90125

Zaujmavy mix kriminalneho vysetrovania a hororu. Alebo ono je to mozno viac triler ako horor. Treba uznat, napatie to ma. Zalezi len na divakovi nakolko je ochotny "zozrat" tu hru, ktoru na nas scenarista hra. Je to samozrejme pritiahnute za vlasy a na konci ked to vsetko "do seba zapadne", je to na moj vkus trosku presprilis vykonstruovany pribeh. Asi skoda, ze som sa ako divak prilis snazil rozlustit logiku toho celeho. Horory by asi mali mat jednoduchsi pribeh. Napriek tomu, pozeratelne. Ale je to len na jedno pozretie. Pri druhom je veskere napatie prec, ostava len jedna velka konstrukcia. 58 % ()

reccal

Hodina a půl v minimálním prostoru s několika osobami, jejich počet se časem snižuje? Já říkám ano, ačkoli zde nevystupují žádné hvězdy a v příběhu logiku nehledejte. Devil má ale fajn atmosféru a nechybí morální facka na závěr. ()

kojot.name

Pointa ("kdo je vrah") vykradená z Deseti malých černoušků od Christie, logika děje děravá, herecké výkony nic moc, atmosféra taky nic moc, druhá pointa taky za moc nestála. Fakt skoro odpad. ()

Patroxi

... sice sem se 2 roky překecával k tomu abyhc si tento film stáhl obsazení pro mě bylo absolutně nesympatičtí :) a proto sem to nestahoval ale už dlouho sem neviděl nic s ďáblem démonama apod. co mám rád a viděl sem je všechny takže sem si to rpsotě stáhnou musel děj mě nějak moc neoslovil vše se odehrávalo na jednom místě takže nějaký rozmanitý to nebylo ale zase to bylo dobrý psycho a teda pokaždý když se zhaslo tak se nemuselo ěnco stát ... to už pak bylo uplně jasný co se děje ale i přes menší endostatky hodnotím 5ti hvězdama .. :) zamrzelo mě zmizení babičky ... které bylo trapné .. :) ()

l.l.negro

klacický horor,u kterého jsem se nenudil. bylo se na co dívat a vůbec jsem se od filmu nemohl odtrhnout pač jsem byl zvědavý jak to celé dopadne a výsledek stál za to !!!! lidi zavření ve výtahu a jeden znich postupně každého zabijí . opravdu pěkný ()

Mark1983

Tak na tenhle horor jsem byl zvědavý,což mě vůbec nezklamal.Je to pro mě jeden z filmů,na které se rád podívám i víckrát za sebou. ()

Ratman

První věta filmu: "Když jsem byl malý, matka mi občas vyprávěla, jak ďábel obchází zemi". Poslední věta filmu: "Pokud existuje Ďábel, pak musí být i Bůh". IMDb: 6,3 / 10 ()

P@\/EL

Předně je třeba říct, že mi zde chybělo více nápětí a děivých scén. Když už se něco dělo, tak byla tma, takže jsem byl o okamžiky akce připraven, ikdyž ten mrtvolný výsledek potom stál za to. Je mi jasné, že na tak malém prostoru jde kvalitní horor natočit dost těžko a zrovna tady se to nepovedlo. Chválím aspoň za to, že film měl i nějaký příběh se závěrečnou pointou. ()

Drussus

Tak předně, shlédnutí tohoto filmu jsem pořád odkládal, myslel jsem, že se mi to nebude líbit. Jenže myslet znamená hovno vědět. Režisérovi se to prostě podařilo. Atmosféra metafyzického zla, které je ovšem navýsost spravedlivé byla dokonalá. Doporučuji 5/5. Ale musím se odnaučit mačkat si ve výtahu jebáky, kdoví, kde je kamera!! ()

Smashed

To se takhle sejde podvodník, lhářka, zlodějka a rvač v jednom výtahu, no a jak si tak jedou, tak se zaseknou. A z pohodovýho dne je rázem děs. Čím dýl jsou uvězněni vysoko nad zemí, tím víc narůstá napětí, strach a podezřívavost. A když už není komu věřit, tak pak teprve začíná to nejlepší. ()

Mistr119

Čekal jsem kýč, ale film mě naprosto dostal i s tou pointou na konci, navíc trochu ve filmu cítím i parafrázi Sartreho S vyloučením veřejnosti. ()

Stinger78

No... Taková komorní kravinka, odehrávající se v kabince pro asi deset lidí s nosností 800 kg. Uvnitř pět lidí, protivných jak noční šichta a jeden po druhém začnou odpadat. Nejsympatičtější osoba filmu dostane šlehu elektřinou a konec to má (myslím tím úplný konec, scénu v autě) zcela na ho...uby. Jednou a dost. ()

cist

Začne to dobře, psychologicky se to rozehraje a skončí to moralitou a ponaučením. Baví mě horory se satanistickou a čarodějnickou tematikou, ale základním kamenem je budování tísnivý atmosféry a obrazu něčeho, co nelze ani zobrazit (The witch a V zajetí démonů), ale tady se nám poslední třetina filmu rozjede k jakési moralistní detektivce a jenom čekáme kdo z koho. Jakožto tuctová žánrovka to ale účel splnilo (hodně to shazuje univerzální hudba, hodila by se spíš do akčního filmu, než "psychopatickýmu" filmu). ()

Little_Sawy

Mě se tenhle štýl hororu líbil a tým to hasne. Nebylo to přehnaný, nikde nelétali duchové, přízraky ani Casper. Mělo to takovou svou typickou nepříjemnou atmošku, u který nikdo neví, kto nebo co, je vrah nebo oběť. Uvíznění ve výťahu bylo celkem dobrej nápad a taky tak, sledovaní jak se snaží zvládať situaci pod tlakem, prostředníctví kamery FBI. Za mě super nápad. Konec rozuzlení, taky zajímavej. ()

Miroslav.Zac

Nápad je ucházející, zpracování taky, protože děj filmu uhání slušnou rychlostí, tak stopáž je chvályhodná, ten konec mi ale přijde jako ušitý horkou jehlou, jako by scénárista najednou nevěděl, jak to celé uzavřít, a tak si vypomohl docela klišovitou berličkou. Nicméně jako program na večer k jednohubkám dostačující. ()

Holly_Molly

Svižnej thriller, s ničim a nikym se moc nepáře, baví a odhalit impostora ve výtahu neni tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát. ;-) jen to finále je takový meh.. ()

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana