Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  ****

  Jo, todle je Apatow podle mého gusta! Stále to mohlo být lepší, kdyby si to zrežíroval sám, po docela dlouhé pauze, kdy v jeho produkci vznikaly filmy spíše podprůměrné, je toto krásný návrat ke kořenům. Ženské jsou úchvatné a Melissa McCarthy si toho Oscara vlastně docela zaslouží... No a Chris O'Dowd je tu opět brilantní, Hollywood mu svědčí...(7.2.2012)

 • M.a.t.t.
  ***

  Značne nevyrovnané v kvalite humoru a trochu roztrieštené ale za to s až na menšie výnimky zaujímavými postavami a s celkovo príjemným feelingom. Kristen Wiig a Rose Byrne ako rivalky prekvapivo skvelé a príjemne teší aj fakt, že Chris O'Dowd sa zaslúžene čoraz viac prediera do pozornosti Hollywoodu. Aj kvôli nemu filmu ten úspech v kinách a u kritikov prajem.(10.9.2011)

 • predators
  ****

  Příjemná komedie v ústřední roli s Kristen Wiig, která je i skoro ve čtyřicítce kus! Ty doplňují další střeštěné kamarádky, které už takovým charismatem neoplývají a zdály se mi trochu protivné. Po příběhové stránce je vše jasné jak facka a tak se romantické duše budou vznášet blahem. Já bych teda bral ty koláčky... 68%(1.12.2011)

 • Fr
  ****

  ,,A PROTO JSEM PŘEMÝŠLELA, ZLATO, ŽE JE TOHLE MOŽNÁ TVOJE DNO. PROTO TI ŘÍKÁM, ŽE DOSÁHNOUT SVÉHO DNA JE DOBRÁ VĚC, PROTOŽE CESTA UŽ VEDE POUZE NAHORU“..... /// Annie je sympatická. Annie je cáklá. Annie má problémem. Jsou to šťastní a zamilovaní lidé, kteří vypadají tak perfektně, zatím co ona padá a padá.... To, že je zřejmě nejzábavnější (ale i nejhorší prodavačkou klenotů) jí moc na optimismu nepřidá… Po všech těch psoudokomediích a rádoby vtipnejch intelektuálních zápletkách, konečně prdel pro obyčejnýho člověka(?)! Tyhle ženský problémy by i vás chlapi mohli bavit, přestože třeba ve Vegas pařej jen ,,skoro“. Holky tomu totiž uměj ,,dát na prdel“ i doma. CHCI MÍT KOULE U SVÝ TVÁŘE! Řešej ty svoje problémy s vtipem a svižně, až to fakt občas vypadá, jako poslepovaná směs scének. Pointy jsou ovšem dotažený do (téměř) ABSOLUTNÍHO KONCE! Přiznávám, mě prostě posraný svatební šaty od Lady St. Petsois JuJu pobaví víc, než pakárna v divadle. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že zařizování svatby je fakt legrace. 2.) Jsem pozvaná do brazilský restaurace. 3.) Mám bujný představy, když ženská řve ,,TEČE TO ZE MĚ JAKO LÁVA!“. 4.) Při sexu se nejradši dívám na politickou debatu. 5.) Thx za titulky ,,Brousitch“.(29.7.2011)

 • InJo
  ****

  ŽENY SOBĚ jsou příliš dlouhé, rozvláčné a proto gradují až moc pozvolna. Jejich nadprůměrný scénář by si zasloužil zrealizovat nápaditějším a odvážnějším (odvázanějším) režisérem, jenž by jim dodal říznější a sevřenější filmový tvar. Všechny uvedené výtky však dostatečně kompenzuje báječná Kristen Wiig v hlavní roli. Ta ženská je extra třída, která ten film táhne i ve slabších chvilkách. Je hezká (ale ne prvoplánově), sympatická, vtipná a především její zásluhou funguje většina emocí. I ostatní herci jsou dobří (hlavně "ajťákovský" Chris O'Dowd a Rose Byrne), ale ústřední hvězda téhle výborné romantické komedie je zkrátka neoddiskutovatelná. Filmům o ženách (a pro ženy) se obvykle raději vyhýbám, ale tenhle jsem si užil. Patrně proto, že to není výhradně jen ženská záležitost... ;-) 70 %(19.11.2011)

 • - Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie, Wisconsin a Illinois. (Terva)

 • - Predtým, než sa Jon Hamm (Ted) presadil v Hollywoode, bol učiteľom drámy na John Burroughs School v Ladue, Missouri. Jednou z jeho študentiek bola aj Ellie Kemper (Becca). (m.a.t.o.)

 • - Herečka Jill Clayburgh zemřela krátce po dotočení filmu. Podlehla leukémii, kterou měla již dvacet let. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace