poster

Kolem světa s Timonem a Pumbou

 • USA

  Around the World with Timon & Pumba

Animovaný

USA, 2004, 70 min

Hrají:

Ernie Sabella
 • Lilloos
  ***

  Souhrn lepších příběhů než v minulých Prázdninách s Timonem a Pumbou, místy jsem se od srdce zasmála a závěr je řešen velmi vtipně. Pořád je to ale jen nezáživné dětské vyprávění o dvojici, která ze všeho nejradši žere brouky, krká a prdí.(24.3.2014)

 • Streeper
  **

  V pohádce Lví král tihle dva fungují opravdu hodně dobře. Jejich scény mě z celé pohádky vždy bavili nejvíce, ale pokud oni sami mají táhnout celý film, tak už to tak nefunguje a je to spíše hodně nudné než hodně vtipné.(29.11.2015)

 • hippyman
  **

  bože můj, ještě jednou uslyším někde hakuna matata a nechám se sejmout bleskem... zaznělo to tam tolikrát, že by to snad ani chuck norris nespočítal. to bych radši jedl brouky s parmezánem, než tohle muset protrpět znovu! nadmíru otravný, ze slávy Lvího krále těžící konglomerát krátkých skečů, které jsou celkově vtipné asi tak ze 40%(2.12.2010)

 • KajusaK
  ****

  Na stejné úrovni jako všechny ostatní díly.(26.9.2015)

 • kajas
  **

  Horší než "Prázdniny" i "Hodování". Nebo je možná moje nespokojenost způsobena tím, že jsem se z nepochopitelných důvodů rozhodla v několika dnech zhlédnout všechno možné, co souvisí se "Lvím králem", a všudypřítomná Hakuna Matata už mi trošičku leze na mozek.(1.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace