Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

pold odpad!

Krom toho, že tvůrčí tým posral co mohl, vytvořil světový rekord v otravnosti castingu. Vybrat do všech hlavních rolí neuvěřitelně iritující kreatury, to chce kumšt. Odpověď na otázku "Co to je Leslie Jones?" sice zůstává nezodpovězena, ale rozhodně je to něco slizkého a odporného za hranici mé představivosti. ()

ifca88

Dlouho jsem se tomu vyhýbala, když jsem viděla zdejší hodnocení, ale nakonec jsem si řekla, že to zkusím...no, zvěsti nelhaly, opravdu je to průser...jedna hvězda navíc za Chrise Hemswortha. ()

Hlavonozec odpad!

Feig a Katie Dippold stvořili tu nejvíc úmornou reklamu na bukkake party, kterou jsem kdy viděl. Tolik scén s ženami ohozenými "ektoplazmou", to jsem viděl naposledy v jednom japonském mini filmu, kde se na děj moc nehrálo. Calculathor v roli naprostého blba mi prostě nesedl (nikdy nebude tak skvělý, jako Rick Moranis). Štěky Billa bloody Marryho a Dana AyFreuda byly slabé a vůbec nevyvolaly žádné nostalgické vzpomínky. Nic proti, ale Leslie Jones byla ten nejstereotypnější obyvatel východního Bronxu. Prostě nuda, přesvětlený digitální blábol, který spíš než krotitele duchů připomínal hranou verzi Scooby Doo. ()

yaneczech odpad!

Tohle fakt ne. Koukat na to, jak váš kultovní film z dětství prožívá anální defloraci je fakt strašný utrpení. ()

Saxos

Marná snaha o navázání na úspěch původních zábavných lovičů. Zde bohužel s para nenormálníma, jak zaznělo "Kravkama", nebo že by průřezem amerického feministického výběru, vše doplněno stejně nevtipně přiblblým šampónem vzhledu kolegy panenky Barbie. Zápory: pouze vykrádačka Krotitelů duchů z roku 1984, kde vše fungovalo jak mělo. ()

zissou

Vlastně by mi ten update nevadil. I to prohození pohlaví. I to, že se to v češtině jmenuje nesmyslně.. ale vůbec to nemělo šťávu. Za některé herečky z obsady Saturday Night Live mě to celkem mrzí.. ()

Julius

Žiaľ, ďalší zbytočný pokus urobiť z kultovky, ktorá zostane len jedna, niečo viac a niečo moderné. Úvod filmu ma celkom bavil, prvých tak 15 min, ale celé to pokazili herecké výkony, každého z predstaviteľov. Dopozeral som do konca, ale bolo to s pozeraním času, kedy už film, ak sa to tým dá nazvať skončí. Bez nápadu a herecky strašne slabé. ()

bonovox

Pre mňa stravitelná jednohubka.Samozrejme je to totálna vykrádačka originálu ale tu mi to až tak nevadilo. Pre súčasného diváka takéto niečo bez problémov postačuje aj keď je to na zamyslenie. Sám som zvedavý, či sa tvorcovia odhodlajú k pokračovaniu. ()

Muf911

Pěkná slabota. Na původní Krotitele to nemá ani náhodou. Jediné, co na tom baví, jsou vykrádačky originálu. Dobrých vtipů pomálu, ústřední ženská sestava protivná, pomocník Kevin j tak nepřirozeně blbej, až je pitomej. Váhal jsem mezi 1 a 2 hvězdami, ale dám 2 za barevné efekty a snad za tu sbírku prvotřídních hollywoodských herců ve vedlejších rolích. Když už máme koupenou licenci, tak k tomu přidáme pár zvučných jmen a snad se pár diváků nachytá. Co na tom, že scénář je o ničem. ()

rytir1

Velebnosti sodoma gomora. No to už je do nebe volající. Nečekal jsem žádnej remajk na Oskara, ale totok. Kuchyňky z penny marketu zřejmě přestalo bavit slzet u vykradenýho Kristijánka Grejovic a tak si řekly asi vypnem Sama doma a stvoříme si popolušku míchanou postradatelnýma. Fajn, chtěli jste si strkat místo vibrátoru do rozkroku nukleární samopal jak to v jedný scéně až okatě připomínalo a zaslzet si u závěrečný scény kdy skočím pro svou upa nejbestofejší kamošku, nic proti. Ale proč jste kvůli tomu museli ničit tak kultovní komedii a vykrást z ni co se dalo nechápu. Filmaři v dnešní době už zřejmě neví kam sahat, tak si řeknou fajn mixnem Godzillu, Apokalypsu a Chuckieho, přidáme špetku drsných vtipných Expendables, zalijeme omáčkou efektů a známé muziky a zahustíme obsazením poskládaným jako Spice girls / bloncka, drsňačka, černoška, slušnačka/ abychom upoutaly všechny cílové skupiny patnáct plus a viola film je na světě. Mimochodem náhoda že se jedna podobá až moc na Jenn Aniston jak visáží tak pokusy o vtip? No pro patnáct plus určitě, ale jinak nechápu jak se k tomu Akroyd a spol.mohli propujčit. Vlastně oni s Hemsworthem tam byli jediní za co stojí aspoň tu hvězdu dát. Ale po Sedmi statečných a tomuhle veledílu s nejlepšími komiky současnosti jak to někdo trapně nazval se začínám bát pouštět remaky. A to se chystà Pobřežní hlídka..tu zřejmě zacílí na lesbičky a důchodce, protože to je asi poslední cílovka do které se zatim nikdo nepustil aby zvýšil sledovanost. Pomáhej nàm pànbu. ()

Hopeman odpad!

Když hodíte hovno do větráku nemůžete čekat že na druhé straně najdete malbu od Dálího........ tohle JE prostě takový.......trapně zkurvený. škoda. ()

Maschi

Efekty, efekty, efekty...joo ty jsou fajn, ale ac se jedna o A titul, tak je to opravdu strasny odvar. Puvodni snimky vetsonou nejde prekonat, ale tohle je opravdu zle i na "remake". ()

mikiqex

Některé činnosti by měly zůstat mužům, jako třeba hokej, nebo krocení duchů. Scény byly primárně dvojí - buď mě štvaly, že byly (byť vzdáleně) vykra... inspirované předchozími filmy, nebo mě štvaly, že něco takového ke krotitelům prostě nepatří. Hrdinkám v podání Roseanne, Donna, Lesbian a Serena jsem to nevěřil a tak jsem si vlastně užil pouze povedené vizuály a Chrise Hemswortha, což jsem od filmu se čtyřmi hlavními představitelkami tedy vážně neočekával. Možná bych přidal hvězdičku, kdybych býval nesáhl po "extended" verzi. A nebo kdybych na původních filmech nevyrostl a neznal je oba nazpaměť. ()

alexwill

Naprostý průměr, CGI blockbuster na dlouhé nedělní odpoledne. Co z něj dělá specialitku je to, že to jsou Ghostbusters! Mé zděšení a dislike křeč u traileru opadlo a přijal jsem to tak jak to je. Víceméně "remake" staré 80s klasiky, obsazený ženskými herečkami a plný dnešních efektů. Ghostbusters jsou bohužel nezremakeovatelný film, stejně jako spousty jiných legend, ale moderní kult remaků, restartů a refreshů je nezastavitelný. ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)