Letité manželství Petea a Debbie je v krizi. Čtyřicítku mají na krku a oba se snaží skloubit partnerský život, kariéru a péči o děti. Čas na přemýšlení, jak si užívat život, jim moc nezbývá. Postupně se začínají bořit nejen jejich iluze, že jim mládí vydrží navěky, ale také vzájemný vztah, který je značně opotřebovaný lety společného života. Finanční stabilita dosud velmi dobře zajištěné rodiny se začíná hroutit, Peteova nezávislá nahrávací společnost se blíží bankrotu a Debbie má podezření, že ji její zaměstnanec v butiku okrádá. Soužití s dospívajícími dcerami také moc nefunguje, navíc se oba snaží o sblížení se svými komplikovanými otci. A aby toho nebylo málo, Debbie zcela nečekaně a samozřejmě neplánovaně otěhotní... (TV Nova)

Niki__Niki

Jedna hvězdička za herecké výkony a druhá protože jde o skvěle obsazený film. Ale jinak nuda, nulový příběh, žádné vtipné scény. Dobré třeba jako kulisa při úklidu. ()

Hepy13

Tohle bylo teda dost zábavný, i trapný, dobrý dialogy, a celkově mi tenhle film chutnal. Ale tipuju že spousta lidí nepřekousne některý ty trapnosti. Koneckonců na hodnocení je to zřetelně vidět. Mě ale hlavní manželská dvojice hrozně moc bavila, taktéž i spousta vedlejších postav - Otec, doktoři, nebo Megan Fox. Ta nemusí nic říkat, stačí se jen svlíkat a házet sexy pohledy. Já osobně mám na komediích nejraději různý narážky na filmy, serialy, celebrity, a vůbec všechno co je slavný a známý. Překvapila délka filmu, na komedii dost dlouhé, ale ani trochu mi to nevadilo. A Enšpígl to s tou kuřbou napsal naprosto trefně :-) ()

KOZEL84

Do začátku konce mi ještě chybí celkem slušný kousek (uchuchu-a tak ono to letí a zrovna dneska sem už nahmatal krásného hemoše-člověku to připomene pomíjivost mládí),přesto-nebo možná právě proto-(jo!to sem chtěl vždycky použít) sem se dobře bavil.Poslední dobou pořád s Apatowem (škoda že ne s paní ''Apatowovou'').Posedlosti jménem Lost už se asi nikdy nic nevyrovná. ()

Grizzly

Megapsychotická, uvřeštěná, blbá, stárnoucí kráva, pubertální, uřvaný fakani, neschopný prarodiče a centrem všeho nezvládající, ufňukanej manžel. Ten film není vůbec o ničem, není vtipnej ani dojemnej. Nevěříte jim ani ň. Navíc je to překrásná oslava dementních amerických stereotypů. Bez nápadu, bez ničeho. Možná bych to víc ocenil za 15 - 20 let, ale teď jednoznačně sračka. 10% ()

zahadum

Je to podobné ako Americká krása....príbeh zo života....so všetkou tou depresiou a smútkom nad časom ktorý bol...a časom ktorý bude.....skôr ako komédia je to realistická sonda do duše človeka ktorý už nie je mladý...a ešte nie je starý....niekto sa v tom filme aj uvidí. mimochodom vedeli ste,že J.J. Abrams má " nepriaznivý " vplyv na súrodenecké vzťahy detí ?:) alebo,že židovská karta je " večná " ?:) ()

simon84

Nic moc, nejak to na me nefungovalo, ten humor tam nebyl moc dobrej, obe decka strasne ale uplne ukrutne otravny a nesympaticky, Rudd nemastnej neslanej... urcite najdete lepsi komedie. ()

studo

Áno, je tam prestrelená stopáž, áno, filmu chýba hlavná dejová linka ( ale ktorá rom-com takú má, že?) áno je to o štyridsiatke ale hlavne áno, je to lepšie ako bridesmaids. Podané je to veľmi dobre, charaktery oboch hlavných hrdinov sú tak zahrané, že máte pocit, že sledujete svojich susedov cez okno. Niekomu napríklad prídu dve deti otravné. Ja ako brat 3 sestier som sa mohol iba stotožniť s tým čo som videl :) Tých vtipných momentov je tam viac, či cez parodovanie známych postáv či niekoľko popkultúrnych narážok, či pár osvedčených apatowských vtipných situácií zo života. U mňa vedie fanatické pozeranie LOSTov 13 ročnou holkou :D ()

matkoulko

Tak toto rozhodne nebola (čistokrvná) komédia. Boli tam vtipné scény, ale nebolo ich až tak veľa. Ale rozhodne to bol film príjemný. Áno, bol trochu dlhší a mal aj nejaké to hluché miesto... Ale aspoň viem čo ma čaká za pár :) ()

Rokle

Řada vtipných momentů je ubíjená příšerným přeřváváním celé rodiny. Snad nejuřvanější film poslední doby :) Nevěřím, že takhle to v amerických rodinách bývá, protože pak by to bylo rovnou na provaz. Zbytečně dlouhé. ()

atmen

Jsem ženatý něco přes rok, a jestli se bude život v manželství ubírat stejně jako ve filmu, tak práškům na depresi žel neuninku... ()

BOURQUE

Taký americký rodinný pohľad na rodinné a nerodinné problémy po 40. Priemerná, miestami však aj vtipná. P.S. Postscéna s M. McCarthy je jednoducho hardcorová záležitosť! Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Olík

Apatowka, která víc než jako Apatowka funguje v roly tragikomického průzkumného vrtu do nestabilní struktury stereotypního manželství. Jako taková, i přes uměle nabobtnalou stopáž, celkem drží pohromadě. Dře to hlavně v momentech, které mají být jakoby vtipné, ale v důsledku jsou pouze prvoplánové a je z nich až příliš cítit marná snaha. Jinak, ale cestě kterou se Apatow vydal (tj. nenabídnou zákazníkovy pouze přeblaflý kopulační orgán, ale i jistý přesah) fandím i když chybičky byli jsou a budou. ps: veřili by jste, že jsem Megan Fox neidentifikoval a byl překvapený, když jsem si její jméno zde přečetl? :D ()

strikeman

Tak trochu nevyvážená komedie (no spíš místy realistické drama), kde zajímavé momenty a rozhovory narušují zbytečně přepálené hysterické výstupy pubertálního spratka... 60% ()

Barak

Dvě hodiny jsou možná trochu moc a pár slabších momentů se najde, ale jinak je to hláškovaná jízda od začátku do konce, s velkým množstvím odkazů a narážek. Některé situace působí trochu uměle a konec zůstal možná až příliš volný a lehce nedotažený..přesto však výborná komedie.. ()

Jajar

Další Apatowovka o krizi středního věku, která se plácá od nikud nikam. Začíná to jít silně mimo mě. ()

JOZZZKO

Sviežosť a úprimnosť, ktoré sa však vliekli a ťahali ako z chlpatej deky. Našťastie hlášky tomu dali úplne iný level. Oddýchnite si ešte, lebo toto vás čaká. ()

bobrux

Úsměvné, dojemné, trapné i upřímné, ale hlavně strašně roztahané. Být stopáž o nějakých padesát minut kratší, tak bych neváhal se čtyřmi hvězdami. Takhle jsem musel popřemýšlet o trošku déle a stejně je tam hodím. Už jen kvůli tomu, že se nekoná klasická slaďárna bez logiky a povedených scén bylo o fous více, než je obvyklé. ()

murthags

j.j.abrams, fucking geek! ne první třetina jsem se pobavil, druhá unudil k smrti thanks god za to že na konci to rozjelo :D iCunt, ten si taky pořídím .....and fucking spoiler on Lost!!! ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni