Kolem světa s Timonem a Pumbou

Around the World with Timon & Pumba

Animovaný

USA, 2004, 70 min

Ernie Sabella

Opět se setkávame je to prostě pěkná kreslená záležitost.(13.9.2018)

Na stejné úrovni jako všechny ostatní díly.(26.9.2015)

• Streeper

V pohádce Lví král tihle dva fungují opravdu hodně dobře. Jejich scény mě z celé pohádky vždy bavili nejvíce, ale pokud oni sami mají táhnout celý film, tak už to tak nefunguje a je to spíše hodně nudné než hodně vtipné.(29.11.2015)

• hippyman

bože můj, ještě jednou uslyším někde hakuna matata a nechám se sejmout bleskem... zaznělo to tam tolikrát, že by to snad ani chuck norris nespočítal. to bych radši jedl brouky s parmezánem, než tohle muset protrpět znovu! nadmíru otravný, ze slávy Lvího krále těžící konglomerát krátkých skečů, které jsou celkově vtipné asi tak ze 40%(2.12.2010)

• kajas

Horší než "Prázdniny" i "Hodování". Nebo je možná moje nespokojenost způsobena tím, že jsem se z nepochopitelných důvodů rozhodla v několika dnech zhlédnout všechno možné, co souvisí se "Lvím králem", a všudypřítomná Hakuna Matata už mi trošičku leze na mozek.(1.1.2015)