Nastala chyba při přehrávání videa.
 • robbiee
  ***

  [imdb: 7.2/10] | me: Prekvapivo zábavný film, ktorý nie je len tradične ošúchanou romantickou komédiou podľa mainstreamovej predlohy. Naopak - milo zaujme a svojský pobaví. Mam z toho celkovo dobrý pocit. Je možné že dôvodom sú aj moje nízke očakávania štýlovo opotrebovanej romantickej komédie, ... tak či onak - príjemne ma to prekvapilo, čo sa pri podobnom type filmov nestáva. [3 a pol *](1.10.2011)

 • verbal
  odpad!

  Tak jsem včera s hrůzou zjistil, že polovina mojí topky patrně fetuje! No dobře, uznávám, že když se odporná, tlustá kráva vysere do umyvadla, přičemž dvě další pipky u toho poblijou hajzl, může to u zarytých exkrementalistů vyvolat salvy dusivého smíchu, ale 4 hvězdy, jeden jako druhý???!!! Za co? Nesympatické, afektované, přehrávající slepice, balancující dvě hodiny mezi Blbým a blbějším, Deucem Bigelowem a Děsným bijákem, tedy mezi trapným, tragickým a ostudným, s přehledem dostaly Apatowovu fekální produkci na absolutní dno žumpy a já pouze lituji, že jsem si předtím taky něco nešlehl a nenaladil se na vlnu retardovaných brigošů s vytříbeným syslem pro tumor. Příště raději zabiju čas tím, že si budu na hajzlu vrážet pod nehty špendlíky. Bude to děsná zábava a určitě u toho nebudu tolik trpět! Nejtrapnější zvěrstvo, co jsem kdy v životě viděl, které určitě musím vypálit své domině a škemrat, aby mi to pustila znovu, jakmile budu mít v prdeli násadu od smetáku.(23.9.2011)

 • Bluntman
  ****

  Další rok; další apatowovka, která je ale tentokrát určena (ryze?) ženskému publiku; další výborná romantická komedie, která aspiruje na to stát se klasikou či kultem pro konkrétní divácké skupiny. ŽENÁM SOBĚ jde jako žánrovému filmu těžko co vytknout, protože i ta na první pohled přestřelená stopáž, která u podobných děl bývá zásadním problém, má své opodstatnění. Jde sice spíš o sled scén, které jako kdyby vypadly ze zábavného pořadu Saturday Night Live, v němž se proslavily scénáristky i herečky, ale ona kaskáda vtipů je precizně dávkována, posouvá příběh dál a slouží k prokreslení postav. S těmi se i přes jejich evidentní mentální problémy a pubertální příhody, do nichž se dostávají, dá sympatizovat a identifikovat, jelikož se vymezují vůči svým evidentním předobrazům: jak příliš chlapské PAŘBĚ VE VEGAS, která flashbackovou strukturou vyprávění zastírá primitivnost zápletky a prostoduchost řešení (místo, kde se najde zmatkující nevěsta), tak SEXU VE MĚSTĚ, který dojel na svou nevkusnost vzhledem k dobovému kontextu (recese je zde naopak všudypřítomná). ŽENY SOBĚ - a vůbec všechny apatowovky bez výjimky - jsou i přes všechny R-kové vtipy středostavovsky usedlé, protože se nedovedou oprostit od konvencí klasicky odvyprávěných snímků. O žádnou "rovnoprávnost" ani "ukázku ženské emancipace" nejde, jelikož i přes až nevídanou absenci mužského prvku se končí svatbou snů, po které touží každá dobrá nemajetná panička, a ustanovením heterosexuálního páru, kdy trhlá hlavní hrdinka potřebuje mužskou ochranitelskou a usměrňující ruku. Jasně, v rámci mainstreamové podívané asi na nic lepšího člověk nenatrefí, ale - a teď přichází povzdech diváka odrostlého na "smithovkách" - porušením určitých konvencí by se mohlo dojít ke skutečně komplexní generační či "genderové" výpovědi. Nová doba a noví diváci potřebují svou Amy, ta ale přijde, až se Apatow vzdá svých dogmat na "zaručený hit na základě prověřených ingrediencí".(19.7.2011)

 • Payushka
  ***

  Patřím mezi bojovníky proti "filmům pro ženy". Jakmile se nějaká komedie (častěji spíše pseudokomedie) honosí tímto označením, vyhlodá to ve mně maličký předsudek. Sex ve městě je zabijácký seriál i film, podle něhož jsou baby jenom vřeštící fúrie, co umí leda tak nakupovat a chodit na podpatcích. Ženy sobě jsou ale jiné. Možná je to spoluprací s Juddem Apatowem (král nejrůznějších fekálovin jako třeba Superbad), možná jiným pohledem na lidské samice. Nejde sice o žádné veledílo, ale děkuju za ukázku toho, že my holky nejsme jenom Sarah Jessica Parker fňukající nad nedostižným panem Božským.(11.11.2011)

 • Beastmaster4
  odpad!

  Hnus fialovej! Bezduchá slátanina, která se může zamlouvat snad jen ženským bez vkusu s obálkovým myšlením. Hnusný herečky, které navíc neoslní ani hereckým talentem. Scénář tak akorát pro nějakej ženskej časopis. Nuda v každém záběru…a ta tlusťoška, která vystupovala jak největší buranka a prase, což mělo být asi vtipný, nebo jakási recese, tak to byl hnus velebnosti jak vyšitej. Z vtipu se pak stalo spíš samotné měřítku filmu, který je stejně odporný jako tahle malá obtloustlá exotka. Tohle natočit, tak se jdu dobrovolně oběsit na nejbližší trám nebo větev. S klidným svědomím přiznávám, že jde o další z nedokoukaných filmů - odpadů! Vydržel jsem asi 90 minut a víc už jsem trpět opravdu nechtěl. Chápu, že jde film především pro ženy, jenže přítelkyně měla úplně stejný názor a STOP bylo vysvobozením pro nás oba, takže v mužské zaujatosti to nebude. Aušus!(23.11.2011)

 • - Jak prozradila Kristen Wiig, První volbou názvu pro film byl Naked Boobs and Guns, tedy Nahá prsa a pistole. Ale jelikož prý "herečky nemají ani pistole a ani prsa", byl název změněn. (Patw)

 • - Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie, Wisconsin a Illinois. (Terva)

 • - Scéna, kde družičky vracajú, sa pripravovala tak, že štáb vyrábal umelé zvratky z ovsenej kaše, vody a potravinárskeho farbiva a nalieval ich do kelímkov, z ktorých si potom herečky nalievali mimo záberu do úst. (BlueNeon81)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace