Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

ratpile

Žádné rádoby vtipné vedlejší postavy, žádné sexuální ani fekální "jen tak mimochodem pro zpestření" vtípky - všechno se točí kolem dvou hlavních postav a jejich příběhu. Na hollywoodskou romantiku navíc poměrně civilně. Tvůrci se bohužel nesnaží jít nijak na dřeň, hezky si to pluje jen tak po povrchu, všeho je tak akorát - přesně tak, aby to bylo divákovi příjemné. Tatum byl sice toporný, s McAdams to ale přesto fungovalo slušně. Od hollywoodské romantiky se nedá chtít o mnoho víc. Příjemné a nenásilné. ()

marusenka

U většiny romantických filmů si člověk říká "Tý jo, já chci taky! Proč se nemůže dít MĚ?!", ne tak u Vow. První romantika, u které se člověk přímo neroztéká, ale naopak si oddechne, že něco takového nezažil. Příjemný odpočinkový filmek. ()

thepeabody

Do The Vow se mi dlouho nechtělo a na jednu stranu jsem věděl proč, Tatum u mě není herec, nemůžu si pomoct, i když je to jedna z jeho zatím nejlepších rolí a po Dear John jsem v něj věřil, teď mu zase nevěřím ani slovo a ani mrknutí, což je velká škoda, McAdams byla totiž dobrá a film udržela na koukatelné úrovni. Obsazení Neilla mě nesmírně potěšilo a co musím také pochválit jsou kulisy, ne každý tuctový romantický film si s nimi tak vyhraje a když jsem se nechtěl dívat na Tatuma, stačilo se dívat kolem a byl jsem spokojen. Těsně nad průměrem film drží taky originalita námětu a ne-až-tak nasládlý nádech, kterého jsem se zbytečně obával. Nejsem nadšený, ale rozhodně nejsem zklamaný. ()

marek29

1. třetina "diváků" tohoto filmu si našli hodinu a tři čtvrtě kvůli Channingu Tatumovi :-D to jsou dámy/slečny. 2. třetina diváků sledovala tento film pro Rachel McAdams (ano i já jsem mezi nimi) 3. třetina diváků prostě proto, že slyšeli, že toto dílo je super (během první hodiny si mě film získal a já přešel plynule z druhé do třetí třetiny diváků). Jak už tu bylo naznačeno, film se vyhýbá typickým klišé a ukončuje film tak napůl šťastně. Osobně jsem spíše přívržencem happyendů, ale tím, že tento film takto neskončil, se vymyká a vyniká tak jeho neobyčejnost :-) Celou dobu filmu mě však sere odpor hlavní hrdinky k seznámení se s minulostí. Její zatrpklá trucovitost je na ránu a podle mě je to proti přírodě, aby se nechtěla vrátit ke staršímu životu pokud byl spokojenej. 4z5 jsou akorát ()

J.Cobra

Kdyby tohle někdo vymyslel, zasloužil by si film 4 hvězdičky. Ale takhle "jen" něčí příběh převedli na plátno a i když byl velmi silný a herci celkem skvělí, pořád mám pocit, že to mohlo mít větší hloubku a mohlo to být zpracováno ještě o něco elegantněji a procítěněji. Hodně dobrá 3 ka. ()

mirkath1

Natočeno podle skutečné události. Neumím si vůbec představit jaké to musí být, probudit se po nehodě a nepoznat člověka, kterého jsem milovala. Herecké výkony uvěřitelné. Díky ()

sniperjozef

Já Vám nevim... Ten Tatum se pro mě nikam nehodí... A k romantickému filmu se mi už vůbec nehodí. Další věc byla, že mi to místy i nudilo a to by se u filmu nemělo stát. Za Rachel McAdams jedna hvězda a za příběh druhá... ()

vipeerr

Ač jsem byl donucen se na to podívat s přítelkyní :D mě to i příjemně překvapilo. Drsňák/slaďoušek Tatum svoji roli zvládnul skvěle a ikdyž je to romantika tak je to fajn film který nenudí, ba naopak. Člověk se v příjemné atmosféře do toho vžije a uvědomí si hloubku toho děje takže pro mě zasloužených 65% ()

george82

Tak dobrý. To že to je podle skutečného příběhu je věc jedna, ale i tak tomu úplně nevěřím. Chaning je fajn, ale v některých situacích až moc měkkej. Mám prostě pocit, že na scénáři proběhlo až moc úprav, které film udělaly tak trochu víc Hollywoodštější. ()

gicous

Hezký romantický film. Bude se vám líbit do té míry, do jaké dokážete skousnout medově rozevláté herectví Channinga Tatuma. Kdo to dokáže, nemá co řešit. Můj zablombovaný chrup tak silný není, takže jsem raději neriskoval a po celou dobu jsem pouze jemně skřípal zuby, a těšil se na příjemné okamžiky, jenž svou přítomností rozjasnila romantická královna v podání Rachel McAdams. 6/10 ()

Wooke

Nemôžem si pomôcť a asi to bude aj mojim citovým rozpoložením, no tento film ma udrel do hlavy, prerazil mi srdce a vytlačil mi slzy. Je to tak, pretože je to film o tom, že aký význam má všetka tá snaha, ktorú človek vynaloží v boji o lásku. A možno sa vážne treba nakoniec úplne vzdať a nechať to tak, a možno všetko bude opäť fajn. Krásny film pre daydreamerov, no realita môže a nemusí byť rovnaká. Ja som ho asi vidieť nemal, nie v tieto dni, ale to už nezmení nič. Teraz len udržať všetky tie pekné pocity z neho v tele. A treba uznať, že aj soundtrack na čele s The National (pre mňa, no i The Cure potešili) stojí za to, nehovoriac o hercoch, lebo som im to zožral aj s návnadou v podobe sĺz. Ďalší romantický film do zbierky s 5* odo mňa. ()

DeDanu

Shlédnuto s nemocným, aby se necítil opuštěný. Přijdu za to do nebe. Neoriginální námět by se dal odpustit, věci se přece stále opakují. Že občas, když to mělo být romantické, bylo to legrační, je na pováženou. Ale když to mělo být legrační, a bylo to drobátko trapné, je už za čárou. Pro fanoušky sladkých představitelů hlavních rolí asi trhák, ale já jsem jim to nebaštila. ()

megajalec

Takto: nebolo to hrozné, ale postupne, ako išiel film, to skĺzalo do stokrát videných a otrepaných vecí. Škoda, dalo sa z toho vyžmýkať oveľa viac. Lepšie 2* ()

DonBraso

Ta jedna hvězda navíc určitě jde na triko,že romantika začíná trochu jinak a nemáme tu klišé,za 10 minut jsem do ní( vrazil,srazil,uhodil,našel)aby se stala mojí vyvolenou.Ústřední dvojice výborná,hudba,režie super,jenom jsem trochu pořád nevěřil,že Paige ztratila vzpomínky právě na osudového Lea a film otočil směrem k rodině a zrovna kamarádům ze střední,což může být pravda,ale nějak mi to k filmu přišlo moc úzkoprsé.Ale budiž to dávám na vrub,že to se nejspíš doopravdy stalo a když máme vypnuto ve skutečnosti i po chlastu,tak si taky nepamatujeme s kým jsme večer něco měli,že:) Příjemný pohodový slaďáček. ()

KateVonTee

Vzásadě klasická romatická komedie.Ale celou dobu mi mozek říkal : Tohle se opravdu stalo.Tímhle faktem to na mě působilo hodně silně.Dobře strukturovaný film,hlavní hridnové působí smypaticky,jejich bláznivé nápady (svatba v galerii,koupání v jezeře) a neuvěřitelná náklonnost k partnerovi nepůsobí kýčovitě.Jediné co bych vytkla je podle mě možná až přílišná dokonalost (nejen že se bezmezně milují,rozumí si a podporují jeden druhého,ale oba vypadají jako by vyšli z přehlídkového mola).Ale i tak sem až do konce fandila,oni prostě musí být spolu!A konalo se. ()

Kahovcii3

Velmi dobrý film, který nepatří mezi trapná americká "lovestory". Dokáže diváka zaujmout, herci hrají přirozeně. Ještě je film navíc podle skutečné události. Povedené ()