Prázdniny s Timonem a Pumbou

On Holiday with Timon & Pumbaa

Animovaný / Rodinný

USA, 2004, 63 min

Několik příběhů, několik nápadů, několik pěkných minut oddychu.(14.5.2012)

Šest 10minutových příběhů s Timonem a Pumbou, některé lepší, některé nudnější. Celkově je to pro děcké publikum. Tudíž zlatý střed :).(19.8.2010)

Už od úvodnej zvučky Hakuna Matata vo mne zavládol spokojný feeling. A ten ma neopúšťal napriek nechronologickému deju ale s veľkou dávkou zábavy a improvizácie 6 príbehov od mojich obľúbencov Timona a Pumby. Určite aj dospeláci sa slušne zabavia.(5.6.2013)

Zřejmě příběhy převzaté z televizního seriálu o Timonovi a Pumbovi spolehlivě pobaví dětské publikum a dospělí tu hodinku také přežijí bez úhony.(29.12.2014)

Všechny dílyj sou legendární(26.9.2015)

Průměrný animovaný filmek - respektive výběr z epizod seriálu, který jsem nikdy neviděl. Pro děti asi dobrý.(20.9.2015)

• Lilloos

Nevýrazná dětská nuda bez jakéhokoliv náznaku humoru či sympatie.(22.3.2014)

6 příběhů + závěrečná písnička přezpívaná do češtiny.. Hold lepší průměr, ikdyž jsem čekal že mě budou Timon a Pumba bavit o něco více. 70% (15.12.2011)

Všechny příběhy Timona a Pumby mě baví mnohem víc, než celý Lví král, ze kterého vzešli. Dabing se mi moc líbí! A to připomínám, že dabing rozhodně nepreferuji. 80%(10.3.2013)

přijemný kreslený film zejména pro malé děti, odhaduji na předškoláky, ale i dospělým se určitě tato animovaná pohádka s několika příběhy o přátelství Tima a Pumby, bude líbit, kteří spolu zažívají nesčekrát velké dobrodružství, moc pěkná animace, a tentokrát vůbec nevadilo, že nebylo mluveno anglicky, hezky se na to koukalo.(15.10.2010)

Som dospelejší človek. Je to pre detské publikum a tak to má byť. Ale vo svete Disney som takú vtipnú dvojku ešte nevidel :). Príbehy zamerané na výchovnú stránku v skrytom zmysle. Ale k čertu s písaním inteligentnou formou. Je to krásne, milé, zlaté, hravé a keby mám deti, určite by som chcel aby to videli. Ale ja som dospelák a miestami to pre mňa bolo nudné(detské)...3*(25.3.2013)