Po většině ohlasů a oscarových nominacích jsem to čekal lepší, na druhou stranu mi to nepřišlo tak strašné, jak někteří varují. Ano, humor je místy over the top až k fekálnosti, celkově to je moc dlouhé a postavy někdy lezou na nervy, nicméně hlavní pozitivum vidím v Kristen Wiig a její sympatické postavě. 70 %(23.11.2016)

Trefa do černého.. Místy skutečně brilantní díky dokonale opečovávaným dialogům, jindy zbytečně natahované (přetahovaná o mikrofon na zásnubním večírku, na mainstreamový americký film velmi odvážné střevní potíže při výběru svatebních šatů – ale pořád tak nějak vkusné), hlavně s doprovodem ne úplně důvěryhodného traileru. Ten je naprosto mimo mísu, Bridesmaids jsou totiž velmi milé, lidské, neotřelé a vtipné, s čímž se u filmů z produkce Judda Apatowa, řešící zásadní životní a partnerská témata, už tak nějak počítá. A navíc se nebojí natvrdo ukázat, co a na kom se jim nelíbí. Annie nemá chlapa, prachy, stabilní job a vlastně ani moc indicií, proč by se to mělo změnit. A teď na ní navíc padla role organizátorky svatby její nejlepší kamarádky.. naštěstí si ale divák víc než růžové barvy a srdceryvných proslovů užije několika typově přesných a neplochých postav, skvělého timingu, fyzického humoru i trefných poznámek. Hlavním překvapením se pak postupem děje stává představitelka Annie a spoluautorka rychlopalného scénáře Kristen Wiig, kterou jsem dosud v těch vedlejších rolích tak nějak trestuhodně přehlížel. Slibuju, už nebudu.. Spolu s Crazy, Stupid, Love nejlepší komedie roku 2011!!(17.10.2011)

Na Bridesmaids jsem se docela tesil, i kdyz ceskej preklad zni jak nejaka ceska sracko komedie. Sice je tohle film o parte druzicek a neveste, co zarizujou svatbu, ale produkoval Apatow, takze to je radne hrubozrnny. Tudiz nechybi nadavani, sem tam nejaka ta trosku humus scena a celkove drsnejsi humor. Problem je, ze polovina zenskejch vlastne nema vubec zadnej prostor a cely to tak stoji na Rudolph, coz je pro me jedna z nejosklivejsich herecek poslednich nekolika let, dale na McCarthy, ktera sice vypada jak osklivej chlap, ale je vicemene sympaticka a zabavna, dobre vypadajici Byrne, jinak ale vcelku zbytecny, no a pak na Wiig, okoro ktery se vetsina deje toci. Ta je ze zacatku zabavna, jak posere, co muze, jenze postupem casu a bohuzel to netrva tak dlouho, se z ni stane hystericka krava na dne, ktera kazdyho jen otravuje a to vcetne me. Takze nekdy po hodine mi zacla lizt na nervy, coz je docela problem, jelikoz ma film prehnanejch 130 minut. Z vedlejsich postav zaujme asi jen dobytek Lucas a ultra sympatak O'Dowd. Celkove tak pouze prumerna komedie, ktera je obcas zabavna a obcas otravna, ale na jedno skouknuti v pohode.(5.12.2011)

Ženský klub rváčú. Namažem se a přijedem tam. Lily to nebude vědět, takže to bude překvapení. Začneme se rvát a vymlátíme z ní duši. Na to jen tak nezapomene. Prostě na ní kurevsky zaútočíme...... Brilantné! Naozaj veľmi vtipná komédia a prvú polovicu filmu som sa rehotal ako blázon. Je veľká škoda, že sa to potom celé spomalý a začne hrať na city. Ono to pravdaže stále funguje, ale kadencia vtipu je už výrazne pomalšia. Som však veľmi spokojný. Len o chlp ušlo maximálne hodnotenie. Pravdepodobne komédia roku. P.S.: Lepšie ako Hangover :)(12.9.2011)

• TeeAge

|| Scenár: Annie Mumolo, Kristen Wiig | Hudba: Michael Andrews | Produkcia: Judd Apatow, Barry Mendel, Clayton Townsend | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Apatow Productions | Rozpočet: 32,5 miliónov $ | Tržby: 289,245,834 $ || Malo to aj svoje svetlé momenty, ale emócie, ktoré prebiehali vo mne v priebehu sledovania oných samoúčelných, odporných fekálnych scén ma odradili aj od dopozerania. A veru, nemám potrebu túto moju epickú, neodpustiteľnú chybu ani napraviť. 25% | Blu-Ray, HU DTS |(24.6.2011)

• - Film byl roku 2012 webem „LoveFilm“ určen osmou nejvtipnější komedií všech dob, a to s průměrně 1,4 "smíchy" za minutu. (JoranProvenzano)

• - Když Annie (Kristen Wiig) čte pozvánku na oslavu, je na ní uvedeno, že se koná v sobotu. Při příjezdu na oslavu však sama řekne, že je pátek. (hansel97)

• - Muž, který sedí na svatbě Lillian vedle Kevina, je režisér filmu Paul Feig. (Brousitch)