Parta Plastic je zpět a nutno říci, že jsou více posedlé módou, zábavnější a divočejší, než kdy před tím! Popularita na vysoké škole může být více než nebezpečná.  Oprsklá Královna Bee se pustí do boje, ve kterém nemá žádnou šanci na vítězství... Tento film upozorňuje na to, že popularita na vysoké škole může být více než nebezpečná. Jo (Meaghan Martin) je velmi sebevědomá dívka, která chodí do posledního ročníku a vždy se stará jen o své věci. Toto pravidlo ji chrání před hněvem party Plastic. Jenže když je Jo svědkem, jak šéfka party Mandi (Maiara Walsh) terorizuje spolužačku Abby (Jennifer Stone), rozhodne se, že je na čase zaujmout k této situaci konečně nějaké stanovisko. Celá škola se najednou ocitne ve válce a Jo se chystá ukázat Mandi a všem Plastičkám její vlastní pravidla. (oficiální text distributora)

R&omize

Třetí hvězdička div není průhledná. Velice nevyrovnaný snímek. Chvíli jsem měl chuť mu dát sotva dvě hvězdičky, chvíli zase velice solidní tři. Že zneužívá názvu ke své propagaci, budiž (je to video film), ale že z jedničky vykrádá tak neumětelsky, když to vlastně ani nepotřebuje (vše, co není vykradené, je obstojně slušné), mě šokovalo, výjimkou je Tim Meadows, který se ve dvojce pěkně rozparádil... :) Napsal jsem to už u jedničky, napíšu to i sem: Pokud jste neviděli jedničku, můžete si blahopřát, dvojka by se vám měla líbit. Jinak řečeno, nic nepokazíte, když se nejdříve podíváte na dvojku a pak až si spravíte chuť jedničkou s Lindsay Lohan, ba naopak. ()

Wyrdas

Asi nelze hodnotit druhý díl a přitom to alespoň po tajnu nesrovnávat s tím prvním, že? Nicméně, ať je vaše odpověď jakákoli, u mne to tak skutečně dělat nelze. K věci... oproti jedničce je dvojka rozhodně utahanější, výrazně méně vtipná a dialogy už nabírají ten typický americký pubertální směr. To je rozhodně k záporům a nezachrání to ani výběr herců a hereček, který byl z mého úhlu pohledu po hříchu špatný. Ono, když vám není sympatický nikdo, krom ředitele školy, který hraje skutečně jen pramalou roli v pozadí, něco není v pořádku. Film sám o sobě by si asi zasloužil dvě poctivé hvězdičky, ale já prostě nemohu - z jednoho prostého důvodu. Některé scény byli skutečně nelogické a to i na americkou úroveň. Ano, Američané jsou sice tím nejhloupějším národem světa, ale ani tam to vše co ve filmu nefungovalo nemohlo přece projít? Hackování kamer je jen počátek (nehledě na to, že se stačilo zeptat majitele, šlo o trestný čin) následovaný blbostmi jako opravdu hodně nepřiměřené škádlení se mezi studenty zasahující do školního i do soukromého života (a za hranicemi zákona, stačilo jen vše nahlásit na policii - svědků i důkazů byla všude hromada) až po absurditu... vlastně skoro všeho. Vyloženě ztráta času to není, ale věnovat tomuto filmu plnou pozornost je zbytečné. K domácímu úklidu jako kulisa super, proto nakonec jen jedna hvězda - k úklidu mám raději hudbu... ()

Ceberus

Když jsem první díl prohlásil za jeden z nejlepších filmů ve své kategorii, odvážil jsem se jít i do druhého dílu, ale bohužel tady jsme zpátky u fekálního humoru - blití na lidi a šlapání do hoven mi opravdu nepřišlo k popukání v žádném věku. Asi se budu muset na první díl někdy ještě jednou podívat, jestli jsem opravdu tehdy nebyl v nějakém deliriu. Jinak příběhově ty dva díly spolu nemají nic společného, je to jen rejžování na jménu. ()

Evii.B

Průměrná teen komedie, i když zvolila bych jiný název, protože se skvělou jedičkou se to prostě nemůže rovnat. Co se týče obsazení, sledovat celý fim střídající se Disney star mě zrovna moc nebavilo. A děj? Nic nového, hrozné kopírování událostí předchozího dílu, dalo se přesně očekávat co bude na konci. Závěr, slabé *** ()

rialilly

Očekávala jsem něco podobného jako původní Mean Girls, ale nic takového jsem nedostala. Příběh je úplně jiný, hlavní hrdinka na mně působí snad ještě namyšleněji než Plastics, a jediná věc, nebo spíš člověk, který ve filmu za něco stál, byl nakonec Diego Boneta, který mě zaujal už v Pretty Little Liars, a vlastně i díky němu jsem se na tento film podívala. ()

Lilien

slabý odvar, slabej jednotky so škaredšími dievčatami.Bez nápadu a vtipu. Chcel by som vedieť či to naozaj na amerických stredných školách funguje ako vo filmoch tohoto typu. ()

MyskaMari

Nejenže pokračování Mean Girls prakticky jen vykrádá první díl, ale vše nové pro tento díl je neskutečně blbé. Hlavní postava postrádá jakýkoli charakter a celý film se chová jako největší pick me, což naprosto rozporuje smyslu její role. Herecké schopnosti Meaghan Martin tomu rozhodně nepomáhají, je děsně monotónní a většinu filmu to vypadalo, jako by jen četla scénář. Navíc tvůrci si asi mysleli, jací jsou šprýmaři, když jednu z plastics pojmenují Chastity a následně jí nechají líbat se skoro s každým klukem, co se ve filmu objeví. Tedy stejný vtip jako u Karen v jedničce, ale tam to neměli potřebu ukazovat tak okatě, tj. "jak řekli, tak udělali, a pak si na to ukázali"... Abych to shrnula, tak vesměs všechny postavy zkrátka postrádají hloubku. Nemůžu srovnávat původní Reginu George s Mandi, ke které nemáme žádné back story a její jediný character trait je, že je prostě protivná. ()

White-Man

Jestli jednička byla průměrná, tak dvojka je hodně podprůměrná. Sice jsou zachovány prvky, které používala jednička (nová holka příjde na novou školu, boj proti „fiflenkám“, obžalování z krádeže/podvodu, apod.), ale nejsou tolik výrazné, narozdíl od jedničky, a příběh tak působí poněkud suše. Holt opět se ukázalo, že pokračování nejsou vždy vhodnou volbou. ()

iheartmovies odpad!

Naprostá katastrofa. Trapné "hlášky", rádoby vtipné řeči třech fiflen. Dvojka Protivnejch sprostejch holek? Naprostý propadák. Až tak se mi ten film hnusil, že jsem ho málem nedokoukala do konce. Prostě hrůza. První díl je jeden z mých neoblíbenějších filmů, ale tohle.. Jak bych to shrnula? 96 minut utrpení. Odpad, nedoporučuji! ()

jakoby

Tema , ktere tu bylo uz tolikrat . Kolikrat jeste bude zpracovano!!???. Ja jsem byla nova holka a nikdo me nepodal pomocnou ruku. Ale taky jsem nepoznala protivny bohaty holky. ()

lobo87

Protivný babám chýba hlavne výborné obsadenie z jednotky. Napriek tomu je to stráviteľná jednohubka cielená skôr na dievčenské publikum... 45% ()

AndrewNewman

No ďalšia partia sa rozhodla, že si niečo privyrobí na overenej a známej značke. Kým jednička Protivných báb bola skvostne jemná a vtipná zaroveň, táto fraška v sebe nemá ani kúsok jemnosti či vtipu. Snáď sa raz Tina rozhodne pre vypeckovanú a jej štýlom napísanu 3 :) ()

MiniRecenze

Tato "komedie" se snaží hlavně vykrádat první díl navíc od prostředka filmu se už budete nudit.Uvidíte zde akorát rozmazlené středoškolačky,které si dělají naschvály .Spíš bych Vám doporučil mrknout na první díl u kterého vydržíte až do konce.Tady se to opakuje,akorát v horším "kabátku" navíc někteří herci vypadají jak ze základky.Upozornuji,že jestli Vás bude tento film bavit,tak musíte mít 12-15 let.Starší,vyspělejší diváci nemají šanci. ()