Bridesmaids je takový ženský Hangover. Bavila jsem se výborně, jen některé scény mi přišly přepísknuté (svatební salon) a občas mě mrzelo, že Annie nemá trochu víc důstojnosti a zbytečně se ztrapňuje. Zajímavé ovšem bylo, kam až tvůrci filmu dokázali dotáhnou lidské dno, na které se dá dosáhnout, protože vždycky když to vypadalo, že už hůř být nemůže, tak bylo. Policajt byl skvělý.(2.10.2011)

• Kamca_

Tak tohle byl vážně příšernej film. Celou dobu se tam vůbec nic nedělo. Herecký výkony nezajímavý. A místama to bylo dost nechutný a taky trapný. Se divim, že to tady má tak vysoký hodnocení. Já měla problém s tím to vůbec dokoukat, ale nějak jsem to přetrpěla a už nikdy víc. Těch 20% dávám za trochu malou snahu.(8.4.2012)

Značne nevyrovnané v kvalite humoru a trochu roztrieštené ale za to s až na menšie výnimky zaujímavými postavami a s celkovo príjemným feelingom. Kristen Wiig a Rose Byrne ako rivalky prekvapivo skvelé a príjemne teší aj fakt, že Chris O'Dowd sa zaslúžene čoraz viac prediera do pozornosti Hollywoodu. Aj kvôli nemu filmu ten úspech v kinách a u kritikov prajem.(10.9.2011)

Jo, todle je Apatow podle mého gusta! Stále to mohlo být lepší, kdyby si to zrežíroval sám, po docela dlouhé pauze, kdy v jeho produkci vznikaly filmy spíše podprůměrné, je toto krásný návrat ke kořenům. Ženské jsou úchvatné a Melissa McCarthy si toho Oscara vlastně docela zaslouží... No a Chris O'Dowd je tu opět brilantní, Hollywood mu svědčí...(7.2.2012)

Ženský manifest, upozorňuju jen na to, že žádná tzv. "pařba" se nekoná. Annie je taková normální holka až na to, že se jí totálně všechno sere. Opustil ji chlap, zkrachoval podnik, bydlí v pronájmu, a aby toho nebylo málo, její nejlepší kámoška se vdává... a jejda. Snaha o pirátskou kopii je tady značná a to se mi nelíbí Paule, naštěstí to všechno zachrání Kristen Wiig, které to člověk fakt věří. Jinak jsem tak dumal, proč se tu sakra nedostalo víc známých ksichtů, no pak jsem si uvědomil, že těžko by tyhle situace někdo věřil Jenifer anebo Jolie. Mravních ponaučení je tady požehnaně, taktéž "normalních" situací ze světa žen. Každopádně pravdu? Bavil jsem se a vřele doporučuju. 7/10(15.7.2011)

• - Scéna, kde družičky vracajú, sa pripravovala tak, že štáb vyrábal umelé zvratky z ovsenej kaše, vody a potravinárskeho farbiva a nalieval ich do kelímkov, z ktorých si potom herečky nalievali mimo záberu do úst. (BlueNeon81)

• - Herečka Jill Clayburgh zemřela krátce po dotočení filmu. Podlehla leukémii, kterou měla již dvacet let. (Terva)

• - Posledný film, v ktorom sa objavila herečka Jill Clayburgh. (m.a.t.o.)