One Man Show

(pořad)

Tohle je ta největší SHOW na českém internetu! Nic podobného tady nikdy nebylo. Internetový diktátor Kazma Kazmitch společně se svou bandou zlosynů dobývá svět. (Stream.cz)

MilanRambo1

Průměrný seriál na streamu který by se ve srovnání s ordinací, ulicí atd. mohl vysílat v televizi. Jinak je to ale velký průměr a talkshows je tu docela dost. 50% ()

archetta

Kazma vůbec není tak blbý, jak vypadá nebo jak se chová. V jeho otázkách lze nalézt dobrý podtext :) Zve si zajímavé osobnosti, řeší aktuální témata a nebojí se zeptat na cokoli. Škoda, že už to skončilo. ()

koprovka69 odpad!

Bože, ten Kamil to s těma třináctiletýma dětma fakt umí. Od 14ti už fejk poznávají i jeho věrní...Kdo dává tomuhle strop tak asi nemá snadný život. ()

Minas

1. generaci jsem moc nevyhledával, občas jsem se koukl. 3* 2. BUM AKCE. Kazmič dokázal neuvěřitelný věci, perfektní střih, zpracování a hlavně nápady. Ok, ne vše musí být nutně pravda, ale who f*cking cares? Je to show a já se královsky bavím. ()

tehol

Jakkoli je mi postava Kazmy protivna a prijde mi strasne trapny, musim uznat, ze ta kvalita produkce je az svetova a ani mu zjevne nechybi odvaha, coz normalne za nic moc dobreho nepovazuji, ale tady je to neco, co clovek potrebuje v extremnejsi mire, proto nemohu hodnotit jinak nez hodnotim, jelikoz ackoli jsem nevidel drtivou vetsinu jeho prace, uz jen za to malo, co se dostalo az ke mne, si za ceskozdejsi originalitu tuhle dlouhou vetu a hodnoceni zaslouzi. ()

Omanomet

Jelikož jsem 1. sérii nesledoval, tak ji nehodnotím, ale druhá je prostě booomba! Kazma a jeho gang nemá v Česku a ani ve světě obdoby! ()

Markusak

Tomuhle říkám Show! Kontroverznost je snad na prvním místě. Určitě se dá dost dohadovat, jestli to co dělá je už přes čáru a nebo je to ještě stále O.K. Musíš vidět, jinak nepochopíš! ()