Hulk na neznámé planetě

USA, 2010, 81 min

Sam Liu

Předloha:

Don Heck (komiks)

Tržby za predaj DVD v USA $5,526,734 //počet predaných kusov 397,448║ HULK gladiátorom, akciou nabitý animák, kde ujdu aj dejové vsuvky. /60%/(21.3.2012)

Me pridou ty animace s Hulkem vsechny stejny. Hulk je nasranej na maximalni moznou miru a masakruje co mu pride do cesty. Ani tady to neni jiny. Ani na vterinu se nezmeni v cloveka, takze 99% filmu nekoho rube, tentokrat prevazne jako gladiator v arene na mimozemsky planete. A ono to je vlastne v poradku, tohle vymlety zeleny hovado se k nicemu jinymu nehodi. Obcas se sice objevi nejaka stupidni scena typu polibku, ale v podstate jsem spokojenej. 75 minut akce s obstojnou animaci a spise dospelackej animak.(19.6.2011)

Hulk jako gladiátor na cizí planetě... mě moc nevzal. Prostředí pěkné, animace taky, ale příběh už se mi zdál trochu slabší a hlavně - Hulk samotný. Já ho nějak nemusím, přijde mi spíš jako záporák, jako zelený, nasraný a vymletý hovado. Tím spíš, když se tu ani nemění zpátky v člověka. A nic moc tady nejsou ani souboje. Akce sice hodně, ale je to samý bum a letíš tři prdele daleko. Takže sice horší ze superhrdinských animáků, ale pořád docela dobrý.(5.8.2010)

Sam Liu se nezdá! Po průměrném filmu Hulk vs a nemastném-neslaném Superman/Batman: Public Enemies představil snímek minimálně o dvě třídy lepší. Od prvních minut mě příběh vtáhnul a to i přesto, že jsem ho již znal. DC Comics jednoznačně vládl na poli kreslených superhrdinských filmů (Superman: Doomsday,(4.2.2010)

Prima pohádka, která lehce čerpá s výborného komiksu.(16.3.2014)

Vyhoštěný Hulk se ocitá na planetě Sakaar, na které to nemá vůbec lehké. Po prodání do otroctví si musí poradit s gladiátorskými zápasy, kde si musí vybojovat svobodu. Animace Marvelu je zdařilá. Hulk pouze za rozzuřené, ale silné 3. ( Hodnocení: 6/10 )(12.5.2012)

Nejlepší animovaný film od Marvelu! Planet Hulk rozhodně stojí za shlídnutí. Hulk je totiž gladiátorem a musí se utkat o svou svobodu. Jednoznačně doporučuji! ... 100%(2.1.2013)

• D.Moore

Výborná komiksová předloha, která se co do děje může měřit s nejlepšími příběhy (třeba) Barbara Conana, dostala pořádnou ránu. Stala se z ní dosti volně zadaptovaná prostinká mlátička, místy doslova ubíjející... A navíc dost škaredě animovaná. Komiks je vynikající fantasy, tohle ovšem bylo jen o neustálých ranách a dialozích k smíchu.(26.7.2014)

Nevěřím vlastním očím. Už zhruba před dvěma roky jsem dospěl do stádia, kdy mě málokterý film dokáže něčím překvapit. Postavy jsou jasně nalajnované podle jednoduché šablony, příběh předvídatelný, dějové rádoby zvraty jakbysmet. Člověk se musí sakramentsky snažit, aby si v nejen hollywoodském portfiliu našel kousek, který jej dokáže vnitřně naplnit a odzbrojit, ne jen pobavit. Naposledy jsme tu měli Inception. No a teď je tady Planet Hulk - animovaný film od Marvelu. Animák, který je napínavý jako filmy od Pixaru, je absolutně nepředvídatelný co se týče dějové linky (scénář přitom nepůsobí vyumělkovaně ani absurdně), a "hraje" v něm panoptikum postav tak živoucích, věrohodných a pochopitelných, že jsem zapoměl mrkat, jak jsem je hltal očima. A ty dialogy! Prostě nevycházím z údivu... To jen tak na okraj. Druhou půlku snímku vyplňují úchvatné akční scény - ovšemže, když je to animované. A podle komiksu. A jinak: vrtá mi hlavou, jak mohou mít téměř všechny marvelovské / DCčkovské snímky široko daleko nejlepší úvodní titulky. Režiséři hraných akčňáků by se mohli učit... ZAJÍMAVOST: Postava Beta Ray Billa byla přidána mimo kontext s komiksem - v originální sešitové podobě se totiž na jeho místě objeví Silver Surfer.(31.7.2010)

Každý film, kde Hulk není jenom tupým strojem na rozbíjení čehokoli bez rozmyslu si zaslouží pozornost, už jenom proto, že tenhle konkrétní se povedl. Ale přesto mu jedna zásadní věc podráží nohy a to scénář, kterej je prostě hrozně béčkovej a ani u komiksáren by neměla být taková jednoduchost tolerována, obzvlášť postavy jsou viděné už tisíckrát z hlediska filmového charakteru nepřináší nic nového. Dokud se bojuje v aréně, nic z toho ani moc nevadí, jenže jakmile se z nich dostaneme ven, nemá film jedinou možnost překvapit a každý musí vědět, jak to celé skončí, protože takovou jednoduchost zápletky musí prohlédnout už na začátku každej. Silnější tři hvězdičky za dobře natočenou věc s nablbym scénářem.(3.5.2013)

Povedal by som, že je to taký Marvelacky animovaý gladiátor. Čo sa týka akcii, tak je ich tu fakt dostatok a sú fakt dobré, čo ma ale najviac prekvapilo bol dej. Čakal som niečo klasickejšie a jednoduchšie (nie že by to bolo zložité, ale snáď chápete čo tým chcem povedať), ale namiesto toho som nedostal slušný animák s dobrými akciami kde aj príbeh za niečo stál. Rozhodne odporúčam pokial máte radi Hulka. Jeden s tých lepších animákov. 70% - 3*(28.10.2011)

80%(27.4.2012)

Celkom fajn animák, no v posldenom akte tomu strašne dochádza dych. 7/10(20.4.2017)

No nevím, nebylo to špatné, ale nepřišlo mi to ani jako něco převratného. Hulk se po svých průserech poslán ze Země na neznámou planetu. Věci se ale pokazí a on skončí na planetě Sakaar ovládané tyranským Červeným králem. Ten používá otroky jako gladiátory pro své hry. A Hulk se stane jedním z nich. Společně s partou dalších otroků poráží všechny protivníky. Nakonec svobodu dobude po svém. Je tam pár zajímavých postav. Objeví se tam i Thor. "Ty jsi jejich spasitel."(15.5.2015)

Marvel ma na DC Comics stale obroskou propast v animaci. Fyzika, vaha... nic pro jejich postavy neplati. Dokazi ohnout klouby do netusenych uhlu, i lide skakat metry vysoko, drtit kameny pokud se to zrovna hodi, behem vterinoveho strihu ubehnout i desitky metru a menit mista v souboji... Tohle pak likviduje akcni sceny, z kterych jsou (bohuzel) jejich filmy prevazne tvoreny. A to me pak nebavi sledovat. Co zustava? Podprumerne scenare, primitivni kresba (vedle detailnich DC, kde je kresba styl, je Marvelacka lenost), nezajimave charaktery (Hulk, Avangers...). Planet Hulk je presto o tridu lepsi nez predesle dva filmy Sama Liu, protoze se snazi priblizit konkurenci a do filmu dava i pribeh! Wow. Rozdil v kvalite je ale porad propastny (jak vyrazne jinak pusobi na divaka destrukce v Planet Hulk a Superman Doomsday, o kolik je propracovanejsi poznavani ciziho sveta ve Wonder woman, nemluve o psychologii postav). __ Je to akcni jednohubka s obcas fajn momentem, ale na 80 min stopaze to nema napsany dej. __ 50%(13.2.2010)

Co čekat od Hulka ? Přece mlácení, vztek a zase mlácení, tentokrát i krapet lásky a porozumění bližnímu svému:) Mít to "nátěrovější" konec jdu na pět.(19.12.2011)

Za všetky tie peniaze, za ktoré sa už pokúšali natočiť dobrý film o Hulkovi, by už dokázali Hulka aj vytvoriť... :-) Napriek tomu, že tento Hulk má dosť otrepanú tému gladiátorských zápasov, bavil som sa. Predovšetkým preto, že z počiatku primitívny príbeh dokázali slušne rozpracovať a celé je to v Conanovsko-Riddickovskom štýle. A keď prišlo pár fakt nekorektných scén s deťmi, moje skazené sarkastické druhé ja chrochtalo blahom. Lepšia space opera ako GREEN LANTERN: PRVÝ LET. Marveláci konečne urobili krok k tomu, aby dobehli Kal-La a netopiera od DC...(14.11.2011)

Nevím jaký komiks byl přesně předlohou tohoto Hulkova příběhu, takže mi jakékoli změny v ději asi určitě musely uniknout, ale každopádně je to velmi zábavný film v takovém tom "drsnějším" stylu animovaných hrdinů, kdy dojde i na nějakou tu krev a zabíjení a podobně. O spoustu z toho se pochopitelně postará sám Hulk, kterého vyhostili na cizí planetu, kde z něho chcou mít arénovou show zatímco jiní z něho chcou mít velkého osvoboditele a Hulk chce akorát zmizet :). Plyne to docela pěkně z boje do boje s občasným pohledem na pozadí celého děje na neznámé planetě a je to zajímavé, hodně akční a určitě ne tak úplně pro děti, jak by někdo mohl čekat od Marvelovského animáku, který se přílišné brutalitě nebo krvi obvykle vyhýbá. Pokud jde o animaci a tak, tak je to "jen" pěkné, stejně jako celý děj je "jen" zábavný, protože v poslední čtvrtině už docela dost stagnuje a završení děje je takové hrozně obyčejné a bez nějakého opravdového napětí nebo stupňování akce a atmosféry jako třeba v první půlce filmu, takže proto to budou "jen" ****, protože jsem se sice bavila dost, ale začátek filmu mě navnadil na něco trochu víc než jsem na konci dostala. Ale jinak fajn :).(9.6.2011)

Asi taková průměrná záležitost v rámci žánru. Filmů s Hulkem moc nakoukaných nemám, takže je to vlastně trochu i nezvyklé, že celej film je zelenej, klaďas a že si málem dá s jednou ženskou i pusu(28.7.2013)

Hulk je vyhoštěn ze Země a dostane se na planetu, kde je nucen bojovat jako gladiátor. Animace je slušná, ale jinak jde o lehký nadprůměr. V tomto filmu dokonce Hulk téměř políbí ženu! To je na něj opravdu nezvyklá věc, když vezmeme v potaz, že se v Hulka nemění z člověka, lae je zelenáčem stále.(20.5.2011)

Fantastické zpracování látky, práce s postavami a celé v našlehané akci. Doslova až epický nádech má gradovaná zápletka. Hulk na neznámé planetě má vše, co si u animovaného komiksu představuji. Mám pocit, že Thor: Ragnarok bude hodně čerpat z tohoto komiksu, tak snad si z toho tvůrci odnesou co nejvíce......9/10(14.7.2017)

Planet Hulk se věnuje pouze hulkově postavě. Bruce Banner byl eliminován, ale paradoxně to vůbec není na škodu. Hulkovi spolubojovníci jsou dostatečně zajímaví a cameo Thora a minirole Beta Ray Billa příběh příjemně rozšiřuje. Zasazení děje do paralelního "Říma" a téma zrady je taktéž působivé. Rozhodně se tak těším na další hulkova dobrodružství.(25.2.2010)

V tomhle dílu Hulka vysadí na jisté planetě, domorodci ho zajmou, strčí do arény a on tam všem rozbije hubu. Díky jakémusi svítícímu disku se Hulk naučí mluvit a je tu vlastně vykreslený jako inteligentní a obětavý chlapík, který má občas své chvilky. Většinu filmu v aréně masakruje roboty, šutrové chlápky a sem tam se mu pod pěst připlete obří červ, takže to je ve výsledku jakási sci-fi napodobenina Spartaka/Gladiátora. Už to prostě není Hulk jak ho známe, ono se v něm na konci dokonce probudí svědomí, nicméně tento film je nadmíru zábavný, má ucházející animaci i akci, děj neurazí, akorát ten konec brutálně sráží celkové hodnocení, nad ním se připobleje snad každý. Kurva drát SPOILER.(4.9.2011)

Wow, tak tenhle animák se Marvelu vážně povedl. Doctor Strange se mi sice líbil o trochu víc, ale tohle je taky super film. Povinnost pro každého fanouška Marvelu. 95%(20.9.2013)

Tak já filmu dávám 4* ale mám z toho smíšené pocity. Jako pohádka pěkný, ale že to je příběh Planet Hulk podle comicsové předlohy, kterou v dvojdílné formě vlastním, tak je to hodně překopané, což docela nechápu, když je to pod taktovkou Marvelu. Jako první bije do očí třetí bitva v koloseu, kde není jako záporák Silver Surfer, ale Beta Ray Bill, kterej tu nemá co dělat. Do příběhu ho zakomponovali tvůrci dobře, ale sem prostě nepatří. No a pak je to celý zkrácený s happyendem, kterej k tomuto příběhu vůbec nepatří. Jak jsem se na to těšil, tak z hlediska adaptace jsem spíš zklamán. Jako pohádka pro neznalce předlohy je to určitě povedenej animák s průměrnou grafickou stránkou, která je dostačující. Za mě 70% ale hodně jsem váhal nad menším hodnocení.(16.6.2014)

Nasraný Hulk je deportován ze Země jako škodič. Uložen a uzamčen v kosmické raketě s pevným cílem, ale.... Úplně náhodou je jedna planeta, kde žijí něco jako lidé a chtějí aby jim Bůh seslal nějakého dobrého bojovníka. Co myslíte, sešle ? CITÁT - Bojovníka, jenž i Smrti samé pohlédne do očí a přec neustoupí....... Pěkné a zajímavé úvodní titulky a pompézní instrumentální hudba, ale jinak nic moc. Hulk se tak nějak provrčel a probručel celým příběhem ale je to přece jen zrůda. Mimozemšťany se příběh jen hemží. Hulk má sice bodliny, ale nebojte vyměkne. CITÁT - Nikdy se mi neříkalo jinak než Zrůdo........(23.4.2012)

Některé změny oproti komiksu tu jsou, ale vůbec nevadí, nemění to nic na tom, že Hulk Planet je výbornej animák. Je velká škoda, že solo animáky o Hulkovi jsou o několik tříd lepší, než hrané filmy. Hulk Planet nabízí výbornou akci, výbornej příběh a působivou kresbu, je škoda, že se toto nedostane na plátno. Výbornej komiksovej animák, povedená práce.(26.5.2015)

Takže Planéta Hulk...odstranení Bruce Banner...ostal len Hulk, ktorý sa ako tak snaží byť človekom...akciou sa nešetrí..ale máme tu inú animáciu ako napr. v Hulk vs. Wolwerine..čo je možno na škodu...ale človek si zvykne...príbeh je opäť "nečakane" jednoduchý ako facka...ale celkovo sa jedná o dobrý animák s Hulkom(25.1.2010)

Další skvělá anime řež v podání hlavního tahouna Hulka. Arénovka jak ďas! Nemám vesměs žádné výtky, animák je to super a akce od začátku do konce. Příběh sice není nic extra, ale to mě u těchto řežbáren vůbec nevadí :)(15.3.2010)

Co se komiksů a filmů podle nich týká, tak jsem postavy z Marvel komiksů (s výjimkou Iron Mana) jsem nikdy nemusel a o Hulkovi to platilo dvojnásob. Mnohem bližší mi byli a jsou hrdinové z DC Comics. Planet Hulk, ale ale tuto mou "nechuť" částečně mění. Animace je nádherná, akce skvělá a příběh, sice nijak překvapivý, ale za to svižný a nenudící. Doufám, že se časem dočkáme více takto povedených animáků z produkce společnosti Marvel.(7.5.2010)

Řežba jako blázen. Mít někdo odvahu natočit todle hraný, tak stanuju u IMAXu měsíc před premiérou. Hulk je borec, má výborný syrový hlášky. Další postavy taktéž výborný. Škoda limonádového závěru. Jinak pecka, pecka, pecka!(1.8.2011)

Nejmocnější tvor Marvelovského universa ve vyhnanství a dostává docela na prdel. Myslím, že by si u Marvela měli ty schopnosti ujasnit. V každém snímku říkají něco jiného.(22.9.2013)

Povedený animovaný film.(20.3.2010)

Čekal jsem na Hulkovu charakterizujivi mluvu a i na Hulk ničit nepřišlo ani jedno . Ale prostředí bylo paradní a děj samotný byl užasný . Všechna čest(21.4.2011)

Tak vlastně bylo jen otázkou času, kdy se něco takového stane a že to zelené monstrum bude za své chování odesláno z planety Země. Ale už jaksi pozapomněli na to, že by se ten nabušený zelený chlapík mohl opět naštvat a to skutečně pořádně. Nicméně, Hulk jako gladiátor mě hodně bavil.(25.5.2011)

