Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. (Falcon)

Sabrewulf

Příjemné překvapení. Po všech těch podělaných sériích jsem čekal průser, zvlášť když už u kormidla není Míša a nakonec jsem se docela slušně bavil. Akce je fajn a přehledná, humor mi sednul, u jednoho vtípku (spíš nenápadného) jsem se nahlas řechtal asi 5 minut. Film si občas utahuje i sám ze sebe a feelingem se od předešlých dílů nijak výrazně neodlišuje. Skoro jako by to od Baye bylo, jen na umírněnějším levelu a ten Lawrence mi tu nepřišel extra otravný. Trošku mě akorát zklamalo finále, které směřovalo jinam, než jsem vzledem k průběhu děje očekával. Přesto se na trojku někdy rád podívám znovu. Cameo potěšilo. ()

miguel_111

Svieže oddychové pokračovanie akčnej série, ktoré určite neurobí hanbu svojím mladším bratričkom. Akcia slušná len to není tá vybušna action ala Bay, ale je natočená svižne a človek sa pri nej vôbec nenudí. Dua Smith , Lawrance ani po toľkých rokoch nestrácajú na svojom čare a hláškujú o dušu. Nove osadenstvo v pohode vôbec neprekáža a práve naopak prináša do filmu nový elán. Záporáci a dej v pohode ba dokonca jeden zvrat ma neskutočne prekvapil a vôbec som ho nečakal. Hudba v pohode ako v predošlých častiach. Čiže v celku vkusné pokračovanie, ktoré potešilo a z kina som odchádzal spokojný a naladený na možne pokračovanie, ale podľa tržieb by to nemal byť žiaden problém. Pre mňa 75%. ()

Doudis19

Vizuálně to bez Baye asi ani jinak dopadnout nemohlo. Jako když se draze oblékne člověk bez vkusu. Jinak ale všechno ok. Ba co víc... příběhově zatím nejkvalitnější díl téhle kultovní série. ()

Triple H

Zaseknuté v čase, rok 2003 ako by nikdy neskončil. Neónové farby, hlášky, západy slnka, oblety kamerou. Bay za kamerou nestál, ale režisérske duo sa zjavne rozhodlo jeho štýlu držať zubami nechtami. Smith to celé potiahol v zásade sám, Martin Lawrence je buď veľmi z formy, alebo mal v posledných rokoch vážnejšie zdravotné problémy. Scenár v zásade nahadzuje motívy hala bala a nikam nesmeruje, ale celok ako oddychová zábava funguje. ()

ing.Frosty

Celé je to temnější, osobnější a krvavější. Chemie mezi úvodní dvojicí je téměř hmatatelná a momenty kdy se oba posílají do pí*i vykouzlí nejeden úsměv. Tvůrci ale jaksi zapomněli na tu nejdůležitější složku - akci. Ta působí neskutečně vyčpěle, uondaně a bez nápadů. Celý film se tak šíleně vleče a vy nemůžete dočkat kdy už bude konec. ()

Haretix

Velké překvapení na začátek roku. Svižná akční jízda a pravé devadesátkové porno se skvělým Smithem a Lawrencem. Parádní a přehledná akce, nechybí výborná chemie mezi ústřední dvojkou a vedlejší postavy nijak nekazí. Samozřejmě nelze zapomenout na nekorektní vtípky, které jsou dávkovány střídmě. Ano, tenhle návrat se povedl. 85% ()

Jizni Tlapa

První hoďku to zavání mizérií, ale pak tihle kuci s 30kg nadváhou začnou scénáristicky a akčně přitápět pod kotlem a konečně si můžu oddychnout. Kam se hrabe Mizera dvojka, tohle je s jedničkou vtipná a akcí dotažena frajeřina! ()

Qitek

Občasné vydařené hlášky (chemie mezi Smithem a Lawrencem je skvělá, aby ne po tolika letech) bohužel nezachrání naprosto bezinvenční akci a drajv, na kterých mizerové stojí. Že scénář psalo desetileté dítě, není u Bad Boys překvapení. Ale... Když dojde na vážnou notu, jsou Bad Boys for Live doslova do nebe volající trapností. Nadšené ohlasy mi hlava vyloženě nebere. Opatrný dvě hvězdy. ()

