Peter Highman (Robert Downey Jr.) je na cestě z Atlanty zpátky do Los Angeles, kde jeho manželka čeká jeho dítě. Po incidentu s Ethanem (Zach Galifianakis), se oba dostávají na seznam nežádoucích osob. Peter se tak musí dostat zpět po svém. Jeho věci ale zůstaly v letadle a musí se tak vydat spolu s Ethanem autem. Ten míří do Los Angeles, aby zkusil štěstí jako herec a veze s sebou popel svého otce, který chce vysypat do Grand Kaňonu a svého psa Sonnyho. Poté, co Ethan cestou utratí většinu peněz za marihuanu, musí jim Peterova manželka poslat peníze přes Western Union. Ethan si ale nechal peníze poslat na svoje umělecké jméno. Peter je zmlácen pracovníkem Western Union po hádce se zaměstnancem Western Union, který jim odmítl vydat peníze. Po neprospané noci, při které Ethan i jeho pes onanovali, se Peter rozhodne odjet. Vyloží Ethanovy věci a vezme auto. Najde ale popel jeho otce a když ho chce nechat nad dálnicí, změní rozhodnutí a vrátí se. Ethan uvěří tomu, že jel pouze pro snídani. Ethan usne za volantem když Peter dohání spánek a vybourají se. Po propuštění z nemocnice pro Petera přijede kamarád Derryl a nakonec vezme i Ethana. Oba je ale vyhodí potom, co omylem vypije kávu z popela Ethanova otce. Půjčí jim ale auto a vyrážejí na cestu. Oba jsou pod vlivem marihuany a Ethan omylem dojede na hraniční přechod do Mexika. Tam Ethan utíká a Peter je uvězněn za držení marihuany... (TV Prima)

pan Spock

Po dlouhé době jsem se konečně pobavil u velmi slušné o hlavně vtipné komedie. Downey Jr. i Galifianaski byli ve svých rolích naprosto skvělí a sledovat jejich nechtěnou road-movie byl zážitek. I vedlejší role byli obsazené velmi dobře. Film má spád a ani na vteřinku nenudí. Velmi příjemné překvapení. ()

stuj

Pohodová road movie komedie. Jeden normální (Robert Downey Jr.) a druhej blbeček (Zach Galifianakis). Ten normální bohužel musí kývnout na blbečkův návrh, že se dopraví do společného cíle přes celé státy spolu.... Celkem příjemný filmek. Nijak náročný, ale pobaví. A kdo rád Downeyho, tak jistě zaplesá. P.S.: Floydovský "Hey you" bych v soundtracku fakt nečekal. :) ()

karmalat

Ani komedie, ani psychologický film. Pár zdařilých momentů, ale jako celek je to tak trochu prasopes. Takže mám takové rozporuplné pocity, ale znova bych to tedy vidět nechtěl. A ani nevím komu doporučit. ()

jayjay11

Lahodná pochúťka!!! Po dlhej dobe niečo na čom som sa pobavil a to asi preto že som od tohto filmu nič moc nečakal.75% Vrele odporúčam ()

RadimRay

Docela drsná komedie, místy vtipné, jindy kruté a bohužel i někdy trapné(onanujícího psa si mohli odpustit)! 55% ()

may23

Z tohoto filmu mám takové smíšené pocity. Zach Galifianakis je znovu skvělý o tom žádná, na druhou stranu se z toho určitě dalo dostat víc. Bohužel se tam najdou i hluchá místa, kdy zábava poněkud slábne. Nemůžu se také zbavit pocitu, že to nebyla ideální role pro Downey. Závěrem tedy, není to sice tak dobré jako Hangover, ale stále to patří k vyššímu nadprůměru dnešních komedií. ()

PouPou 5

Zach Galifianakis opět hraje skvělého blázna. U některých scén jsem se opravdu nasmál, ale celkově je tento film průměrný. Je to takový oddychový film s více méně nezáživným dějem. Dal jsem 3 hvězdičky které udělali herci s malou pomocí scénáristů. ()

xxxblade

Parádní road movie s humorem který sme videli v Pařbě ve vegas. Myslím si , že k Zach Galifianakisovi jdou role hlupáků ušity na míru. Člověk se paradně nasměje a někdy kroutí hlavou. Jestli se Vám zamlouvala Pařba tak se budelíbit i Na doraz. Ovšem musím říct , že téhle komedii chybí te správný říz co má Pařba ve vegas. ()

Tunator

Příjemná nenásilná komedie. Sice místy na hraně, ale když se chcete bavit a nečekáte kdovíco, tak mile překvapí. Určitě se člověk zasměje. Podruhé to ale vidět chtít nebudete... ()

David_SVK

Nápad to bol dobrý a svedčí o tom aj to, že vo filme vládne dobrá atmosféra od začiatku po koniec, čo som už dlho pri road movie nezažil, no musím povedať, že bez skvelej hlavnej dvojky by to bolo o ničom...Ale na Hangover to nemá... ()

Brunetgirl

Asi bych si jej nikdy normálně nepustila, nebýt Roberta v hlavní roli, ale po shlédnutí ho hodnotím příjemnými třemi hvězdičkami, ta čtvrtá je za Roberta, který se své role zhostil opět více než dobře a pro ženy je vizuálním potěšením v průběhu celého filmu:) Oddechový film, osobně jsem se u něj příliš nepobavila, ale i tak ve mě zanechal velmi příjemné pocity, snad z toho, že film ukazuje pozitivní charakterové vlastnosti nesourodé filmové dvojice, která si i přes extrémní odlišnost k sobě našla cestu a lásku:) americké I love you samozřejmě zazní,), jako Češce mi to případá, z úst muže do ucha muže, stále ještě trošku zvrácené, ale zvykám si:) Některé scény jsou zbytečně vykonstruované - zmlácený Robert alias Peter nějakým válečným invalidou??? Wtf? Moc jsem nepochopila proč jednoduše neutekl, před vozíčkářem by to nemělo být až tak těžké, ne?:) Nehledejte logiku a berte ho tak jak je a bude se vám líbit ( možná) :) ()

matkoslav1

Za mě lepší než Hangover, reálnější, normálnější, příjemnější. A prostě příběh o přátelství, ne jen o alkohole a tom, že si nepamatujete, co po desátém panáku přišlo. Každopádně dobrý film. Lepší, než jsem čekal. ()

Thomrius

Vcelku dobrá komedie, která svede dva rozdílné charaktery k sobě. Párkrát jsem se opravdu dobře zasmál, kanál na dálnici se jim opravdu povedl :) 4- ()

aneken

Nepříliš povedená komedie, která není ani moc vtipná, asi jsem po Pařbě ve Vegas očekával příliš... Galifianakis vyloženě přehrává, místy mi přijde trapný stejně, jako jeho podivná chůze. Downeymu role sedla daleko více, ale bohužel ti dva dohromady nefungují jako pár. Celkově vzato jsem se až na pár gagů moc nebavil, což je u road-movie komedie zatraceně málo... ()

Jannine

Na tenhle film jsem se docela těšila. Námět mi přišel originální, výběr herců zajímavý, bohužel, jak už to tak bývá, když se na něco moc těšíte, obvykle vás to zklame. Pro mě to nebyla komedie, jestli jsem se zasmála třikrát za celý film, tak to bylo moc. Navíc obě hlavní postavy, jak "blbeček" Ethan tak i arogantní Peter, mi byly vyloženě nesympatické. ()

Oscarová komedie od tvůrce Pařby?

Oscarová komedie od tvůrce Pařby?

02.10.2009

Čím dál lepší obsazení nabírá nová road trip komedie Todda Phillipse Due Date, kterou se režisér pokusí navázat na mimořádný úspěch své Pařby ve Vegas. V produkci studia Warner Bros. si Robert Downey… (více)