Noah je tlustý a žádná z dívek s ním nechce nic mít. Zajímá se o geomagnetické bouře a jedna má být zrovna dnes večer. Bydlí jen s matkou a ta chce, aby si konečně našel práci. Jeho otec se živí prodejem diamantů, ale odešel od nich a dluží jim výživné za deset let. Matka se zrovna chystá na schůzku, kterou jí domluvila její kamarádka, ale na poslední chvíli je nucena to zrušit, protože kamarádka nemá hlídání pro děti. Navrhne Noahovi, aby pohlídal děti on. Peníze se hodí. Noah hlídat nechce, ale matka ho umluví... Třináctiletý Slater je dost otravný a Blithe je malá koketa. Stříkne mu do pusy voňavku a je protivná. Třetí adoptované dítě Rodrigo si hraje s pyrotechnikou a sleduje kickbox. Také často utíká z domova, má ale v bundě GPS. Jakmile rodiče odejdou, Rodrigo začne rozbíjet věci. Noahovi volá dívka, se kterou zrovna „chodí“ a chce, aby sehnal kokain. Má prý zavolat Carlovi, který jí prodával drogy. Noah vezme děti a jede s nimi za Carlem pro drogy. Blithe si uprdne a pokaká si kalhoty. Jdou do obchodu pro nové a Blithe vyvolá paniku, když tvrdí prodavačce, že Noaha nezná a že je unesl. Musejí utéct, a když jsou zpátky v autě, zjistí, že Rodrigo zmizel. Hledají ho pomocí GPS a najdou ho na záchodě luxusní restaurace, kam hodil bombu. Nakonec dojedou do pochybné čtvrti za Carlem. Děti mají čekat v autě. Carl je v posilovně. Noah říká, že s Marisou chodí, když za ním přijde Rodrigo a chce čurat. Rodrigo najde na záchodě vejce plné kokainu. Při přetahování ho rozbijí. Noahovi zavolá Carl a chce ho oddělat – chce se sejít za hodinu v čínské čtvrti a chce za drogy deset tisíc... (TV Prima)

FTP

Jednoduchý, poměrně vtipný, film, který by ale ani z poloviny nefungoval bez úžasnýho Jonaha Hilla se skvělýma hláškama, ksichtama, pózama a reakcema. Padouch Rockwell se mi vůbec nelíbil, ale neurazil, co mě ale přímo znechucovalo, byla úchylná postava Rodrigo, za kterou srážím jednu hvězdičku. Příjemně šílená komedie ()

mcb

Někdy se opravdu pozastavuji na tím, jak někdo může dát peníze na takovou nevkusnou, nevtipnou, k zblití tupou a šablonovitou podívanou. Už Princ a pruďas byl místy k nevydržení, tohle už je absolutní dno americké komediální produkce. ()

Roman.Ticka

Jonah Hill je fakt Hora sádla, teda spíš byl, momentálně šel dost do sebe jako v tomto dospívacím filmu. Je vždycky úsměvné, jak dokáže setkání nesourodých jedinců ovlivnit jeden druhého, kolik to stojí námahy a situačního humoru i tumoru, než všichni nakonec najdou společnou řeč a vzájemně se obohatí kusem vlastní osobnosti. Jonah je živoucím důkazem, že nejen krása vévodí v mediálním světě, ale naopak je příjemné a uklidňující pokoukání na obyčejného tlučhubu s obyčejnými starostmi i radostmi běžného života každého z nás. Nejdřív se musí hodně zničit, aby něco málo vzniklo.☺ ()

eraserhead666

"Miluj se s nocí." Takový klasický příběh, ošperkovaný ale solidními dětskými zástupci a hlavně skvělým Jonahem Hillem. Několik skvělých vtipů, tradičně zajímavý Sam Rockwell (toho si snad z filmu budete pamatovat, i když jen bude hrát číšníka, který v jednom jediném záběru někomu přinese pivo), hip hopové fláky a hezké černošky. ()

luka4615

Po většinu času docela natahovaná nuda, nicméně párkrát jsem se skutčně od srdce zasmál, a to zejména u scén s adoptovaným hispánským chlapcem se zálibou v třaskavinách různých typů. ()

moviesfan

Samozřejmě jsem nemohl čekat inteligentní zábavu, ale pobavil jsem dobře. O úlety nebylo nouze, ale mírné odbočení na vážnější stránku s dětmi a jejich problémy potěšilo. ()

JohnCZ

Komedie s Jonahem Hillem mám rád, člověk se u nich skvěle odreaguje, ale tohle byla docela bída. Sem tam by se nějakej povedenej fór našel, ale v porovnání s jeho ostatními komediemi je to fakt slabé. ()

Lamiczka

Klasika, nic objevného. Nepříliš vzhledný kluk má zálusk na hezkou kamarádku, celou noc žehlí problémy dětí, které má na starosti, konec už dost nudí, vtipu jak šafránu. Mohla to být pěkná sranda, oddechovka, takhle je to jen trošku trapná ohraná rádoby komediální story. ()

kaylin

Co si budeme povídat. Jakmile uvidíte v tom filmu ty spratky, budete doufat, že všichni hodně rychle shoří. To se bohužel nestane a Jonah Hill nás donutí sledovat něco málo přes hodinu, jak si od těch dětí nechává nakopávat zadek. Musí se ale uznat, že sem tam se objeví nějaký dobrý vtip, kterému jsem se mohl od plic zasmát. Zas tolik jich ale nebylo. Je však pravda, že Jonah sám toho utáhne docela hodně a ti fakani mu v tom obstojně pomáhají. ()

Derek

tlsty jonah hill vacsinou znamena i vtipny film film. avsak nie tento raz. humoru tu prilis vela nie je (i ked scena v cernosskom bare bola dobra) a hlavne vsetky decka mi prisli otravne a nezabavne. navyse nechapem co mali znamenat tie srdce-hriace momenty ktore boli nahodne roztrusene po celom filme a vyvolali len wtf pocit... ()

Skip

Taková spíš lehce podprůměrná komedie s pokusem o jakési morální poselství nebo spíš ponaučení pro tápající skoro dospívající. Nekonalo se ale žádné trapno, takže se to dá zvládnou...jen jednou a dost. ()

M.i.k.e

v porovnání s Travičkou zelenou,nebo výborným Your Highness je Sitter hodně průměrný a ve své podstatě nepříliš vtipný.Hill odvádí svůj typicky looserovský standart a ze zbytku obsazení stojí za zmínku snad jen Sam Rockwell.V rámci možností a potenciálu zklamání na celé čáře...40% ()

Aljak

Ďalší z plejády filmov o noci plnej dobrodružstiev... No bohužiaľ táto bola z tých slabších, aj keď mala aj svoje svetlé chvíľky - ale ani tých nebolo až tak veľa, aby sa to dalo považovať za nejakú aspoň priemernú komédiu. Jonah Hill je fajn, dokonca aj táto rola mu celkom sadla, ale chýbala tomu filmu tá správna zábavná atmosféra. Príbeh bol vlastne dobrý, aj keď miestami trošku stupídny, ale niektoré tie scénky boli celkom vydarené (len škoda, že by sa dali spočítať na prstoch jednej ruky). ()

Crawler-D

Tři ďáblíci a nic z toho? Jediný se trochu předvede Rodrigo, ale co víc namyšlené slečinky nebo neskutečných záchvatů úzkosti? Vůbec se nezapojí do rozmýchávání trablů. Proč se od komedií musí sklouzávat k ubrečené terapii srdcebolů ve stylu melodramat. A pak do takové věc vlítne absurdní Rockwell se svoji kompanií a jednotnost se rozhodí už úplně. Scénář selhává v jedné věci. Hill hraje postavu člověka, co si ulehčuje věci. A i když věřím, že představa sexu ho musela lákat, není dostatečně zdůvodněné, proč vyráží do města shánět drogy se třemi dětmi, které jsou očividně horkotěžko zvladatelné. ()