Jo, todle je Apatow podle mého gusta! Stále to mohlo být lepší, kdyby si to zrežíroval sám, po docela dlouhé pauze, kdy v jeho produkci vznikaly filmy spíše podprůměrné, je toto krásný návrat ke kořenům. Ženské jsou úchvatné a Melissa McCarthy si toho Oscara vlastně docela zaslouží... No a Chris O'Dowd je tu opět brilantní, Hollywood mu svědčí...(7.2.2012)

O ženském Hangover nemůže být řeč, už jen proto, že startérem nestandardního jednání není alkohol, ale fackování osudem, kterému ještě zdvořile nastavují tvář.. Vůči zaklínadlu „APATOW“ jsem imunní, dá se říct až apatický a ač občas problesknou inteligentní slovní výměny, nad zbytkem si může mnout ruce jedině student psychiatrie píšící seminární práci na téma lidské komplexy. Feigova komedie není nevkusná, jen prostě postrádá vkus a teď vůbec neberu v potaz kálení do dřezu a blití do účesu družičky. Jediná přirozeně působící věc je vztah hlavní hrdinky s dobráckým policistou, ostatní je jen snobská, afektovaná umělost plná falešných objetí a jednoho svatebního konce, co může vyvolat dávivý reflex i bez otravy brazilskou papou..(30.10.2013)

• TeeAge

|| Scenár: Annie Mumolo, Kristen Wiig | Hudba: Michael Andrews | Produkcia: Judd Apatow, Barry Mendel, Clayton Townsend | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Apatow Productions | Rozpočet: 32,5 miliónov $ | Tržby: 289,245,834 $ || Malo to aj svoje svetlé momenty, ale emócie, ktoré prebiehali vo mne v priebehu sledovania oných samoúčelných, odporných fekálnych scén ma odradili aj od dopozerania. A veru, nemám potrebu túto moju epickú, neodpustiteľnú chybu ani napraviť. 25% | Blu-Ray, HU DTS |(24.6.2011)

Bridesmaids jsou pro mě takovým malým zázrakem v Hollywoodské komediální produkci. Hlavní příběh se svatbou je vlastně jen krytí pro milostný život Annie, ale to vůbec nevadí. Stejně jako to, že zbylé dvě družičky zde ani nemusely figurovat. Hlavním tahákem je Kristen Wiig (kterou si popravdě nepamatuji ze žádné výrazné role, ale zde válí) a mnoho "menších" herců. Potěšil mě Chris O´Dowd a pak především úžasný komediant Matt Lucas z britské Malé velké Británie a jeho scénky s Rebel Wilson. Dalším malým zázrakem je, že se nehraje na fekální humor a všichni ze sebe nedělají blbečky. Právě naopak, třeba scéna s Melissou McCarthy a bojem se životem to dokazuje.(22.12.2013)

Nebylo to úplně špatné. U filmu se jistě pobaví především ženské publikum. Postavy jsou dobře a reálně napsané, věřím, že každá žena si tady najde postavu, ve které se uvidí. Ovšem s komediemi je to těžké, jelikož každému divákovi sedí úplně jiný humor. První hodinu filmu jsem se dost nudila a nemohla si k hlavní hrdince najít cestu, vlastně téměř k žádné postavě, taky se zde vyskytuje několik trapných scén (scéna se záchodem byla přímo nevkusná). Druhá polovina se už rozjela a bavila mě o dost více, i když závěr samozřejmě není žádné překvapení. Herecké obsazení povedené, ale nějak více sympatická mi nebyla ani jedna.(8.9.2011)

• - Don Cholodecki (Michael Hitchcock) nosí hodinky značky TAG Heuer 2000. (dyfur)

• - Muž, který sedí na svatbě Lillian vedle Kevina, je režisér filmu Paul Feig. (Brousitch)

• - Když Annie (Kristen Wiig) čte pozvánku na oslavu, je na ní uvedeno, že se koná v sobotu. Při příjezdu na oslavu však sama řekne, že je pátek. (hansel97)