• ywo666

Sklamanie. Taký zbytočný filmy. Neviem, prečo som to vlastne pozeral. Takže od začiatku. Rudda nemám rád a tento film na tom nič nezmení. Aniston je len priemerná. Akerman je skutočne len do počtu a zbytočná. Jediní kto poteší je Alan Alda a Justin Theroux. Pár krát som sa zasmial. Občas sa na to dobre dívalo ale dokopy nič moc. Dal by som tri hviezdy keby Jenifer ukáže prsia naozaj. Ale to by sme možno videli, aj to čo sme nechceli? Každopádne takto lepšie 2*. Od Waina sa my viac páčilo Ten a Anchorman.(28.11.2012)

• ScarPoul

podpriemerná blbinka, ktorá postráda nejaký výraznejší presah. Rudd a Aniston sú v pohode a niektoré vtipy sú nápadité, škoda len, že režisér Wain ich nevie namixovať tak aby ste sa skutočne zasmiali. Väčšina z nich stojí len za pousmiatie. Problém s týmto filmom je že ho stačí vidieť raz a to je všetko. Postavy nie su pamätné a často krát konajú iracionálne. Dokonca sa dá povedať, že kopec krát sú iritujúce. Komédie podobného rázu s Ashtonom Kutcherom sú oproti tomuto výborne dielka. Aspoň som sa pri nich bavil viacej. Aj napriek niekoľkým kladom je to predsa len strata času, pri ktorej sa stretli sympatický herci, ale je to podobné ako s filmom couples retreat, kde rovnako vtipný nápad neukázal svoj potenciál a čo je horšie ani vtip.(12.7.2012)

Začal bych asi varováním: Nenechte se odradit zdejším celkem nízkým hodnocením. A jako druhý bod bych si opět povzdechnul nad nízkou škálou možností hodnocení, protože tohle je přesně ten film, který určitě přesahuje průměr, ale za čtyři hvězdičky bych také ruku do ohně nedal. Naturistický Wanderlust je v prvé řadě Apatowka a až v druhé (především díky duu Rudd - Aniston) komedie něco mezi romantickou a rodinnou a jako takový se především spoléhá na ověřenou felační lyriku, díky které snímky, v kterých je Judd Apatow jakkoliv namočen, vytvořili vlastní subžánr. Na první dobrou bych tohle Wainovo provětrání přirození přirovnal k Zásnubám na dobu neurčitou a to ne obsahem, ale jízdou na horské dráze co se týče kvality jednotlivých úseků......od naprosto geniálních (prvních dvacet minut vypadalo na legendární jízdu), hluchých (sžívání se s komunitou) až k téměř trapných (Ruddův zrcadlový monolog). Ale k...a co, těch povedených bylo na dnešní poměry slušná várka, takže zkusím dát za čtyři.......možná se časem (po opakovaném zhlédnutí) dočkáme redukce :D(17.10.2014)

Já vždycky věděla, že přestěhovat se do nějaké dobou zapomenuté komunity bude hrozně fajn a již odhazuji svůj vymazlený smartphone v dál. Amiši jsou na mě příliš slušní, proto volba padla na nezávislou hipísackou partu. A že si umíme užívat života, to vám tedy povím. Denně pořádáme zahradní kalby a vždycky se do mrtva zkouříme marjánou. Co se týče uvolnění napětí, na sexuální zdrženlivost se tu nehraje ani náhodou. Občas to i někdo s tím vyznáním svobody přežene, a tak není nic neobvyklého zahlídnout jedince s vyvaleným plejtvákem. Abych to jen nevychvalovala, má tohle soužití i své mouchy. Mám skromný příbytek, vydělávám prodejem vypěstované úrody a nemám žádné soukromí, když chci položit kabel. Dveře prej zabraňují lepšímu kontaktu. No co už, hulení a orgie za to stojí. V případě zájmu o začlenění do naší báječné tlupy navštivte www.vidlacispojmese.com(3.8.2012)

• ABLABLABLA

Těšila jsem se, že zas uvidím nějakou komedii s Anistonkou a pobavím se, ale smích mě u tohoto nějak minul, jestli se mi maximálně jednou zvedly koutky úst ale to je tak vše. P.Rudd i J.Aniston jsou dobří herci komedií, ale tohle nemohli zachránit, námět by ušel i když velmi těsně, ale prostě to nemělo tu šťávu. Nuda od začátku do konce.(3.7.2012)

• - Wayne (Joe Lo Truglio) měl během své nahé scény na svých intimních partiích protézu. Většina štábu pak neodolala a protézy se dotkla. (R´Hell)

• - Georgeův (Paul Rudd) tzv. „Mirror Talk“ byl improvizací Paula Rudda. (žvanimírek)

• - Pro Jennifer Aniston a Paula Rudda se nejedná o první spolupráci. Společně si zahráli již v seriálu Přátelé (od r. 1994) a filmu Objekt mé touhy (1998), kde mimo jiné jednu z vedlejších postav ztvárnil i Alan Alda, který se na tomto filmu také podílel. (Elbarto08)