Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

LilyHobbit

Proč mám pocit, že se poslední dobou dívám na ty samý filmy po řád dokola? točí se to poslední dobou všechno na jedno brdo, tři hvězdičky za to, že mám ráda ryana reynoldse, leslie mann, a pobavilo mě to. taková odlehčená komedie, od který skoro víš co čekat. ()

MJI

Vyjímečně podařená rodiná komedie. Pokud ji ovšem sledujete bez dětí. Popřípadě, pokud jsou již děti dospělé :-))) ()

vlk++

Uveleb se se svou holkou/klukem na gauči, otevři lahvinku vína, zapal svíčky, vypni mozkovnu a nech se hoďku a třičtvrtě bavit průměrnou ale slušně obsazenou americkou komedií ve stylu "Já nejsem já". Pro muže středního věku příjemný relax, holky si taky něco najdou a ještě můžou koukat na Ryana ;) A že mám pro tuhle záplatku slabost, tak 3*. ()

mufrody

vypínám po 10 minutách, ale ne kvůli kvalitě filmu, prostě už mi nesedí tenhle styl humoru. Jinak kvalitní herci a určitě velká zábava. ()

Maarty86

Stokrát omýlané téma se záměnou těl je tu znovu..Po prvních dvaceti minutách jsem měl sto chutí to zapíchnout, ale nakonec jsem vydržel a ..dalo se to..Pár funny momentů se našlo a nebylo to zas až takový utrpení jak jsem ze začátku čekal, nicméně opět extrémně klišoidní konec to zadrbal. Max. na jedno shlédnutí a dost. Původně zamýšlené slabší 3* nakonec díky extra klišé konci měním na 2* - 45% ()

pesbara

já mám prostě rád takový filmy. Je to spotřebka, žádný velký umění, ale člověk se pobaví, zasměje, uroní slzu...je tam všechno co od takového filmu čekám. Americam product:o) ()

Evandro

Skvělý film, který mě okamžitě zaujal. Hlavně "kakací" scéna :-D Nicméně zábavnější mi přijde první polovina filmu, ta druhá už je trochu slabší a není tak vtipná. ()

Jurcekk

Milujem túto americkú konfekciu. Kde život je taký príjemne čiernobiely, jednoznačný, herci pekní. Byty fotogenické, veľké, úhľadné. Je to také príjemné. Bezbolestné. Nekonfliktné. Zrozumiteľné. ()

Pythonator

Být v cizí předkožce je vskutku zábavné. Ruka Nesvatbových je z toho cítit na sto prdů. Opět dokonalá romance dobarvená hromadou úchylných scén. Na Nesvatbovy to sice nemá, ale nemůžu hodnotit jinak. Prostě jsem se bavil jako u máločeho, takže kdo je na podobné vlně, nemůže ho to zklamat. Oliwia Wilde je tááák... uf. ()

bicekz

Skvělá komedie s vtipnými momenty. Zajímavá zápletka, která donutila hlavní postavy se vcítit do života druhého. Zpočátku se nedaří, kde je nejvíce vtipných scén, pak se do toho vžijí a nakonec si uvědomí, že to není ono. Nicméně tu změnu nepochopím, už jsem si myslel, že jsou tak spokojení a najednou si oba zároveň uvědomí, že asi mají až moc toho, co chtěli :D .... Nicméně super komedie na večer pro pobavení. ()

Koral11

Nedůstojné a trapné. :/ Chabé pokusy o vtip, nevím.. každý film si najde svého diváka, ale já se na něj už nikdy nepodívám. ()

Royaldell

Jednoduchej, fekální, pitomej černej humor, na kterej máte prostě někdy chuť. A jakou! Fakt jsem se nasmála, i kdyť zápletek jako tato najdete asi v miliardě dalších filmů. ()

soukyd33

No konečně je tu výměna se vším všudy. 😀 Ty hlášky jsou TOP. Scény jsou ujeté a plné super hlášek. 😀 Už první akce po záměně je super. Poznámka: Herci si to asi pěkně užili. Poznámka: Hlášky jsou prostě super extra hustý. Poznámka: Ta scéna v galerii je TOP. Doporučuji, ale jen odolným. 😀 Hvězdiček 5 ()

KuceraJohny

Možná že jsem byl při hodnocení tohoto filmu trochu přísnější, jenomže já za poslední dobu viděl tolik podobných snímků že mě tenhle už neměl čím překvapit. On to i nejspíš je film hoden tří hvězdiček, ale bohužel pro něj jsem ho viděl ve špatné době. Námět na prohození těl je super, ale řekl bych že špatně využit. Také mi přišlo až moc jednoduché kletbu zvrátit. Ryan Reynolds i Jason Bateman hráli úplně stejnou roli jako v každém filmu a Leslie Mann tu byla spíš jako na okrasu. Celou dobu má důvod proč se na všechno vykašlat, ale vždy o tom jenom mluví a její řeci pak ztrácejí význam. Nebýt tohoto filmu ani si nikdy nevšimnu že Olivia Wilde je i sexy, ale jinak klišé za klišé. Takových komedií bylo v tomto desetiletí tolik že by museli tvůrci přijít s něčím převratným aby každá nebyla jen průměr s opakujícím se dějem, jenom s jinými vtipy. Vtipné je že v 90% těchto komedií hraje Jason Bateman, akorát se kolem něho mění herečtí kolegové. ()

Chlo0opek

Vtipné to bylo dost, místy trochu víc buranské, než by se hodilo, ale i tak jsem se bavil naprostou většinu filmu. 4*. ()