• J0hny5

Achjo. Od začátku se to tvářilo jako pohodová komedie, která má co říct. Postupem čase se to začalo čím dál tím více stáčet ke stupidnímu humoru a zesměšnění celého příběhu. Herci ok, zpracování ok, scénář stupidní. 40%.(24.6.2014)

• Riddick77

WTF? Ono je to v modrých číslech?? Jedna z největších trapností, co jsem měl tu možnost vidět. Absolutně stupidní humor, nulový příběh, podivné charaktery a děsivé herecké výkony. Tohle snad ani horší být nemohlo. Chtěl jsem vidět fajn komedii s Jennifer Aniston a dostal jsem nefungující a nechutný guláš, kde se mám smát slovu "šukat" v tisíci podobách!?!? Politicky nekorektní eRkovou komedii, která se ironicky snaží poukázat na sobeckost a nedokonalost dvou protichůdných socio-ekonomických formací, si představuji jinak (ano, nakonec se k jisté pointě o zkaženosti každé ideologie dostaneme). Ne, ne, ne, z tohoto mi bylo na zvracení a těch přibližně 90 minut života za to fakt nestojí. 0/10!(1.7.2012)

Docela ulítlej film. Ale přiznám se, že jsem to čekala horší. Koukatelný to určitě bylo. Jen místama trochu zvrácenej děj na mě, ale takhle to asi fakt v těch sektách a seskupeních funguje ... No síla. A ráj bych tomu rozhodně neříkala ... 55%.(22.3.2016)

• bourec

I přesto,že produkci dělal J.Apatow,tak je to dost kravina.A ani v komunitě Elysium,ani u jeho bráchy doma bych nevydržel ani sekundu.30%.(14.10.2012)

Klasická "wtf" komedie. Jednou se s chutí zasmějete, podruhý snahu o fór přejdete s tupým výrazem; a takhle furt dokolečka. Všecko samozřejmě přepálený (skoro bych to až zařadil mezi absurdní komedie), aby Jen mezi těma všema exotama vypadala jako nejnormálnější člověk planety, ale když ve Wanderlustu nehledáte nějaký ponaučení (bože, to bych se zbláznil), přežit to fakt jde celkem v pohodě. A kde jinde uvidíte ženskou rodit na verandě, na podlahu, přes kalhotky?(27.12.2012)

• - Wayna Davidsona měl původně ztvárnit Fred Armisen, nakonec jej ale nahradil Joe Lo Truglio. (R´Hell)

• - Jennifer Aniston na poslední chvíli požádala o vystřižení scény, ve které odhalila prsa. Důvodem měl být její vztah s Justinem Therouxem, s kterým se seznámila během natáčení. (Sufferer)

• - Georgeův (Paul Rudd) tzv. „Mirror Talk“ byl improvizací Paula Rudda. (žvanimírek)