Originální komedie o kaskadérovi Mikovi (J.-P. Belmondo), jenž se dostane do tíživé finanční situace. Navíc se jeho snoubenka (R. Welch) právě urazila a hodná se naschvál raději provdat za postaršího hraběte. A aby toho nebylo málo, musí se Mike vypořádat ještě se zženštilým hercem Bruno Ferrarim (J.-P. Belmondo), kterého má zastupovat. Jean Paul Belmondo září ve fenomenální dvojroli a celé řadě nezapomenutelných scén! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Rattlehead

Tak už jsou oba v Pánu, Belmondo i Welchová. Škoda. Tento film nikdy nezklame, Belmondo je úplně nejlepší jako teplouš, Welchová disponuje dokonalým tělem, a ta skvělá muzika. Ale osobně si nemyslím, že by to byl nejlepší Belmondův film. ()

Cortesz

Rozhodně nejlepší Belmondova komedie, která taktéž disponuje typickými akčními scénami. Belmondo zde nemá chybu, jeho postižený stařec genialní. Welch je krásná a rázná, skvělé i vedlejší postavy, plno vtipných situací a hlášek. Ani po těch letech film nezestárl a neomrzel. ()

pekas

V roce 2009 to zase taková bomba není. Raquel byla sice velkej kus, ale nějak zvlášť mě ty Belmondovky neberou. ()

MeGab odpad!

To není komedie ale trapnodie - celou dobu jsem u toho seděl s koženým obličejem bez náznaku úsměvu. Nelze srovnat s některými Belmondovými kriminálkami, ve kterých se humor často skutečně nachází. ()

Kubi21

Vtipná a nestárnoucí francouzská komedie s odzbrojujícím Belmondem v úžasné dvojroli (Fuj ženská) a vnadnou Raquel Welch. ()

curfew77

Jeden ze dvou filmů, v nichž je JPB naprosto neodolatelný nejen pro ženy, ale dokonce i pro muže! :) Ďábelský scénář, Belmondova sebeironie, lavina proslulých hlášek a v neposlední řadě famózní český dabing dělají ze Zvířete jednou provždy naprostou francouzskou klasiku! :) 80 %. PS: Filemone, můj mandlový oblek a košili s fiží! :) ()

maoc

Belmonda sice moc nemusím, ale tohle byla velmi příjemná lehká komedie. A scéna s pádem ze schodů, no prostě báseň. ()

macetoma

Kaskadérské kousky, svůdná Raquel Welch a vtipná dvojrole gay-kaskadér, ve které se zaskvěl Jean - Paul Belmondo. Dávám 4 hvězdy, i po letech solidní zábava. ()

B.Jay

Dle mého skromného názoru nejlepší Belmondův film. Drsňák Michel, kráska Jane a "krapet" zženštilý Bruno. Plno nezapomenutelných hlášek: Ženská?! No fuj! Drahoušku pospěš si! Počkat! ještě jsem nedokouřil svou poslední cigaretu!...prostě 100 %, nelze jinak :) ()

Dinsberg

Oproti Muži z Acapulca béčkovější. JPB sice zvládá roli homosexuála na jedničku, ale chybí mi tady onen sebeparodický prvek. ()

george82

Tak tato éra Belmondových filmů je bombastická. Když si k tomu přičtete, že ještě navíc si kaskadérské scény sám hrál. Ten chlap měl prostě ocelové nervy a bláznivou hlavu. A proto jsou jeho filmy tak jedinečné. ()

princesofpersia

Jedna z nejlepších komedií vůbec a Belmondova možná i nejlepší. Jedna nezapomenutelná scéna střídá druhou a hlášek je tam jak na běžícím páse, ale hlavně ten dabing...už jenom kvůli němu stojí za to to vidět :) ()

jolly.rose

'Zvíře' je film z vrcholného období J.P. Belmonda (což bylo od jeho cca 40 - 65 ti let) a z tohoto období si lidé jeho filmy také nejvíce stahují. Líbí se jak ženám, tak mužům, kteří se snaží jeho určitá gesta napodobovat - včetně hlášek. To je myslím pro herce ta největší pocta. Je krásné vidět, jak z nezralého herce se vyloupne úžasně kvalitní 'víno'. Můžeme být vděční jeho sveřeposti a ctižádostivosti, kdy ho xkrát nikdo nechtěl, snad 100x byl odmínut, ale vždy se nedal a vrátil s tzv. oknem. Myslím, že kinematografie by byla o mnoho ochuzena, nebýt jeho odhodlání hrát. Díky Belmondo..... ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch