Hlavné večerné športové spravodajstvo verejnoprávnej Českej televízie. (oficiální text distributora)

SOLOM.

Tak tohle je jiná káva, než to co vysílá Nova a spol...Pěkně udělané, slušní komentářoři jenž ví, o čem mluví. Radost se na to dívat. ()

duklak2

Nedovedu si představit lépe zpracovaný pořad. Kvalitní moderátoři, na kterých je vidět, že svou práci ovládají dokonale, nám každý den podávají informace ze sportu. Mám jen dvě menší výtky. Chci méně atletiky, cyklokrosu a krasobruslení, protože to jsou sporty, které dukláka nebaví. A více informací z 1. hokejové ligy. Takže Vojto, jestli to čteš, zkus nad tím prosím zapřemýšlet:-) O tom, jak budu hodnotit, jsem nepřemýšlel ani minutu. A ten kdo nedává pět hvězd, tak ho sport asi moc nebaví:-) ()

Marek1991

Šport na českej televízii je niečo úplne iné, ako na všetkých komerčných televíziách na Slovensku a v Česku. Rád si ich niekedy pozriem a musím im priznať značnú dávku profesionálnosti, kvality a objektivity. ()

MikO_NR_1909

Češi bodujú, pretože ich Branky, body, vteřiny sa zameriavajú na väčšie spektrum športov narozdiel od komerčných televízií. ()

Trevor

detstve bez internetu povinnosť, v nedeľu večer povinne pozrať výsledky futbalovej ešte federálnej ligy...kto by vydržal čakať do pondelka, kým sa dostanem k nejakým novinám... ()

Chrysopras

Tenhle pořad mě provází životem už pěkně dlouho a doufám, že to vydrží co nejdéle. S těmi šašky na Nově se to ani nedá porovnávat... ()

C0r0ner

Jediná sportovní relace, kterou má smysl sledovat, protože se na ní podílí lidi, co mají co do činění se sportem. Člověk by řekl, že to bude samozřejmost, ale třeba Poulíček s Tittelbachem se k tomu dostali tak, že NOVA tenkrát hledala dva sporťáky a přihlásili se jim celí dva lidé. Hádejte kteří... A ruka byla v rukávu. 95% ()