Hipísácká rádoby komedie, která hodně ztrácí svým stupidním scénářem. Mohla to být velká sranda, kdyby herci nehráli jak polena a kdyby do celého rozjetého kolotoče přidali něco originálního. Fajn byl leda tak, a škoda, že jen v malém množství, Alan Alda jakožto zakládající člen celé komunity. A body za naháče, líbí se mi, že prudérní Amerika překračuje další nesmyslné tabu.(1.7.2012)

Něco do sebe to mělo. Určitá filozofická myšlenka mě z toho napadala, ale určitě nebyla komediální, jako spíš existenciální. Vadila mi stupidita jednání některých postav. Jennifer Aniston je samozřejmě skvělá herečka a jen kvůli ní jsem se na to podíval (navíc, když se jmenuje Linda =o*), ale znovu by mě k tomu asi nikdo nedostal. Za mě 3/5 (50%). ,,Není nad animáky => můj osobní seznam".(13.12.2012)

• Malarkey

Do filmu jsem šel hlavně kvůli Jennifer Aniston. No dobře, taky ještě kvůli Alanovi Aldovi. Říkal jsem si, že i když má tahle komedie tady tak nízký hodnocení, tihle herci mě prostě zklamat nemůžou. A hlavně, tohle hodnocení jsem tu naprosto ignoroval, prostě jsem se těšil na fajnovou komedii. Ale podruhý za jeden den mě hlavní herci brutálně zklamali. Jednou Adam Sandler u Jack a Jill a teď Jennifer Aniston v Tohle je ráj. Ve skutečnosti to není úplně špatnej film, ale některé scény jsou fakt na poblití, než na zasmátí. Třeba porod "na přírodno". Každopádně Jennifer do filmu šla naplno. Dokonce i ukázala víc, než jenom nohy, i když pod záštitou cenzurovaných kostiček.(30.10.2012)

• Kingjiri

Scénář hodně slabej, gagy vůbec nevycházely (povedlo se jen pár vulgárnějších dialogů a cameo Raye Liotty) a často Wanderlust působil spíš trapnym dojmem. Hippiesáci budou možná spokojkený, já se však podstatnou část stopáže nudil. Abych se trochu zabavil, tak jsem si pořád lámal hlavu nad tim, jak se povedlo do něčeho takovýho dostat herce jako Jennifer Aniston nebo Alan Alda. Při závěrečnejch titulkách mě jako jediný možný vysvětlení napadla produkce Judda Apatowa. Odpověď na otázku, proč něco takovýho vůbec Apatow produkoval, už ale asi nedostanu. Aspoň, že takovouhle blbost neobsadili český distributoři do kin.(19.6.2012)

Nie je to výkvet svetového filmu ani komédie ako žánru, ale pravdupovediac som sa veľmi slušne bavil a Wanderlust mi perfektne sadol. Je to ľahká komédia s prostým dejom a prostými americkými postavami. Nad niektorými scénami človek samozrejme krúti hlavou, ale niektoré ma celkom dostali. A navyše cameo Raya Liottu. 70%(18.10.2012)

• - Wayna Davidsona měl původně ztvárnit Fred Armisen, nakonec jej ale nahradil Joe Lo Truglio. (R´Hell)

• - Wayne (Joe Lo Truglio) měl během své nahé scény na svých intimních partiích protézu. Většina štábu pak neodolala a protézy se dotkla. (R´Hell)

• - Pro Jennifer Aniston a Paula Rudda se nejedná o první spolupráci. Společně si zahráli již v seriálu Přátelé (od r. 1994) a filmu Objekt mé touhy (1998), kde mimo jiné jednu z vedlejších postav ztvárnil i Alan Alda, který se na tomto filmu také podílel. (Elbarto08)