Adiemus

Z předchozí Vejdělkovy tvorby jsem (naštěstí) absolvovala jen Účastníky zájezdu a po zkušenosti s Muži v naději se do budoucna budu dílům tohoto pána vyhýbat velkým obloukem. I když pominu scénář, t.j. iracionální chování (= eufemismus pro tupost většiny postav; jediná uvěřitelná postava je ta v podání Simony Stašové) a ta nejprofláknutější klišé, které určují jejich jejich chování, zpracování příběhu je prostě na úrovni roztahaného bakalářského příběhu, jen panelákové kulisy vystřídala načančanost bytových interiérů a rádoby přitažlivých interiérů restaurací; vrcholem je ovšem exteriér závěrečné scény Ondřeje s Alicí. ()

aLCaP0Ne

Po dlhom fakt dlhom čase konečne prišiel Český film, ktorému môžem zatlieskať, parada! Presne takto sa to robí. Príjemná atmosféra, kopec srandovných scén a možno aj trošku reality o tom ako to v živote chodí, keď to doma neklame. A božská Éva Vica Kerekes, no čo chlapi, ktorí by jej neodolal? :) 80% ()

87pawlos

Tento film byla pro mě jedna velká nuda. Nebýt Macháčka s Polívkou hodnotím jednou hvězdou, takhle aspoň ty dvě. ()

Fido

Jedna hvězdička za výbornou Simonu Stašovou a její dialogy. Jinak mě ta "králíkárna" nijak nenadchla... ()

Demonic189

Skvele CZ komedia a popravde ani nepamatam, kedy som poslednykrat videl takto kvalitny český film! Síce zapletka ohladom nevier nemusi byt kazdemu pritažliva, avšak mraky skveleho humoru i kvalitné herecké vykony to všetko vynahradzujú. 1* naviac za neuveritelne sexy Vicu Kerekes. ()

tom912

Ten film má tolik, tolik chyb, jakých se v dnešní době dělají v každé nové české komedii a které byly i u Žen v pokušení, ale pan Vejdělek umí vytvořit takovou pohodovou atmošku, že si film úžasně užijete a z hodnocení bohužel ( bohudík ) nemohu dolů, pro mě milé překvapení jako už o zmiňovaných Žen v pokušení. Víc takových komediích. 75%. ()

Durgas

Mix tragiky a humorného nadľahčenia už klasický pre tento typ českých filmov tu bol podľa môjho názoru veľmi dobre namiešaný. Film dobre plynul a nenudil. Macháček ušiel, Bolek super, na Kerekešovú sa pozerá veľmi dobre, dokonca aj rolu mala tento krát zaujímavú, keby sa tak ešte naučila poriadne rozprávať... Celkovo som bol veľmi spokojný. ()

Dark seer

Příliš bizarní (vztahy) a chvilkami sentimentální, ale občas i rozesměje. Z těch českých novodobých komedií patří k těm lepším. 4* ()

bakeero

Film bez děje a bez ústřední dějové linky. Jenom se tu rádobyfilozofuje nad tím, že náš život je ovládán chtíčem a nevěra je vlastně dobrá věc. Neurazí, nenadchne. Podívat a zapomenout. Freude, Freude... ()

Khalia

Možná o něco slabší než takové Ženy v pokušení, ale zase ne o moc. Stále je to moc příjemná komedie a já se fakt bavila :) ()

Inozuka

Mě vůbec nešokovalo poselství filmu, ale spíš způsob jak byl natočen a ta jeho coolovitost. Podobně jako v případě Románu pro muže v tom vidím prostě jasný komerční kalkul a nic víc. Lacině pobavit, nadhodit nějaké to morální téma, ale zase až tak raději nešokovat, aby nám z toho kina neodešli diváci zdeptaní... Dívat se na Muže v naději dá v podstatě jen kvůli hezkým holkám (jak Vica Kerekes, tak Petra Hřebíčková jsou fakt hezké baby) a finální scéně v restauraci, která je celkem vtipná. A to je dost málo.... ()

Anayka

Někdo tu už napsal, že Vejdělek je prase, pod to bych se podepsala. Hodnotím jako průměr, protože se na to dá dívat (líbivý obal), ale obsahově hnus. Vizi zvrácených vztahů načrtnutou v Ženách v pokušení tady dotáhl k dokonalosti. ()

ZnalecH

Neuvěřitelný film. Kdyby takhle vypadal každý český film, tak bych se přestal koukat na ty americký slátaniny. Bylo tam tak moc nečekaných zvratů, že jsem je mohl počítat na desítky. Herecky skvěle zahrané - dlouho budu vzpomínat na ty improvizace Polívky či Macháčka... A ten konec mě tak překvapil, že jsem z původních 4* udělal 5. ()

Likan7

Mě fakt štve to vyznění filmu. Chcete krásný vztah a spokojený život? Podvádějte! Jak se pak můžu nějak ztotožnit s herci? Nebo dokonce že by se mi stali sympatičtí? Pánové Macháček a Polívka (ten hlavně) předvádějí příjemný a dobrý herecký výkon, ale jsou to prostě naprostý idioti a občas i pěkný prasata jako pan režisér. Mě je potom prostě těch ženských líto. Ať už jako vždy nádherná Petra Hřebíčková, která je díky panu režisérovi taky pěkná mrcha, však ke konci pochopíte, přenádherná Vica Kerekes ale hlavně Simona Stašová, která je vlastně taky dost mrcha, nebo není? Vlastně teď ani nevím, jestli mi má být v tom filmu někoho líto, nebo si ho oblíbit. Jak se mám ztotožnit s filmem, kde jsou všichni naprostý debilové, co si ničeho neváží? Každej podvádí každýho. Sice tu díky domu vznikne pár solidních komediálních scén, ale není jich zase tolik, aby mě to vzalo na dobrou notu. Finále na horské dráze je potom jakoby vystřižený z jiného filmu, protože tak pěkný, smutný a dojemný konec jsem už dlouho v českém filmu neviděl. Za konec ok, ale za ten scénář by si pan Vejdělek zasloužil přes držku. ()

Dave Lister

Další z plytkých a rádoby vtipných komedií, kde se nekoná ani zábava a nějak ani ten humor. Pan Vejdělek opět dokazuje, že mu jde jen a jen o vejdělek. Příště budu raději dělat něco smysluplnějšího, třeba přebírat pohanku nebo sledovat porod vačice. ()

Wyrdas

Když pomineme fakt, že náhled na nevěru je zde brán velice pokrokově (z pohledu sluníčkářů), tak filmu jako takovému moc vytknout nelze. Samozřejmě, pokud někdo nemá dostatek fantazie, smyslu pro ironii, satiru či alespoň základní sociální inteligenci, pak nemůže pochopit smysl filmu. Pokud máte alespoň něco z toho, nebo aspoň milujete zrzky s velkým poprsím, navíc mluvící slovensky, pak se film musí alespoň z části líbit. Rozhodně to patří k těm lepším národním dílům. Humor střídmý, děj svižný a herecké výkony nad naším průměrem. ()

rublik05

Průměrná komedie, ve které se podařilo spojit humor a dramatické prvky tak, že film pobaví, ale i hodně rozesmutní. Film má vcelku rychlí spád, moc nenudí a pořád se v něm něco děje. Ze skvělého hereckého ansámblu mě nejvíc bavil Bolek Polívka, který podává opravdu dobrý výkon, a také Petra Hřebíčková, která je opět skvělá. Příběh jako takový, o nevěře, mě sice nijak extra nenadchl, ale nebyla to žádná velká hrůza, dalo se to přežít. Co však příběhu upřít nemohu, je povedená gradace, postupné budování děje, perfektní atmosféra a ve finále i ten lehký, nenásilný humor. Sice těžký průměr, přesto na české poměry vcelku slušné. 5/10. ()