Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

ButterflyEl

Ten film bylo přesně to, co jsem očekávala a na co jsem zrovna měla náladu. No a co, že je to trochu kýč. Je to moc hezký kýč a já se na to ráda podívám znovu. ()

Lukkyn

Je to pěkný film!!Ono se občas hodí odpočinout si od těch krváků, hororů a komedií!!!Ovšem víc než film samotný nebo výkony hlavních hrdinů se mi vryla do paměti ta myšlenka, že se to může stát!!Že v mžiku se může změnit Váš život a Vy máte najednou doma cizího člověka , který nepoznává Vás a Vy nepoznáváte jeho. Ostatně film na konci poukazuje na to , že se o nějaký skutečný příběh opírá. Zde je to popsáno zřejmě o mnoho sladčeji než je skutečnost, ale není z toho udělaný cajdák. Hlavní hrdinové pro tenhle druh filmu naprosto v pořádku. Takže vřele doporučuji vypnout a vychutnat si takovou pohádku pro dospělé!!!! ()

Pecos

Romantická komedie NAVŽDY SPOLU natočená volně na motivy skutečných událostí, je příběhem o ztrátě paměti a znovunalezení lásky. Film se mi moc líbil, hodnotím nadprůměrně. ()

demovka

Navždy spolu je romantický film na podkladě skutečné události. Každý dospělý člověk se v průběhu dospívání vyvíjí, zkouší nové cesty a hledá sám sebe. Velmi často zakotví na životní cestě, která je vzdálena od nalinkovaných představ svých rodičů. To je i příklad Peige (R. Mcadams). Vybere si cestu, na které potkává svého manžela Lea (Ch.Tatum). Automobilová nehoda způsobí, že zapomene posledních pár let a o ocitá se zpátky na začátku cesty, kdy hledala svoje životní priority, práci a koníčky, kterým se chce věnovat. I když se Leo všemožně snaží a pomáhá jí jak může, vzpomínky na uplynulých pár let už se nevrátí. Navždy spolu je film, který lze shlédnout několikrát. Není plný frází a patosu. Channing Tatum je upřímně bezradný a zamilovaný, Bojuje, bojuje, a nakonec to vzdává. Cestu musí najít Peige. R. Mc adams je přesvědčivá, ale nepřehrává. Velmi dobrá je i Jessica Lange a Sam Neill. ()

michael99

Mno. Sice chápu, že se to opravdu stalo, ale film nic moc. Je to strašně moc přecitlivělé. Herci svoji roli jednoduše až moc přehráli. Zápal to mělo jen ze začátku, a potom film chytl takový nudný, pomalý, stereotypní a nervy drásající děj. Ani nevím jak jsem na něj narazil. Určitě nelituji toho, jsem se na to koukl, ale ani že jsem se s ním doposud nesetkal. ()

Archvile

Teda moc originálne to nebolo. Naviac potom čo sa v nemocnici objavil známy to záporák Sam Neill, bol zvyšok filmu až moc predvídateľný. A tak jediná zásadná otázka bola či si Paige na koniec spomenie, alebo nie. ()

KuceraJohny

Ty jo překvapilo mě, že je tu ještě romantický film s Rachel McAdams, který jsem neviděl. Teda kromě Zápisníku jedné lásky, ten si šetřím na později. Dlouho jsem váhal jestli dát tři nebo čtyři hvězdy, nakonec jsem se, však rozhodl shodit ze sebe rozčarování a hodnotit objektivně. Na tom jestli si vůbec snímek pustit nebo ne, mě odrazovala účast Tatuma v hlavní roli. Nic proti němu, věsměs mám i tohoto herce rád, ale spíše v komediích typu 21 Jump Street. Nedokážu si představit jak zahraje zamilovanou postavu, do které se dokážu vcítit, avšak i přesto musím hodnotit, že to nakonec zvládl. Sice si dokážu na jeho místě představit i jiné herce, ale díky svému vystupování to bylo aspoň něco trochu jiného. Rachel mě tolik neoslnila, jako vždycky v předchozích filmech, ale stejně jako vždy odvedla kvalitní práci a je pro mě královnou romantických komediích. Zápletka je vskutku zajímavá a děj filmu mě dokázal i několikrát dojmout, ale mezi mé nejoblíbenější se nezařadí. Na závěr nutno říct, že pokud přemýšlíte, jestli si snímek pustit nebo, tak za mě určitě ano. Nic tím neztratíte a třeba vás totálně omámí. ()

floppy4

Nebyt toho, ze to pozeram na Valentina 14.2. v predpremiere s priatelkou, tak ma to asi dost nebavi. Kino posobi zvlastne, ze aj filmy, ktore by ste doma asi ani nezapli. V tomto pripade celkom pekny snimok, ktoremu sa celkom dari vyhnut sa zanrovym cliche, ale miestami sa nezapre a az na rozpacity koniec je celkom worth watching ak mate naladu pozriet si nieco light a zaroven pekne. Rachel McAdams je hot a uz ked tie zeny tahaju tych chlapov na take filmy tak mohli nam dopriat viac half-nude zaberov :) Inak vykon celkom fajn, co sa vsak o Tatumovi povedat neda. Tento sladky chlapec, je typ herca, ktory sa da do filmu na to, aby prilakal zenske do kina a potom ked ukaze holu riť tak by najradsej vydali nejaky pazvuk, ale v ramci slusnosti sa zdrzia. Videl som ho len v Step up 1 a 2 a pocas tohto filmu bol uplne v tej istej polohe ako v spominanych tanecnych filmoch. Ten jeho vyraz, ked trpi :-/ ()

denyel

Vyčítať filmu, ktorý je natočený podľa skutočnej udalosti, jeho predvídateľný dej s nie príliš bežnou témou, s ktorou sa vážne stretávame iba v televízií, ktorý sa môže ubrať iba dvomi smermi, pričom ani jeden neprekvapí, je ako vyčítať životu, že ten balkón spadol práve na muža v oranžovom svetri a on sa uzdravil a žil šťastne až do smrti. Tak to proste chodí, ako by povedal Kurt Vonnegut. Najkrajší bol azda začiatok, neskôr to bol film, ktorý síce z priemeru vyčnieval, no čo sa týka emotívnosti, tak si žiaľ bohu nasadil latku vysoko práve tým, že sa celý niesol v smutnom duchu, kedy sa obaja aktéri zmierovali so svojimi novými životmi, a práve preto koniec nebol nejakým výrazným zakončením - gradácia nedospela do finálneho kreščenda. ()

Daniela._._.

Líbil se mi příběh,celkový průběh-kdy vám nevnucují co máte cítit a neukazují vám jak strašně velká ale nešťastná láska to je.Hurá:-) Trošku jiné a přesto si tam najdou i "cukrouši" to, co se jim na romantických filmech líbí.Jestli se do filmu Tatum hodil? No je pravda,že poslední dobou se už neukazuje v tanečních filmech a přesedlal na tento žánr, přesto si myslím, že tohle není to pravé ořechové(pro všechny). Mě to ale nevadí..(když už je i nahatý) :-) ()

Bellzi

Ze začátku jsem čekala další "rychle" natočený Hollywoodský film na který se podívám jen jednou. Ale spletla jsem se. Channing Tatum umí velmi dobře hrát. A když brečí, chce ve vám taky brečet. On vás prostě dostane. Rachel McAdams je moc dobrá herečka, ale mohla se do toho více vžít. To je však jen můj názor. Film mě dostal, další den jsem na něj pořád myslela. Budu si tu muset pustit ještě jednou. Doporučuji! ()

Kstew4ever

Jeden z mála romanťáků co sem viděl (thanks god!). Hodně klišé, ale celkově v pohodě. Rachel byla skvělá, Tatuum už tolik ne:) ()

TaOs

Silný příběh, ideální na večerní podívanou se svou přítelkyní, bo manželkou.Tatumovi tyhle filmy prostě sedí. Trochu bych sice váhal jestli dát ruku do ohně za to, že je to podle skutečné události, ale vlastně proč ne.. Myslím, že účel proč byl tento film natočený to splnilo.. ()

JirkaWade

Osobně mi to nepřišlo vůbec zlý. Já jsem si film užil i zásluhou Rachel, kterou moc rád sleduji, a která je pro mě často prvkem, proč právě tu hvězdu přidám. ()

smrk15

Mám rád filmy inspirované skutečnou událostí a tento se mi velmi líbil. Nebylo to taková slaďárna jaká se dala čekat a já jsem za to rád. Rachel McAdams to dobře zahrála a os Channing Tatum zatím asi nejlepší výkon. ()

Carolka

Spíše zklamání.... Hercům jsem jejich role moc nevěřila a na konci mi to bylo vcelku jedno, jak to s nimi dopadne.... Filmek s tímto tématem mohl dopadnout daleko lépe... ()