podprůměrný. Nicméně dívat se na to dalo, hlavně díky věrnému propracování tornáda a efektů. Proto dávám o tu jednu hvězdu více. ()

JaguarN

Od tohoto filmu jsem nic nečekal, takže mě docela mile překvapil. Na to, že to byla televizní produkce, se na to dalo i celkem koukat. A ty mraky byly vážně krásný... :-) 50% ()

Lisak5

Velice průměrný film, kterých je v téhle sféře (tornáda, tornáda a zase jen tornáda...) několik, a které se jen minimálně liší jeden od druhého. Prakticky nic co by mě nějakým způsobem jakkoliv zaujalo.. ()