Letité manželství Petea a Debbie je v krizi. Čtyřicítku mají na krku a oba se snaží skloubit partnerský život, kariéru a péči o děti. Čas na přemýšlení, jak si užívat život, jim moc nezbývá. Postupně se začínají bořit nejen jejich iluze, že jim mládí vydrží navěky, ale také vzájemný vztah, který je značně opotřebovaný lety společného života. Finanční stabilita dosud velmi dobře zajištěné rodiny se začíná hroutit, Peteova nezávislá nahrávací společnost se blíží bankrotu a Debbie má podezření, že ji její zaměstnanec v butiku okrádá. Soužití s dospívajícími dcerami také moc nefunguje, navíc se oba snaží o sblížení se svými komplikovanými otci. A aby toho nebylo málo, Debbie zcela nečekaně a samozřejmě neplánovaně otěhotní... (TV Nova)

Xpojntman

Čtyřicítka na krku 2008 a 2012 jsou oba filmy o tom jak starné asi je mi o něco sympatičtejší verze s Heather Locklear. Je ztrátka sexy. I když film je asi lepší 2012. ()

iz67 odpad!

Film, který nemá nic dobrýho. Stupidní děj se zoufalými dialogy, o 2 nesympatických pitomých lidech - Leslie Mann, ta hraje v nesympaticnosti prim, kteří by se měli ještě před začátkem filmu obesit, protože takový pocit trapnosti jsem u filmu už dlouho nezažil. Pocit trapnosti celých 134 minut !?! Šok, že jsem se shodl s Verbalem. ()

Cyberboy

Rodinná rádoby-pohodovka se známými tvářemi roztahaná přes dlouhé dvě hodiny a vhodná výhradně na "zabití" času. (4/10) ()

NightScene

Slušná komedie. Je to hlavně o dialozích, které se ovšem dobře povedly. Docela klasický příběh. Rodina (máma, táta a dvě dcery). Rodiče jsou na čtyřicítce, děti rozmazlený a finanční situace je na hovno. Myslím že tady v ČR je to klasika. Mluví se hodně ostře a to tomu dodává pořádný říz. Přidejte sexy Megan Fox a vznikne This is 40! :) ()

pafka

Nevim, jestli je to tim, ze do tehle vekove vrstvy patrim, ale ja se bavil cely film. Nektere dialogy a gagy jsou uplne skvele a bohuzel jsou taky sem tam vystridany oplzlostmi, ktere vtipne moc nejsou. Ale ty vam to nezkazi. Herci si to uzili a myslim, ze divaci herce taky. Parada. Co od toho vic chtit? Dostal jsem presne to, co jsem ocekaval a to zase neni az takovove pravidlo. Proto hodnotim taky tak vysoko. ()

smith22

Další z řady průměrných amerických komedií o krizi jednoho manželství a jejich dětiček totálně závislých na iPhone, iPad, iPod Touch, iTunes a nevím na čem dalším. Pro mě zbytečně zabitých 138 min.Ten film si ten čas nezaslouží! ()

DonBraso

Zklamání jsem pocítil a už od 20 minuty a bál se co bude dít dál a jak to bude pokračovat.No bohužel 40ka byla zdlouhavá jak vyvolávání dešťů na Sahaře a ačkoliv místama byl i snesitelný a nezkoušel zabroukat film do nějakých přihloupých gagů,tak v podstatě člověk pokud zrovna neslaví 40ku a více,tak je nuda někdy až moc velká,na to, aby to byla komedie.Paul Rudda mám rád a snad jenom díky němu jsem to dokoukal,ostatní bylo plácení se po zádech,dávat si moudra jak spolu stále žít,mít dvě holky,která jedna bez Ipadu nevydrží ani hodinu a druhá která semtam něco pronese je tak spíše do rodinného mudrctví jak to dělat/nedělat v životě. ()

lobo87

Pri Nabúchanej som sa bavil, pretože tam boli skvelé vedľajšie postavy. Tu ide viac-menej len o ústrednú dvojicu a ich večné hádky, čo bolo chvíľu vtipné, ale časom už ich vzájomné interakcie boli otravné. Sympatické obsadenie, len to mohlo byť podstatne kratšie, s väčším priestorom pre vedľajšie postavy (Yi, Segel). Najzábavnejšou scénou je stretnutie v riaditeľni s Melissou a záverečný uncensored zostrih... 55% ()

HaniRM

Nevyzrála čtyřicátníce zblázněná do zdravého životního stylu a vytváření rodinných hodnot, celou dobu nedělá nic jiného, než že prudí chudáka chlapa a vůbec celou rodinu .. Po dvou hodinové masáži jsem si do deníčku napsala úkol ke svým čtyřicátinám "vykácet všechny šípky, zbavit se vidliček a nožů, otupit meče" :) ()

Domas88 odpad!

Jo? NE? Rozdhodne tady NE s velkym N a E.. Někdy holt stojí děj takovéto komedie na hereckých výkonech, ale tady žádné nebyly :D ()

Knightey

Tohle je takovy typ komedie, ktery chcete videt a na ktery se tesite, diky trailerum a textech o filmu. Ale bohuzel po shlednuti vic jak 2h dlouheho filmu zjistite, ze to byla docela nuda... ()

bigjames

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií vůbec, a to hlavně díky krásné Leslie a jejímu parťákovi v hlavní roli. U sledování jsem se opravdu hodně bavil, film obsahuje spousty velmi vtipných scén. ()

Jamall

Zase ta přepálená stopáž, alespoň to tentokrát uteklo a dcera sledující moje milované Lost je nejlepší částí filmu. ()

aleXan

Pre mna sklamanie. Cakala som dobru komediu a zasmiala som sa asi tak 1x. Na zabitie vecera dobre, ale druhy krat si to nepozriem. ()

Hookins86 odpad!

K čertu co to ty amíci točí, tohle má být komedie?! Asi si nikdy nezvyknu, že čas dobrých komediíí je tutáč fuč... ()

mokrasek

Komedie má sloužit k tomu, aby se divák bavil a ne aby se nudil. Jsem asi vážně přetaženej, ale na tuhle snůšku blábolů bez hlavy a paty, bez nápadu, který by to povznesl alespoň na únosnou mez, se prostě nedá koukat. Vzhledem k režii a obsazení jsem od filmu čekal víc. No nevermind, příště to snad bude lepší. ()

ludovit14

Bohužiaľ ale nemôžem hovoriť o klasickej komédií,je to skôr živ. príbeh Apatowa,Leslie- (ktorá má 40rok aj v skutočnom živote) a ich detí,ktoré sú ich vlastné ! HOD:55,01.PS: je tu zopár scénok,ktoré pobavia. ()

EddyT3

Dalsi z rady komedii,kterou sam napsal a reziroval Judd Apatow. Jeho filmy nejsou spatny. Na to,ze jsou to komedie,tak jsou vzdycky celkem dost dlouhy. 2 hodiny na komedii je fakt dost. Jeho styl humoru mam rad. Dialogy nejsou nudny a davaj smysl. Je neco jako Quentin Tarantino jehoz dialogy jsou taky super. V porovnani s jeho starsima filmama neni tenhle az tak dobrej. Par momentu se povedlo,nuda to neni,ale neco tomu chybi. Rozhodne to neni TA komedie,kterou si pustite kdyz mate nejakou depku. Kazdej si v tom najde svuj malej osobni pribeh. Nedari se v praci,stara je zase v tom,uz ti tolik nestoji,je mi 40 kurva, takovou dobu jsme manzele co se to s nama do prdele stalo? Proste film o kazdodennich problemech kazdyho z nas. Jako tresnicka na dortu je sexy Leslie Mann a jeste vic sexy Megan Fox. Takze chlapum se to bude libit o 4 kozy vic nez zenskejm. Neni to 40 let panic,film kterej te pobavi pokazdy. Uz se na to asi nepodivam,ale uplne blby to neni. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni