VOD (1)

Mladý pár, George s Lindou, se rozhodnou pro nákup garsoniéry v luxusní čtvrti West Village v New Yorku. Uvědomují si, že splátky budou příliš vysoké, nicméně Linda věří, že prodá svůj dokumentární film o tučňácích, a George doufá v brzké povýšení. Lindin film ovšem HBO zamítne a vzápětí George ze dne na den přijde o práci. Vzhledem ke stávající recesi nemají ani oba mladí lidé šanci sehnat si jinou práci a nové garsonky se mohou zbavit jen s velkou ztrátou. Nezbývá jim než přijmout nabídku Georgeova nesnesitelného bratra Ricka, který může George zaměstnat ve své firmě v Atlantě. Zatím mohou bydlet v jeho vile. Cestou do Atlanty dvojice náhodou narazí na Elysium, idylickou komunitu, která se snaží žít po svém. Bude pro ně Elysium znamenat tolik potřebný nový start, nebo způsobí jenom další potíže? (TV Nova)

Trailer

René.girl

Jasně je to kravina, ale která americká komedie není že? Kombinace Paul Rudd + Jennifer Aniston mi k sobě výborně pasovala, upřímně jsem se bavila a celkově se podle mě jedná o pohodovou komedii, kterou bych si klidně pustila znovu. A možná jsem magor, ale chvilku jsem si říkala, že bych snad i chtěla žít jako hippie. (kromě těch dveří, záchodu a "volné lásky") 65% ()

Prochy38

Hodně, hodně slabé a blbé. Zbytečně oplzlé, sexistické a nepříjemné. Proč? Protože takové komedie teď Amíci točí. Škoda. Dobrá herecká dvojice, ale úplně pitomý film. * za kočku J. Anniston, protože ta jasně dokazuje, že ještě dlouho bude jednou z nejkrásnějších žen Hollywoodu. A ta druhá z půlky za pohodového P. Rudda a kočku M. Åkerman. Škoda, že šlo o takovou blbost. Herecky to mělo na víc... ()

zdenny

Film jsem asi v polovině vypnul. O komedii se moc nejednalo a na můj vkus tam bylo dost sprostých slov - tedy, co se romantické komedie týče. Zlom pro mě bylo asi to, že jsem neměl náladu dívat se na zmrda, který ovládá partu naivních hlupáků, kteří si myslí, že žijí naprosto svobodně a v souladu s přírodou. Toto není materiál pro romantickou komedii, nýbrž pro drama, thriller nebo dokument o totalitních systémech. Takže místo abych se příjemně bavil u komedie s mou oblíbenkyní Jennifer Aniston, byl jsem celou dobu nasraný, protože totální praktiky bytostně odsuzuji. ()

mourinho

Některé fórky se docela povedly a pobavily, to musím uznat, ale zamyslím-li se nad scénářem a vůbec nad tím, jak neuvěřitelnou kokotinu jsem právě zhlédl, muselo by jich být tak třikrát tolik, aby tohle vykompenzovaly. Vždyť i ty kozy Jennifer Aniston nakonec vystřihli, diletanti! Trapnost nad trapnost! ()

Jara.Cimrman.jr

Pokud bych si mohl vybrat mezi ulehnutím po celodenním vyčerpávajícím zaměstnání v miniaturním bytě v New Yorku a spylutím s s přírodou mezi polonahými sjetými individuy kdesi v Atlantě, tak rozhodně volím sex na čerstvém vzduchu. Já si však z těchto variant vybrat nemohu a tak smutně konstatuji, že tohle není ráj pro filmového diváka, ale uživatelé dlouhodobě zamilovaní do Jennifer Aniston si důvody pro udělení nějaké té hvězdy rozhodně najdou. ()

• Wayna Davidsona měl původně ztvárnit Fred Armisen, nakonec jej ale nahradil Joe Lo Truglio. (R´Hell)
  • Pro Jennifer Aniston a Paula Rudda se nejedná o první spolupráci. Společně si zahráli již v seriálu Přátelé (od r. 1994) a filmu Objekt mé touhy (1998), kde mimo jiné jednu z vedlejších postav ztvárnil i Alan Alda, který se na tomto filmu také podílel. (Elbarto08)
  • Jennifer Aniston na poslední chvíli požádala o vystřižení scény, ve které odhalila prsa. Důvodem měl být její vztah s Justinem Therouxem, s kterým se seznámila během natáčení. (Sufferer)