Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

ABLABLABLA

Nemůžu se rozhodnout, jaké hodnocení zvolit - 3 nebo 4*? Na jednu stranu mě film velmi pobavil, nasmála jsem se až až, což by mělo být cílem komedie. Ale na druhou stranu jsem rozhodně viděla i lepší romantické komedie. Natalie Portman v roli nezávazné doktorky v tomto žánru filmu, to se jen tak nevidí, zvláště když má za sebou takové skvělé role v dramatech. Ale musím říct, že mi nějak nevadila, naopak jsem byla mile překvapena, že i tento žánr ji sedí. No a k Ashtonu Kutcherovi už jsem se zmiňovala vícekrát. Herec neherec, kterému už tyto komedie zůstanou asi navždy, viděla jsem ho myslím jednou i v katastrofickém filmu, ale to mu vůbec nesedělo - takže jen ať se drží tohoto žánru jinak to bude pohroma, no aspoň, že se na něj dá koukat:) ()

blackrain

Příjemný a pohodový film s poměrně originální zápletkou, který je ale od začátku strašně předvídatelný až je to k nevydržení. Škoda, že výkony všech představitelů byly takové mdlé, takové bez šťávy. Viděno hlavně kvůli oscarové Natalii Portman, která toho tady zrovna moc nepředvedla. Kdybych tenhle film minula, tak se taky vůbec nic nestalo. Je to jen tak na jedno skouknutí. ()

kaylin

Ivan Reitman šlápnul vedle. Dokonce se mi chce říct, že šlápnul do něčeho velkého a hnědého. Režisér "Krotitelů duchů" a takových televizních klasik jako "Dvojčata", "Policajt ze školky" nebo "Junior" už neví co by a natáčí ujeden blbý film za druhým, ještě blbějším. Jsem docela rád, že po něm opratě převzal jeho syn, Jason, který doslova zazářil snímky "Juno" a "Lítám v tom". Snadno tak otce překonal a natáčí další zajímavé kousky. "Hlavně nezávazně" není nic obyčejného než romantická komedie toho nejobyčejnějšího charakteru. Má naprosto stejnou zápletku jako film "Kamarád taky rád", ale není zdaleka ani tak zábavný, ani tak dojemný. A to jsem filmu "Kamarád taky rád" zase tolik nedával. Já vím, neměl bych plít na rodáky z Československa (Ivan Reitman se narodil v Komárnu), ale prostě nemůžu si pomoct. Jeho filmy pro celou rodinu už nějakou nejsou pro celou rodinu a místo toho jenom kopíruje a navíc nepříliš zajímavě. Tenhle film vám v hlavě zapadne. Sám jsem měl pocit, že jsem ho už viděl. Neviděl, ale není se čemu divit. Vidět jednou Ashtona Kutchera v romantické komedii, to je jako vidět všechny jeho výstupy. Natalie Portman nezklame, je roztomilá, krásná a dovede být vášnivá i romantická, ale proč se vlastně snažit pro film, který toho přinese tak strašně málo. Nic nového, nic. Prostě jenom další romantická komedie, která doufá, že naláká na jméno režiséra a na to, že lidé přece mají rádi příběhy o lásce, protože sami někteří pořád věří, že je ta skutečně "pravá" láska ještě potká a oni se budou moct zbavit té semetriky/toho zpoceného ožraly a žít si svoje šťastné životy. Jenže holt každý/á není filmový hrdina/hrdinka. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/01/divosi-10-years-divoka-stvoreni-lets.html ()

Mikita

Asthon Kutcher ve své tradiční roli. I když je film kombinací filmu Něco jako láska a Na sv.Valentýna, přesto uspokojil mé romantické rozpoložení. Na hlavní hrdiny se pěkně kouká a první polovina filmu nabízí pár milých fórků a netradiční, vášnivý vztah. Druhá půlka se bohužel neskutečně vleče a vtip dochází. To už je ale v podobném žánru pomalu tradicí. A i když jste Asthona viděli ve stejné roli už tisíckrát, znovu si vše užijete. 60% ()

slunicko2

Lehce romantické, lehce komediální.  1)  Film nabízí zábavu, která je sice kapku pod úroveň, ale ne natolik, aby byla trapná. Už jsem viděl horší snímky._____ 2)  Mé sympatie patří přitažlivému 33letému Ashtonu Kutcherovi (Adam) a rovněž 33letému Jakeu Johnsonovi (Eli)._____ 3)  Scénář obsahuje spoustu milých hlášek. Jako mladý jsem si nejednou přál, aby nastala situace, kdy Eli buší na dveře a křičí:  I can't focus on my porn with all this real sex going on around me!_____ 4)  Závěrem dobrá ukázka ženské logiky: Emma: Taxi...take me to Adam's house. Driver: Okay, ma'am, where's that? Emma: Where Adam lives! .       .         .           .            .           .           . .                                .                                        .                                         .                  .                                         .                                                    .               .                                              .                                                 .           .                                     .                                       .                                      .                                     .                                       .                                    .                                    .                                          .                                      .                                    .                                          .                                          .                                                      .                                                     .               .                                        .                                        .                                        .     .                               . ()

FilmFan24

Veskrze příjemná romantická komedie, kterou táhne ústřední pár Natalie Portman v roli dívky, která se nechce vázat a Ashton Kutcher, který zase naopak by rád měl vážný vztah. Namísto toho se ti dva schází jen na chvilky bez záruky. Celý film je svěží, pěkně odsýpá, frivolně zábavný a hezky romantický spějící k očekávánému konci. ()

runner85

určite lepšie ako Friends with Benefits, no zas žiadna to sláva , Natali je skvelá aj Ashton je super herec ale toto mi nesadlo. ()

grogodil

Rozbeh fajn, ale potom to beznádejne zapadlo do tých vyjazdených vyšúchaných romantických koľají a už sa to viezlooo... Plusom je, že pri pohľade na Kutchera som výjnimočne nejak nemal chuť vypnúť telku, Portmanka sama o sebe poteší vždy už len svojou účasťou a Ludacris a spol. vo vedľajších úlohách občas zabili slušnú hlášku. A síce sa človek zrovna nereže smiechom a tým dvom trvá uťahanú poslednú hodinku sa dopracovať k tomu, čo aj slepý vidí a tuší ešte skôr, než to Reitman utopí v sentimentálnom klišé, no tým dvom hrdličkám to proste celkom sekne a akosi som to nežiadúce automaticky púšťal jedným uchom dnu a druhým von. Toto proste stojí na ústrednej dvojke a keď vám nesadnú od začiatku, tak treba hľadať na diaľkovom ovládači okažite STOPku, lebo lepšie to už rozhodne nebude. ()

Skip

Ačkoliv jde o romantickou komedii spíš průměrnou, určitě si ji zapamatuju, protože je jediná (jinou si nevybavuji, nebo jsem asi neviděl), ve které to podělá ženská, než se dospěje k happy endu. Jinak je to film, u kterého si říkáte, proč vzala Natalie Portman takovou roli. Vůbec jí nesedla a už od Leona patří do jiné ligy. ()

kalap

Kriste pane, tak toto keby si videl, určite zlezieš z kríža a nakopeš Reitmana do riti. Natalôčka moja snežienôčka zlatá, holka nešťastná kam si to vliezla. ()

GILLWANDER

Pekná hovadina, ktorá chcela byť vtipná a romantická a vôbec nie je. Škoda Natalie Portman, ktorá si takéto herecké obsadenie nezaslúži... 40% ()

berusche

Ano, vážně to neberte moc závazně, poněvadž byste mohli být zklamáni. Ježiši, to nám zas jednou naservírovali z Amééériky snůšku blábolů. Skoro jsem měla dojem, že je to taková přihlouplá slátanina všech možných romantických filmů, ze které bohužel vychází zas ta otřepaná rovnice nechtějí se, kočkují se, chtějí se, ona ho nechce, pak se chtějí, pak...atd. A mě už to upřímně nebaví. Navíc Natálka prostě není můj šálek a toho šamponovanýho ňoumu už taky někam zavřete, vždyť ten jediné, co na něm za něco stojí, dává na odiv, jako by měl dojem, že se schová, že neumí hrát. Mám pro tebe překvápko, Ashtone: mě neoklameš a ani se mi nelíbíš!!! ()

maverick10

Ploche, nevtipne, neromanticke a chladne. Bez vetsi dramaticke zapletky. Daleko vice emoci jsem videl v OBI ve fronte u pokladny. Jediny kdo si muze piskat je americky Hugh Grant ala Ashton Kutcher, protoze ma dalsi zarez a to dokonce oskarovou Natalii. . . :-) ()

Taninaca

Na Ashtona Kutchera jsme si už v romantických komediích, které mnohdy nejsou ani romantické ani zábavné, zvykli... Ale na Natalii Portman si v těchto rolích zvykat nechci a snad to byl od ní jen krok vedle... ()

Fíla

Jestli se někomu líbí parodie na lásku, tak je to pro něj jako stvořené. Já se k tomuto filmu moc vyjadřovat nebudu, protože je to škoda slov. ()

M.i.k.e

lehce nadprůměrná komedie,která ovšem ani zdaleka nevyužívá svého potenciálu.A ten nebyl,vzhledem ke jménu režiséra a hlavně nadstandartnímu obsazení,úplně malý.Pokud si budou diváci No strings attached kvůli nečemu pamatovat,pak kvůli úžasné a nádherné Natalie Portman...60% ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman