Wolverine (TV seriál)

Wolverine

Wolverine

Animovaný / Akční / Fantasy

Japonsko, 2011, 12x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (13)

• Subjektiv

Vrrr! Vzali mi Mariko! Vrrr! Musím ji dostat ze spárů chlapíka s katanou! Vrrr! Nepovedlo se! Vrrr! Za ní! Vrrr! V cestě je jiný chlapík s katanou! Vrrr! Boj! Vrrrr! V cestě je obří namachrovaný ýbrsoldžr! Vrrrr! V cestě je znova ten jiný chlapík s katanou! Vrrr! Zase je tu ten ýbrsoldžr! Vrrrr! Máz! Vrrr! **(1.3.2011)

• Madsbender

Musím hneď na začiatku priznať, že ma anime verzia Wolverina, dokumentujúca jeho pobyt v Japonsku, sklamala ako ešte žiadne ambiciózne anime pred ňou. Tak okaté vykrádanie a kopírovanie o niekoľko stupňov lepších diel a do neba volajúci čistý marketingový ťah známej značky sa len tak nevidí. Hlúpučký príbeh, nesympatické postavy (možno s výnimkou Kikyo), priemerná vizuálna stránka s ubíjajúcou škálou farieb, otravný urevaný Wolverine, ktorý skôr pripomína protagonistu Blue Gender a prostredie ako vystrihnuté z krátkej dejovej odbočky nemenej výborného Blood+, keď sa hlavní protagonisti vydávajú na malý japonský ostrov. Dúfam, že už nikdy neuvidím tak neoriginálne, nudné a ubíjajúce anime, lebo prisahám, že vletím do Sony Pictures s nabrúsenou katanou. 20%(31.8.2012)

Tak vyloženě špatné to není, celkem to i vysvětluje, proč byl Wolverine později tak zatrpklý (i když to už měl v povaze od počátku). Bohužel jsme se dočkali klasického japonského rámce obdobných anime, tzn. co díl, to jiná překážka, ta se překoná - a je tady další díl s překážkou novou. Ale jako výplň mezi učením na zkoušky to je příjemné. :)(1.6.2011)

Co říci o japonském animovanm Wolverinovi. Trpí stejným problémem jako japonský Iron Man a tím je natahovanost. Děj by se v pohodě vešel do šest epizoda a polovina seriálu je tak nastavovaná kaše. Trpí tím především první polovina. O něco lepší je ve druhé polovině, kdy se děj přesune do Madripooru. Pak se začíná aspoň něco dít. Jinak je to takový průměr. 50 %(4.8.2016)

Velmi bizarní příspěvek marvelovskému universu.. Téměř stejně zhovadilé jako i s tou kupou skvostných režijních nápadů zajímavé a inspirativní.. Anime gore Rosomák..(11.3.2016)

• kleopetra

NUDA!!!!(26.9.2011)

• Dexter1

X-MENovské univerzum v tragédií akoby od Shakespeara v anime hábe. Všetko to znie tak dobre, tak prečo sa to pokazilo? Celých 12 častí sa nesie v jednej a tej istej šablóne, kde na konci číha boss, ktorého Wolverine s ľahkosťou vždy premôže. Po troch častiach to začína byť nudné a po šiestich úmorné. Ešteže záverečná scéna poslednej časti bola trošku iná, ináč by som si vyškriabal s adamantiom oči. Dúfa, že anime X-MEN bude lepšie.(11.7.2011)

• Frantisek.Fu

35%(1.5.2018)

• darthhokro

Pan Rosomák ve vietnamské kreslené pohádce, bez hlášek a s dialogama pro momentálně posunuté dauny. Navíc nesnáším tenhle typ animace, trhá to oči.(6.3.2016)

• Wallis3

Viděn první díl a další už neabsolvuju. Wolverin, co vypadá jako čtyřprocentní model s účesem Jardy Jágra alias deka.(5.3.2016)

• klichem

Nesledovatelny anime remake.(16.11.2013)

• Hako78

Mam X-manov rad, ale toto sa fakt nepodarilo(17.5.2011)

Mezi Bladem a Iron Manem je to rozhodně to nejlepší. Nejdramatičtější a nejméně nudné. I tak ale nutno dodat, že Japonci nevypadají jako Japonci a pořád tvrdím, že všechny ty seriály jsou jen značně průměrné.(18.11.2019)