Řada talentovaných herců vás pobaví v nostalgické komedii, která se odehrává jedné noci roku 1988. Když se v nákupním středisku, kde si zrovna Matt Franklin (Topher Grace) užívá své “perspektivní” zaměstnání, objevuje Tori (Teresa Palmer), jeho dávná láska ze střední školy, Matt se svým kámošem Barrym (Dan Fogler) osnují bláznivý plán, jak konečně získat dívku svých snů. Brzy bude jasné, jestli Matt dokáže svést nádhernou bohyni na divokém večírku a navíc přežije šílenou noc plnou svodů, destrukce a zhýralosti. Užijte si zábavnou komedii, vždyť noc je ještě mladá! (oficiální text distributora)

tibenskym

Na filme ma najviac potešilo, že atmosférou mi pripomínal klasickú dobrú diskotékovú noc, počas ktorej navyše DJ púšťa parádne pesničky :-) ()

Marek1991

Ďalšia pubertálna bláznivosť, no aspoň nebola úplne iba o sexe, iba o alkohole alebo iných tradičných témach. Bola o láske, ale to beriem. Navyše Teresa Palmer akoby vypadla z oka Kristen Stewart. Celkom som sa zabavil, aj keď to bolo pomerne jednoduché. Taktiež nesúhlasím so všetkým, čo tí americkí pubertiaci stvárajú v takýchto filmoch, ale je to z ich kultúry a ak je to komédia, tak podstatnú časť hraje, aby bola zábavná a to tak z časti splnila. ()

F.man

Když tak nad tím přemýšlím, nemám s Take Me Home Tonight vlastně ani žádný výrazný problém. Samozřejmě, že se tu opět, zase a znova, točí úplně základní Hollywoodský romantický koncept posledního dvacetiletí, ale v porovnání s konkurencí je to celé uděláno docela citlivě a nenásilně. Potěší pak i osmdesátkový feeling a hlavně soundtrack. Samozřejmě, že šlo vymyslet lepší děj, natočit lepší scény, s osmdesátkáma si více pohrát, no prostě to celé udělat lépe, ale když kouknu na současnou konkurenci tak nemám s třema hvězdičkama nakonec problém. Nostrils ready. We're doing this. Ok ()

Marsik

Nečekaně povedená komedie, která sršela příjemným a hlavně nepřehnaným humorem a celkově se mi zdála taková neotřelá a originální. Samozřejmě se tvůrci nevyvarovali "romantických klišé", ale to už zkrátka k takovým filmům patří. Hlavní dvojice kamarádů se mi zdála přijatelně vtipná a Teresa Palmer vypadala velmi pěkně. Čili...příjemné překvapení. 70% ()

Kryton

Film se sice odehrává ve zlatých osmdesátkách. To však neznamená, že by měl lehkost a naivitu té doby. Film nenabízí žádné wtf funny scény a ba co více! Film nemá charizmatické hlavní postavy. Bylo mi od začátky ukradený co ten floutek ten večer udělá. ()

FFilipCZ

Tak jsem dneska taky nemyslel, ale jednal. A kupodivu to nedopadlo zas až tak špatně. Příjemná jednohubka s prvotřídním soundtrackem!! ()

zlabus

Prozatím lehce nadsazené 4, aneb když člověk nečeká nic a dostane poměrně dost. Příjemných 90 minut, kde nejvíc vede 80's feeling a hlavní dvojice. O tom, že se jedná o tisíckrát viděné klišé, se netřeba bavit, ale když ono je to celé tak milé, že mi nedělá problém schématičnost odpustit. 70% ()

Paxxx.cz

Docela příjemná komedie s retro nádechem ala GTA vice city a solidním soundtrackem. V postavě Matta jsem se docela viděl a společně s ním jsem se zamiloval do nádherné Tori v podání Teresy Palmer (nedívím se, že se po filmu dali dohromady). Pro mě tedy v celku spokojenost, ale vtipných momentů tu mohlo být o něco více...6/10. ()

Riddick77

Ano, opět bude moje hodnocení zřejmě vyčnívat a možná je i malinko nadsazené, nicméně dle mého názoru se jedná o absolutní nářez. Sympatická hlavní dvojice, excelentní nahrávač - neskutečně zahraný Danem Foglerem - vynikající hudba a parádní dobový feeling (nejlepší jsou ty účesy, oblečení a taneční kreace). Se scénářem si netřeba lámat hlavu, tradiční pohádka o tom, jak looser kočku svých snů (a nejen jeho snů) sbalil :-) Topher se stává mým oblíbencem a k Terese Palmer netřeba nic dodávat. Malinko nevyužitá Anna Faris zamrzí, ale aspoň zůstalo více času na kokain a hrátky v umývárně! A znovu opakuji, parádní 80s soundtrack! 10/10! //viděno již 2x// ()

kaylin

Topher Grace a Teresa Palmer se za mě v tomhle filmu k sobě ale vůbec nehodí a já jsem je sledoval s lehkým utrpením, protože tohle prostě není romantická komedie, která by mě bavila. Tlustý kámoš je asi nejvtipnější, což je docela smutné, protože ostatní postavy jsou nudné. Tohle se celkově prostě nepovedlo. ()

FilmFan24

Topher Grace jako autor námětu, výkonný producent a představitel hlavní role je bohužel zcela přebitý osmdesátkovým soundtrackem, který je mnohem lepší než film samotný. Ač se snaží jak může tuctový sto a jedenkrát provařený námět prostě lepší být nemůže. Ale ty hity od Duran Duran, Kim Carnes, Dead Can Dance anebo slavného hitu "Life is Life" od Opusu jsou snad věčné. Aspoň teda pro mě. P.S. Všimli jste si v úvodních titulcích báječného videoklipu od A-HA "Take on Me"? ()

runner85

Veľká škoda že taký talent ako je Teresa Palmer ktorá svoje umenie predviedla vo filme Two Thirty 7 sa dá nahovoriť na takúto hlúposť. Tentoraz sme tu mali kokaín ale POZOR! grcky nechýbali ;) ... akurát jedno plus je v hudbe ()

kalap

Vcelku veľmi dobrý film asi o tom, čo dokáže urobiť chlap, aby zbalil super babu a tak ukradne Mercedes a bisťu ono mu to vyjde až ju pretiahne a super kamaráta, ktorý sa nechá kvoli nemu aj znásilniť Ja mám tiež Mercedes, ktorý som si kúpil a jazdim s ním po meste veľmi pomaly so spusteným okienkom, čo keby nejaká super kosť naskočila do auta brutálme ma znásilnila až by mi uši odstávali a ono furt nič. Ale predsa len, sústavne ma otravuje nejaká bezdomovkyňa s jednym zubom, slepá na jedno oko, zhrbená, sivá s kanalovou vôňou, vraj mladý pánko dajte aspoň 10 eur pre mojich 12 hladujúcich detí, ktoré nemôžu sem prísť, lebo odhladu nevládzu ani chodiť, nuž verte neverte. ()

tufr

Tak vysoký hodnocení musím dát za perfektní soundtrack po celej film a taky za sympaťáka Tophera Grace!!! Jinak ona to úplně komedie neni, ikdyž pár štípů najdem..... ()

M.i.k.e

od Take me home tonight jsem pra nic nečekal a o to větší je moje překvapení.Těžko říct jaký je přesný důvod proč se mi TMHT tak líbilo,ale po celou dobu sem se velmi dobře bavil.Celé to sice není drtivě vtipné,ale spíš tak úsměvně příjemné a celkem v pohodě snese srovnání např.s Hot Tub Time Machine.Hodně tomu napomáhá trošku nostalgický look osmdesátek a velmi příjemné obsazení.Hlavně ústřední trojice Faris-Grace-Palmer.Pokud by vznikalo víc podobných komedií,nezlobil bych se...80% ()

Martin741

Vezmi ma vecer Domov je u nas prelozene ako Noc je jeste mlada. Majkl Dowz ako reziser mi teda vela nehovori, ale ako komedia sa to da dobre zniest, Topher Grace /Traffic- Nadvlada Gangu/ neprehraval, Tereza Palmer /Wolf Creek 2005/ bola nadherna a vyborna bola aj Anca Farys. Zvysni herci mi nehovorili nic, ale ako komedia to dobre a rychlo uplynie, obcas sa da aj zasmiat : 60 % ()