Lane je mladá začínající novinářka a jejím snem, kromě touhy napsat článek, který by otiskl časopis Cosmopolitan, je najít dokonalého muže. Takového, co by splňoval desetibodový seznam předností, který sestavila na základě svých představ, většinou formovaných Cosmopolitanem a romantickými filmy. Kamarádka Joanne se jednoho dne postará alespoň o naději na splnění druhého snu, když jí domluví pohovor u šéfredaktorky Cosmopolitanu Kate Whiteové. Ta sice dívku u pohovoru elegantně odmítne, ale při loučení mluví o tom, jak těžce se hledá ideální muž, a Lana dostane nápad, který šéfredaktorku zaujme natolik, že jí přece jen šanci dá. Má se vetřít do nějaké velké obchodní společnosti a mezi muži v oblecích najít dokonalého muže pro lásku. Nastoupí jako asistentka u společnosti Thompson a Fulworth. Je okouzlena množstvím mužů, kteří tu pracují. Zdá se, že najít mezi nimi toho pravého by nemusel být problém. Ve stejnou dobu se Lane seznamuje s pohledným a zábavným producentem Liamem, který splňuje všechny body jejího seznamu. Je jím tak okouzlená, že hledat ideálního muže u Thompsona a Fulwortha je to poslední, co by teď chtěla dělat. Protože se snaží tento úkol skloubit se zaujetím pro Liama, je každým dnem jasnější, že si zadělává na velký průšvih. (TV Nova)

mackyns

Romantické komédie mám veľmi rád a v podstate aj Hilary Duff ako herečku, ale tento film je biedny až trápny a nechápem kto by mal záujem o ženu s podobnými vlastnosťami ako tie ktore má hlavná postava. Už od prvej minúty, no vlastne od prvej vety čo vyslovila my bola nesympatická a v priebehu deja sa stala až na toľko odpudivá že som si myslel že ten film vypnem. A skoro som zabudol- toto je jeden z najpredvídatelnejších filmov čo som kedy videl. ()

Bblondie

Nedovolím si dát méně, protože Hilary mám ráda od dětství ... no jo, závislost.... a na tenhle film jsem se dívala hlavně kvůli ní. Příběh, jak se dalo čekat, nic moc, ale naštěstí to zachraňovalo to minimum žen a maximum krásných chlapů. Pro mě lepší průměr. ()

kritička odpad!

Příšernost ... a Hilary Duff tomu dodala fakt šmrnc tím, jak neustále špulila ty svoje příšerný kačeří rtíky. NEVER MORE!!!! ()

pan Spock

Hrozně naivní, nezáživný a nezajímavý film. Ani malinký náznak originality, natož nějakého alespoň trochu zajímavého příběhu. Hlavní hrdinka se tváří jako novinářka, ale působí jako neskutečně hloupá blondýnka. Ani se nedivím proč vzniká tolik vtipů na ně. Ale dostat s nulovými znalostmi dobrou práci, ve které nemusím nic dělat, by se mi líbilo. Tedy pokud se za práci nepočítá očumování kolegů a chození na drinky. ()

Anka1597

Nevhodně vybraní partneři k Hilary Duff a naprosto nevhodně vybraná Hilary Duff do tohoto filmu, kde jsem akorát čekala, až zase otevře pusu a s prominutím vybleje nějakou další kravinu. Dvě hvězdičky pouze za okolní muže. ()

Filmmaker5

Je to předvídatelné.. Taková romantická blbůstka, ale přece je v ní něco ze života.. Člověk opravdu chce dokonalý protějšek ale vůbec mu nedochází, že prostě nikdo není dokonalý - a ikdyž si představuje kdo ví koho si nenajdeme pak se člověk zamiluje právě do přesného opaku než chtěl, protože jde o to kdo nás osloví..;)) A to je v tomhle filmu hezky zpracované.. Ale jinak takový průměrný film. A Hillay Duff to v tomhle filmu moc sluší - ono je fakt dobrá herečka. ()

milous11

Moc krásný a romantický příběh o jedné krásce, která má svůj sen, potkat prince na bílém koni, snaží se poznat toho dokonalého, ale ten její pravý je celou dobu okolo ní a uvědomí si to až když pozná všechny ty nedokonalé pro ni muže. Opravdu moc krásný a romantický film s okouzlující a krásnou Halary Duff, moc se mi ten příběh líbil. ()

ripgirl

Většinou mám tyhle blbý americký filmy ráda, ale tohle bylo i na mě moc... hlavní hrdinka je nafoukaná blbka, který by snad člověk ani nemohl fandit.. navíc mi to dost připomínalo Báječný svět shoppaholiků... ovšem v dost horší verzi.. ()

mirika39 odpad!

A takéto debilné filmy podporujú všeobecný názor, že atraktívna žena musí byť určite tupá. Vďaka Hilary, v tvojom prípade je to určite pravda, už len z toho dôvodu, že si bola ochotná hrať v takomto odpade. Koniec-koncov, aká herečka, taký film. Odpad. ()