Tak příjemnou komediální jízdu s tak silným obsazením jsem ani v nejmenším nepředvídal. V mých očích zatím top komedie letošního roku s novým Zachem Galifianakisem, ale v ženském provedení: Melissa McCarthy… film určen i pro osoby, co vlastní lofasa… mé hodnocení 4 hvězdičky…(9.9.2011)

Nejdřív jsem nechápala, jak se tyhle ženy ve filmu tak najednou spojily, a jako banda družiček mi splývaly, pak mi ale došlo, že každá z nich je figurkou sama o sobě, se vší jejich vtipností, která často spadá až do kategorie "mužské" vulgarity. Právě to mi přišlo na filmu zajímavé. Na jednu stranu se film točí okolo citlivého tématu ženského kamarádství a jeho křehkosti a obsahuje inteligentnější formu vtipu, na druhou stranu to vyvažují vulgarity a peprnější či hloupější scénky. Kupodivu to ale skvěle fungovalo dohromady. Hodnotila bych to jako takovou menší "raritu", která dokáže zvláštním způsobem pobavit a zaujmout obě pohlaví. ~(3,8)~(1.10.2011)

Tahle komedie mi sedla jako hrnec na prdel. Nevím, jestli to je tím, že jsem od toho ale opravdu nic neočekával, mým mírným ranním zbytkáčem po večerní kalbě, nebo to je prostě výborná komedie, každopádně hodně dlouho jsem se tak hluboce nezasmál. Např. fekál scéna či hysterický výstup po předávání dárku patří k tomu nejlepšímu, co jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Navíc pro mě velice sympatická a zábavná Kristen Wiig. V duchu se mě pořád napadalo, jak by tento film vypadal, kdyby totálně zničená Annie Walker vystoupivší z auta (po jejím odvezení milencem) místo toho, aby byla podpořena kamarádkou a dostala se do pohody, jela domu a tam spáchala sebevraždu. Pro mě by to byl film tisíciletí, takhle alespoň výborná komedie 5*.(4.2.2012)

Moja smola, že som v dosť blízkej dobe pozerala viac komédii, z ktorých vo mne najväčší dojem zanechala francúzska komédia LOL http://www.csfd.cz/film/254029-lol/. Popri nej je Bridesmaids menej prirodzená a úsmevná. Keď si však pripomeniem poslednú americkú komediálnu tvorbu, tento film má čo ponúknuť čo do nápadov, dialógov a vtipných scén. Ženské postavy sú veľmi sympatické, bavia a zabávajú. Zážitky, ktoré spolu prežijú sú miestami predvídateľné, ale na niektorých scénach som sa schuti zasmiala. Film o ženách, aj pre mužov, ideálne ako letné osvieženie, v kinosále, v páre.(2.8.2011)

Příjemná komedie v ústřední roli s Kristen Wiig, která je i skoro ve čtyřicítce kus! Ty doplňují další střeštěné kamarádky, které už takovým charismatem neoplývají a zdály se mi trochu protivné. Po příběhové stránce je vše jasné jak facka a tak se romantické duše budou vznášet blahem. Já bych teda bral ty koláčky... 68%(1.12.2011)

• - Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie, Wisconsin a Illinois. (Terva)

• - Predtým, než sa Jon Hamm (Ted) presadil v Hollywoode, bol učiteľom drámy na John Burroughs School v Ladue, Missouri. Jednou z jeho študentiek bola aj Ellie Kemper (Becca). (m.a.t.o.)

• - Melissa McCarthy (Megan) a Ben Falcone (policista v letadle) jsou ve skutečnosti manželé. (Brousitch)