Jasně je to kravina, ale která americká komedie není že? Kombinace Paul Rudd + Jennifer Aniston mi k sobě výborně pasovala, upřímně jsem se bavila a celkově se podle mě jedná o pohodovou komedii, kterou bych si klidně pustila znovu. A možná jsem magor, ale chvilku jsem si říkala, že bych snad i chtěla žít jako hippie. (kromě těch dveří, záchodu a "volné lásky") 65%(12.7.2012)

• mourinho

Některé fórky se docela povedly a pobavily, to musím uznat, ale zamyslím-li se nad scénářem a vůbec nad tím, jak neuvěřitelnou kokotinu jsem právě zhlédl, muselo by jich být tak třikrát tolik, aby tohle vykompenzovaly. Vždyť i ty kozy Jennifer Aniston nakonec vystřihli, diletanti! Trapnost nad trapnost!(7.7.2012)

• M.i.k.e

hodně nevyrovnaný kousek,kde nakonec trapnost vítězí nad humorem.Přitom potenciál by tu byl ať už v podobě Judda Apatowa na producentské židli,tak v obsazení.Paul Rudd i Jennifer Aniston komediální talent mají a hlavně Rudd je tady místy nesnesitelný.Zbytek obsazení bohužel nemá tolik prostoru a byť třeba Alan Alda potěší,času na plátně má minimum.Klasická direct2dvdv záležitost...40%(20.6.2012)

• Fifer

Opravdu netuším odkud vycházela luksatka z obsahu filmu, ale připadá mi, že přeložila úplně jiný obsah. Nejde tu o konflikt vesnice vs město, ale život v hipisácké komuně vs obyčejný život pracujícího člověka. Navíc hrdinové si vůbec nemyslí, že jsou burani. O co tedy jde (nebojte, bez spoilerování), mladý manželský pár přijde o práci v New Yorku a je nucen se z něho odstěhovat. Pár tedy odjede za bratrem manžela, který mu nabízí práci. Cestou však narazí na hipísáckou komunu, která je nadchne, takže najednou neví, zda by tohle nebyl lepší způsob života. Toto vše se odehraje v prvních 10 minutách. Nicméně i průměrný divák asi tuší, jak to v americkém filmu dopadne? Co myslíte, zůstanou s hipísákama a budou vesele fetovat až do smrti? Jak jste tedy pochopili, od tohodle filmu rozhodně nelze očekávat nějaký překvapivý děj. Vše plyne podle zažité šablony a typizovaných postav, vše už bylo stokrát jinde. Má tedy smysl se na film dívat? Řekl bych, že má smysl jej proklikat. Jsou tu slabší scény i poměrně vydařené gagy. Mně se nejvíc líbila scéna jízdy autem z New Yorku. Jenže konec je tak klasicky přeslazený a kýčovitý, až člověk lituje, že se na to vůbec díval. Asi o nic nepřijdete, když zvolíte jinou, lépe hodnocenou komedii.(10.6.2012)

• Prochy38

Hodně, hodně slabé a blbé. Zbytečně oplzlé, sexistické a nepříjemné. Proč? Protože takové komedie teď Amíci točí. Škoda. Dobrá herecká dvojice, ale úplně pitomý film. * za kočku J. Anniston, protože ta jasně dokazuje, že ještě dlouho bude jednou z nejkrásnějších žen Hollywoodu. A ta druhá z půlky za pohodového P. Rudda a kočku M. Åkerman. Škoda, že šlo o takovou blbost. Herecky to mělo na víc...(21.7.2012)

• - Wayna Davidsona měl původně ztvárnit Fred Armisen, nakonec jej ale nahradil Joe Lo Truglio. (R´Hell)

• - Jennifer Aniston na poslední chvíli požádala o vystřižení scény, ve které odhalila prsa. Důvodem měl být její vztah s Justinem Therouxem, s kterým se seznámila během natáčení. (Sufferer)

• - Wayne (Joe Lo Truglio) měl během své nahé scény na svých intimních partiích protézu. Většina štábu pak neodolala a protézy se dotkla. (R´Hell)