Letité manželství Petea a Debbie je v krizi. Čtyřicítku mají na krku a oba se snaží skloubit partnerský život, kariéru a péči o děti. Čas na přemýšlení, jak si užívat život, jim moc nezbývá. Postupně se začínají bořit nejen jejich iluze, že jim mládí vydrží navěky, ale také vzájemný vztah, který je značně opotřebovaný lety společného života. Finanční stabilita dosud velmi dobře zajištěné rodiny se začíná hroutit, Peteova nezávislá nahrávací společnost se blíží bankrotu a Debbie má podezření, že ji její zaměstnanec v butiku okrádá. Soužití s dospívajícími dcerami také moc nefunguje, navíc se oba snaží o sblížení se svými komplikovanými otci. A aby toho nebylo málo, Debbie zcela nečekaně a samozřejmě neplánovaně otěhotní... (TV Nova)

mmirri

Styl vyprávění a charaktery postav mě nebavily. Koho v životě nepotkala krize? Jenže tady to bylo nějak neosobní, lidé si pořád na něco hráli, k nerozeznání zda jde o roli o roli v roli či se to jen nepovedlo. ()

dogzila

aj som sa schuti zasmial, ale v pozadí je stále tá naliehavá Slovenská otázka ..... prečo nepijú ????? hahahaha :) a keď to nepomôže nech sa rozvedú preboha!!!!!! ale nie oni sa predsa všetci ľúbia veď sú z USA :)))))))) ()

Montmorency

Je to dlouhé otravné o všem a o ničem - skáče to z tématu na téma (stárnutí, sex, vizáž, sport, peníze, těhotenství, kamarádi, zlobivé děti, škola, trable s rodiči, práce, hudba, zdravotní problémy......chybí jenom řešit problémy třetího světa), P.Rudd má účes jak z F.L.Věka, M.Fox by si měla dát pauzu s plastickýma operacema neb začíná vypadat jako transe a co říct k nesympatické kostnaté L.Mann, která celý film kejhá jak potrefená husa? Radši nic... ()

Kathleena

Ač nejsem fanda komedií, chtěla jsem něco jednoduchého na odlehčení, ale tohle mi přišlo zbytečně hysterický a hloupý, asi jediný normální byly ty dvě dcery. Chlap je chvílema neschopný a chvílema odporný a ona je sice krásná, ale děsně uřvaná a nevyrovnaná. Netuším, třeba se ze mě v určitém věku taky stane nesnesitelná, věk zatajující hysterka křičící na cizí děti, ale pochybuju, že to někoho pobaví. A přitom tak zábavný obsazení, bohužel Chris O´Dowd a Jason Segel neměli téměř žádný prostor. Takže jedna * za děti a druhá * za to, že to aspoň dobře dopadlo. ()

perteus

Pokud je vam 40, Vas manzel si musi brat viagru a nemate penize a do toho jste znovu tehotna, tak prosim. Film je primo pro Vas. Ostatni asi nebudou chapat o cem film je. Nejak jsem ho nepochopil. Dva lide tam resi nejake problemy? Se 40tkou? Delaj z toho drama? Jejich dospivajici dcera by zaslouzila peknych par pohlavku za to jak je drza. At se na me nikdo nezlobi ale mit takoveho fakana, tak ho serezu opaskem az ma modrou prdel. Takhle si fakt nesmi dovolit mluvit k rodicum, ale co je to asi cool, nebo to melo byt sranda. No nebyla. Takze jsem to pretrpel a budu doufat, ze ve 40 nebudu stejny chudak jako ti dva hlavni hrdinove. ()

Jindra_S

Kdybych chtěl posoudit film jedním slovem, bylo by to "nevyrovnané". A to z pohledu žánru, logiky hlavních představitelů, scénáře, obsazení hlavních představitelů apod. Třeba žánr - na jednu stranu skoro sociální sonda, jak to po 40 vypadá (matka snažící se být co nejlepší), na stranu druhou "crazy" komedie (výslech u ředitelky, rozhovor s prodavačkou). Obsazení hlavních představitelů to samé - na jednu stranu jim věřím, že jsou spolu už dost let, na druhou stranu rozhodně nevypadají jako standardní čtyřicátníci. Navíc obsazení dělá některé scény absurdní - například jeho jezení sladkého (které mu ona z principu zakazuje a on s ní souhlasí) na něm nenechává stopy nějaké nadváhy a tak nějak není jasné, proč si to vlastně odpírá. Scénář je občas velmi příjemný (návrat z relaxačního pobytu, diskuze s finančním poradcem) a po chvíli skřípe - například finanční problémy a jejich řešení (v podstatě už musí prodat dům, ale to jim nevadí v pořádání brutální oslavy). Byly by velmi zajímavé, kdyby se podařilo natočit podobný film, ale vyrovnaněji - a rozhodnout se např. pro drama, obsadit herce vypadající na 40 a nechat je chovat se logičtěji. ()

Method76

J.J. Abrams je pěknej sráč .... aneb Proč někdo neřekl SPOILER před tím než tam ukázali konec ztracených :D ... Radši šroubovákem do krku než tohle ve 40-ti. ()

ProchySBK

Tohle je na piču. je mi třicet, takže asi neni film pro mě. Nevim, zasmál jsem se jednou a nedokoukal to. Bylo mi někdy tak trapně, že jsem koukal radši do stropu. Odpad si to nezaslouží, protože soucítim s Paule Ruddem, no ale to je tak všechno. Nevim co je špatně, nejsem kritik, zkrátka pro mě tohle neni. ()

Dann99

Prekvapuje ma dosť nízke hodnotenie filmu.Pre mňa tento dobre vyvážený,vtipný a hlavne úprimne vyznievajúci snímok so sympatickými hercami zaslúži 5* Mimochodom,Leslie Mann je kočka ()

neo101

jedna hvězda za Megan Fox a Segela , druhá za scénu s matkou v ředitelně, která je pak po titulcích neupravená a vyzní ještě zábavněji. jinak nevim, docela nuda. Pár vtipů o krávě z twilightu a kuřbě, ale vážně nic moc k zasmání, na to, že to má být komedie. ()

eaglestar

Tak já se jako kurva mám smát a bavit, když tam nějaký americký piče žijou nad poměry, pak si hrajou na chudáčky a dělaj si děcka do osmdesáti?! Plus zasraní, neposlušní fakani s nějakejma iPičovinama, kterejm nedaj přes držku, když začnou drze rypákovat. Nasrat! ()

Laslo

Veľmi zábavná rodinná komédia,vhodný dej aj scénar.Herečka Leslie Mann je veľmi dobrou postavou.Hrala veľmi dobrých filmov.Vrelo odporúčam. 65% ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni