One Man Show

(pořad)

Tohle je ta největší SHOW na českém internetu! Nic podobného tady nikdy nebylo. Internetový diktátor Kazma Kazmitch společně se svou bandou zlosynů dobývá svět. (Stream.cz)

SallyZen

Celej pořad sám o sobě je dost trapnej a ani není zábavnej. Kazmu fakt nemusím. Jeho vystupování na veřejnosti je namyšlené a jako moderátor tohoto pořadu nesnesitelnej. 0% ()

PROCESOR

Pořad jsem ohodnotil až v další fázi, kde už se nedělají jen rozhovory.....Všechny "nový " díly mě bavily a měly nápad. ()

sir-dave

One man show se za tu dobu vysílání dost změnila - k horšímu. Kdysi bych tomu napařil klidně 5 hvězd bez diskuze, kolikrát jsem se u toho od srdce zasmál, ikdyž to mnohdy není žádný humor na úrovni. Později začali Kazmovi docházet nápady, něčím to obohatit a začal vybírat i nějaké losery. Ze všech dílů se mi líbilo něco přes polovinu. Mezi úplně nejlepší díly s Rytmusem. ()

StanislachKo

Niekedy to vie nasrať, niekedy to vie skoro dojať, niekedy sa tomu dá veriť, niekedy pomenej, ale vždy sa na to K....dobre pozerá! Po remeselnej stránke toto u nás nemá obdobu. ()

karlik4801

Někteří lidé asi nepochopili, že to Kazma vytvořil z ničeho. Najedou má v dílech nejznámější české herce, zpěváky, rapery i politiky. Je na úrovni a přitom vtipný. Kazma prostě dokázal vybudovat pořad na který koukají sta tisíce lidí jen pomocí internetu. ()

Lachtaan

Do háje s YouTubery. Kazma tu byl dávno předtím, než byly "sociální experimenty" samostatným druhem videí právě na platformě YT. A on nevytvořil jen značku a doménu. On vytvořil internetové dějiny naší země, které budou bavit jednou i moje děti a které hlavně dokážou vedle notné dávky legrace jakéhokoli diváka jakéhokoli věku obohatit o důležité informace, často se týkající velmi nepříjemné záležitosti, kterou se Kazma a jeho tým přes nás snaží změnit. A za to obrovský palec nahoru. ()

filmmovier

Kazma je borec. Viděl jsem jen Yes Mana, naprosto geniální Prostřeno a Leošovo Ferrari, což jsou naprosto parádní díly. Nejspíš časem nakoukám i zbytek, ale tohle jsou skutečné legendy a fakt přeparádní akce. 80%. ()

Nihlathak odpad!

Já vím, že je doba, kdy jsou NEJZAJÍMAVĚJŠÍMI lidmi NÝMANDI a že ten, kdo je naprosto nejtrapnější, tak ten dnes má nejvíce pozornosti a plní přední stránky i homepage různých médií. Ale pro boha živýho, co to tu vidim za zvěrstvo v hodnocení? Zkrátka a dobře, Kazma je neuvěřitelně trapnej mamlas, kterej se bojí svých prasečích oček, že by mu zničily slibně se rozvíjející kariéru virálního pitomce a nejpodřadnějšího tvora v bulvární branži, a tak nosí brejle a kameruje nesmysly před radiátorem ve sklepě budovy Streamu.cz. Musím podotknout, že je trapnej jak ani-nevim-co a virálně se prezentuje tím nejubožejším způsobem. Pak ještě rapuje někde v rádiu o smrti hokejistů. Provází ho jeden velký oblak nevkusu a to nejhorší z sebe dává na odiv právě v One Man Show, kde se snaží být vtipný nebo šokující. Jo a One Man Show by měla být o jednom člověku, nechápu, co tam teda u něj dělaj všechny ty Bartošový a Rytmusové. Všichni tu píšete, jakej je to hnus, ale hodnocení tři hvězdy NinadeL tři hvězdy definuje zlomkem 1/71? No lidi proberte se. Nejodpadovitější odpad ze všech. Převezl prý celé noviny, že ho zbil Rytmus? To je teda legrace, říkat Blesku noviny. To je teda legrace si myslet, že neotisknou cokoliv o Rytmusovi, i když vědí, že to není pravda. TO JE TEDA LEGRACE, myslet si, že bulvár ZAJÍMÁ, co je pravda. Sociologický vědče exaktní experimentátore velký KAMILE, uč nás! Uč nás, prosím, jak se to dělá. ()

Koocik

Každej nějak začínal. Zatímco zpočátku tohle byla spíše odpadní show, tak se z toho vyklubalo něco "epesního". Jim Carrey, Justin Bieber, Katty Perry, a teď nejlepší video ever alias skutečné "Prostřeno". A na image nepřidávají jen tyto videa, ale osobně k tomu řadím i cestu kolem světa, uplácení poldů, prodej trávy. Kazma (a celej jeho tým) je prostě Bůh! ()

Compadre odpad!

Úplně zbytečnej desetiminutovej žblebt s nulovou hodnotou. Moderátor je těžkej amatér, kterej se ptá na samý kraviny a do pořadu si zve zpravidla lidi typu Hanychová, mladej Novotnej a podobnou svoloč..no dneska už může mít kecací show asi fakt každej dement z ulice. Děs! ()

ZeroCZ1233

Mno, už to nejsou jenom rozhovory, už to je něco velkého, něco, co tu nikdo předtím nedělal. Proto to chytlo lidi, proto to chytlo mě. Je to prostě zábava. ()

ghatos

Hodnotím Kazmovu poslední tvorbu. Asi takhle, já toho chlapce nemám rád a až do dnešního dne jsem se mu totálně vyhýbal a jen velice z povzdálí jsem zaznamenával nějaké vlny kolem jeho tvorby. Dál bych zůstal ve svém spokojeném předsudku (kdysi jsem jeho trapnou show viděl), ale musím poděkovat Michalovi K., který mě nakonec přinutil kouknout na jeho "novou show". Zcela spektakulární projekt Prostřeno nabídl nevídaný, inovativní a hlavně po všech stránkách vypilovaný projekt, jenž měl přesah, smysl, důvod atd. To bych opravdu nečekal od takového floutka. Akce Rusko byla taky vynikající, chytrá, zábavná...prostě super. Bylo mi řečeno, že se kluk vyvíjí a zlepšuje. Zkazky nelhali. Mě osobně sympatický není, ale nelze mu nepřiznat jeho mimořádně stoupající kvalitu tvorby. 84%. ()

Wbcko

Bohužel to jde s One man show z kopce a to hlavně od doby, kdy ze sebe Kazmitch dělá prodejnou děvku, vystupující kdekoli kde dostane zaplaceno a působící mediální humbuk jen pro zvýšení své popularity (ikdyž v případě kauzy Rytmus bych mluvil spíše o zviditelnění). V posledních dílech to vypadá, že si moderátor dává až příliš velký pozor na to, aby si z hostů neudělal takovou legraci, že by to mohlo být vtipné (Paroubek), na to aby nepřekročil nějakou hranici a když už to vypadá, že by konečně mohl vyjde z toho takový paskvil jako v případě Rytmuse. Za to velký palec dolů, díl se Šmajdou (ať je to kdo je to) se zdál být perlou, v konečném výsledků jí bohužel není. Kazma nový Leoš Mareš? Uvidíme... ()