miccio

Po delší době opravdu dobrý horor. Dokonce hodně dobrý horor. Napětí, atmosféra, strach. Chtěli byste zjistit, že v prostoru nedostupného výtahu visícího v šachtě kdesi dvacet pater nad zemí je s vámi v kabině vrah? Ne? A co kdyby to nebyl "jen" vrah, ale přímo Ďábel! 80% jako vyšitých. Za ****. ()

mistrpropr

slušnej film.ale kdyby tam nebylo tolik nelogičností!chtěl jsem dát 2* ale za výbornou délku filmu a taky kvůli tomu, že shaymalan konečně natočil něco normálního, ještě tu jednu přihodim ()

pan Spock

Řemeslně je tento žánrový horor zvládnut velmi slušně. Kamera, hudba i atmosféra jsou super. Děj je jednoduchý a předvídatelný. Ovšem nato, že sledujeme 5 lidí v zablokovaném výtahu a jedna z nich bude nejspíš Ďábel, to mohlo dopadnout i mnohem hůř. Velmi příjemně strávená hodinka a půl. ()

Dr. Faustes

Snímek který by ode mě dostal rovných 5 * , jen kdyby nebylo tak nepřesvědčivých herců, především těch mimo výtah. Ovšem zajímavý nápad ve mě vyvolal pocit nadšení že se zase neztratím v ději, jelikož se většina odehrává v klaustrofobickém výtahu. Měl jsem husí kůži při některých scénách a to se u mě často nestává. Mé pocity po shlédnutí tohoto filmu bylo nadšení ale i pocit že s tak dobrým scénářem to mohlo být ještě o dost lepší. ()

NAILBOMB

Chvílemi jsem váhal,jestli jde skutečně o horor,nebo spíše o hororovou komedii, nu, nakonec se z toho vyklubala relativně klidná podívaná, kde se hrála hra na světlo a tmu a' la blik blik, pointa celého filmu ukojí všechny věřící, že oba póly by měly fungovat, já jsem si z toho onesl poučení, že pokud jste v minulosti hodně zlobili........ běžte v budovách s výtahy pěšky! ()

mindkiller

Akurát, keby to bolo o niečo lepšie premyslené, malo to o niečo väčšiu pointu, o niečo lepšiu atmosféru (vážne len o niečo) a o niečo lepšie zvládnuté momenty, z ktorých by niektorí vedeli vyťažiť vážne veľkú vec. Keby to bolo o niečo lepšie... dal by som určite 5 :) A zistenie, kto je diabol vážne vyšlo, to skutočne chválim ;) ()

MJSK

Pro mě docela překvapení. Sice scénář sem tam dosti nevyzpytatelný, ale jak víme, hororový snímek na scénáři nesejde. Přidávám se ke chvále úvodních titulků - originalita nade vše. Takže sečteno podtženo, jeden z nejlepších hororových plátků za poslední rok a za to ****. ()

limalama

Parta naprosto neznámých lidí uvízne ve výtahu. Naprosto skvělá možnost, ke skvělému filmu. Jen kdyby v hlavní roli nebyl ďábel, mohlo to být o to lepší. Ale i tak je film super k zamyšlení a výsleddná pointa filmu je velmi překvapivá a potěší. Proto za 4 z 5 ()

DJ Laky

Tento horor se mi docela líbil. Herecké výkony jak štak šly. A dávám plus za tu hudbu, ta se k tomuto filmu podle mě hodila. Dávám 60%. ()

cachanell

Jeden výtah, pět lidí se svými vinami a jedno odpuštění. Vcelku řečeno vše. Opět jeden film, neohromí ale neuškodí. Některé sekvence byly dobré - tma ve výtahu, ovšem při každé tmě jedna mrtvola - to už zase bylo moc. Ale řekla bych, námět v pořádku zajímavý. ()

LentilleLily

"Řekněte něco zřetelně do kamery." "CHCE SE MI SRÁÁÁÁÁT!" Tak z tohodle jsem nemohla. Ale nejzajímavější na tom jsou dvě věci: nikdo z těch debilů ve výtahu tam vlastně neměli bejt (někdo měl jít po schodech, někdo měl panickou hrůzu z výtahů tak měl jít po schodech a někdo to zas málem nestihl) a ta stará paní, která nečekaně byla ďábel, tam předtim byla ukázaná (jo, teď si asi řikáte že jsem magor, ale já jí tam fakt viděla!). Mě se to líbilo, i když mi to moc strašidelný nepřišlo... ()

BMWM3

Tak toto bylo napínavé od začátku až do konce.Úvod s obrácenou kamerou mě sice rozesmál,ale poté mě Ďábel doslova vtáhl do oné kabiny výtahu.Dokonce jsem se dvakrát lekl.Některým zdejším uživatelům zdá se není nic dost dobré,ale já se u Ďábla parádně bavil.Za pět. ()

swedr

Podle mého horor, při kterém opravdu tuhne krev v žilách. Závěr sice poněkud slabší, ovšem celkový dojem výborný.. ()

vadas

pre mna desiva zalezitost, presne typ hororu po ktorom mam zle pocity pri niektorych situaciach. tak ako som sa v mladosti necitil po blair witch prijemne v lese, tak som sa dnes cestou do roboty necitil dobre vo vytahu :-) zaposobilo tak ako malo, ked sa nad niektorymi vecami zamyslim, trochu odporovali logike, ale ked idem pozerat horor, nebudem cakat ziadne hlavolamy. ()

Mrliš odpad!

Nevím, nevím. Snaha ohromit tu asi byla. Ve finále po celém filmu jsem neměl sebemenší pocit požitku. Hodinový úlet ve výtahu. ()

L_Into

Shyamalanův rukopis je jasně rozpoznatelný, což můžete chápat jako přínos i újmu na kvalitě filmu. Mně se jeho pojetí hororu líbí a i když souhlasím, že závěr byl pro bezvěrce poněkud slabší, nejistota ze tmy a hlavně z toho, čeho jsou spolucestující schopni, na mě fungovalo. Rozhodně lepší průměr. ()

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana