Férově nekorektní humor u party čerstvě vytvořených kamarádek, které ve skutečnosti zase tak dobrými kamarádkami nejsou. Férově v tom smyslu, že konečně nám někdo dal najevo, že nejen muži mohou mít své dny, ale i ženy, když se konzistence hvězd na nebi ideálně spojí, mohou překvapit celou řadou situací, za které by se rozhodně nemusely stydět. Za mě dobrý. Chvíli jsem si na holky jedny zvykal, ale nakonec mě Kristen Wiig, Melissa McCarthy a Rose Byrne přesvědčily o tom, že Ženy sobě je prostě vydařená nekorektní komedie.(6.6.2017)

Sex ve městě je tu potřetí, ale pozor, tentokrát obsahuje i humor XD. Některé scénky (souboj o proslov, hádka se stevardem, získávání si pozornosti za volantem apod.) jsou fakt k popukání, ale jejich spojení je chvilkama dost plytké. Bonusové body za překrásnou Miu Rose (puboška shánějící v klenotnictví přívěšek pro věčnej frendšip), podle mě objev roku. Než jsem začala psát tenhle koment, šoupla jsem tomu dva stáry, ale víte co, když si vezmu kolikrát jsem se zasmála a jak mi nad zmíněnou Miou srdce zaplesalo, tak přece jen jednu přihazuju (ale slaboučkou). 50%(8.11.2011)

Dokonalé stvárnanie správania 90% žien - svojej "kamarátke" do tváre povie ako super vyzerá, ako jej na nej záleží, zaujíma sa o ňu, no hneď ako daná "kamarátka" odíde z miestnosti, tak ju ohovára, že ako zle vyzerá a aká je to krava. Perfektne to vystihuje jedna hláška z tohto filmu: " Why can't you just be happy for me and then go home and talk behind my back later, like a normal person? ". Inak film ako taký nič extra, no pár krát som sa neskutočne dobre zasmial, hlavne na hláškach Melissy McCarthy.(4.1.2012)

Značne nevyrovnané v kvalite humoru a trochu roztrieštené ale za to s až na menšie výnimky zaujímavými postavami a s celkovo príjemným feelingom. Kristen Wiig a Rose Byrne ako rivalky prekvapivo skvelé a príjemne teší aj fakt, že Chris O'Dowd sa zaslúžene čoraz viac prediera do pozornosti Hollywoodu. Aj kvôli nemu filmu ten úspech v kinách a u kritikov prajem.(10.9.2011)

Banda praštěných, chvílemi afektovaných, sprostých, chybujících, prostě sympaticky nedokonalých bab to pořádně rozjela a bylo to absurdně vtipné, civilně lidské, přehnaně bláznivé... a ano, "Bridesmaids" se mi líbily moc! A to i když jsem se na tenhle film chtěl podívat hlavně kvůli Rose Byrne, která se oproti dojmu z plakátu nakonec ukázala být jako ta nejnesympatičtější růže ve váze (čti pořádná mrcha), což je docela paradox. Ale co, obyčejně pohodový polda Chrise O´Dowda, jediný chlap co v téhle podívané za něco stojí, vynahradí jakékoliv nedostatky (sem tam hluchá místa, kdy se oproti předešlému nářezu nic moc neděje). Netuším, jestli tenhle film udělá něco dalšího pro ženskou emancipaci, ale jsem rád, že jeden fakt stojí na prvním místě i tady - když správná holka potká správného kluka, tak by byla vážně škoda, kdyby si to pěkné a křehké, co mezi nimi je, nějak podělali (ach bože, už nikdy se na svatební šaty nebudu dívat stejně).(28.7.2011)

• - Scéna, kde družičky vracajú, sa pripravovala tak, že štáb vyrábal umelé zvratky z ovsenej kaše, vody a potravinárskeho farbiva a nalieval ich do kelímkov, z ktorých si potom herečky nalievali mimo záberu do úst. (BlueNeon81)

• - Jak prozradila Kristen Wiig, První volbou názvu pro film byl Naked Boobs and Guns, tedy Nahá prsa a pistole. Ale jelikož prý "herečky nemají ani pistole a ani prsa", byl název změněn. (Patw)

• - Posledný film, v ktorom sa objavila herečka Jill Clayburgh. (m.a.t.o.)