Stephen Meyers (Ryan Gosling) je mladý idealista, který je skvělý v komunikaci s lidmi, je druhým mužem ve vedení prezidentské kampaně guvernéra Mika Morrise. Kromě toho opravdu věří tomu, co dělá.. Uprostřed primárek v Ohiu požádá vedoucí kampaně Morrisova protivníka Meyerse o schůzku a nabídne mu práci. Má pomoct v kampani pro třetího muže, senátora ze severní Karolíny. Do hry vstupuje i mladá praktikantka. Stephen je asi příliš důvěřivý a zákulisní intriky jsou mu cizí. Stane se obětí kariéry, anebo zvítězí ctnost? (JOJ Cinema)

ragtime

George Clooney si potrpí na závažnejšie témy a tentokrát udrel klinček priamo po hlavičke. Po prvej nezáživnej tretine sa príbeh rozbehne a nám ostanú len ovisnuté ústa a na konci trpká pachuť na jazyku. Výborné. PS: Nech pokračuje vláda Ryaan Goslinga. Chlapcovi sa fakt darí. ()

zekon

Průměrná tuctovka. Nejhorší je, že naprosto totéž tady bylo několikrát, ale daleko daleko líp provedené. Clooney je psaný mezi hlavními herci, ale za celý film se objeví na pár minut a nic neměl možnost předvést. Tohle se teda moc nepovedlo a nestojí to rozhodně za vidění. ()

Johgas

Dobrý film. Ještě máte někdo iluze o politice a povaze lidí, kterým jde o prachy a o moc? Já už zhruba 20 let ne...tento děj by se samozřejmě mohl odehrávat v jakékoliv zemi na světě, principy, na kterých stojí politika -tzn na prvním místě prachy, pak moc, pak pěkné lehké ženy a někde na posledním místě se krčí volič a daňový poplatník - jsou platné všude. ()

Katekat

Vyborne. Ja jsem zrovna dokoukala a jsem unesena! Asi si to pustim jeste jednou :-) "You can lie, you can cheat, you can start a war, you can bankrupt the country, but you can't fuck the interns. They get you for that." ()

karel63

Docela dobrej biják. Naši poslanci by se na to měli koukat povinně. Je tam ještě pár věcí, které náš zákonodárce nezná. ()

ktulinka

Panečku, neotřelý děj. Mladý, velice nadaný klučina (tak nadaný, že už ve 30 je to borec jaxviň, kam se na něj hrabou staří a zkušení kolegové) má plnou hlavu ideálů, věří svému guvernérovi nebo cosi a pak najednou mu spadnou jůžový bjejličky, po**re co může a je z něj pořádně zlej hošan. Nůůůůdáááá ! ()

RoyBatty444

Pre fanúšikov politiky intríg a bezchrbtovej filozofie tešte sa toto je pre vás. Bohužial je film, ale so slabým spádom a ubýjajúcim vykecávanim. Herecké výkony sú podľa očakávania až na pána režiséra, ktorý hrá len štatistu všade prítomného Goslinga.Goslingov pohľad mi pripadal v Drive cool teraz už to preháňal. ()

Vendem

George Clooney ve svém nekompromisním nahlížení do zákulisí demokratických primárek zprostředkovává aktuálně velice diskutovanou úlohu politického PR, přednostně zaměřeného na ovlivňování veřejného prostoru nástroji předvolebních průzkumů a pokusy skandalizovat soupeře. Postava Stephena Meyerse a lidé kolem ní vystupují jako ultimativní hubitelé politické morálky, jejichž úspěch závisí na míře šikovnosti při využití různých forem nátlaku a manipulace. Tvůrcům se tak podařilo přiblížit politiku ne jako lehkovážnou frašku, ale jako pragmatickou hru s riziky, která odporuje očekáváním spojeným s ideály o morální integritě člověka. A Clooneymu za jeho scénáristický bonmot („Jako prezident můžete zahájit válku, můžete lhát, můžete přivést zemi k bankrotu, ale nemůžete píchat stážistky!“) uděluji cenu za nejlepší politickou reminiscenci posledních dvaceti let. ()

shinlove

Výborné politické drama, aneb ze zákulisí volby prezidenta... Ryan roste s každou rolí a jeho filmy mě opravdu baví. 4* ()

Tucinka

Jsem zklamaná, pro mne tuctový film ...Nebýt toho, že tam hraje Ryan asi bych to ani nedokoukala...takovýchto zápletek už tu bylo na můj vkus trochu už moc..nebylo nic, co by mne ve filmu extra překvapilo... ()

Dupac

Prvních 20 minut bych nevěřil, že se to tak slušně rozjede. Clooney opět natočil film, který je inteligentnější než drtivá většina mainstreamové hollywoodské produkce. Jen bych čekal trochu podvratnější biják, který scénáristicky neselhává v detailech. 75 % ()

Mina230692

Velmi hezké. Ryan Gosling a George Clooney - i kdyby se celý film jen usmívali a dívali do kamery, tak to budou luxusní záběry :-D Ale ne vážně herecké výkony byly jedna báseň. Film je vlastně o tom, že politika je humus. Ale té pomsty tam bylo trochu málo. Sotva jsem si řekla jooo znič je všechny ať už si nikdy v politice neškrtnou... tak se to tak nějak hladce ututlalo, za nejmenší možnou cenu a bez skandálu, což by se asi ve skutečnosti taky stalo. ()

gatuso

Clooney jako parafráze na bílého Husseina Obamu /nar. v keňské Mombase - a nikoho to netankuje.../a téměř neviditelný, Gosling dobře zahrál a i ta stážistka měla pomyslnou jiskru v oku. Hudba zajímavá. Film jako dělaný na úterní podvečer... ()

90125

Pointa filmu je dobra. Aj ked to vsetci davno vieme, aki ludia su politici a ludia okolo nich. A nemusia to byt len politici. Ludi bez chrbtovej kosti, s hrosou kozou, bez stipky svedomia, takych najdeme hocikde v nasom okoli. Co tomuto filmu chyba je vacsi spad, vacsie napatie, trosku viac rozohrata zapletka medzi jednotlivymi figurami. Povedal by som, ze sa scenarista nijak extra nevytiahol. Toto sa len tak akoby klze po povrchu a sucho nam oznamuje : Takto to funguje, takyto grazli su to. V televizii sa na nas usmievaju a slubuju vsetko co by sme len chceli a v skutocnosti su to bezcharakterne svine, ktore pre svoj vlastny prospech urobia cokolvek. Vyborny P.S.Hoffman. Ako vzdy. Velmi ma mrzi, ze uz ho v ziadnom novom filme neuvidim. 58 % ()

Xmarc

Čekal jsem ubití tunou politických žvástů a předávkování červenobílými proužky, že z toho půjde člověku aspoň 50 hvězdiček kolem, a on se z toho vyklubal překvapivě zajímavý kousek. ()

Oscar 2012 - výsledky

24.01.2012

Fincher nakopne televizního Spaceyho

Fincher nakopne televizního Spaceyho

07.03.2011

Jsou kámoši už od „sedmičky“. Kevin produkoval The Social Network a David Fincher teď na oplátku pomůže rozběhnout televizní seriál House of Cards, ve kterém si Spacey zahraje hlavní roli. Přesně tak… (více)