Reklama

Reklama

Ninja Faktor

(pořad)
  • Japonsko Sasuke (více)
Soutěžní / Sportovní
Japonsko, 1997, 173 min

Ninja faktor je japonská soutěž, která se koná dvakrát do roka na úpatí hory Midoryama. Úkol soutěžících je prostý. Zdolat čtyři úseky, v nichž je čeká řada nejrůznějších překážek. První dva úseky jsou především zkouškou rychlosti a obratnosti, naopak třetí prověří sílu horní poloviny těla. Jediný špatný krok může znamenat vyřazení, a také koupel v bahnité vodě. Pro ty nejsilnější a nejrychlejší je připravena vysoká věž, kterou zatím dokázala zdolat jen hrstka soutěžících. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

Boudyy

Boudyy (hodnocení, recenze)

Tak vidím, že i tady je pár lidí, kteří na to nečumí jenom občas v televizi, ale zajímají se o to a aktualizují. SASUKE 30 mě utvrdil v tom, že Ryo Matachi je nový Makoto Nagano. :) A hlavně, je mu pětadvacet a slušnou formu může držet ještě hodně dlouho. Jinak, dělá mi radost pomalý návrat Sh. Nagasakiho, u kterého už to vypadalo, že bude konec, ale dostává se zase do formy. P.S.: škoda staré gardy, spousta z nich vypadla dost blbě.

 

chaometic: Dost toho určitě bude na youtube. :)

na příspěvěk reagoval chaometic, snebka

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Tak by mě zajímalo zda už to někdo viděl a jaký má na soutěž názor? :)

na příspěvěk reagoval chaometic

Janie.

Janie. (hodnocení, recenze)

snebka

Jasné, ale určitě ne všichni zrovna měli čas, tak jsem si říkala, že by se to někomu mohlo hodit :) ještě jsem to neviděla, ale teda těším se hodně :)

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Já koukal LIVE parádní turnaj :) nejpodařenější od 28.turnaje tedy od doby kdy to sleduju pokud možno živě :) Původně jsem to chtěl nahrát jako minule ale můj internet a časté reklamy to znemožnily :/

na příspěvěk reagoval Janie.

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Tak tedy zítra ve 12. hodin Sasuke 30 zítra ještě hodím odkaz pro případné zájemce :)

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Překážky 1. fáze 30. Turnaje

1.Long Jump

2.Log Grip

3.Hedgehog

4.Jump Hang Kai

5.Ni Ren Soritatsu Kabe

6.Tarzan Rope

7.Lumberjack Climb

Takže ty samé překážky jako minule kromě Lumberjack Clmbu.Log grip je už podle mě přežitek skoro nikdo na něm nevypadává,Hedgehog už po posledním turnaji taky nebude taková výzva.Vidím to tak že zase postoupí velký počet lidí což není podle mě moc dobře..

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Tak turnaj bude vysílán 3.7 a mimo jiné se vrátí do akce Katsumi Yamada a Bunpei Shiratori :)

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Dobré zprávy vespolek! 30.turnaj oficiálně potvrzen :) datum zatím neznámé..

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Nyní máte jedinečnou šanci zúčastnit se turnaje v Ninja Faktoru!Stačí mít jen dost peněz na letenku do Malajzie mít nejméně 18 let a zvládnout aspon 20 kliků bez oddechu :D . Více informací na http://www.sasukeaseancup.asia/ (jedná se o Asisjskoevropský turnaj) nebudou chybět ani elity Japonského Sasuke . Já bych byl , ale osobně rád i kdyby už zveřejnili datum příštího japonského turnaje ... :D

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Co jsem měl jako možnost přečíst tak se 30.turnaj přesouvá na rok 2014 opět kvůli nízkým ratingům a tak hrozí že opět po tomto turnaji skončí Japonské SASUKE úplně což by byla fakt škoda...Tak jenom doufám za všechny fandy že to tak nebude a že se u 30.turnaje kromě některých all-stars a Shin Sedai sejdou i hvězdy prvních turnajů jako Kane a Shane Kosugi nebo ten učitel co se dostal ve 13. neb 14. turnaji až do finále :D

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Bay_watch

Já upřímně nikdy Shiratoriho moc nemusel byl to můj nejméně oblíbený člen ALL Staru.Tím nechci zpochybnovat jeho výkony ty měl parádní :)

Bay_watch

Bay_watch (hodnocení, recenze)

ten Shiratori už se nikdy nevrátí. za prvý je mu už 46 let, za druhý stále trpí chronickými bolestmi zad a kotníků. ale přijet podpořit kamarády by mohl, rád bych ho viděl.

na příspěvěk reagoval snebka

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Začátek prosince a zatím žádný turnaj v dohledné době ve vysílání..trochu škoda kdyby to bylo 26.prosince(nebo kdy to loni bylo) bylo by to ideální ..

na příspěvěk reagoval Claude Speed

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

Queb

To není jen chyba Coolu, takhle to už koupily od Američanů, ti t takhle nepochopitelně přeházeli. Jinak dávali jen turnaje 26 a 27.

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

jakože mám COOL docela rád, a je to asi skoro jediná stanice, kde na něco občas mrknu.... tak občas něco "dělají" pěkně nahovno a serou mě...

ninja faktory tady furt dávali nějak na přeskáču... jednou začli od nějakýho turnaje, chvíli pokračovali popořadě, pak skočili třeba jinam atd.... trrochu to samí bylo mylsím s faktorem strachu....

nebo kdo přežije.... z ničeho nic začli kdysy dávat prostě 11. sérii a jeli po 16. pak dali těchdle serií opakovačku... to jsem jim mylsím i psal, jeslti neplánují odvysílat do nějak rozumně od začátku jednu sérii za druhou tak jak vycházeli a proč začli takhle blbě od 11..... to už ani nevím co mi psali, ale něco ve smyslu že na ostatní nemají a neshnali práva atd... a nějakej čas na to HLE, začali dávat kdo přežije pěkně od první série a jedou pěkně postupně....

to samí by mohli udělat s ninja faktorem... dát tomu pevný dny a čas vysílání a odvysílat to pěkně klidně zase od začátku, až po nějakej co nejnovější....

na příspěvěk reagoval jh666

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Queb

To nevím náhodou jsem na to narazil ale podle toho závěru to udělali už loni takže to možná ani nevysílali ani poprvé ten 26 a 27. turnaj , stejnak věřím že dají jednou normální 3 hodinovou verzi v češtině to by bylo něco :D

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

jak už dlouho dávají ten ninja faktor na COOLu...? kdy znova začli a od jakýho turnaje...?!? proč to proboha nedávají v nějakej rozumnej lepší čas...? proč na to nebyly pořádně žádný upoutávky a reklamy....

na příspěvěk reagoval snebka

Reklama

Reklama