BloodMax

Na začátku filmu jsem neměl vůbec představu co bude následovat. Děj se pomalu zamotává a vše vypadá tak doopravdy. Celý děj je napínavý a zajímavý, což je pro diváka, který potřebuje stále nějakou akci moc fajn. Po shlédnutí jsem si jen povzdychl, že je celkem škoda, že nemám na účtu pár milionů dolarů asi bych se taky dost vyblbnul :) M. Douglas a S. Penn to zahráli opravdu výborně, ale to i ostatní herci. Film mě potěšil, vždy se na něj rád podívám :) ()

zsn

Bezvadný snímek. Dokonalá hra s divákem. Jediná hra, kterou by mne bavilo hrát. Ráda se k tomuto filmu vracím. Nejlepší film Douglase a Bože - Sean Penn tam je yummyózní!!! ❤️ ()

solskjaer

Super film s nesmírně originálním scénářem za který bych dal okamžitě pět hvězd. Ale. Michael Douglas byl naprosto přesvědčivý a nelze mu vůbec nic vytknout.Byla tourčitě jeho jedna z nejlépe zahraných rolí. Ale film Hra nebude nikdy na špiči, neboť má jednu chybu a tou je to, že jakmile film jednou vidít , podruhé si ho už nepustíte. Nevím jak to specifikovat přesněji , ale konkrétně u tohoto filmu to platí nejvíce. Prostě po prvním shlédnutí mě film už nezajímal. Kde je chyba nevím možná je chyba jen ve mě. ()

sedm.1

David Fincher umí!!!Jeho filmy jsou vždy velmi kvalitně temné,vždy maximálně napínavé,diváka donutí přemýšlet,držet v neustálé pozornosti a ani sekundu se nenudit.V každém záběru vždy očekávám,co dalšího si na nás David přichystal a čím zas všem vyrazí dech.Spolu s M. Night Shyamalanem patří pro mě k součastným režiserským špičkám a to jen díky tomu,že vím,že mě jejich filmy vždy něčím překvapí a budou 100% originální a přitom ani trochu neuhnou ze své již zavedené koleje.Výborný scenář,skvělí Douglas,výborná pointa.Precizní thriller.DOPORUČUJI!!! ()

Maynard.

Po druhém skouknutí musím jednu hvězdu přecijen ubrat. Fincher je bezpochyby mistr atmosféry, celý film si ji udržel, ale nějak mě prostě nedokázal uplně vtáhnout do děje. Možná mi tam chyběla trošku kvalitnější hudba (nic proti klavíru, ale celý film prostě neutáhl). Od Douglase bych též čekal krapet lepší hraní. Na to, že to byla one man show, kterou scénář vyloženě tlačil na oskara, z role mohl Douglas podlě mě vymáčknout mnohem víc. Každopádně je to velice kvalitní film, který mě bavil a u kterého jsem se ani chvíli nenudil. PS: Ten konečný skok mi už přišel opravdu trošku zbytečně přehnaný... ()

Danula13

Temná hra na kočku a na myš. Nevím ale, jestli byl zmatenější myší M. Douglas nebo diváci. Skvělé gradování napětí, kdy stále divák neví, co je skutečnost a co je jen hra a to až vynervovaného finále. ()

ranp

Tenhle film mě hodně příjemně překvapil. Napínavý od začátku až do konce, děj nedá člověku vůbec vydechnout. Ještě, že nemám bráchu, nemůžu tak dostat podobný dárek jako Michael Douglas - akorát doufám, že podobným prezentem mě nikdy nepřekvapí moje sestra :-) ()

Mr.Jackass

Po celou dobu trvání filmu jsem si myslel že dám max. 4 *... ale posledních 20 minut jsem doslova zíral s otevřenými ústy...jinak řečeho opět bravo pane Fincher...samozřejmě i výkon Douglase a ostatních byl dokonalý...Akorát posledních 5 minut bylo zbytečných, abych jen nechválil... ()

lskala

Tenhle film drží velmi vysoko brilantní scénář. Fincher je pan režisér a jeho rukopis je zde velmi čitelný. Jen u málo filmů, si divák nemůže být dopředu jist, co se stane za 10 minut. 80% - 4**** ()

Arius

Fincher je bezpochýb skvelý režisér schopný natočiť geniálne snímky, či už ide o atmosferické detektívky(Sedem,Zodiac) alebo o tie psycho záležitosti ako Klub rváču či Hra. A práve tieto jeho menej nápadné výplody ako Hra či Úkryt ma oslovili asi najviac. Ale teraz niečo priamo k Hre, bol som nadmieru spokojný. Celý čas som bol napätý a plný rozporov o čo v Hre ide, námet a atmosféra boli neopakovatelné,škoda len toho konca tam to už bolo privedené skutočne do ad absurdum, viem že nejak sa kruh uzavrieť musel a pre väčšinu zrejme pôsobil koniec Hry velmi efektne, mňa naopak odradil od plného počtu bodov, všeobecne je záver Fincherových filmov vždy jeho najrozporuplnejšou časťou, tentoraz u mňa "jeho duch" zaúčinkoval opačne. Tiež chválim zapojenie songov Jefferson Airplane. Medzi 4-5. ()

BMAJTZ

Řekl bych, že jedna z nejlepších rolí Michaela Douglase. Rozhodně jsem se bavil a ani chvíli nenudil, což vypovídá o kvalitě víc než sáhodlouhé recenze. ()

kenkaku

Další důkaz toho že Fincher to prostě se scénářem umí. Hra je vlastně jedna velká noční můra jednoho člověka s razantním probuzením. A právě ochota a schopnost toto "razantní probuzení" akceptovat dělí diváka na "Ty volééé..." a "Ty vole!" (takže ty nemile zklamané a příjemně překvapené ;)) ()

Sdoom

Viděno podruhé po dlouhé době, ale sám jsem byl překvapen, kolik mi toho utkvělo v paměti, včetně geniálního závěru. Tím film pro mě dostal trošku jiný rozměr, opadlo sice trochu napětí, ale zase vynikla precizně budovaná atmosféra. Jeden z nejlepších thrillerů 90. let. ()

Arkanoid

Mrazivý konšpiračný thriller, ktorého hlavným hrdinom je sebecký milionár znudený životom a náplňou jeho dní zostáva len práca. Napriek tomu mu nejde nefandiť, lebo ani divák nevie pravidlá a zmysel hry, ktorá mu postupne začína rozvracať život a samozrejme ničiť jeho psychiku. Fincherova depresia o tom, koľko dokáže vydržať človek padajúci na dno. ()