BROKEN_

Skvělý návrat Mizerů! Líbila se vám jednička a dvojka? Pak není tady co řešit. Třetí díl je opět výborně nahláškovaný, akční, a Will Smith a Martin Lawrence jsou perfektní. Jejich chemie je ukázková, a uvědomil jsem si během sledování jak moc tuhle dvojici miluju. Režii už nemá na starost Michael Bay, ale vůbec to nevadí. Dvojice Arbi a Fallah výborně kopírují styl Baye, a zároven dodávají filmu i něco nového. A když kopírují, tím nemyslím, že by to bylo špatně, ne, k téhle sérii ty záběry již patří, a proto dostáváme zase ty ikonické záběry - zpomalený záběr jak vystupují z auta, kamera kroužící se kolem hlavní dvojice, když se zvedají ( klasika Bayhem ), a další samozřejmě. Všechno to zkrátka do téhle série patří a je super to vidět i od jiných tvůrců, kterým to taky funguje. K obsazení snímku nemám co vytknout všichni jsou skvěle zvolení a dobře zahraní. Co se týče první poloviny filmu, tam mi to připadalo, že se film musí ještě pořádně rozjet a seznámit nás se záporáky ( s kterými strávíme dost času, jsou v příběhu zkrátka důležití ). Ale v té druhé polovině ...... jsem si to neskutečně užil. Hlášky, který absolutně nemají chybu ( opět trefa do černýho ). A Plus ta akce v závěru, dobrý, fakt skvěle natočený, bavil jsem. Tím bych nechtěl říct, že v první polovině akce není a hlášky taky, samozřejmě to tam taky je, ale zkrátka mi přišlo, že v té druhé polovině se to neskutečně rozjelo. Musím ještě zmínit poslední věc, a to, že je tady nějak moc krve. V předchozích dílech se tolik krve a trochu brutality moc neobjevovalo, takže jsem byl překvapený pár scénami. Na další díl se těším, a doufám, že se ti stejní režiséři vrátí, tenhle film jim sedl. Ve výsledku mě tenhle film strašně moc potěšil, a v závěru mi film zahřál u srdíčka. " Bad boys, bad boys, Whatcha gonna do, Whatcha gonna do when they come for you? Bad boys, bad boys, Whatcha gonna do, Whatcha gonna do when they come for you"? Miluju to! P.S. Cameo Michaela Baye potěšilo. :) ()

Lachtaan

Dva největší černošští sympoši mezi známými hereckými tvářemi jsou po letech plánování zpátky a i bez mistra akce Michaela Baye a s pár vráskami navíc jim to pořád svědčí. Já jako nekomediální typ jsem místy uvažoval i o páté hvězdičce, tu si ale schovám na něco ještě o fous lepšího. Třeba bude příslušet zrovna něčemu ze Smithova repertoáru, když se teďko vrací na výsluní. ()

Phietros

Našlapaná akce i do třetice! Mike a Marcus sice nepřitvrdili, ale na druhou stranu tempo adekvátní k jejich věku! Humor opět na výbornou, zápletka už tolik moc ne! Když začnou umírat důležité osoby, dojde i na Mika, který schytá několik kulek. Marcus se zapřísáhne bohu, že už do žádné další akce nejde. Jenže tajemný motorkář nepřestává a likviduje dál. Musí proto opět spojit své síly a naposledy vyřešit maskovaného vraha! Na pomoc se k nim přidává juniorská elita, bez které by to nedali! Záhy zjistí, že ve všem má prsty Mikova dávná láska a co víc, že ten kdo proti nim stojí, je jeho syn! Až na občasnou naivitu se třetí díl povedl a hrdě ho můžeme připojit k ostatním. Za mě zatím nejlépe odvedená série po sobě jdoucích filmů, které neodbočují a drží se toho co umí, ikdyž dvojka u mě stále top! 80% ()

tnp101

Sehranost Smitha a Lawrence nepovažuji na rozdíl od obecných reakcí za nejsilnější aspekt třetího dílu. Absence Baye je místy pozitivem, místy negativem. Pomalejší tempo si žádá jiný přístup k herectví a u Lawrence mi v podstatě až do poslední půl hodiny chyběl nějaký přirozený zápal, což u Baye není úplně potřeba. I akce, ačkoliv slušná, se těžko někomu vryje do hlavy. Být to klasický Bayhem, zde bych asi skončil. Pod současným režijním vedením film naštěstí zdařile funguje na úrovni postav. Díky tomu jsem dvě hodiny udržel plnou pozornost, a to je nakonec můj jediný argument pro čtvrtou hvězdu z milosti… ale zavírám obě oči. 70% ()

MikyAff

Ano, hodnotím to líp, než oba dva první díly. Tohle mi totiž opravdu bavilo a odreagovalo. Sice jsou některý ty vtipy hloupý, ale vážně mi to sedlo a smála jsem se, jako dlouho ne. Tohle duo je neskutečně skvělý. A ostatní herci, kteří jim sekundují, naprosto sedí. Ať je děj třeba sebevíc klišé, tak tomu fandím. ()

oveckaoa

Přiznám se, že jsem byl skeptický přece jen pokračování po 17 letech od 2 dílu kdy kariéra Willa Smitha jde střídavě do hajzlu a střídavě se ještě drží prkénka a kdy Martin Lawrence snad v ničem jiném od té doby nehrál jsem měl obavy, aby to nedopadlo jak Muži v černém globální hrozba . Výsledek je hodně povedený na úrovni prvního dílu (druhý taky nebyl špatný, ale nic si z něho nepamatuji už a dívat se na něho znova nemíním u jedničky bych to klidně zkusil ) po akční stránce je to navíc parádní kdejaký díl Rychle a zběsile se proti tomuhle může bodnout. Jediné mínusy jsou pouze to, že záporačka je zbytečná a kromě úvodního útěku nic nepředvede a druhý záporák kromě několika zásahů odstřelovačkou taky ne a , že ty mexické sračky jsem neměl přeložené tudiž, když se tam cca půl hodiny melou mexické hovna rozuměl jsem jim kulové. Je škoda, že u toho nebyl Michael Bay, ale jacýsi Arabáši nebo kdo to jsou, ale pánové to zvládly obstojně. Na další díl a pokud to bude s tým týmem co byl tady jsem zvědavý. ()

ywo666

Ak by niekto chcel vediet, co to znamena ked sa vam film zaroven podari a v rovnaky moment je to aj okukane a nemastne neslane, Bad Boys III su idealny priklad. Je to genericke, vykrada to samo seba. Zaroven stale bavi a funguje. Obcas solidne akcne momenty ruka v ruke s humorom proste nenechaju toto dielo klesnut hlboko. Vacsinu filmu som sa dobre bavil. Ale nedalo mi to absolutne nic. S odstupom casu si ani moc z toho nepametam. Respektive would you fuck a witch without a condom? To bola topka. Posledny film v kine pred koronou. 75% 4*. ()

hroubek

Velmi příjemné překvapení, které mě hned zkraje roku udělalo velkou radost. Mám oba díly Mizerů dost rád, a proto jsem byl ohledně návratu trochu skeptický, a zvláště po trailerech. Naštěstí trailery nic neukázaly, a v kině mě čekalo několik hodně silných překvapení a zvratů. Zpočátku jsem si říkal zda to bude fungovat i bez Michaela Baye, ale o tom mě film přesvědčil během pár minut. Režiséři Adil El Arbi a Bilall Fallah jsou totiž neskutečně talentovaný, mají řemeslo v malíku a umí výborně vytvářet buddy movie. Režiséři jsou hodně sebevědomí, mají dobré nápady, parádně zvládají dialogy a co více, skvěle pracují s postavy(v rámci žánru samozřejmě). Trochu mě chyběla hravost a přepálenost Baye, ale oba nový režiséři předvádí skvělou práci a už teď se těším až uvidím jejich další film, protože mají talentu fakt na rozdávání, a jejich záběry jsou pastva pro oči. Navíc hodně dobře vedou herce, kteří si užívají své role. Will Smith je Will Smith a tahle role ho dost baví a jsem rád, že tvůrci zkusili něco jiného, a to něco jiného dost dobře fungovalo. Martin Lawrence je v této roli výborný a je fajn ho po dlouhé době někde zas vidět. Paola Nuñez je skvělá a krade si prostor pro sebe, a moc rád jí uvidím znovu. Kate del Castillo má dobře napsanou postavu a zahrála jí parádně. Jacob Scipio zajímavě pojal svou postavu a má dost skvělý momentů. Dost jsem bál jak mě sednou nováčci Hudgens - Ludwig - Melton, ale oni jsou velmi dobří, zábavný a co více, do příběhu skvěle zapadnou. V neposlední řadě jsem si užil výkon Joea Pantolianoa, který má opět skvělé dialogy. Film má velmi kvalitní akci, skvělé dialogy, chemii mezi postavy a je to dost zábavné a hlavně dobré. Pár věcí by mohlo být o trochu lepší, přesto to co jsem dostal mě udělalo velkou radost. Mizerové navždy je parádní pokračování, které se musí vidět v kině. ()

Timak

Prozíval jsem první hodinu. Nudaaaaa. Pak mě to začalo trochu bavit, abych spadl za dalších 30 minut do těžké letargie. No a konec klasika přepálenej - jako vážně, brokovnicí sestřelit pilota helikoptéry na cca 80m? Hodně slabé 3* ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (více)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (více)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (více)