Externí recenze k filmu (11)

 • Aktuálně.cz (Helena Zikmundová) ***

  "Když se nad tím zamyslíte, je skoro absurdní a smutné, že se v roce 2011 vůbec dá film prodat divákům přes image první opravdu upřímné komedie o ženách. Ten žánr by zkrátka neměl být mezi ostatními tak kuriózní a jeho nejpopulárnější zástupce by neměly představovat dvě neskonale pitomé filmové…" (více)

 • BestFilm.cz (Štěpán Stahl) ***

  "Celková atmosféra filmu je vesměs příjemná, když si odmažeme těch pár zmíněných scén, které se snaží těžit humor do poslední kapky. Vše je hezky zakomponováno, proto snímek hodnotím 60 procenty. Důvod je jednoduchý, nejedná se o tak vychytanou zábavu jako byla Pařba ve Vegas (i když je s ní film…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Tereza Nevolová) ***

  "Film zkrátka a dobře celkem slušně funguje v jednotlivých scénách, ale jako celek dvakrát neoslní. Přes nedostatky se ale člověk nemusí bát, že zaplatí lístek do kina zbytečně. Nudit se nebudete a tu a tam se vyloženě od plic zasmějete." (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Bališ) ***

  "Málo akcie, narážok, svinstiev, alkoholu ako vo filme Vo štvorici po opici. Ale aj ženy dokážu byť pekné mrchy a svine. To sa podarilo vo filme ozaj dokonale vystihnúť. Ak niekto napíše, či povie, že je to film len pre ženy, myslím, že by mal lepšie pozerať." (více)

 • Filmaniak.cz (Iveta Hajlichová) ****

  "Vše nemusí být takové, jak se na první pohled zdá. Ženy mají i svou temnou stránku. Umí být zákeřnější než muži. Umí ublížit. Ale dokáží také odpouštět. Proto i my dokážeme Ženám sobě odpustit občasnou přítomnost klišé. Protože jejich svěžest, neotřelý pohled, ostrý humor a vtipnost jedno malé…" (více)

 • Filmpress.sk (Miloš Ščepka)

  "Najjednoduchšie by bolo konštatovať, že Dámska jazda je ženským variantom komédie Vo štvorici po opici. Menej akčným, viac konverzačným, bez silného príbehu i bez umne stupňovaného napätia, zato s dostatkom (verbálnych aj explicitných) trapasov, zvratkov, prdov i hnačiek. Lenže pravda je…" (více)

 • Filmserver.cz (Vratislav Šálek) ***

  "Zahraniční kolegové oceňují na filmu hlavně to, že postavy jsou uvěřitelné a realistické. Možná že právě na tohle tvůrci spoléhali zdaleka nejvíc a nedali si práci s tím, pojmout je charakterově rozdílně. Pět ze šesti ztvárněných žen jsou totiž jedna jako druhá, což je hrozně ubíjející a nudné.…" (více)

 • Houser.cz (Iva Přivřelová) ***

  "Oproti Pařbě nemůžou družičky nabídnout onu jednou inovátorskou strukturu, protože jejich příběh se řídí klasickým modelem pádu na dno a odrazu k optimistickému, smířlivému konci. V žánru romantických komedií pro ženy se Ženy vymezují jen lokálně důležitými detaily. Tím, že hrdinkám víc než o…" (více)

 • Koule.cz (Štefan Titka) *****

  "Ženy sobě jsou zkrátka zatím asi nejlepší komedie, která letos do kin přišla. Radím vám dobře, nenechte si ji ujít - třeba to bude na dlouhou dobu poslední příležitost, kdy se v kině u komedie zasmějete. Dámy, klidně vezměte i své partnery. Tohle díky bohu není další Sex ve městě." (více)

 • MovieZone.cz (Petr Cífka) ****

  "Na něm jinak uvidíte svižnou, vyváženou, vtípky prošpikovanou a celkově výtečnou komedii nejen pro ženy. Dělali na ní zatraceně šikovní lidé, kteří dokáží i fekální mumraj, v němž se zvrací hlava nehlava, natolik vygradovat a tak zábavně podat, že se v kině budou smát i intelektuálové zuřivě…" (více)

 • Novinky.cz (Stanislav Dvořák) ****

  "Různých Sexů ve městě a Ally McBealových už bylo moc, ty příběhy se pořád točily v kruhu a nudily. Ženy sobě jsou nepochybně odlišné. Vzhledem k tomu, že v kinech teď běží také Paul a Pařba v Bangkoku, nestanou se asi komedií roku, ale do nadprůměru rozhodně patří." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace