Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

lxbch

Vždyť je to pořád to stejný. Dva si spolu zablbnou, pak jeden (jedna) vyjeví city, na druhýho (druhou) je to moc, tak ho pustí k vodě, aby si nakonec uvědomil(a), že ho vlastně miluje, tak za ním (ní) spěchá zpátky, ale pokaždý je "skoro" pozdě. To skoro je v uvozovkách proto, protože stejně všichni víme, že pozdě nikdy nebude. Pak by přece nebyl happy end, no ne? ()

PEZ

O dost slabsi bracek Friends with Benefits. S pridavkom "no comedy attached". Proste klasicka romanticka schema, standardne natocena, kvalitne zahrana. Jedno pozretie ok, avsak nic extra naviac cakat netreba. ()

Ondr@932

Velmi příjemná komedie a skvělými vtipy a sympatickou dvojicí. Co víc si přát. Konec sice byl takový slabší, ale i tak pořád na velmi dobré úrovni. 65% ()

tranquill

Výborná Reitmanova režie dokázala po kapkách dávkovat vtip, romantiku i serioznější polohu filmu až do finále, takže mé bodové hodnocení stoupalo až k vrcholu :-) Samozřejmě nemalou měrou k tomu přispěly perfektní výkony sympatických hlavních hrdinů. A tady lze rozeznat jak se kvalitní romantická komedie liší od průměrné či podprůměrné, řečeno fotbalovou terminologií se jedná o ty "rozdílové hráče" :-D ()

West

no tedy, v kině jsem se skvěle bavil, film je sice předvídatelnej ale musim říct že po dlouhý době komedie u který jsem se vážně smál a nemusel předstírat že stojí za to.. Děj celkem odsejpá, Ashtona si neumim představit v jiným filmu než komedii a Natalie tohle celkem sedlo.. ()

Chosef76

Natalie Portman je krásná a skvělá herečka, Natalie Portman je krásná a skvělá herečka, Natalie Portman je jedna z nejpůvabnějších hereček .......2* ()

Tamten

Romantické komedie nepatří zrovna mezi můj oblíbený žánr. Přesto se mi tenhle film poměrně líbil a nejen kvůli vzhledu Natalie (i když určitou zásluhu na tom taky má), ale i díky příběhu. Poslední třetina by stála za to upravit či zkrátit, je přeci jen příliš přeslazená, ale zbytek je fajn. ()

mattpro

To bolo čo? Vtipných prvkov žalostne málo a nejaká väčšia zápletka mi akosi utiekla. Čakal som od toho rozhodne viac, už len preto, že 2 hlavné postavy patria medzi mojich obľúbených hercov. Snáď niekedy na budúce. ()

Psycho.R

V první řadě nesmím myslet na to, že film režíroval Reitman, protože od něj bych čekal mnohem vtipnější a originálnější film. Ale pokud přehlédnu právě tohle, tak jsem se celkem mile zabavil. Není to film s obrovskou hloubkou, ale příjemný na večer určitě je :-) ()

ifes

Nevím, ale mě osobně se to poměrně líbilo. Neměl jsem ani slabou chvilku, ani jsem nebyl ve stavu nemocných. Nejspíše to bylo jako něco z mého života, malá chvilka, pár podobností. Pěkná romantická komedie. ()

Oonika

A mně se to prostě líbilo! Příjemný slaďák a hromadou sexu, co víc si přát :D Mezi hlavní dvojicí to fungovalo a byly tam dobré vtípky. Obzvlášť kompilace k menstruaci se mi líbila :) ()

E lan

Povedená romantická komedie s relativně originálním scénářem a dvojicí hlavních představitelů, kterým to spolu zas tolik na plátně neklape. Přesto Natalie je ve své roli velmi dobrá a několik scén je vysloveně povedených. Tato odpočinkovka stojí za to... ()

Lasombra

Tak tady Portmanka šlápla hodně vedle. Dala jsem tomu 30 min. pak už i má televize protestovala, že na tohle se koukat nedá. ()

sarfian

Prvá polovica dosť chaotická a hlavne o sexe. V tej druhej sme sa konečne dočkali nejakého príbehu, ktorý mal aj trošku zmysel. VIDENÉ 1x ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman