Peter Highman (Robert Downey Jr.) je na cestě z Atlanty zpátky do Los Angeles, kde jeho manželka čeká jeho dítě. Po incidentu s Ethanem (Zach Galifianakis), se oba dostávají na seznam nežádoucích osob. Peter se tak musí dostat zpět po svém. Jeho věci ale zůstaly v letadle a musí se tak vydat spolu s Ethanem autem. Ten míří do Los Angeles, aby zkusil štěstí jako herec a veze s sebou popel svého otce, který chce vysypat do Grand Kaňonu a svého psa Sonnyho. Poté, co Ethan cestou utratí většinu peněz za marihuanu, musí jim Peterova manželka poslat peníze přes Western Union. Ethan si ale nechal peníze poslat na svoje umělecké jméno. Peter je zmlácen pracovníkem Western Union po hádce se zaměstnancem Western Union, který jim odmítl vydat peníze. Po neprospané noci, při které Ethan i jeho pes onanovali, se Peter rozhodne odjet. Vyloží Ethanovy věci a vezme auto. Najde ale popel jeho otce a když ho chce nechat nad dálnicí, změní rozhodnutí a vrátí se. Ethan uvěří tomu, že jel pouze pro snídani. Ethan usne za volantem když Peter dohání spánek a vybourají se. Po propuštění z nemocnice pro Petera přijede kamarád Derryl a nakonec vezme i Ethana. Oba je ale vyhodí potom, co omylem vypije kávu z popela Ethanova otce. Půjčí jim ale auto a vyrážejí na cestu. Oba jsou pod vlivem marihuany a Ethan omylem dojede na hraniční přechod do Mexika. Tam Ethan utíká a Peter je uvězněn za držení marihuany... (TV Prima)

Big Daddy

Je poznat rukopis režiséra Road Trip, ale není to míněno jako mínus. Naopak je Na Doraz minimálně stejně zábavný, hlavní hrdinové se výborně doplňují a své si odehrál i Jamie Foxx. Výsledkem je skutečně zábavná road-movie komedie, která to trošku hraje i na city. ()

Mer-Em

Velmi slabá zábava, ikdyž Downey potěší tak by tam místo něj mohl být kdokoliv jiný a nic by se nezměnilo. Očekával sem že tento film bude tak na 4 hvězdy, ale na to to byla moc velká nuda, Galifianakis sice má pár vtipných scén, ale nic u čeho by se dalo pořádně zasmát v tomhle filmu nenajdete ()

Kašák

Příjemná road-movie-comedy s fantastickou ústřední dvojící, mrzoutem Robertem Downeym a nepříliš úspěšným hercem Ethanem. O dost méně brutální než Pařba ve Vegas, o to ale víc civilní a nenucené. ()

mimuzik

Souhru dvou rozlišných postav jsem ve filmech viděl několikrát, čekal jsem tedy, že humor už musí být doveden k dokonalosti. Bohužel se tak nestalo, nebýt totiž pár vtipných momentů a dobrého výkonu Zacha Galifianakise, tak s hodnocením půjdu ještě dolů. Odporný masturbující pes a trapné "vtipy" sráží kvalitu dolů. Potenciál tam ale byl. Je škoda, že nebyl využit. ()

xpluhace

Perfektní road komedie s neskutečnou ústřední dvojící, kdy Zach si zase hraje to svoje, ale je mu dáno více prostoru, a Downey je jako ryba ve vodě, opravdu mi přijde, že mu tato role hodně sedla. Společně táhnou tento film a drží hodně slušné tempo po celou dobu a především díky Zachovi je to někdy hodně bláznivé. Pokud vás už také unavuje to, jak v dnešní době co je komedie musí nutně být i romantické, je tohle film pro to pravé, po čem šáhnout. Pravá a nefalšovaná zábava! 80% ()

montel

Peter (Robert Downey Jr.) pracuje v Atlantě a právě míří na letiště,kde ho má letadlo dopravit domů do L.A. za svou těhotnou manželkou, která má každým dnem porodit jejich první dítě. Vše se zkomplikuje na letišti, kde potká Ethana (Zach Galifianakis), který je doslova živelná pohroma. Po jejich hádce v letadle, jsou oba vyhoštěni a mají zákaz létat. Ethan tedy pronajme vůz a přemluví Petera, aby s ním cestoval napříč Amerikou za jeho těhotnou ženou. Šílená cesta může začít...Po dlouhé době opravdu dobrá komedie. Dvojice Downey-Galifianakis je super, navíc v šílené road movie, které mám moc rád. Jeden z těch lepších novějších filmů. 75% ()

sidthekid

Nemůžu si pomoct, ale lepší než Pařba ve Vegas. Zach hraje ještě většího idiota, pobíhajícího po světě s úchylným psem a popelem svého otce. Robert je prostě ten nejcharismatičtější herec současnosti... Cíl byl jasný, dopravit dva šašky z bodu A do bodu B. A výsledek?? Parádní road-movie s pořádnou dávkou těžko uvěřitelných scén. ()

matthew_tv

Maximálne nespokojný... Film bol akousi miešankou všetkého možného, no ja som pri ňom zaspával...Neviem sa ani donútiť napísať nejaký dlhý koment, ako mám vo zvyku, pretože fakt neviem, čo by som k tomu filmu napísal. Pravdepodobne by som mu mal vytknúť, čo sa mi na ňom nepáčilo, prečo dávam negatívne, resp. nízke hodnotenie, no po prezretí tejto "omáčky" nemám chuť už skutočne na nič. Celý film je založený na neracionálnych dialógoch a na asi piatich šesťdesiat sekundových scénkach, keď sa niečo skutočne dialo... Dve hviezdičky z ľútosti. ()

A.MacGyver

Myslel jsem, že uvidím podobnou komedii jako Pařba ve Vegas a přitom jsem viděl nudný film. Zach zde hraje stejnou roli, takže už nuda a Downey ať raději hraje Holmese, kde je dokonalý... ()

zekon

Připadal jsem si jak na houpačce, několikaminutový nářez a pak šup dolů a nicneříkající nuda, a šup nahoru..... Některé dialogy byly jako z jiného filmu, do toho ujeté vtípky jako HELE KANÁL..... nevím kde byl problém, ale prostě nic převratného. ()

Guthix

Od R.Downeyho som po Iron Manovi a Holmesovi čakal oveľa viac .Približne 15minút sa na filme bavíte potom len čakáte čo zas príde .Veľmi neisté ale dám tie **** , aj keď sám neviem prečo .70% ()

Kájuška

jednoduchá oddechovka když má člověk splněny všechny povinnosti a hotové domácí práce a nechce se mu na vycházku. I když to není pro lidi jako já, kteří se při absurdních scénách hrozně rozčilují. Ale dost vtipných momentů film přinesl, a smála jsem se nahlas, což se mi už moc často nestává. Bohužel. ()

ovi77

necakal som nic extra a tak ma film milo prekvapil. Casto boli ale niektore scenky predvidatelne ale zasmial som sa a to bolo hlavne! ()

BeaVV

Stále tvrdím, že najhoršia je zrážka s hlupákom a tu to platí dvojnásobne. Vtipné, šialené, dojímavé, to všetko tu je. "Ta káva chutná nějak divne". Moje nervy.... ()

P@\/EL

Skvělá komedie, která nabídne nespočet nápaditých srandovních situací a neméně povedených hlášek, z nichž některé, jako třeba ta s onanujícím Ethanem a jeho psem, mě doslova rozsekaly. Film je dále plný bláznivého dobrodružství a nečekaných, úsměvných zvratů, které se s již zmíněným kvalitním humorem postarají o vynikající podívanou. ()

4touchdowns

viděl jsem ve stejný den jako Dictator od Cohena...a tady jsem se nasmál o dost víc :) Zach je borec :) "táta vybíral mýtné, byl to společenský člověk..každý den přišel domů a smál se tomu jak tam měl dlouhou frontu...rád si povidal s každým, kdo projížděl závorou" :D :D ()

Oscarová komedie od tvůrce Pařby?

Oscarová komedie od tvůrce Pařby?

02.10.2009

Čím dál lepší obsazení nabírá nová road trip komedie Todda Phillipse Due Date, kterou se režisér pokusí navázat na mimořádný úspěch své Pařby ve Vegas. V produkci studia Warner Bros. si Robert Downey… (více)