Ale jo dáme 5. Občas by se našlo něco v ději. Akční to bylo dosti.(3.10.2016)

Monstrózní animák s ponurou atmosférou. Podařené dílo v čele s nepředvídatelným a drsným Hulkem a jeho společníky. Film je animovaný Gladiátor se skvělou hudbou s drsnými souboji. Děj je jednoduchý a celkový film uteče jako voda. "Vyřiď vašemu králi, že pokud mě chce zabít, tak mě musí zabít sám v aréně a přede všemi." Hulk(31.12.2012)

Líbilo se mi to hodně. Hulk se o nikoho nestará a prostě mlátí hnusy v aréně. Dokud to tak bylo tak vážně super, horší byl ten ultra šťastný konec, ale nevadí. Zajímalo by mě, kdo byl ten týpek co vypadal, jako syn Thora a Sleipnira...(5.8.2011)

Parádní Conanovka!(15.4.2017)

Hulk mi přišel až moc myslící, ale zase se díky tomu rozjel zajímavější scifi děj v mimozemském prostředí. Chtělo to víc Hulk smash hlášek. Ostatní postavy nejsou nudné, liší se od sebe. Potěšilo objevení Asgardských. Je to vlastně jen rubačka, ale vcelku zábavná. -"Finally! Now I know who to smash!"(25.9.2010)

Jedna z nejzajímavějších dějových linií komiksové série s takřka nezničitelným zlobrem od Marvelu se scvrkla do jednoduchého kresleného filmu. Na epičnost gladiátorských soubojů v mimozemské aréně natož zajímavý vývoj postav v téhle veskrze dětšké podívané nezbylo místo. 5/10(29.9.2010)

Dostal som presne to, čo som od Hulka očakával, naviac to bolo celé sci-fi na neznámej planéte. Z komixových postáv žeriem asi najviac Hulka a jeho zlosť ma teší, ako ma aj jeho sila fascinuje. V tomto filme to využili perfektne. Sú tu tony akcie, bitiek a hrdinskosti. Filmu škodí iba slabší dej a nie zrovna geniálni záporáci. V príbehu toho bolo dosť nepresvedčivé, ale keď prižmúrite oko, nemôže Vám vyjsť menej ako 4*. Ja som bol vcelku nadšený. 77%(16.6.2011)

To nejlepší, co Marvel na poli animáků vytvořil dle jedné z jejich nejzdařilejších grafických novel... Sice jsem byl lehce zklamán ohledně toho, že snímek spíše cílí na mladší publikum - tudíž vážnější scény neměly takovou emočními hloubku a ráz jako v komiksové předloze - avšak zato tón celého děje hraje na vskutku pozitivní notu (čehož se v předloze moc nedočkáme)... Takové typy vět u komentářů nesnáším, ale tuto danou větu zde musím použít: mohlo to bejt lepší. Samozřejmě, adaptace nesahá předloze ani po kolínka, ovšem jedná se o vskutku příjemnou zábavu, kterou si v budoucnu někdy velice mile rád zopakuji...(20.2.2018)

• Mrkvič

Hrdiny, které nezabijete ani zbraněma hromadného ničení, je opravdu radost sledovat. Furt do sebe buší a... a nic. V planetě Hulk máme to štěstí, že jich je hned několik. To je potom pokoukáníčko, jak se to furt bezvýsledně mlátí. Holt asi pro tupé američany skutečná zábava. pak si myslí, že jsou nezničitelní, a mohou do všeho jen mlátit. I bez toho je Hulk ten nejhorší superhrdina, potože na něm není nic zajímavého. Ve filmu s Ericem Banou měl aspoň pár scén, kde se zajímavě povedlo vykreslit jeho záchvaty hněvu. S takovou přehlídkou stupidních nezničitelných monster se máme na co v Avengers těšit.(30.11.2010)

Je pravda, že Hulk sice klasicky opět všechny rozseká a rozdupe, ale vůbec ne tak nekompromisně, jak by se to většině jeho fandů zamlouvalo. Nedávno Joss Whedon ukázal, jaká je prává a ta jediná správná tvář zeleného borce - BEZKONKURENČNÍ. Zkrátka tu Hulk až moc dostává na budku a to prostě není ono. Jinak animace fajn i ostatní postavy celkem ujdou a ocenit by se mohl také příběh, který v rámci svých možností dokáže leckdy i překvapit.(29.5.2012)

Docela koukatelný, ale oproti předloze strašně oškubaný a to se toho v tom komiksu zase tolik nestalo.(20.2.2014)

• DivX

Nechápu proč tento obyčejný animák, kterých jsou stovky dostal tolik procent?! Grafika průměrná a příběh taky nic moc. Velká, zelená gorila co jen řve a křičí v jakémsi koloseu na planetě Xy kde mlátí další gorily z kamenů a bláta. 30%(4.6.2011)

• neoBlast

Je opravdu tolik složité vymyslet cizí planetu jinou než se zlým králem a se smrtonosnými zápasy v aréně? A to že tam bojuje zelenkavý borec jménem Hulk už tuhle námětovou bídu nezachrání. 35 %(16.4.2010)

Když už lidem došla trpělivost s Hulkem a jeho náladami, rozhodli se jej vyhostit na pustou planetu. Ale jeho raketu postihne porucha, a Hulk skončí na planetě Sakaar. Zde žije lid těžce tyranizován Rudým králem, a v Hulkově příchodu vidí vyplnění dávného proroctví. Ale nejdříve bude muset Hulk vybojovat několik soubojů na život a na smrt v gladiátorské aréně, pro královu potěchu... Hned na začátek musím podotknout, že mne komixománie nijak zvlášť nebere. Hrané filmy ještě budiž, ale kreslené, a zvlášť ty které se stoprocentně inspirují papírovým komixem - mne moc nebaví. A Planet Hulk nebyl výjimkou. Sice nemůžu říct, že bych se nudil - na to ani není kdy, těch cca 80 minut je nabitých akcí od první do poslední minuty. Ale trochu jsem ztrácel v přemíře postav - zvlášť když každá je jiného mimozemského druhu a navíc Hulka mám zafixovaného jako normálního člověka, kterej zezelená a zesílí jen když se nasere. Tady byl asi nasranej furt, protože ze své zelené podoby nevyšel (ale aspoň mezi ty ostatní zapadl).(2.10.2012)

Epické, akční, přímočaré. Scény v koloseu mají úžasnou dynamiku a dovedou nečekaně strhnout. Na můj vkus zbytečně moc flasbacků i když každý měl nakonec své opodstatnění. Filmu prospívá jak krátká stopáž, tak Hulkova nekompromisnost a hlavně jasná dějová linie bez podzápletek. Ještě aby zadaptovali WW Hulk a chrochtnu si blahem.(7.2.2013)

Hulk nemá zrovna nevyčerpatelný potenciál, protože nic neskrývá... Prostě zuří... A když zuří X animovanejch i hranejch filmů po sobě, tak to ztrácí kouzlo... Na druhou stranu tady je ještě dost lidskej a komunikativní... Vypnout a kochat se další pohádkou, která kombinuje "superhrdinský svět" se světem "dávných proroctví"... Na to to není špatný...(20.9.2011)

film je volně dostupný na youtube.(13.5.2012)

"No, sláva. Konečně vím, koho tu fláknout." -Hulk-(21.4.2013)

Kresba parádní, příběh už tak moc ne. (*kapánek spoileroidní, takže čtěte na vlastní nebezpečí*)Trochu jsem nepochopil, proč se vlastně Hulk neměnil zpět na člověka. Jeho komixy moc neznám, takže mám určité mezery, ale tohle mi fakt nesedělo. Navíc jsem neměl pocit, že bych se něj měl nějak bát, od začátku bylo jasné, že si jede svou linii a nic ho nezastaví. Takže ikdyž jsou mi marvelovští hrdinové bližší, tak tady ztrácí těžce. Hodnocení je víceméně za Hulkovu aroganci a kresbu.(25.10.2010)

• Wlck

Děj převzatý (víceméně) z Gladiátora. Bez Bruce Bannera ztrácí Hulk svou polaritu a tím pádem i veškerou zajímavost. Co mě může upravdu naštvat je Hulk s jinou emocí než vztek... Asi neznám moc dobře komixy, ale... Prostá bída. I když jsem se moc pěkně bavil.(17.4.2012)

BOMBA! Nejlepší ze všech filmů o Hulkovi. Mnohem lepší než nějaká hraná sračka! Tenhle animák má prostě všechno!(22.5.2012)

Best of Marvel na poli animácie. Toto sfilmovať, tak plačom od radosti. Ale to sa tak ľahko nestane, nakoľko hraní Hulkovia tržby nikdy netrhali a to sa mi dvojka veľmi veľmi páčila a hlavne to zaváňa Johnom Carterom a to bol tiež síce pre mňa skvelý film, keďže je to duchovný predchodca supermana, čo nikto nevie (stačí pozrieť Buroughsove náčrty a prvé komixy su Supermanom), ale do tej istej vody asi už nikto viac nevstúpi.(17.8.2015)

Kdybych neznal komiks, tak bych byl mnohem víc nadšený. Film sám funguje dobře a jelikož je to jedna velká akční bitva, tak se prakticky pořád něco děje. Tady nejde o propracované postavy, tady jde o to ukázat, že Hulk je prostě největší ranař, který dá každému po hubě, když ho naštve, a že Hulk naštvaný zrovna je. Škoda, že není lépe rozpracované jak Hulk osvobozuje planetu a stává se novým králem.(1.10.2015)

Pre tých čo poznajú Hulka iba z filmov asi prekvapenie a sklamanie, no príbeh je presne v medziach novších komiksov- veď podľa jedného i film vznikol. Kvalitne akčná jazda na večer keď sa vám nechce rozmýšľať iba sa zabávať a troška ulietavať komiksovom scifíčku. Animácia síce veľmi neoslní, za to však potešia malé hosťovania Ironmana, Thora, Beta Ray Billa a myslím, že jedným bol i Doctor Strange.(17.4.2011)

Jeden z těch ne tak ohromujících snímků. Animace stálé stejné, příběh úžasný, ale za necelé dvě hodiny se nedokáže dostatečně rozvinout, aby to divákovi něco dalo a ho to vtáhlo do děje. Hulk/Bruce Banner byl vždy comicsová postava lehce rozpolcená, něco jako doktor Jekyll/pan Hyde a další, záleží ovšem pouze na situaci či úhlu pohledu. Čistě náhodou jsem nedávno narazil na pár názoru, že Hulk by v Avengers (v roce 2012 se chystá do kin v hrané verzi) neměl vůbec co dělat...no co naplat. Ale jako oddychovka na volné odpoledne, zvláště pro lidi kteří jako já milují animáky, se určitě hodí ;)(30.4.2011)

Niekedy mi rozdiel medzi predlohou a následným výtvorom neprekáža. Napríklad pri tejto Planet Hulk. Hulk robí to čo vie najlepšie, a kde by aj tak zapadol lepšie ako do gladiátorskej arény.(15.9.2015)

75%(4.5.2018)

Hulk je docela můj oblíbený komiksový prďola, ale co je moc, to je moc. Jako Hulk co si hraje na gladiátora kdesi ve vzdáleném Římě, že Hulk je tu spíše vice člověk než zvířetem. To je na mě už trochu moc. Ale za hudbu a dobrou animaci musím dát za ,,dobře,,(24.1.2012)

• Ryuuhei

Průměrný komiksový animák. Líbilo se mi prokreslení motivů hlavně zápornějších postav, plus sympatické hlavní obsazení. Jinak ale opravdu průměrný počin s divným vyvrbením. 45%(1.3.2018)

Komix jsem četl takže... :D osekané o nejlepší bitvy, pozměněná dějová linka záměna nebo vypuštění několika postav, ale i tak je to lepší než jakýkoliv hulkův hraný film... Ale drastická změna konce ho stojí 5-tou hvězdu.(4.1.2011)

Úžasné! Jeden z nejlepších animovaných komiksáků, co jsem v poslední době viděl a že jsem jich viděl hodně. Zajímavý příběh, který nás nenechá ani chvilku se nudit. Hulk ukáže, že má nějaké ty city, ikdyž je jich málo. Hodně akce a přiměřeně mluvení. To je ideální kombinace. Jenom mě nesedělo, že se nepřemněnil ani jednou na Bruce.(15.8.2011)

Celkem zajímavé ztvárnění ve vesmírném prostředí, ale přece jenom, jak už tu bylo řečeno, si Hulka představuju jako bezkonkurenční potvůrku, která smete naprosto cokoliv... Docela vyměkl... I přesto je to povedený filmík se spoustou akce...(25.7.2012)

• char_t

Pitomý příběh. Hulk, intelektuálně glosující, místo aby drtil? Neustále zelený, místo aby se měnil sem a tam a bojoval se svým svědomím? A odkdy používá změněný Hulk brnění a zbraně? Tfuj...(14.9.2015)

Přímočará akčňárna, která má spíš než s klasickými marvelovkami mnoho společného s Conanem a Johnem Carterem. Scénář je poctivé, byť lehce předvídatelné řemeslo. Postavy to ale táhnou, má to skvělou hudbu, přesdržky a atmosféru právě třeba Howardových příběhů. Jo, mohlo to trochu zpomalit, aby zvraty a pokusy o emotivní scény nebyly sázeny jakoby mimochodem, pokud zrovna někdo nebije někoho jiného do hlavy, ale to je moje jediná výtka. A je to asi jako vytýkat emoční distanc Komandu, takže za mě spokojenost.(12.4.2018)

Hulk je borec, čím víc zuří, tím víc se mi líbí... :-) Velmi solidní animák, kterému bych byl schopen dát 5 hvězdiček kdyby neměl tak slabou a nevýraznou hudební podporu, ta je prostě slabá, neatmosferické prostě o ničem. A ten "LOVE STORY" konec si mohli taky odpustit. Jinak není nad čím váhat!! ;-) 8/10(30.7.2010)

Hulk je borec a totální drtič všech kokotů. Tady je dokonce i milostná zápletka. Hulk se zabouch do jemu rovné - do takové, kterou nerozmáčkne, když ji obejme. Ale až se zklidní, to budou všichni čumět. Výborná odreagovačka na dobrou noc na jedno kouknutí. Takový večerníčky opravdu můžu.(20.8.2010)

Až na tu romantiku se mi líbilo skoro všechno a tak hodnotím jednoduše bez příliš mnoha přemýšlení na základě bezprostředních pocitů po shlédnutí a jelikož mě film ani na chvíli nenudil, jsem nadmíru spokojený...(14.3.2012)

• feryk

Velmi slabé. Příběh nudný a nezajímavý. Celý děj je jen o mlácení hlava nehlava kolem sebe. Navíc tenhle pokémonovskej styl animace nemám rád. Ale co asi čekat od Hulka. Na víc jak jednu hvězdu to však nestačí.(28.3.2014)

Musím říct, že jsem dočista zklamán. Hulka si představuji jako zuřivé monstrum, které téměř nemluví a ničí všechno, co mu přijde do cesty: tady je to podle mě úplně naopak - krásně ho vystihli v animáku Hulk vs.(doporučuji!) od kterého se má tenhle Hulk dost co učit. No shrňme to: Nepovedené postavy, blbý příběh, Hulk stál za prd - Marvel může být rád, že jsem tomuhle animáku nedal dvě hvězdy místo třech (i když jsem opravdu chtěl).(15.4.2015)

Zábavný doplnok k Thor: Ragnarok - zdieľa niektoré postavy (Korg!) a tiež sa odohráva na Sakaare, inak je to ale úplne iný príbeh. Príbeh plný akcie a brutálneho (kresleného) násilia. Animácia je ale veľmi jednoduchá a skôr na úrovni televíznych seriálov. 6+/10(3.6.2019)

Tak tohle byla příjemně strávená hodinka a půl plná akce a hlavně Hulka. Příběh byl sice oproti komiksu značně okleštěný, ale s tím se muselo počítat a popravdě to ani moc nevadilo. A hudební doprovod byl taky fajn. Navíc Thorovo cameo, Beta Ray Bill a umně zpracované závěrečné titulky... Slabších, ale přesto 5(31.1.2010)

Still better love story than twilight.(2.7.2015)

Hulk hodně jinak. Už se do člověčí podoby nevrací vůbec a není to jen bezmyšlenovitá mlátička. Rozlišuje, koho mlátit a koho ne, kdo je zlý a kdo hodný. Plánuje, nezuří, když je to úplně k ničemu. Takže totální klaďas, vyhoštěný ze země na dalekou planetu, kterou uzurpuje vyčůraný záporák. A jak že to s ním, milé děti dopadne? Tedy milé děti raději ne. Tohle bych dětem nepouštěl. Začal bych tak od -náctilétých, jak říkáme u nás v Americe. Je to ultimátní rubačka a hodně mě bavila. 89%(28.6.2011)

Tak tohle je TOTÁLNÍ MASAKR VŠECH A VŠEHO CO HULKOVI PŘIJDE DO CESTY.. Jeden z nejlepších komixových animáků co kdy byl natočen. Jasných 5, tady není co řešit....(8.11.2011)

Najlepšia akcia medzi komiksovými animákmi.(19.3.2015)

Jo jo, comics je o dost lepší. A hlavně pokračování World War Hulk, ve kterém se zelenáč vrátí na zemi a začne peklo. Ale vraťme se k animáku. Stopáž je něco málo přes hodinku, takže příběh nezačne nudit. Animace a dabing na slušné úrovni. A navíc jako předkrm ke třetímu Thorovy proč ne.(31.7.2016)

• MindTuber

Z tohoto námětu by se dalo vyždímat mnohem víc! Mimozemské zápasy v aréně po vzoru římských gladiátorských utkání, kde je jedním z mlátiček zelenej gamma sypač? Hm, moje představivost pracuje. Bohužel tady se dočkáme spíš Hulka, ze kterého mluví porozumění schopný Banner. Tahle složka tam klidně mohla zůstat, ale zcela jiným způsobem. Hulk je prostě Hulk a Bruce je Bruce. Dvojka a malé plus za gamme wave attack.(8.9.2016)

Nech žije Sakaarson, spasitel! 100%(13.8.2017)

Představte si zeleného gladiátora, k tomu trochu tyranie a ještě špetky hrdinství, jo a vláseček severské mytologie. Je to málo ? Bohužel ano, více toho v Planet Hulk není a nebude. Nemohu popřít kvalitu provedení, nicméně po stránce obsahové to byla jedna velká nuda. Kde je ten Hulk na kterého jsme zvyklí ? Kde je ten Hulk kterého rádi vidíme... a kde je ten Hulk se kterým rádi vše mlátíme... ?(29.1.2010)

"Ou, I´m not dead, I´m just MAD!" Ultimátne béčko, ktoré by v hranej podobe nikdy nevzniklo.(12.2.2010)

K tomuto filmu jsem přistupoval s menším despektem. Hulk je jedna z mých nejméně oblíbených postav od Marvela. Už jen z podstaty té postavy, která všechny nenávidí a pomáhá tak trochu nechtěně a mimochodem, je její šance být oblíbená hodně malá. I tady Hulk není za sympaťáka, ale tak nějak to nevadí. To co tenhle film zvedá do nadprůměru je skvěle stvárněný svět, který je uvěřitelný i přes svou částečnou bizardnost a postavy, které ač jsou většinou načtrnuty jen kreťounce, dokáží tvořit nosné a uchopitelné charaktery. Akce je dobrá, některé souboje opravdu stojí za to, ale to už se v poslední době u comixových animáků stává normou. 75%(8.7.2011)

Pro mě teda jednoznačně nejlepší Hulk kteryho sem viděl. Hulk jako otrok a gladiátor...jo, tohle mě bavilo. Byl to ten lepší typ animáku kde teče krev a hodně se mlátí a rozbíjí věci. Dokonce i příběh byl zajímavý sice trochu předvídatelný ale to nevadí. Chytlo mě to a bavilo od začátku až do konce. Jen na tom celym bylo trošku zvláštní že se Hulk dokázal "ovládat", mluvil a myslel normálně jako normální člověk a za celej film se neproměnil do lidské podoby. Ale to byl jen detail který na tom že je to skvělej animák nic nezměnil......(21.3.2012)

Vcelku zajímavý příspěvek do Hulkova univerza, protože celý příběh se odehrává na vzdálené planetě Sakaar, kde náš zelený obr ztroskotá poté co byl vyhoštěn z matičky Země. Hulk se (ke své nelibosti) stane gladiátorem a má bojovat pro potěchu krále a jeho poddaných. Navíc si ho místní dají do spojitosti s příchodem jakéhosi mesiáše (opět k velké Hulkově nelibosti), který jim pomůže ke svobodě. Z ostatních členů Avengers se zde mihnou Iron Man a Thor, poněkud větší prostor zde dostane další marvelácký hrdina Beta Ray Bill. Snímku by možná prospělo zkrácení o takových 10-20 minut a tvůrci si mohli odpustit zbytečně přehnaný hollywoodský konec.(7.4.2012)

Jeden z těch lepších komiksových animáků. Příběh sice není žádná sláva, to ale nijak zásadně nevadí, protože se to řeže jedna báseň. A na Marvel je to docela brutální řežba.(2.5.2012)

Hulk jak má být, ne jako ty chudáci v hraných filmech.(11.11.2013)

Na poli hraném vítězí sice Marvel, ale na poli animovaném jednoznačně DC Comics. Planet Hulk to jen potvrzuje.(27.2.2010)

pohádka(17.5.2010)

Narozdíl od jiných uživatelů, co tento film komentovali, mi nepřišel děj tak převratný. Z Hulka je gladiátor, HULK SMASH!, HULK SLASH!, HULK SMASH! Občas to sice vypadá, že Hulk není jen nemyslící monstrum, jak to obyčejně bývá. Ale není to žádné terno. A animace taky žádná velká sláva. Na to, že je to loňský film, se animátoři moc nepředvedli...(13.5.2011)

• voloda1987

Hulk je podľa mňa rozporuplný hrdina niekde na pomedzí dobra a zla. Základom by mal byť teda boj samotného Brucea Bannera a jeho alterega Hulka. V tomto animáku však o takom niečom nemôže byť žiadna reč. Ide o film smerovaný k čistej brutalite a násiliu so slabým príbehom. Urobiť hybrida zo Star Wars a Spartaka nieje až taký zlý nápad, ale mohlo to dopadnúť oveľa lepšie, keby sa nad tým tvorcovia trocha zamysleli. Každopádne, to čo väčšina ľudí čakala, aj dostala a animácia je v podstate pekná a prostredie tiež, takže za 2* a jedno pozretie, viac by bolo zbytočné.(3.8.2011)

• Cerebrum

Animované zpracování marvelovské klasiky trpí už svým zaměřením na cílovku 10+. Nedovolí si být tak drsné, nahláškované a nekompromisní jako komiksová předloha. Z košaté space opery bohužel zbyla jen základní dějová linka, která zapadá do šedi průměrných animovaných adaptací nasteroidovaných borců. Škoda, potenciál tu byl!(16.7.2012)

Celkem slušný animovaný film. Dost možná mě to bavilo víc než ostatní "super hero" animáky hlavně proto, že hlavním hrdinou je můj milovaný Hulk! Ale ani přesto nedám lepší hodnocení než 65%. Bohužel pro mě je hraný film výrazně lepší než kreslená blbinka.(22.3.2014)

Oproti hraným filmům se Hulk planet ubírá úplně jiným směrem a to dobrým. Kéž by další Hulk filmy byli podobný. Mica's hider not a fighter. 4*(1.4.2014)

Výborné animé..:Đ(1.2.2010)

• kishi_SO

zaujimavy pohlad na to zbesile nekontrolovatelne neznicitelne a hlavne zelene. Dost mi to pripominalo Gladiatora. Hulkus Maximus Zelenus :)(18.5.2011)

• spawnxp

Marvelům se silně nedaří, tohle je záležitost pro opravdu otrlé fanoušky. Béčko, animačně možná céčko. Bod plus za úvodní titulky a bod mínus za otřesnej hepáč - Hulk se asi oženil (?!)(14.2.2010)

Hustota.. nehledejte v tom nějakou pointu. Film čistě o odreagování, kde tahle neporazitelná příšerka rozmlátí co mu příjde pod ruku. Prostředí anime a souboje fakt luxusní, jo jo líbí se mi to :) z Hulka prostě číší život :) je to takový Gladiátor v zeleném :D(11.4.2010)

To je HULK nikdo mu nerozumí nikdo jej nechápe, ale když ej získáte na svou stranu jste vítěz. Umí se rvát naprosto nezastavitelně. Hodně mi to připomínalo Gladiátora. Vyvolený co má nahradit císaře a ten se jej snaží zabít v aréně. tento animák se fakt povedl. Myslím si, že by se měla investovat energie do animáků s Hulkem a ne do hraných filmů. Hrané filmy nejsou špatné, ale není možné z nich dostat vše.(18.12.2012)

Paradni, Hulk v roli gladiatora, kdy neni jen bestnicim mostrem, nicicim vse kolem sebe.(7.2.2018)

Dost hustej krvák! 👍 Hulk se zde ukáže v jeho skutečné podobě když je hodně rozzuřený. Je zde hodně zápasů, a krve a zabití. Asi nic pro děti do 15 let. Doporučuji. Hvězdiček 4****(4.4.2019)

Hulk trochu vyměkl. To je poprvé, co vidím, že má kámoše - i když nerad. Marvelovské komiksy mě velice baví a stejně tak tento. Pro fanoušky, povinné.(5.2.2010)

Podle mého názoru nejpovedenější film o Hulkovi. Pěkný příběh, sympatické postavy, samotný Hulk (bez Bruce Bannera), klasická animace, záporák v roli krále/diktátora a pěkné akční sekvence. Tyto klady dělají z filmu nadprůměrný kousek.(7.8.2010)

Marvel válí. Hulk a aréna jdou k sobě jedna radost a to co od akčního komiksáku každej očekává Planet Hulk do puntíku splňuje. Šablonovitý děj je okleštěn na násilí, intriky a ještě více násilí. Hulk navíc překvapivě mezi údery pěstmi ukazuje i svojí lidskou stránku a nakonec na planetě, tak rozdílné od Země, která ho dovrhla, najde mnohem víc, než původně čekal... Mimo jiné se zde krom Hulka mihne i Thor a jeho mimozemský přítel Beta Ray Bill.(15.9.2010)

Dal by som 4*, keby som nečítal pôvodnú komiksovú sériu Planet Hulk aj crossover World War Hulk (pokračovanie Planet Hulk). To o čom to malo v skutočnosti byť (prečo je stále nasraný a nezmení sa na človeka) je potlačené niekde úplne v úzadí. Ostáva len prostoduchá mlátička na animačne slušnej úrovni, ale bez hlavnej pointy.(14.3.2014)

• swater137

Není tam coby člověk a to mi tam chybí. Hulk je můj oblíbenec ale musí se snažit a bejt hrozně hodnej a pak když už to jinak nejde tak HULK rozdrtit. Hláška hnedka ze začátku že nějaký pouta nemůže přetrhnout neb jsou nepřetrhnutelná měla být odměněna záběrem kdy je Hulk přetrhne ve spánku ). Bylo tam málo fórků typu: Ty bůh? Nějakej slabej )(28.4.2014)

Tento animak by mohol vzniknut ako celovecerny film, bola by to urcite pecka.(18.5.2014)

Jeden by čekal ,že to je jen zase další Marvelovka pro kidy . Ale je to přesný opak...Nelítostná gladiatorská řežba ,kde umírají všichni bez ohledu na to jestli jsou děti nebo dospělí. Rozhdoně se je na co koukat... 80% Dokonce hulk si najde holku...(16.11.2015)

Můj první marvelovskej animovanej film a spokojenost. Hulk řádí, jak zatím nikde a to jsem toho od Marvelu viděl dost. Příběh tak akorát, aby nebyl úplně stupidní, ale pobral ho i pětiletý synek. Jen doufám, že se mu nebude o bodlácích zdát.(21.9.2017)

Hulk potřebuje hlavně dobré prostředí a někoho, kdo ho dokáže správně uvést a zainteresovat do onoho prostředí, kde se o něj bude hlavně dobře starat, nic více a ani nic méně. Je to postava, co má potenciál, ale málokdy dobře využitý. Já osobně jsem rád, že tenhle snímek vznikl. Pravdou je, že něco takového si možná i zasloužilo hranou verzi, ale i tak je to parádní podívaná plná akce a Hulk má přesně to, co potřebuje k dokonalosti. Dostatek prostoru.(13.12.2017)