Letité manželství Petea a Debbie je v krizi. Čtyřicítku mají na krku a oba se snaží skloubit partnerský život, kariéru a péči o děti. Čas na přemýšlení, jak si užívat život, jim moc nezbývá. Postupně se začínají bořit nejen jejich iluze, že jim mládí vydrží navěky, ale také vzájemný vztah, který je značně opotřebovaný lety společného života. Finanční stabilita dosud velmi dobře zajištěné rodiny se začíná hroutit, Peteova nezávislá nahrávací společnost se blíží bankrotu a Debbie má podezření, že ji její zaměstnanec v butiku okrádá. Soužití s dospívajícími dcerami také moc nefunguje, navíc se oba snaží o sblížení se svými komplikovanými otci. A aby toho nebylo málo, Debbie zcela nečekaně a samozřejmě neplánovaně otěhotní... (TV Nova)

Fanucci

O stupen horší než Knocked Up. Zdlouhavý film nimrající se v krizi středního věku. Mám rád Apatowův bezprostřední a politically incorrect humor...ale přišlo mi, že tento film je takovou nepovedenou autoterapií režiséra. Něco jako Reitemanův Young Adult s Charlize Theron:-/ Průměrný film. ()

Eldrick

Další nechtěná antiagitka na přechod. Ne, vážně, krásně odstrašující příklad toho, proč se neženit, nemít děti a nedospět. Život je přece mnohem zajímavější bez těhle "povinných" okov, rozuměj sraček. Megan Fox mega-šukézní. ()

kinderman

Můj kamarád má 40, manželku a tři dcery, takže ten povzdech "proč některá z vás nemá ptáka" dobře chápu. Já mám jenom těch 40 a L.Mannová to u mě prohrála hned v úvodní scéně, kdy nasadila tu příšernou dikci (bohužel obvyklou u mnoha amerických hereček, když mají ve scénáři předepsaný překvapený údiv). Film má výborné momenty (nemyslím zrovna osahávání ňader M.Foxové, ale třeba scénu, kterou pak vidíme znovu v závěrečných titulcích s naprosto odbouranými Ruddem a Mannovou), problém Apatowa je tradičně délka- s přibývajícími minutami se mě zmocňovala ospalost. ()

M.i.k.e

Apatow dospěl,ale bohužel pro diváka to dal najevo touhle "komedií" (jasně Apatowovskou komedií),která je sice v mnoha ohledech pravdivá,ale zároveň v mnoha momentech uječená,neskutečně iritující a pro evropského diváka těžko zkousnutelná.Tenhle bezkrevný kousek plný zbytečného blábolení o ničem nemůže diváka nadchnout a nezachrání to ani těch pár světlých momentů.Dost možná tenhle kousek docením až zpětně podobně jako Zbouchnutou,ale šance je hodně malá.Minimálně mi ale čtyřicítka připomněla,že bych měl dokoukat Lost...6O% ()

roorybacky

Apatow natočil po výborných Funny People "jen" lehce nadprůměrnou komedii, která sice poskytuje příjemně nenáročnou zábavu, ale bohužel trpí mnohými nedostatky, z nichž nejzásadnějšími jsou nepřesvědčivé herecké výkony (především dětí) a značná klišovitost příběhu. Trochu zbytečný film, který Apatowovu tvorbu nikam neposouvá, ale zůstává koukatelný. ()

Chen

Vlastně téměř o ničem, humoru je pomálu a stopáž je přepálená, ale ve finále jsem se zvláštním způsobem bavil, i když si nejsem úplně jistý proč. 7/10 ()

Aljak

Celkom fajn oddychovka, ktorá síce ničím zásadným nevynikne, ale pozeralo sa to celkom fajn, keďže celý dej pôsobil dosť nenáročne. Judd Apatow teda nesklamal, aj keď by iste nezaškodila aj lepšia zápletka v tomto kritickom rodinnom prostredí plnom problémov. Taktiež by nebolo zlé, keby viac priestoru dostali aj vedľajšie postavy, ktoré sa tam žiaľ objavovali viacmenej sporadicky, hoci splnili svoj účel. Malo to teda viacero svetlých fáz, no niektoré boli zas dosť zbytočné a nelogické, čo podľa mňa dosť zbytočne umelo predĺžilo celý film. Ale nevadí, rozhodne som sa nenudil, dokonca sa občas dalo aj na niektorých dialógoch pousmiať a zasmiať, takže fajn. ()

bourec

Chvílema veskrze průměrná,chvílema dost nezábavná,taková je sonda do života rodiny P.Ruuda.Ale občas se tam ve scénkách objeví i něco zcela pravdivýho,něco s čim můžu jen souhlasit,a to ten film přece jenom na ten průměr dostane.Ale na Apatowa spíš ten horší kus.50%. ()

PROCESOR

Tak stopáž je vražedná, jako by to byl velkofilm o objevování Nového světa. Já byl celkem zklamaný, čekal sem zábavu a komedii a dostal sem něco mezi trapným pokusem o „velký životní zvrat“ a neustálým hádáním ala Homolkovi. Nepřišlo mi, že by to řešili s nadhledem a zábavně, jak jsem od toho očekával. Je to takové uječenééééé. ()

Juto

Je to dramatická komédia o vzťahu, modernom manželstve a kríze stredného veku. Verím, že každý divák, ktorý má viac ako štyridsať rokov a je ženatý a má deti, spozná problémy, ktoré sa odohrávajú vo filme. Film má veľa humorných scén a odkazov na filmy, ale aj momenty drámy, ktoré okamžite odľahčí vtip. 6/10 ()

SHI-SHA

Je to příjemná, ale příliš natažená a místy nudná komedie. Potěší role Chris O'Dowda, nebo Jason Segela. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni