Pobřežní hlídka

• USA Baywatch (více)

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně. Místo bdění nad plážovými povaleči bez uzardění zírá do výstřihu dalšího nováčka v týmu, nádherné ale odtažité Summer (Alexandra Daddario). Za jiných okolností by si ho Mitch asi podal, jenže teď na to nemá čas, protože se mu na pláži začaly kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu... A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydá se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat. (Cinemart)

hami odpad!

Nemohl jsem uvěřit, že něco takového vůbec vzniklo. Musím se v duchu omluvit Mitchovi Buchannonovi, ve srovnání s tímhle byl jeho seriál poezie. Tohle není ani ucházející komedie, srovnal bych to se Žraločím tornádem...tam se alespoň uměl žralok potápět v obýváku v 30 centimetrech vody. ()

trichogaster

Film na jedno pozretie... mal som pocit pri pozeraní, že sa 1/2 filmu točila v bazéne... počítačom robené výbuchy, jazda na člne... ach jaj... čakal som od toho filmu viac... ()

Joran

Je velice těžké se k tomuto filmu vyjádřit... No, kde začít... Budu upřímný, já jakožto velmi vášnivý heterosexuál opravdu miluji pohled na krásné ženy a ještě více miluji pohled na krásné ženy v plavkách, kterých zde rozhodně nebylo málo. Takže ano, drtivou většinu filmu mi hučelo v kládě a byl jsem za to rád. Dokud mi tam nepřistály scény s Ronem, který můj hukot přerušoval svou přítomností a jeho první svléknutí do půlky těla udělal z mého čůra vagínu s koulema. Lidi, takový zcvrknutí nezažili ani ti černí zlodějíčci v Podfu(c)ku, když viděli pravý Pouštní Orel .50. Ale abychom neřešili jen pocity mého péra, musím se vyjádřit i k samotnému filmu. Ačkoliv jsem si myslel, že The Rock udělá z tohohle filmu pecku, spletl jsem se. Jedinou úlohu, kterou tam dělal, bylo jen udržování pozornosti společně s prdelkama a kozičkama ostatních plavčic, abych dokoukal tento film. Zac Efron nutno podotknout už není to vyzáblé kokotko z High School Musical a už se konečně vymakal a vypadá jako chlap, ale v tomto filmu se taky moc nepředvedl. Počítačové efekty taky neodpovídají velkorozpočtovému filmu (viz. hořící loď se sjetýma kurvičkama), hlášky byly celkem chabé, i když jsem se místy usmál. Největší nechuťárna, která přeprala i Rona a jeho chlupaté dudlíky, byly Efronovy hrátky s mrtvých čurákem. Při této scéně mi nelezl do těla jenom ten pták, ale zapojily se i koule, protože to byl fakt humus. A málem bych zapomněl na Ronův zaseklý stojící penis v plážovém lehátku. Ano jasné, jeho erekce byla oprávněná, ale nejde mi do hlavy, jak po rovném pádu se jeho plně ztopořený penis zakroutil na pravou stranu a celý se tam zasekl mezi dvě prkýnka. Sarka, toto ani není biologicky možné. Samozřejmě bez mini rolí pana Dejva "Vysušeného botoxového ksichtu" Hajzlhofa a Pamely "už ne takové sexy prcky jako v devadesátkách" Anderson by to nebyla Pobřežní hlídka. Suma sumárum... 1. hvězda - The Rock 2. hvězda - Kozičky 3. hvězda - Prdelky Ubírám dvě hvězdy za nechutné scény, špatné efekty, absenci dobrých hlášek a absenci poutavého příběhu. ()

BStone

Nenáročná blbinka, na kterou se první hodinu poměrné příjemně koukalo. Než si plavčíci začali hrát na detektivy. Pak už to bylo jenom horší. Taky postava Mata Brodyho alias Zaca Efrona byla dost debilní a jeho přerod, kdy se z něj přes noc stal někdo úplně jiný byl mimo. Ale holky úžasné, to zase jo. 40% ()

perceptio

Jednu hvězdičku dávám jen proto, že jsem se občas fakt zasmál... Věta "něco tady na mně kape..." mě fakt dostala. Připomnělo mi to spíš komedie typu Prcičky nebo Bulshit...Jinak tragédie. ()

Ozz

Dvě hvězdy, za hezké a vnadné holky. Jinak naprostá bída. Dost dobře nevím, zda to autoři mysleli vážně, nebo z toho chtěli udělat parodii. ()

EYO EYO

Dlho som tak popiči komédiu nevidel ,celý čas som sa bavil ,síce to nema nič spoločného z seriálom baywatch z 90-tych rokov až na mená a tie menšie roličky pôvodných postáv z baywatch ,popravde som si myslel ze to bude nejaká americká bykovina ale pritom to bola jedna z najlepších komédii ktoré som kedy vydel za posledný čas /naprosto zaslužených 100% ()

Kpitbull

Skoda, že se pár lidí a jeden egoista obzvlast berou moc vážně. Účel filmu je zavzpomínat a pobavit. A ja se bavil dost. ()

jirik2103

Alexandra a Kelly jsou micinky pár ekseláns. Už když jsem spouštěl film, tak jsem tušil, že to bude stejná sračka jako s HajzlHofem tenkrát v minulém tisíciletí. Tehdá to zachraňovala silikonPamela a její družky. Dneska je to obdobné - silikonLight verze Pamely a její družky. A to je správné - pobřežní hlídka prostě nikdy nebude nafilmována jako dramatický film nebo seroš, kde hlavní devízou budou dialogy nebo propracovaný scénář - bude to pouze a především o krásných ženách a velkých kozách. AmericanDream! ()

Birdalone

To je parodie, při které jsem se fakt nasmála. Teď jsem to dokoukala na Netflixu a ani si nepřečtu ostatní hodnocení, aby mi nezkazily náladu. Vtípky jsou to úplně přímočarý - od opakovaného zvracení do bazénu, po hlášku: "tvoje kulky mají hlas jako tříletá holčička?". Ale super je, že tyhle hlášky neříká nějaký vytlemený puberťák, ale víc než dospělý a pořádně namakaný Dwayne Johnson a že nezvrací další poďobaný puberťák, ale lamač dívčích srdcí Zac Efron - s melírem! Když se sečtou všechny ty protiklady a mini rozehrávky a parafráze původního seriálu (jak všichni vědí - totálně ujetýho), tak je to film, který bych doporučila komukoli, kdo není konzerva, na pohodový večer. ()

ferdomravec

Aaaale no. Viem ze v dnesnej dobe internetoveho porna by baywatcherky v plavkach nemali dovod dobreho hodnotenia. Ale pozeralo sa na to dobre a za scenu s vtakom v pitevni dam tie 4* ()

23ch

Nepovedená parodie, kýčovitá detektivka, trapná komedie. V podstatě žánr nelze specifikovat. Mitch je vrchol nejvyšší trapnosti ()

Oxytocin

Čekal jsem odpudivý a přizemní odpad na základní zvířecí pudy. Místy se člověk zasměje, nejde se pro nějaké sprosté slovo daleko a přeci jen narážky na kozy taky. Daleko se dokoukat. ()

JaNoKar

Snažit se studovat logiku je zde absolutně zbytečné,ten kdo i po traileru čekal nějakou "inteligentní" zábavu je nejspíš po kolonoskopii :) Tady se jede na doraz od začátku až do konce.A já nevím....je to prostě strašná prdel sledovat :D ()

tXtX odpad!

Otrasná trapárna. Výber “najkrajších a najsexi” hollywoodskych odiotov na planéte snažiacich sa hláškovať pôsobí ako tragikomická freakshow z 30. rokov. Všetci sú tam tak strašne dokonalí, až sa mi z toho dvíhal žalúdok. Dejovo plytké, prázdne, žalostné a ubohé. Proste niečo ako Panelák, len bez tých ultra jebačiek. ()

Seriálové rebooty na cestě

31.12.2016

Rock Supermanovým vzorem

Rock Supermanovým vzorem

30.05.2016

Dwayne "The Rock" Johnson patří mezi herecké hvězdy, které přebíhají z jednoho velkého filmu do druhého. Statný Kaliforňan nedávno dotočil Pobřežní hlídku, právě maká na Rychle a zběsile 8 a na… (více)