Banda praštěných, chvílemi afektovaných, sprostých, chybujících, prostě sympaticky nedokonalých bab to pořádně rozjela a bylo to absurdně vtipné, civilně lidské, přehnaně bláznivé... a ano, "Bridesmaids" se mi líbily moc! A to i když jsem se na tenhle film chtěl podívat hlavně kvůli Rose Byrne, která se oproti dojmu z plakátu nakonec ukázala být jako ta nejnesympatičtější růže ve váze (čti pořádná mrcha), což je docela paradox. Ale co, obyčejně pohodový polda Chrise O´Dowda, jediný chlap co v téhle podívané za něco stojí, vynahradí jakékoliv nedostatky (sem tam hluchá místa, kdy se oproti předešlému nářezu nic moc neděje). Netuším, jestli tenhle film udělá něco dalšího pro ženskou emancipaci, ale jsem rád, že jeden fakt stojí na prvním místě i tady - když správná holka potká správného kluka, tak by byla vážně škoda, kdyby si to pěkné a křehké, co mezi nimi je, nějak podělali (ach bože, už nikdy se na svatební šaty nebudu dívat stejně).(28.7.2011)

Hodně slabý průměr. Apatow pro mě býval zárukou kvality, ale teď by si měl sakra začít rozmýšlet, než se pod něco podepíše - i když chápu, tohle prostě, bohužel, vydělá na paničkách, které se u toho budou popadat za břicho a budou si dělat legraci ze svých nefunkčních manželství. Další z komedií, ve které kdyby chybělo cca půl hodiny, nemusela by se za sebe úplně stydět. Já už zkrátka doufal, že fekální humor je minulostí. Sečteno podtrženo: Wiig je ucházející, možná by bodlo rozvinout dříve (a dokončit) šaškaření s O'Dowdem, Byrne je sexy a správně bitchin' a zbytek party je jen nutné pozlátko. Jo, a nebýt postavy Melissy McCarthy, byl by to pořád průměr, ale zasloužený, takhle nechávám sice hvězdy 3, ale je to spíš 2,5* s tím, že vlastně už ani sám nevím, proč jsem nakonec nedal dvě. Proč?(8.12.2011)

• Rex Mundi

Ak to mala byť ženská variácia na Hangover, tak podľa mňa to nevyšlo. Niežeby tomu chýbali zábavné scény, ale pre mňa tam bolo priveľa hlušiny - príliš často som sa nudila, sladkobôľne rozhovory ma vyslovene otravovali a stále som čakala, kedy bude zase sranda. Občas aj bola... nuž ale ja som asi iný typ ženy, než cieľovka tejto komédie (mám radšej tie bláznivé, než romantické, ktoré vlastne nemám rada vôbec, česť výnimkám). Na to som si už síce zvykla, len som bola sklamaná, že po úžasných odporúčaniach som narazila na taký riedky a dosť nevyvážený scenár. V komentároch súhlasím skôr s B!shopom, než nadšenými štvor-hviezdičkármi - hlavnú postavu vystihol presne :-)(7.1.2013)

• verbal

Tak jsem včera s hrůzou zjistil, že polovina mojí topky patrně fetuje! No dobře, uznávám, že když se odporná, tlustá kráva vysere do umyvadla, přičemž dvě další pipky u toho poblijou hajzl, může to u zarytých exkrementalistů vyvolat salvy dusivého smíchu, ale 4 hvězdy, jeden jako druhý???!!! Za co? Nesympatické, afektované, přehrávající slepice, balancující dvě hodiny mezi Blbým a blbějším, Deucem Bigelowem a Děsným bijákem, tedy mezi trapným, tragickým a ostudným, s přehledem dostaly Apatowovu fekální produkci na absolutní dno žumpy a já pouze lituji, že jsem si předtím taky něco nešlehl a nenaladil se na vlnu retardovaných brigošů s vytříbeným syslem pro tumor. Příště raději zabiju čas tím, že si budu na hajzlu vrážet pod nehty špendlíky. Bude to děsná zábava a určitě u toho nebudu tolik trpět! Nejtrapnější zvěrstvo, co jsem kdy v životě viděl, které určitě musím vypálit své domině a škemrat, aby mi to pustila znovu, jakmile budu mít v prdeli násadu od smetáku.(23.9.2011)

Smrtonosné souboje o pozici nejlepší kamarádky vždy poněkud unikaly mému chápání, takže jsem se při sledování snímku raději zaměřil na chlapské hledisko. Ani já, z feministického donucení tolerantní jedinec, bych totiž nedokázal opravdově milovat ženu, které na vozidle nefungují brzdová světla a vyhazuje odpadky z okna. Jsem přesvědčen o tom, že do týdne na tento snímek spolehlivě zapomenu, ale zároveň se poněkud obávám toho, že nevěsta tlačící kokino uprostřed mnohaproudové silnice mne ještě párkrát postraší ze sna.(19.4.2012)

• - Scéna, kde družičky vracajú, sa pripravovala tak, že štáb vyrábal umelé zvratky z ovsenej kaše, vody a potravinárskeho farbiva a nalieval ich do kelímkov, z ktorých si potom herečky nalievali mimo záberu do úst. (BlueNeon81)

• - Film byl roku 2012 webem „LoveFilm“ určen osmou nejvtipnější komedií všech dob, a to s průměrně 1,4 "smíchy" za minutu. (JoranProvenzano)

• - Po snímku Super Mac (2010) se jedná již o druhý film, ve kterém jednu z hlavních postav ztvárnila Kristen Wiig a zároveň se protagonistka Maya Rudolph vdává. (Brousitch)