Třicetiletá Annie (Kristen Wiig) má za sebou těžké období, ale život se jí nečekaně obrátí naruby ve chvíli, kdy jí nejlepší kamarádka Lillian (Maya Rudolph) pověří přípravami na její svatbu. Starostí je s tím až nad hlavu, Annie se přesto s odhodláním ujímá skupiny nedočkavých družiček (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey a Ellie Kemper) a společně se vrhají do svatebních příprav, během kterých ale nic nevychází podle plánu. (Magic Box)

tomeek

Tak to bylo vskutku slabé jak čaj! Na to, že je to komedie, jsem se zasmál asi jenom na dvou místech (letadlo a lowrider). Postavy byly, kromě hlavních, jaksi nedořešené a vlastně jenom do počtu (zbytek družiček) a kromě "IT" Crise O'Dowda to byla jedna velká emo fraška o smutné třicátnici, nemluvě o tom, že v určitých scénách mi bylo tak trapně, že jsem myslel, že to vypnu (řeč družiček)... Melissa McCarthy je ale skvělá a titulkové video se super sandwichem mě opravdu nenechalo chladným :)) Nechtěl bych být uplně negativní, pár světlých momentů tam bylo (lowrider :)) ale jinak zklamání. Buď je ten humor moc ženský a já mu nerozumím, nebo se to prostě nepovedlo... "Auf wiedersehn, asshole!" Slabé 3* ()

zombkiler odpad!

Na tohle se opravdu nedalo koukat. Námět slibný - ženská Pařba ve Vegas, to nemuselo být zas tak špatný. Ale sledovat film, kde mi je hlavní hrdinka od první chvíle extrémně nesympatická, sledovat film, který má scénář, jako kdyby ho naspala dvanáctiletá ožralá holčička. Fuj, fuj, fuj. ()

kocik1

Z tohohle filmu mám vcelku ambivalentní pocit. Místy opravdu dobré hlášky a postřehy ze života žen a místy až fekální humor, který mi tam seděl ještě míň než řidičům ta nevěsta spokojeně kadící na silnici. Prostě jako konverzačka celkem snad i dobrý, jako komedie ovšem fatální zklamání na celé čáře. ()

Sabrewulf odpad!

Ubohá nevtipnost s totálně škaredýma ženskýma. Feig vůbec neumí komedie, jeho humor je buď mdlý nebo trapný, nebo - a to je úplně nejhorší - pipinovský. Takový, jako když třeba v autobuse slyšíte, bavit se mezi sebou puberťačky. Paul se nejspíš neměl kde přiučit, jak se taková komedie dělá, protože všechen čas trávil hledáním svých koulí. Marně, žádné nemá. Je to takový bezpáteřní poskok ženského pohlaví. 60% mi hlava nebere. A to jsem se ani nedostal k těm údajným fekálním "vtípkům". ()

vesper001

Jen chvilkovým snížením příčetnosti se dá vysvětlit, že jsem to neuprchla už po scéně ve svatebním salonu. V tom je ta potíž, že dneska může točit filmy kdejakej gibon. ()

Fanita

Občas som sa smiala veľmi, občas som zdesene pozerala, čo nám tu tvorcovia ukazujú za bordel, ale určite to nebolo oveľa horšie ako väčšina amerických "romantických" komédii. Bavili ma herci a hudba, a stále som čakala, čo Helen vytiahne ešte z klobúka a hysterické záchvaty Annie boli skvelo zahraté, najviac ma však prekvapil herecký výkon Melissy McCarthy, popravde mi v prvej polke ani nedošlo, že je to milá a usmievavá Sukie z Gilmoriek. Tak 62%. ()

chelseaman22

Je nasnadě porovnat Ženy sobě s The Hangover. Je překvapující, že crew žen up 30 dokáže pobavit více, než doktor Buzík a spol. Divák musel jen žasnout nad tím, jak se hlavní hrdinky vyřádily (nelze zapomenout na návštěvu luxusního salónu). Ale korunu tomu nasadila Melissa. Hlavně závěrečná zcela erotická scéna s obřím sendvičem ("Je tady hladový medvěd? Já jsem hladový medvěd. :-D). Avšak nejlepší byla scéna, kdy blondýnka chtěla upoutat pozornost našeho policemana - ta scéna byla tak stupidní, že jsem musel film stopnout a přehrát si ji ještě třikrát. 78% ()

Estrellita

Už poměrně dlouhou dobu mě nic tak dokonale neotrávilo. Naivní, blbé, nechutné, uječené... 30% a to jsem ještě přehnala. ()

Aargh

Nikdy bych nečekal, že se budu takhle fantasticky bavit u filmu o vdávajících se ženských. Paul Feig aspiruje na mou komediální režisérskou jedničku. ()

Remivsremi

Film se snaží tlačit až příliš na pilu drsného humoru a v mnoha pasážích to zkrátka přežene a ve výsledku z toho vyjde naprostá nucenost bez špetky sebereflexe. Na druhou stranu se i tady dokáže člověk zasmát. Přesto spíše průměrná komedie. ()

LeoH

Spousta poměrně inteligentní legrace, když to chce dojímat, dojímá to, venkoncem je to o mnoho zábavnější než pánské ekvivalenty typu Hangover, natož taková There's Something about Mary, akorát čas od času přijde moment přetažený tak daleko za hranici humornosti i ústrojné trapnosti, že se člověku chce už jenom utéct, a teď nemám na mysli pozvracený a pokálený svatební salon, ale věci typu přetahovaná o mikrofon mezi Annie a její hlavní sokyní v představovací scéně. A pak by někdo mohl mít problém s tím (čti: dokážu odpustit, ale nemohl jsem si nevšimnout), že se to celé tváří strašně punkově, odbojně a dospěle, ale v jádru jde jen o variaci na klasická středněproudě středoškolská schémata – zcela v duchu ústředního songu od Blondie. ()

Mrkvič

Ženy sobě možná nejsou určeny až tak ženám! Vrtalo mi hlavou celý film, zda to režírovala ženská nebo chlap. A když na to teď koukám, tak začínám rozumnět tomu, že jsem se u filmu víc bavil já než přítelkyně i máma. Kristen Wiig je pěkná příjemná čtyřicátnice, se kterou nemůže mít nikdy problém se sžít. Některé eskapády hrdinek jsou nudné, některé jsou už lehce za hranicí vkusu, ale často pobaví. No a pro všechny ajťáky je tam Chris O'Dowd, který je i přes málo příležitostí docela fajn. Pro chlapy není moc vhodnějších filmů, jaké přežít vedle drahých poloviček. A možná se nakonec pobaví víc než ženský. ()

Qitek

Chvílemi to tlačí tak na pilu, že je to spíš na hraně trapasu, než humoru (viz. proslovy staré a nové kamarádky na snubním večírku). A chvílemi je tam až moc záchodového a typického humoru, jenž je ale (!) podán s ženskou grácií a je podepřen velmi sympatickým castingem. Takže ve výsledku se od srdce smějete něčemu, čemu se už nesmějete pár let v jiných "komediálních" filmech. A vůbec se tahle komedie povedla a konečně dostávají pořádně přes držku i chlapi, co se hlášek týče. Já se bavil a to dost. ()

bubun

Trochu promarněná šance, protože potenciál to díky několika aspektům (obsazení Chrise O'Dowda, který hraje velmi uvěřitelně a přirozeně, nezůstává proto ve škatulce IT Crowd, obsazení Matta Lucase, šílená Melissa McCarthy, ačkoliv postava, kterou zde hraje, působí v kontextu dost nepatřičně a naopak ubírá filmu na uvěřitelnosti - nevadí mi to tolik, jako jindy, protože tento film je tak moc nadsazen, že o nějakou uvěřitelnost příběhu už sotva jde) mělo. Ale v podstatě je jedná opět o zbytečně dlouhý film, kterému množství fekálních či jinak nechutných žertů také nijak nepomáhá. Shrnutí: dá se na to koukat, možná při sledování několikrát při mírném úsměvu pozvednete obočí, ale to je asi tak vše. ()

Liznic

První polovina byla vážně super. Pak.... nuda... nic... co?.... kde?... vtip!... ble... naštěstí konec. Proč to má 2 hodiny?! ()

anli

Téměř výhradně televizní režisér nám tentokrát servíruje komedii o ženách a pro ženy,která možná bude trochu připomínat"Sex ve městě".Je ale mnohem lépe napsaná a propracovaná.Jak,co se týče příběhu,tak postav.Produkční vedení Judda Apatowa je cítit na míle daleko(viz."Zbouchnutá)a vše doromady to tvoří příjemný společensko-vztahový koláč,kde se kromě pobavení a místy slušně vulgárních dialogů(made in Apatow),dozvíme něco i o hodnotách jako přátelství,kamarádství a lidských povah a emocí.Skupina zralých žen se v tomhle skvěle napsaném a zahraném(Rose Byrne je opravdu neokoukaná a velmi emotivní herečka) příběhu dotýká téměř čehokoliv ze života a věcí okolo něj.Často je to jasná a holá pravda,kterou většina lidí těžko stráví a často je to úplně obyčejná věc,z kterou se někdy setkal téměř každý z nás.Vtipné scény střídají vtipné a intelogentní dialogy.Možná by film snesl malinký sřih,místy může někomu připadat moc sentimentální nebo možná trapný.Jak už někdo napsal"ano tahle komedie má koule,jen se je nesnažte proboha hledat".Tím je,myslím,řečeno,vše.Některé scény(letadlo,porušování zákona v autě)se stanou jistě kultovní.Velmi jsem se pobavil a řadím to mezi nepočetnou skupinu velmi povedených amerických komedií,takže dávám ženských 80% a jdu se mrknout,kdo se mi to vozí na těch garážových vratech. ()

uiu

Máte rádi prostý fekální humor, kdy tlusťoška kaká do umyvadla, protože do záchodu zvrací jiná slečna a té na hlavu zvrací další? Popadáte se za břicho, když mezi sebou ženský mluví o tom, jak mají koule v ústech? Líbí se vám dva obézní sourozenci (kluk a holka) ve vaně navzájem se holící? Je podle vašich představ jediná dokonalá svatba ta, za kterou utratíte stotisíce? Jste nezdravě fixovaní na svou nejlepší kámošku? Pak je to film právě pro vás. ()

ywo666

Až tak ma to nechytilo. Wiig ma svetlé momenty, ale celkovo z nej nemám extra dobrý pocit. Jej postava ma doslova srala. Paradoxne ma najviac pobavila fekálna scéna. A to filmu na hodnote nepridá. O'Dowd je síce sympatický, ale len málo vtipný. Jon Hamm poteší ale nie zas toľko, že by to niečo zmenilo. Skrátka zasmial som sa menej ako som čakal a hlavné postavy mi neboli extra sympatické. Nie je to strata času a niekomu určite do vkusu padne ale u mňa maximálne za 55-60%. ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni