Cesta na tajuplný ostrov 2

• USA Journey 2: The Mysterious Island (více)

Sean je nejmladším potomkem rodu Andersonů, který žije poklidným životem s matkou a jejím přítelem Hankem. Brzy se však dostane do problémů se zákonem, když se vloupá do radiostanice, aby zachytil zprávu od svého dědečka. S pomocí Hanka ji rozluští a zjistí z ní, že tajuplný ostrov existuje. Hank sestaví pomocí několika knih mapu se souřadnicemi neznámého ostrova v Pacifiku a oba se vydají na cestu. Když se snaží pronajmout loď, nepodaří se jim najít nikoho, kdo by jim za vysokou odměnu vyšel vstříc. Štěstí se na Seana s Hankem usměje až s příchodem pilota vrtulníku Gabata a jeho dcery Kailani, kteří jsou ochotní oba dobrodruhy přepravit na určené souřadnice. Cestou je ale smete hurikán a oni se probudí na pláži neznámého ostrova se skalním průchodem do vnitrozemí. Pochopí, že se dostali na tajuplný ostrov. (TV Nova)

dalziel

Očividne detský film nakoľko sa všetci aktéri  pekne rozkokošili. A to vrátane Miachaela Cainea.A to sa tak často nevidí. Urobené to bolo nádherne. V podstate taký klon Jurského parku. To však vyzdvihujem ako plus nie ako mínus Film ktorý si môže pozrieť vážne celá rodina. Jediné čo pre mňa znižuje cenu je NeVerné používanie Verneoviek. ()

Belieber

Film není špatný, líbil se mi, ale nějaký velký zázrak to taky není, ani jsem nic takového vlastně nečekala. Cesta do středu země se mi ale líbila mnohem víc, zdála se mi více napínavější a taková přirozenější, ale říkám, tohle pokračování taky není špatný. ()

PedroPo

Tolik WTF momentů v jednom filmu, to už jsem dlouho neviděl. Nechci být nespravedlivý k tvůrcům, ale představuju si, jak měli klobouk a v něm papírky na kterých bylo napsáno třeba: obrovské včely, Nautilus, sopka plná zlata, včera jsem tě otčíme nenáviděl, ale dneska tě plně respektuju a další a další. A pak je jen tahali a dávali za sebe a hurá, scénář byl na světě... Ve výsledku to ale celkem baví a třeba brusinky létající do publika se mi hodně líbily. ()

HoR

Asi sa niekde vo mne ozvalo nejaké skryté dieťa, že som sa donútil k zhliadnutiu tohoto filmu. Neholdujem týmto detským dobrodružstvám, doslova sa vyhýbam produktom s podobnou orientáciou, ale asi za to môže náročná sobota. Hlava proste potrebovala relax a Cesta na tajuplný ostrov bola príjemným balzamom. Cítil som tam ale enormný nedostatok času. Obrovský potenciál zmazala pomerne krátka stopáž. Typicky drsný Johnson v opačnom garde, skvelá "babička" Caine a krásna Vanessa, to je dobrý recept na nedeľný relax. ()

Kejdyna

Poněkud úsměvné a přitažené za vlasy. Navíc je film až moc zaměřený na 3D efekt, takže pokud to uvidíte jako já ve 2D, bude na vás film působit ještě absurdněji. Všechno je to zabalené do vztahového patosu a nesmím zapomenout na spoustu nesrovnalostí, třeba když se ostrov každých 140let potápí, to se vždycky rozpadne a znova složí? Slabý průměr. ()

sarfian

Jednotka cesta do stredu zeme je dobrým zážitkom a hlavne pre deti. Tento diel drží stále rovnakú úroveň zábavy. Som spokojný tak ako aj môj syn. VIDENÉ 1x ()

waska

Až na ten hloupoučký a naivní začátek to v pokračujícím ději až tak slaboduché nebylo. I když je příběh hrozně jednoduchý, The Rock a hlavně krásná Vanessa drží film v rovině koukatelnosti. Michael Caine je jako vždy skvělý. ()

Kritik.

Už sa pomaly vzdávam svojej naivnej predstavy, že raz niekto natočí nejakú Verneovku kvalitne. Väčšina pokusov je slabá, ale toto je doslova hrozné! Jedna hviezda iba za námet. ()

E lan

Příjemná pohádka, kterádobře baví a diváka nestresuje nečekanými zvraty. Dwayne našel svoji nehereckou roli a je v ní vyloženě sympatický... Triky jsou navíc na velmi obstojné úrovni. ()

netWoor

Tak toto bylo pro hodně malé děti a kdo ví, jestli i na ně to neni až moc velká kravina. Nebudu řešit, proč ještěrčí vajíčka byla skoro stejně velká jak ještěrka sama, ani to, jak sakra s těma včelama zatačeli atd. atd.. Víc mi vadilo Dwaynovo neustále nechutně mokrý tričko :))) a ty opravdu hrozný snad až divadelní kulisy ... ()

Ceberus

Zmatečná směska nesouvisejících akčních scének podporovaných na svou dobu mizernými vizuálními efekty. Ani The Rock není ten typický Rock, ale tuctová postava, kterou by zahrál kdekdo, takže ani on tenhle průšvih nezachrání. ()

Likan7

Dvojku jsem si pustil hned po prvním díle. Říkal jsem si, že díky Johnsonovi to bude o úroveň výš. Jenže je to bohužel úplně stejná srágora jako jednička. The Rock je lepší než Fraser, to jo. Triky jsou taky o stupínek výš, ale nerozumím proč nikdo nechtěl udělat parádní rodinnou zábavnou jízdu. Nedokážu si představit koho by Cesta na tajuplná ostrov (nechápu proč má český název přízvisko "2") mohla bavit. Pokud nemáte děti, tak pro Vás to bude jen nudná generická zábava, která Vás nebude bavit. A tentokrát to nezachraňuje ani Johnson.. ()

Shaddy1

Další povedený a inteligentní film Dvejníka Johnsona. Už teď se těším na další. Dvejn se stává dvorním šaškem Hollywoodu. ()

rublik05

Cesta na tajuplný ostrov 2 není ničím jiným než těžce průměrnou rodinnou dobrodružnou podívanou, jejímž největším kladem je především herecké obsazení v čele se sympaťákem Dwaynem Johnsonem a vtipným Luisem Guzmánem. Příběh je naproti tomu těžce tuctový, nenabízí nic závratného či zajímavého, v daném žánru je to vlastně taková vcelku rutinní záležitost. Efekty a triky jsou po většinu času minimálně průměrné, takže žádná hrůza, prostředí rovněž nepůsobí vůbec zle. Jako taková jednoduchá kravinka pro děti to asi může fungovat, nic víc v tom ale nehledejte. 5/10. ()

Zagreus

Uh, tak jsem byl zvědav, bude-li to skutečně taková ptákovina, jak se na první zdá. A věřte tomu nebo ne, skutečně byla. Strašně nudná výprava, ubíjející kombinace barev a navrch i nesympatičtí herci. Tak hvězda za Caina, že se furt drží. ()

Jules Verne potřetí a počtvrté

Jules Verne potřetí a počtvrté

18.08.2014

Ačkoliv z letošního Hercula filmová série nejspíš nebude, Dwayne Johnson naříkat nemusí. V minulých letech totiž infiltroval hned tři jiné a žádná z nich zatím není u konce. Rychle a zběsile 7… (více)

Pod Rockem se zatřese země

Pod Rockem se zatřese země

16.10.2013

Dwayne Johnson jen nedávno dotočil historickou fantasy Hercules: The Thracian Wars a právě předvádí bicepsy na placu Rychle a zběsile 7 v režii Jamese Wana. Má ale v plánu několik dalších projektů, k… (více)

Tenhle méďa bude válčit s bubáky

Tenhle méďa bude válčit s bubáky

28.01.2013

A pomůže mu Dwayne „The Rock“ Johnson. Když má něco úspěch, zákonitě se vyrojí plagiáty. Méďa není výjimkou. Ale tenhle projekt, jehož hrdinou bude opět digitálně animovaný a mluvící plyšový medvídek… (více)

Dwayne „Lobo“ Johnson?

Dwayne „Lobo“ Johnson?

18.07.2012

Antihrdina Lobo nepatří do první komiksové ligy. Nebaví ho zachraňovat svět a předvádět se v pestrobarevných kostýmech. K jeho zjevu patří metalové pomalování, řetězy, lebky, démonické oči a tlusté… (více)