Nolanofil

Podľa tunajších komentárov, filmy s Liamom Neesonom majú samostatný žáner, tzv. ,,Neesonovky´´. Tak táto ,,Neesonovka´´ je zaujímavá asi hodinu, potom to ide do kytek. Problém je v tom, že nápaditý námet by mal byť aj nápadito dotiahnutý do konca a to rozhodne nieje. Bezradní scenáristi to proste zakončili tradične americky, s poriadnou dávkou klišé, ale že fakt poriadnou. Keby to točil Aronofsky, Neeson by si po druhej sms-ke strelil guľku do hlavy. Tu taký šokujúci zvrat nečakajte, ani náhodou. Aspoň že Neeson má charizmu. ()

Olaf7

Dáme trochu koksu, na bombu kabelky Prada a doplníme to srdceryvnými projevy. Klesneme na 2500 metrů a budeme doufat, že divák, který na tento film půjde do kina, bude mít IQ průměrného australského klokana. ()

Echelon1

Nejako nechápem tú značnú kritiku a prevažujúce 3*. Solídne 4* sú akurát. Kvalitný herci v hlavných úlohách, skvelá atmosféra, dobrý dej. Kvalitný akčný thriller s prvkami hi-tech, ktorý jednoznačne odporúčam. ()

Stanley619

No konečně se zase někdo rozhodl natočit film z klaustrofobických prostorů letadla. Liam Neeson se zase ukázal v tom, co mu jde nejlíp. A co si budeme povídat, v 62 letech by mohl za svůj výkon dostat klidně roli v dalším pokračování Expendables. Konec byl prostě Amerika, pořád jsem doufal, že to nedopadne až takovým happyendem, ale bohužel no. 76% ()

Johny303

Tak přesně takhle si představuji dokonalý thriller, napětí by se dalo krájet od začátku až do konce. A i když se děj odehrává pouze v letadle, pořád se v něm něco děje a nuda nepřichází ani na chvíli, navíc to s každou další minutou nabírá více a více na obrátkách, jak začínají být pasažéři nervóznější a hlavní hrdina paranoidnější. Liam Neeson se zhostil své role tradičně dokonale a po filmu 96 hodin a nyní i po Non-stopu se začíná drát mezi mé nejoblíbenější herce. ()

majo_svk

Neesonove posledné thrillery sú naozaj skvelé. Je to charizmatický a drsný borec, ktorý sa do dramatických thrillerov obohatených o akčné prvky, naozaj hodí. Páči sa, je prirodzený a uveriteľný v každej situácii. Dokáže ťahať celý film. Tu to nie je inak. Nonstop má dynamické tempo, napätie rastie každou minútou a psycho-atmosféra je naozaj hustá. Vyzerá to vážne a reálne. Budete zvedavý, ako sa to vyvinie ďalej. A potom príde pár okamihov, ktoré spôsobia, že vážnosť sa zmení na jemný úsmev. Občas trošku naivné, stále však extrémne napínavé a pozerateľné. Neeson je v obdobných filmoch ako doma a teším sa na jeho podobné kúsky. ()

psychous3

Tyhle filmy mám rád. Když si se mnou film hraje, do poslední chvíle tají pravdu a podstrkuje falešné indicie. Není to sice Inception nebo The Prestige, ale taky to nemá na 5* :) ()

majec4

Rokmi sa mi Neeson paci viac a viac. Neviem ci tie filmy robi lepsie, alebo su stale take iste a len ja na neho dozrievam? Netrufam si odpovedat, viem len ze sa tesim na dalsie akcne thrilery v ktorych sa objavi tento panko. Z hladiska scenara to bolo trosku zabite, ale co uz vymysliet na palube lietadla? Ku koncu film stracal tempo, ale konecnemu hodnoteniu to z mojej strany neublizilo. ()

poet

Neeson v svojej už tradičnej ulohe agenta-otecka aj ked teraz trošku viac agenta :) Byť vzdušný šerif asi nie je bohviečo najmä ked vam neverí takmer nikto a na palube lietadla vam chodia čudne SMS z ktorých ste jelen... Napätie tomuto filmu rozhodne nechýba a síce to nie je 96 hodín ta davka klíše je tu pomerne stráviteľna. ()

waits

Akční jednohubka ve vděčném prostředí leteckého provozu. Jak to tak ve filmu, odehrávajícím se v prostředí dálkového letu, cestující, včetně posádky, jsou v ohrožení a osamocený hrdina se snaží katastrofě zabránit. Liam Neeson, zaplatpambů, nepůsobí směšně, scénáristům se daří (trochu kostrbatě) udržovat napětí a závěr zvládnou těsně nad hranicí pochechtávání. Pokud se někomu nechce kolem půlnoci ještě spát a Non stop ještě neviděl, tak to za zapnutí stojí. ()

warrenur

Slusny Neeson opat v paradnej akcii, tentokrat ako jeden z pasazierov lietadla. Kedze som svojho casu casto lietaval, tema mi sla celkom pod kozu a hoci filmov "vo vzduchu" sme videli mraky, tento je celkom originalny. Rozculil ma az samotny zaver, ako sa cestujuci priklanali na zaujimavy "popud" raz na jednu, ci druhu stranu. Podla mna haluz a takto by moc psychologia skupiny ludi nefungovala. Ale zabava zarucena a istotne nadpriemer. Avsak milnik, ci vynimocny kus Non-stop istotne nie je. ()

HonzyR

Neeson je pořád machr! Po úspěšných 96 hodinách, následném Neznámém se opět ujal akční role, která mu sedla jak pr**l na hrnec :)) Prostředí letadla na mě docela zabírá (chápej, chce to půl litra vodky než nastoupím do letadla). Největší strach jsem měl z předvídanosti, která se naštěstí nedostavila. Několik šokujícíh point překvapilo. Jen ten konec byl... no řekněme trochu moc, ale to já vlastně rád :)) __75 %__ ()

sebo9629

Dobrý film na to, že miestami situácie nedávajú zmysel a sú maximálne príhodné, to si hlavne uvedomíte po skončení filmu, alebo už s blížiacim sa koncom. Našťastie aj keď reálnosť scenáru nie je silnou stránkou tohto filmu, tak ma celý čas bavil, pretože je skvelo natočený a zahraný. Hodnotenie: 7.3/10 ()

Pidzey

Liamovky já prostě žeru. Ten chlap je borec a tenhle film se velice poved. Tedy do jisté části. Je to napínavé, svižné, se solidním scénářem. Ovšem hlavní trumf tohoto filmu je, ano správně, Liam. Jen díky němu jsem udržel pozornost celou dobu, protože tohoto herce prostě žeru. Film, jako již tradičně kazí závěr, který je podle mě, zase přehnaný. Ale to neznamená že Serra není dobrý režisér, naopak. Celý film zvládl ukočírovat vkusně, dokonce i ten nepovedený závěr. Pro mě je tento film, velikým překvapením, i když jsem věděl, že bude dobrý. ()

filmator

Vrcholný příspěvek do série hollywoodských "tyrkysových" filmů. Tady má zelenomodrý vlasy snad i Julianne Moore… ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu