Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

loveless

Rachel McAdams mám opravdu ráda a i tady je prostě fajnová (jedna * navíc), Channinga Tatuma jsem nikde jinde zatím neviděla a bohužel jsem zde k němu nepocítila žádné sympatie - jednoduše mě nezajímal. Pak tu máme téma tohoto romantického dramatu, příběh začíná tím, jak ti dva jedou domů z kina, v zimě, že by náhodou měli nehodu? Pak by jeden z nich mohl buď umřít nebo ztratit paměť - jo, ztratit paměť je efektnější, ok. No a co s tim zbytkem? Tak snad by se mohli snažit získat ty ztracené vzpomínky zpět, aby se pak nakonec všechno co se stalo stejně zopakovalo jako potvrzení, že všechna původní rozhodnutí byla správná. Koneckonců proč ne?! Klišé, nuda a navíc špatný casting (subjektivně), protože mě ani moc nezajímalo, jestli tu paměť opravdu najde, nepamatuju si jméno žádné z dalších postav (jeden z nich byl Sam Neill alias táta) a i nad hlavními jsem musela dlouho přemýšlet, jak že se to jmenovali (přestože jsem právě dokoukala - jo byla tam Rachel alias hlavní hrdinka) a navíc mezi hlavními hrdiny nulová chemie. No, nebavilo mě to, fakt nuda. ()

Black-star

Romantika podle skutečné události. Pro jednu stranu možnost neudělat stejnou chybu dvakrát a neztratit tak dceru a sestru a pro druhou stranu neuvěřitelná ztráta milované osoby, která nezemřela jen si na nic s vámi nepamatuje. Přes všechny snahy se vzpomínky prostě nevrátí, ale osud je jednou osud a vždy si tu cestu najde. Mě jako nekonečnou romantičku film nadchl a líbil se mi moc :-) ()

GoldHair

Dva moji nejoblíbenější herci v jednom filmu. Rachel McAdams a Tatumovi společné hraní svědčí. Ano dala jsem filmu 5* a s čistým svědomím. Celý film jsem doufala, že se Paige vrátí paměť, ale je dobře, že se tak nestalo, protože by takový Happy end film úplně zkazil. Mám ráda "romanťáky" a tak si mě i tenhle film získal a jsem s ním spokojená :) ()

balcazar

The Vow disponuje jednou veľkou zbraňou: každou scénou som netrpezlivo čakal, čo príde ďalej a nemohol som sa odpútať od obrazovky. Neskutočným plusom je krásna Rachel McAdams a jej vzťah s Channingom, iskrilo to poriadne a tak to má byť. Na druhej strane, Channinga si nejako nedokážem vychutnať a ten jeho trpiteľský výraz ma irituje niekedy až príliš. Mimoriadne zaujímavá téma aj zápletka, oceňujem skutočnú udalosť ako podklad. ()

Likan7

Rachel McAdams krásná a sympatická jako všude, Tatum je fajn, ale scénář je sladkej, až z toho bolej zuby. Po solidním úvodu se to celý zadrhne a drhne to až do konce. Scéna se slaninou je sice vtipná, jinak ale Navždy spolu nemá nic, co by mě mělo nějak trochu dojmout. Hlavní dvojice je sice fajn a jejich chemie celkem funguje, jednotlivý scény a dramatická rovina tu tu ale jsou tak zoufalý, že mě to po hodině úplně přestalo bavit. Nezachránil to ani závěr. ()

Nijura

Námět dobrý, trochu cliché ale dobrý. Scénář se mi líbil, Rachel McAdams byla vynikající, ale Channing Tatum? Už podruhé mě přesvědčil, že zrovna nepatří mezi ty nadanější herce. Celý film jsme čekala, kdy si hlavní představitelka vzpomene na část svého života, ale k mému potěšení se tak nestalo, takže to z filmu neudělalo další hollywoodský doják, ale poměrně pěkný film ze kterého mám pozitivní pocit a to je nejdůležitější. Takže takových 65%. ()

john.h

Příjemná romantika s lehce nahořklou příchutí v podobě autonehody a ztráty paměti hlavní hrdinky, která se celkem zdařile vyhýbá romantickým klišé a prvoplánovým útokům na divákovy emoce. A i ten konec byl poměrně nečekaně normální. Všechno bylo navíc natočeno na motivy osudu skutečného páru. ()

Judy24

Poznámka o "tání" je na místě - já roztála a vůbec se za to nestydím. Bylo to takové klidné, milé, romantické a slušně zahrané (Rachel je skvělá). Umím u romantických komedií ocenit originální příběh, pokud ho tvůrci neudupou hromadou romantických klišé a Michael Sucsy to neudělal, takže já se ráčím odtéct do postele, protože jako příjemná filmová ukolébavka tenhle film funguje naprosto dokonale. ()

DadysGirl

Jejich lásku by jim mohl každý závidět... Ale... Je tu opět to velké ale, tentokrát ve ztrátě paměti mladé manželky... A zbytek filmu pak sledujete neuvěřitelnou bolest zamilovaného manžela, který to nechce vzdát, ale nakonec nevidí žádné jiné východisko... Film o osudu, i když tentokrát opravdu zamotaném a bolestivém, naštěstí s dobrým koncem! Navíc podle skutečné události, což mě osobně přineslo husí kůži... ()

Talina

Je to krásný film. Je založený na skutečné události, herecké obsazení je příjemné (Rachel má možná trochu falešný úsměv), ale i přesto to není na 5 hvězdiček.Čím to? Nevím. Možná jsem čekala větší zvraty, možná jsem čekala větší napětí. Tak či tak jsem se nedočkala ani jednoho a k tomu jsem jako bonus intuitivně věděla, co se stane v další scéně, což mi na filmech vadí...Ale když nad tím nedostatkem přimhouřím oči musím uznat, že je to povedený film, takže ty 4 hvězdy si to podle mě zaslouží. ()

Tatianistka

Prijemny romantický film, v ktorom boli konečne vynechané tie trápne americké scény (napr tlieskanie ked sa začnú bozkávať) a taký trochu zo života-celkom príjemná zmena:) ()

TommyDiamond

Dobré romantické drama. Příběh se mi líbil a zapůsobil na mě. Ani Tatum mi tentokrát nevadil. Právě naopak mi ho bylo líto. Ale u těchto příběhů je jasné, že na konci nás čeká obří happy end. Takže nic nového pod sluncem. Jediné co se mě nelíbilo a nešlo překousnou bylo to, jak Paige při havárii proletěla předním sklem. Přední sklo se nikdy nemůže rozletět na kusy, má uvnitř folii. I tak měl film svou úroveň, modernost a neměl jsem čas se nudit. Celkově 75% ()

Lilien

kvalitný romantický film. Zbytočne nepresladený, s príjemným hereckým obsadením. Voči niektorým dialógom by som mal výhrady, ale celkový dojem mi to nepokazilo. ()

Evii.B

Bylo to poměrně hezký oddechový film. Rachel mám moc ráda a i tady působila tak sympaticky a vesele. Scény kdy byla tak trochu zoufalá ze své situace hrála dokonale. Co se týče Ch. Taturna nevím, buď dostává stále stejné role nebo protě neumí hrát. Všude působí stejně nesměle a nevýrazně. Ale i tak se mi to líbilo, poslední dobou už je to druhý film inspirovaný skutečností který jsem viděla. Jen škoda, že tam nebylo víc scén z minulosti, ty jsem měla vždy nejradši, protože takovýhle skvěle fungující vztah je asi snem každého... ()

Šindy

Po druhém zhlédnutí je to všechno více stravitelné a hlavně uvěřitelné. Při prvním sledováním mi Rachel McAdams a Channing k sobě moc neseděli, ale nakonec jsem tomu dokázal uvěřit, že je mezi nimi osudová láska. Komedií bych to nenazýval, hraje se zde spíše na vážnější notu a to je ku prospěchu věci. Rozhodně je to uvěřitelnější díky faktu, že je film inspirován skutečnou událostí a právě kvůli tomu se dá akceptovat pozitivní závěr. ()