Průměrná komedie o nadprůměrně švihlých ženách. První hodina opravdu nebyla nic moc, ale druhá část filmu a několik fakt povedených scén (ta v letadle a Annie porušující zákon v autě) film celkem zachránily. Chybu ale vidím v nezajímavém scénáři a v hereckém obsazení. Úplně bych vystřihla sentimentální scény týkající se Anniiny cukrárny a počáteční přípitek nevěstě.(7.7.2011)

Moja smola, že som v dosť blízkej dobe pozerala viac komédii, z ktorých vo mne najväčší dojem zanechala francúzska komédia LOL http://www.csfd.cz/film/254029-lol/. Popri nej je Bridesmaids menej prirodzená a úsmevná. Keď si však pripomeniem poslednú americkú komediálnu tvorbu, tento film má čo ponúknuť čo do nápadov, dialógov a vtipných scén. Ženské postavy sú veľmi sympatické, bavia a zabávajú. Zážitky, ktoré spolu prežijú sú miestami predvídateľné, ale na niektorých scénach som sa schuti zasmiala. Film o ženách, aj pre mužov, ideálne ako letné osvieženie, v kinosále, v páre.(2.8.2011)

Skrz-naskrz schematické a predvídateľné, v mnohých motívoch (deti) nedotiahnuté a celkovo akési roztrieštené. Bavil som sa ale výborne, pretože postavy sú napospol sympatické (hoci trochu váham u tej tlstej, tá je na hrane) a jednotlivé skeče či dialógové výmeny (dievča kupujúce si prívesok pre best-priateľku) vymaznané. Úplne najviac som sa (neoriginálne) smial na fekálnej scéne a likvidácii darčekovej párty. Kristen Wiig je žiarivou výnimkou z pravidla o nevtipných ženách. 7/10(11.7.2011)

• Beastmaster4

Hnus fialovej! Bezduchá slátanina, která se může zamlouvat snad jen ženským bez vkusu s obálkovým myšlením. Hnusný herečky, které navíc neoslní ani hereckým talentem. Scénář tak akorát pro nějakej ženskej časopis. Nuda v každém záběru…a ta tlusťoška, která vystupovala jak největší buranka a prase, což mělo být asi vtipný, nebo jakási recese, tak to byl hnus velebnosti jak vyšitej. Z vtipu se pak stalo spíš samotné měřítku filmu, který je stejně odporný jako tahle malá obtloustlá exotka. Tohle natočit, tak se jdu dobrovolně oběsit na nejbližší trám nebo větev. S klidným svědomím přiznávám, že jde o další z nedokoukaných filmů - odpadů! Vydržel jsem asi 90 minut a víc už jsem trpět opravdu nechtěl. Chápu, že jde film především pro ženy, jenže přítelkyně měla úplně stejný názor a STOP bylo vysvobozením pro nás oba, takže v mužské zaujatosti to nebude. Aušus!(23.11.2011)

Tahle komedie mi sedla jako hrnec na prdel. Nevím, jestli to je tím, že jsem od toho ale opravdu nic neočekával, mým mírným ranním zbytkáčem po večerní kalbě, nebo to je prostě výborná komedie, každopádně hodně dlouho jsem se tak hluboce nezasmál. Např. fekál scéna či hysterický výstup po předávání dárku patří k tomu nejlepšímu, co jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Navíc pro mě velice sympatická a zábavná Kristen Wiig. V duchu se mě pořád napadalo, jak by tento film vypadal, kdyby totálně zničená Annie Walker vystoupivší z auta (po jejím odvezení milencem) místo toho, aby byla podpořena kamarádkou a dostala se do pohody, jela domu a tam spáchala sebevraždu. Pro mě by to byl film tisíciletí, takhle alespoň výborná komedie 5*.(4.2.2012)

• - Predtým, než sa Jon Hamm (Ted) presadil v Hollywoode, bol učiteľom drámy na John Burroughs School v Ladue, Missouri. Jednou z jeho študentiek bola aj Ellie Kemper (Becca). (m.a.t.o.)

• - Policista Rhodes (Chris O'Dowd) je ve filmu vidět, jak popíjí v baru, při čemž má na sobě uniformu. To je v Americe nepřípustné a za požívání alkoholu v policejní uniformě by jej stihlo disciplinární řízení. (hansel97)

• - Melissa McCarthy (Megan) a Ben Falcone (policista v letadle) jsou ve skutečnosti manželé. (Brousitch)