One Man Show

(pořad)

Tohle je ta největší SHOW na českém internetu! Nic podobného tady nikdy nebylo. Internetový diktátor Kazma Kazmitch společně se svou bandou zlosynů dobývá svět. (Stream.cz)

topi80

Kazmovo ujeté nápady, podané navíc způsobem, který vtáhne do děje. Pozornému divákovi sice neujde, že mnohé z těch vylomenin byly domluvené mnohem jednodušeji předem přímo s "napálenými" a divadélko kolem včetně napětí je jen hrané, ale přesto je to zábavné. Všechno však kazí pseudomoralizování na konci, které z obyčejné legrace dělá cosi křečovitě vážného a s rádoby vyšším poselstvím. ()

Jan.Cada1

Kazma a jeho crew mají skvělé nápady na show, které dotahují do konce. One Man Show má naprosto úžasnou post produkci, ty efekty, hudba a animace jsou prostě topka. U většiny dílů se ukáže, že to vlastně Kazma dělal kvůli dobročinému účelu, ale přijde mi, že je to tam vždycky vsunuté násilně. Ideální pořad na odpočinek a odreagování. ()

Aragorn

Show je celkem zábavná, bohužel v posledních letech už klesá její kvalita. Kazmovy zřejmě došly ty nejlepší nápady, možná by bylo nejlepší, kdyby show skončila, aby si nepokazila svou pověst. Dalším problémem show je, že to má vypadat reálně. Bohužel se tomu opravdu těžko věří, když se v jednom z posledních dílů setká Kazma s papežem díky tomu, že je influencer. Papeži Františkovi však nezáleží na tom, kdo má kolik sledujících na instagramu nebo to, kdo je jak slavný a kolik má peněz. Papež František dbá na úplně jiné hodnoty. ()

Ferenzo

Mě osobně se One man show líbí, protože je to jiné, než ostatní talk-show a hlavně a to mě přitahuje na pořadu nejvíc, mohu vidět některé zajímavé a oblíbené lidi v jiném světle než před televizní kamerou nasvícené namalované,naučené. Je to více osobní,otevřené,vtipné,sprosté a hlavně. Bez jakékoliv cenzury a reklamy. 75 %. ()

Mr.Atsor

Ale jo, ono je to zábavné a zajímavé. Několik dílů nemá chybu. Bohužel se většině nic moc zajímavého nedozvíte. V poslední době také chodí hosti, kteří by tam snad ani neměli co dělat a kteří mne jako diváka vůbec nezajímají (Metrix?). Škoda, ale zase to není k zahození. Dávám 3*. ()

Melys

Kazmu buď milujete nebo nenávidíte, střed není. Perverznost a laciný vtípky, které dokáže podat parádním způsobem. Je to pán! :) ()

gefr

Kazmo, Kazmitchi to jsi úplně v prdeli :D ....já se královsky bavim u každýho dílu a klukovi to sakra přeju, jen tak dál! :D ()

Bali10

Ikdyž se nemůžu zbavit dojmu, že je velká část záležitostí nafingovaných, díly novýho kabátu pořadu jsou brilantní! Má to myšlenku, vtip, styl, skvělou grafiku. Párminutový interviews s různě známýma lidma ze "starý" One Man Show stály za vyliž. Třeba mu to s příbytkem epizod nový koncepce časem odpustim ()

tsatsiki

Hodnotím jen novou One man show, např. s Justinem Bieberem, Prostřeno, MS v hokeji a nebo s L.Marešem. To, co tu Kazma dokázal vytvořit je úžasné, s každou věcí si dává neskutečnou práci a ještě to má většinou bohulibý účel. Víc takových Kazmů. ()

honzic

Kontroverzní pořad, který nemá nic společného s morálkou, jde o prosté rozhazování peněz a byznys. Pozitivní jsou jen zajímavé nápady, které na něco upozorní nebo dají nějaký impulz a koukatelné ztvárnění. První řada byla totální nesmysl a debakl, na který se nedalo koukat. Druhá řada je konečně na profi úrovni, i když často je to opravdu zbytečně rozhazování peněz. Hodnocení: 55 % ()

blondboss

Tento Kazma je čistý blázon v dobrom slova zmysle. Nachytať na hruškách také množstvo ľudí a spraviť si z nich kvalitnú prdel, to som ešte asi ani nevidel. Je tu pekne vidieť jeho evolúciu, nakoľko prvá séria je skôr o vtipných rozhovoroch s kadejakými celebritami, kdežto v druhej sérii to naplno rozbalil a ukázal svetu vysoko precízne naaranžované a s pridanou hodnotou vyšpekulované gagy, o ktorých som nemal ani tušenia, že je za nimi práve tento človek, aj keď som o nich vedel. Klobúk dole a tešíme sa na ďalšie projekty. 70 % ()

Steve5cz

Kazmu Kazmitche sleduji od jeho počátku a jeho show za tu dobu ušla velký kus cesty. Tohle je vlastně příběh mladého kluka, který si umanul, že se stane slavným a pokud to dobře půjde, tak i bohatým. Kazmovi nemůže nikdo upřít kreativitu a sebevědomí. Některé díly jsou naprosto super, ale některé díly byly o dost slabší. Líbí se mi, že Kazma ví, co se mu nepovede a dokáže nejen kritizovat sám sebe, ale také přijmout kritiku od svých hostů, kteří ho nejednou poučovali o základech moderátorství. Za tu dobu co Kazma uváděl OMS udělal na internetu docela dost velké rušno. Namátkou aférky s Aquilou, Rytmusem, ale i naposledy s Jirkou Krampolem, která s OMS ale nesouvisela. Když se na to podívám, tak musím konstatovat, že to Kazma dokázal. Pomalu se stává známým člověkem a tím pádem trochu kvalita OMS upadá a kdoví jak dlouho ji ještě bude vyrábět. Dávám 4* za to, že show je plná nekorektního humoru, provokace známých celebrit a opravdu dobrých vtipných situací. ()

Marw_ odpad!

Celá "One man show" je jenom o tom, aby se Kazma ukázal, udělal si reklamu, (opravdu skvostná reklama s Rytmusem) potažmo sem tam udělal reklamu někomu jinýmu. Co se dozvíme zajímavého o hostovi? Nic - to je trochu málo na Talk-show nemyslíte? ()

Tribe

První generace One Man Show byla průměrná talk-show, na kterou jsem se sem tam koukl... ale druhá generace, která započala Katy Perry, a následně pokračovala mega podvodem s falešným Jimem Carreym na Českých lvech? Geniální! Yes Man? Geniální! Jestli to takhle bude pokračovat dál, tak se máme na co těšit. ()