• JJ.Gibson

Upřímně, zajímavý nápad, ale naprosto propastně zpracovaný! Velmi předvídatelný a scénaristicky kostrbatý. Je tu pár chvil kdy se Vám vyloudí úsměvný pošklebek na tváří, ale to je opravdu vážně vše. Občas mi přišlo, že jednotlivé scény netvoří film, ale jsou tu prostě jen sami za sebe. Dle mě promrhaná příležitost natočit něco zajímavějšího a poutavého. Škoda, škoda :( Dvě hvězdičky za Anistonku a pár, ale opravdu jen pár vtipných momentů...(5.2.2014)

Hodně rozporuplné, něco se mi líbilo hodně, něco zase extrémně ne. Jennifer Aniston v první polovině vypadala děsně, pak zas skvěle. Některé dialogy bavily, některé byly k zblití. A tak je to se v ším v tomto filmu, je to hrozně ujeté, něco povedené, něco méně. Mé dojmy jsou proto taky hodně v rozporu, nakonec zůstanu u slabšího průměru. Ono to v sobě přese všechno má takovou pozitivní atmosféru. Navíc většina postav byla spoň nějak zajímavá, takže škoda toho příběhu a zpracování, které mě zase tak moc nenadchnuly. 5/10(26.5.2013)

Hipísácká rádoby komedie, která hodně ztrácí svým stupidním scénářem. Mohla to být velká sranda, kdyby herci nehráli jak polena a kdyby do celého rozjetého kolotoče přidali něco originálního. Fajn byl leda tak, a škoda, že jen v malém množství, Alan Alda jakožto zakládající člen celé komunity. A body za naháče, líbí se mi, že prudérní Amerika překračuje další nesmyslné tabu.(1.7.2012)

• Rockerman

Hodně podprůměrná komedie o komunitě potrhlých "hipíků" a manželské dvojici, která se zkouší začlenit do této party pošuků. Téma jistě lákavé a podnětné, leč nevyužité. Dobrých fórků je tu jako šafránu. Daleko více je tu nudných a bohužel, také trapných scén, až stydno. Nejhorší jsou asi oba monology, jdoucí těsně po sobě, když se George připravuje na soulož s Evou. Téměř nesnesitelné! Divák je tu opět tlačen, aby se smál na místech, která vůbec vtipná nejsou. Takže odpusť Jennifer, odpusť Alane, více než na 20% to opravdu nevidím.(25.7.2012)

• Yoda sama

Hipísacka sonda pre konzum. Peklo na zemi alebo dobrá zábava. Nespočet úbohých, trápnych vtipov ktoré sú veľmi typické pre takýto typ komédie mi vyslovene vadili. Aspoň keby sa nesnažili o divokosť a spontánnosť a pritom všetko zakrývali, ukázali len penisy, nefuckovali približne toľko, ako by to bolo únostné. Trapas. A hlavne ten hrdinov brat, to bolo asi najubohejšia vec akú som za posledný čas videl. 2/10(3.7.2012)

• - Georgeův (Paul Rudd) tzv. „Mirror Talk“ byl improvizací Paula Rudda. (žvanimírek)

• - Wayne (Joe Lo Truglio) měl během své nahé scény na svých intimních partiích protézu. Většina štábu pak neodolala a protézy se dotkla. (R´Hell)

• - Pro Jennifer Aniston a Paula Rudda se nejedná o první spolupráci. Společně si zahráli již v seriálu Přátelé (od r. 1994) a filmu Objekt mé touhy (1998), kde mimo jiné jednu z vedlejších postav ztvárnil i Alan Alda, který se na tomto filmu také podílel. (Elbarto08)