Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

TSZ

Ne, tohle ne. Nízký rozpočet bych snad dokázal překousnout, tisíckrát viděný děj (a snad vždy lépe natočený) už tolik ne. Guy Pearce je ultra drsňák (což poznáme podle toho,že ve vážných chvílích pronáší vtipné hlášky), charisma má však na nule. Jeden z mých oblíbenců Peter Stormare je sice fajn, ale tuhle břečku nezachrání. Špatné. ()

BrianStorker

Příběh jako takový špatný není, herecké výkony jsou uvěřitelné a hlášky hlavního hrdiny vtipné. Dají se odpustit i tzv. hluchá místa, kde se děj jakoby zastaví a divák se na chvíli nudí. Nicméně úvodní akční honička je tak mizerně natočená, že jsem si chvílemi myslel, že se koukám na Bugs Bunnyho, nebo na parodii pokračování Posledního akčního hrdiny. Když už jsem skoro na ní zapomněl při vcelku koukatelném "středu" filmu, korunu tomu opět nasadil závěr a scéna se seskokem z vesmírné stanice a průletem atmosférou, zakončeným efektním seskokem s padákem. ()

TommyDiamond

O tom, že vězeňský systém mimo planetu zemi nemůže fungovat jsem se už někde přesvědčil. Jen nevím jestli v kniže nebo v televizi. Každopádně nevím jestli frantíci udělali dobře, když se pouštěli do projektu s anglickými herci. Film sice nedává moc velký smysl a ani nemá nějaký velký význam. Co řeší budovat pro vězně pěkný mimozemský komplex? Nechápu to.....ale co,hlavně když nám to lidi sežerou. Asi nejhůř na mě působilo naše duo. Kdy situace je více než vážná a naši hlavní hrdinové spolu flirtují víc než je mimo zemi zdrávo. Asi jediné, co se mi vážně líbilo, tak byla vzpoura vězňů hned na začátku. Tam byla vidět obyčejná čistá akční práce. Za tuto patlaninu nedám víc než dvě hvězdy.... ()

BUBO26

Všetky možné žánrové klišé spojené v trápne Béčko. Hlavný hrdina vytiahnutý s akčných filmov spred 10 rokov púšťa jednu hlášku za druhou, v boji je totálne nezničiteľný a samozrejme pre stupídnu prezidentovu dcéru totálne neodolateľný. Ale pravdaže, najprv ho musí pol filmu nenávidieť. Postavy sú tak nesympatické, že ani nemám snahu sa s nimi zbližovať. Scenár plný stupídnych logických a fyzikálnych chýb. Otrasný strih a gradácia deja. Efekty celkom fajn, ale nič svetoborné. Vhodné maximálne na pozretie s vypnutým mozgom. A na toto padlo 20 miliónov...Bohovia, kde to žijeme? 1* ()

sWONDER

Parádne hláškujúci Pearce, krásna Maggie a kopa škaredých dementov. Plnokrvné akčné béčko. O dosť lepšie ako som čakal. ()

Expertt

Je to taková blbost :-D ale když přehlídnete pár nedostatků reality a spojíte to se sci-fi, tak špatný to vubec neni, docela mě to bavilo. Ale souhlasim, že velkou část sehrála přítomnost Guy Pearce, občas ty jeho hlášky, mimika při tom podávání...v tomhle ohledu pecka. ()

vZeč

Super dementní scénář, téměř nulová a nijak zajímavá akce a Guy Pearce to s tím Hallenbeckovstvím přehání. Jenže po první půlhodině, kdy mě většinou ty jeho hlášky a ksichty štvaly, mu začala Maggie Grace díky scénáři nalejvat na tak výborný smeče, že mě fakt začlo bavit se na ně koukat. Nicméně absolutní selhání něco odvyprávět. ()

Lavinia

Blaženost, nostalgie, totální oddech, lepší než originály. To jsou moje pocity i dva dny po shlédnutí. Je to tak pitomé, až je to krásné, zaplať pánbu za délku, stručnost, spád. Po všech těch 2-3 hodinových protahovaných veledílech prostě skvělé. ()

lord-artoo

Je to jako špatná IV. epizoda Star Wars. Horší efekty, Han Solo, který přehrává svou tvrdost, naprosto obyčejné X-Wingy a kupa klišé k tomu. ()

Snathoras

Nějak mě to neoslovilo...možná, že kdybych se na to kouknul za příznivějších podmínek než je za noční v práci a v lepší kvalitě tak bych si to užil víc...ale bylo tady hrozně moc věcí, které mi nějak unikly a ani jsem nepobral co se tu a tam řešilo (protože jsem špatně slyšel...nj story of my life)...takže vlastně mě to ani moc nebavilo...ale kdo ví, třeba se na to někdy ještě podívám a stane se z toho můj oblíbený film (ale to by bylo asi moc sci-fi...třeba v jiném vesmíru xD). ()

altaica

PRO MUŽE:Luxusní akční vě-fa jak vystřižené ze zlaté éry osmdesátých let. Nehledat logiku, nenimrat se v detailech, přepnout mozek do beta fáze jak při sraní a užít si akční jízdu. Komentář netřeba. Must see. Vřele doporučuji.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE:Hoši, až na jednu výjimku je to veskrze mužská záležitost, ale jak usuzuji z celkového hodnocení a komentářů místní ynteleguální komunity, nejspíš to nebude pro estéty a rozumbrady oceňující dlouhé pohledy na rozkládající mršinu čekoholiv za současné recitace Gitaňdžáli Rabindranátha Thákura ten pravý šálek čaje. Madame, love story zde je okrajovou linkou a prochází trnitým vývojem, klidně film můžete vidět pod podmínkou, že si sednete na prdel a zavřete pusu. Pro lepší orientaci nápověda : po většinu filmu jsou ti zlí více potetovaní a mají oranžové vesty.          HLÁŠKA:Co myslíš, má to budoucnost? To záleží na tom, jak jsi dobrej v posteli….. V tom případě tomu dávám 10 minut. ()

lysohlava

Výborní Guy Pearce, Joseph Gilgun a Peter Stormare. Parádní na odreagování, film dokáže zabavit od začátku do konce. Neřešte, "že by se to nemohlo stát"... Je to akční sci-fi thtiller - ten žánr nemusí dávat bezpodmínečně smysl, důležité je, že jako celek funguje dobře. ()

darthhokro

Docela povedenej "pseudo remake" Útěku z New Yorku(L.A.) s Kurtem Sneakem Russellem. Gáj Pearce vypadá drsňácky a má i celkem slušný hlášky. Joseph Gilgun jako šílenej záporák nemá chybu. Dokonce i na tu Vitanu Grace se dá dívat. Prostě pohodové akční sci-fi béčko. ()

Scraffy

Slušne natočený akčný film, ktorý príjemne zabaví na večernú projekciu. Bohužiaľ sa nejedná o nejaký prelomový film. Hlavný hrdina je tu cynický a vtipný. ()

Shitonit

No překvápko. Jasně že to není kdovíjak chytrý, výpravný atak, ale stejně překvápko. Vo čom to je: Americká cerka, letí na kukandu do nejnejhorší věznice světa. Nejstřeženější, nejnebezpečnější tydlety tam jsou, a navíc to není na světě ale mimo. No voni tam sou mimo tak nějak šici. Takže tam letí, přiletí, povídaj a vysvětlujou, aby já, divák věděl coajak. Mezitím nám je představenej týpek, no jako drsoň, Bruce i Arni by mu mohli prdel líbat. Výslechový hlášky kombinovaný s třískáním..typu: Co jsi dělal v tom motelu ? no byla sleva, tak jsem byl šukat tvou starou. Jak se jmenuje? Jmenuje se Di do píči. Vážně ? jasně, je to ital.. No za hlášky fakt dík, smíchy jsem si natrh řitní membránu.. Takže se to na tý mezigalaktický věznici MS1 trochu zvrhne, páč strašně chytrej negr pronese bouchačku fakt kam nemá, nu a jak se tam osvobodí ty paka, chtěj vojet tu cerku, což je navíc cerka prezidenta usa, kterej postupně dík svý blbosti přestává být prezidentem. No a tak je ten náš drsoň vyslanej osvobodit tu cerku, a tak jako nenáoadně. Jenže, do toho jsou další důvody, jako např ten kufr co je důležitej a nakonec je prázdnej, co zlomí vaz tomu černýmu slizákovi co se na začátku tváří jako děsnej kámoš.. No tak drsoň je na lodi, najde prinzeznu, z krásky udělá polorozbitou čarodějnici, a společně to tam rozmlátěj na cimprcampr. Mezitím drsoňovi zmrzává kámoš tyjo, teď nevím jak se jmenuje..Mac? nebo tak nějak. Neva, páč je mezitím stejně dement, no a jak to tam rozmláťujou a vystřílujou, se nám ty dva do sebe tak trochu zamilujou..To mi udělalo radost, páč jim to spolu sekne.. Noóo, a pak z tý mezigalaktický píčoviny odletěj v kosmonautskejch hadrech, vono to křápne, všici tam vychcípou, a naše dvojka padá padá až spadne jasně že do D.C. na dálnici, tam je hned seberou fíci, drsoně zavřou do krimu, a princeznu vopláchnou. Jenže princezna je asi už dost nadržená, tak udělá co může, najde již zmíněný kufr, kterej je klíčovej, ale nic neva že je prázdnej, díky kufru se nám osvobodí ten drsoň, zapálí si malborku, jasně že v roce 2079 nebo kdy ještě retka prodávaj, normálně v trafice asi.. no a jsou ty dva very hepy, ruku v ruce odkráčej do života, haapy end, já slzu v oku, doufám že jsem neprozradil moc, a tak nějak tímto končím, s úsměvem na rtech, a vrhám se vstříc dalšímu dobrodrůžu. Howgh. ()

Najt

Guy Pears v parádní roli slušného akčnáku. Pěkný prostředí, dobrá kamera a průměrný příběh. ()

vieriX

Totální bečkovina na kterou jsem se ale hrozně moc těšil.Rozpočet je vidět, že nebyl jeden z největších, ale o to tak úplně nejde je tu spoustu psychopatů a magorů, kteří jsou hodně luxusní a hlavní hrdina který frajeřinu a pohodu rozdává na všechny strany. Člověk i odpustí jak se z krasotinky jakož to dcery prezidenta stane celkem dost cool akční borka. Ale to už prostě k bečku jako je tohle patří, kéž by bylo více takových beček a člověk by prostě se jen rozvalil a ničím nezatížen na to koukal. ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017