Já osobně proti tomu v podstatě nic nemám. Jen mi vadí poslední dobou shaha Hollywoodu šokovat diváky vulgaritami. Jako by teprve teď zjistili, že lidi mají pohlavní orgány a cpou to úplně všude. Nevím kdo jim to poradil, ale začíná to být otravné. Jinak ale je život v komunitě páru Aniston-Rudd celkem slušně udělanou zábavou, ničím nepřekvapí, ale ani nezklame, cítil jsem tam maličko parodii na Pláž. Pár dobrých vtipů, docela dobré dialogy. Že to není o ničem? Stejně jako všechny ostatní americké komedie. Příjemná zhulenost. Oceňuju ale nápad a jeho realizaci...70%(25.1.2013)

• nunka

Komédia, ktorá má svoj špecifický charakter. Nevie, čím by zaujala. Jeden jediný rozmer zostal naplnený - herecká stránka uspokojujúca potreby diváka, ktorý si chce pozrieť niečo ľahké, oddychové, komediálne. Paul Rudd a Jennifer Aniston ako fungujúci a celkom uveriteľný pár. Avšak ten zvyšok - mix hippíkov, komercionalizmu versus naturalizmu, hraničných vtípkov, kvázi humorných postáv a scén okorenené hystériou a naivitou príbehu sa ťažko vstrebáva so spokojnosťou.(8.7.2012)

Z neznámého důvodu od filmu odcházím s dobrým pocitem, a to přesto, že zábavných okamžiků bylo zatraceně málo a těch otravných až moc. Proč nejsou Amíci schopni natočit film, kde bude nahota, bude se mluvit sprostě a zároveň bude bez nepřirozaných úchyláren (vždyť takhle nikdo nemluví!)? Budu milosrdný a dám 3* za ten, filmem možná nezaviněný, dobrý pocit. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 4 | hudba 6 | humor 3 | akce 2 | napětí 0 | pustil bych si znovu 4(18.6.2012)

Po přečtení zdejších komentářů jsem nic moc nečekala, spíš jsem se připravovala na blbinu, kterou po chvíli vypnu. Nicméně se tak nestalo a pár vtípků bylo hodně podařených. Nejde o nějaký převrat, vše jde podle přesné šablony amerických komedií, ale hvězdičku navíc dávám své oblíbenkyni Jennifer a taky chci trošku zvýšit to nízké hodnocení:)(29.3.2013)

• TommyDiamond

Jsem zklamán, čekal jsem trochu víc. Nejvíc mě u tohoto filmu vadila vulgarita. Takovýto druh humoru (jestli se to ovšem dá za humor označit) se přece nemůže nikomu líbit? Paul Rudd sedící před zrcadlem a sypající ze sebe jedno sprosté slovo za druhým. No hrůza, musel jsem přetáčet. Tento film vlastně ničím nepřekvapí. Ani obsahem, ani hereckými výkony. Na víc než na slabý podprůměr film Tohle je ráj nemá. Celkově 20%(19.7.2012)

• - Wayne (Joe Lo Truglio) měl během své nahé scény na svých intimních partiích protézu. Většina štábu pak neodolala a protézy se dotkla. (R´Hell)

• - Georgeův (Paul Rudd) tzv. „Mirror Talk“ byl improvizací Paula Rudda. (žvanimírek)

• - Pro Jennifer Aniston a Paula Rudda se nejedná o první spolupráci. Společně si zahráli již v seriálu Přátelé (od r. 1994) a filmu Objekt mé touhy (1998), kde mimo jiné jednu z vedlejších postav ztvárnil i Alan Alda, který se na tomto filmu také podílel. (Elbarto08)