• TeeAge

|| Scenár: Annie Mumolo, Kristen Wiig | Hudba: Michael Andrews | Produkcia: Judd Apatow, Barry Mendel, Clayton Townsend | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Apatow Productions | Rozpočet: 32,5 miliónov $ | Tržby: 289,245,834 $ || Malo to aj svoje svetlé momenty, ale emócie, ktoré prebiehali vo mne v priebehu sledovania oných samoúčelných, odporných fekálnych scén ma odradili aj od dopozerania. A veru, nemám potrebu túto moju epickú, neodpustiteľnú chybu ani napraviť. 25% | Blu-Ray, HU DTS |(24.6.2011)

• Beastmaster4

Hnus fialovej! Bezduchá slátanina, která se může zamlouvat snad jen ženským bez vkusu s obálkovým myšlením. Hnusný herečky, které navíc neoslní ani hereckým talentem. Scénář tak akorát pro nějakej ženskej časopis. Nuda v každém záběru…a ta tlusťoška, která vystupovala jak největší buranka a prase, což mělo být asi vtipný, nebo jakási recese, tak to byl hnus velebnosti jak vyšitej. Z vtipu se pak stalo spíš samotné měřítku filmu, který je stejně odporný jako tahle malá obtloustlá exotka. Tohle natočit, tak se jdu dobrovolně oběsit na nejbližší trám nebo větev. S klidným svědomím přiznávám, že jde o další z nedokoukaných filmů - odpadů! Vydržel jsem asi 90 minut a víc už jsem trpět opravdu nechtěl. Chápu, že jde film především pro ženy, jenže přítelkyně měla úplně stejný názor a STOP bylo vysvobozením pro nás oba, takže v mužské zaujatosti to nebude. Aušus!(23.11.2011)

Sex ve městě je tu potřetí, ale pozor, tentokrát obsahuje i humor XD. Některé scénky (souboj o proslov, hádka se stevardem, získávání si pozornosti za volantem apod.) jsou fakt k popukání, ale jejich spojení je chvilkama dost plytké. Bonusové body za překrásnou Miu Rose (puboška shánějící v klenotnictví přívěšek pro věčnej frendšip), podle mě objev roku. Než jsem začala psát tenhle koment, šoupla jsem tomu dva stáry, ale víte co, když si vezmu kolikrát jsem se zasmála a jak mi nad zmíněnou Miou srdce zaplesalo, tak přece jen jednu přihazuju (ale slaboučkou). 50%(8.11.2011)

Značne nevyrovnané v kvalite humoru a trochu roztrieštené ale za to s až na menšie výnimky zaujímavými postavami a s celkovo príjemným feelingom. Kristen Wiig a Rose Byrne ako rivalky prekvapivo skvelé a príjemne teší aj fakt, že Chris O'Dowd sa zaslúžene čoraz viac prediera do pozornosti Hollywoodu. Aj kvôli nemu filmu ten úspech v kinách a u kritikov prajem.(10.9.2011)

ŽENY SOBĚ jsou příliš dlouhé, rozvláčné a proto gradují až moc pozvolna. Jejich nadprůměrný scénář by si zasloužil zrealizovat nápaditějším a odvážnějším (odvázanějším) režisérem, jenž by jim dodal říznější a sevřenější filmový tvar. Všechny uvedené výtky však dostatečně kompenzuje báječná Kristen Wiig v hlavní roli. Ta ženská je extra třída, která ten film táhne i ve slabších chvilkách. Je hezká (ale ne prvoplánově), sympatická, vtipná a především její zásluhou funguje většina emocí. I ostatní herci jsou dobří (hlavně "ajťákovský" Chris O'Dowd a Rose Byrne), ale ústřední hvězda téhle výborné romantické komedie je zkrátka neoddiskutovatelná. Filmům o ženách (a pro ženy) se obvykle raději vyhýbám, ale tenhle jsem si užil. Patrně proto, že to není výhradně jen ženská záležitost... ;-) 70 %(19.11.2011)

• - Když Annie (Kristen Wiig) čte pozvánku na oslavu, je na ní uvedeno, že se koná v sobotu. Při příjezdu na oslavu však sama řekne, že je pátek. (hansel97)

• - Film byl roku 2012 webem „LoveFilm“ určen osmou nejvtipnější komedií všech dob, a to s průměrně 1,4 "smíchy" za minutu. (JoranProvenzano)

• - Ve filmu původně hrál Paul Rudd, ale na testovací projekci ho diváci nepřijali a všechny scény s jeho postavou byly odstraněny. (Bioscop)