Chundys

Liam to v sobě pořád prostě má :-) a atmosféra ve filmu byla parádní. Sám jsem nevěděl kdo je terorista :-) ()

joudas

Neeson je borec. I po klopýtnutí jménem Taken 2, mu to drsňáctví pořád žeru. Rád mu věřím, že i přes určitá promile alkoholu v krvi udělá všechno, aby lidi v letadle zachránil a že je mi pro to schopen zlomit vaz jen svým pohledem. No dobře, zas až tak hodně mu to nežeru, ale pointa je jasná. Lidi umírají, zoufalý Neeson dělá, co může, atmosféra houstne, ale co mi pije krev, je scénář. Nemám příliš v lásce situace, kdy má záporák (nebo i klaďas, záleží na situaci a preferencích) předem dokonale promyšlený plán, ve kterém předpovídá každý krok a každou myšlenku svého oponenta, všechno mu to přesně vychází a to dokonce na sekundu přesně. A závěrečnou čtvrtinou se taky moc nevyznamenali. Ale jinak vcelku dobrá žánrová jednohubka, kterou ale víckrát vidět opravdu nemusím. ()

sirien

Super film. Prakticky Neesonova sólovka, ale táhne jí výborně. Atmosféra, napětí, paranoia... všechno funguje. A pak najednou přijde koncovka a - všechno se rozpadne na kousky. Místo dramatického endingu trapné monology. Místo stylového záporáka další variace na "amíci si na filmovém plátně léčí své sociální mindráky z 1% a prohrávaných válek a svojí depkou skrze kina poprskávaj zbytek světa". Po realistickém průběhu střelba z pistole za kterou by se nestydělo Shoot them up. Jako - do toho konce jsem si to fakt užíval. Na konci sem měl dojem, že si ze mě autoři dělaj srandu. Naštěstí se to týká jen posledních 10 nebo 15 minut, ale jde spíš o to jak mi to ten film znechutilo zpětně. ()

zahadum

Film mal všetky predpoklady aby sa stal novodobým thrillerom starej školy....žiaľ scenár záverečné minúty zmrví dokonale a diváka ma somára a debila ktorý by mal ten tupý záver požuť.....no ja som to nepožul....vypľul som to ...škoda veľká lebo zhruba 70 % od začiatku bolo veľmi chutné sústo :( ()

El-Barto

Našlapaná adrenalinová pecka, která sice ke konci ubere na logice, ale tempem, atmosférou a především hlavním hrdinou zvládá bavit po celou dobu. Neeson mě bavil daleko víc než v hojně zbožňovaných 96 hodinách. ()

MAJkLSON

Jako fajn, ale to odhalnení nešlo udělat ještě více nahodně/debilně? A ještě k tomu ta malá otravná holčička. Ale jo, dalo se to, solidní akční žánrovka. ()

TaanStari

Šikovně postavený konstrukt, který se začne rozpadat až na konci, přesněji řečeno ve chvíli, kdy možná-terorista rozpláče a dojme davy svojí smutnou storkou o mrtvém fakanovi. V žánru i mimo něj průměr. ()

Matli

Ideální thriller. 107 minut uběhlo jako prd a relativně stále se něco dělo. Možná jsem čekal více vyzvrácenější zvraty, ale to už bych chtěl asi moc. Co se taky dá v jednom letadle furt natáčet. 70% ()

jasanka

To jako vážně...? Byla tu mnohem nižší hodnocení za mnohem lépe provedené thrillery z prostředí letadla, a to i když neobsahovala tak debilní konec jako tento. Fajn byla tak čtvrtina filmu, první dvě nuda a poslední neskutečná kravina. Liam taky hodně zklamal. Dala bych 2*, ale vzhledem k příšerně nadsazenému hodnocení dávám jen jednu. ()

Brusíček

Do té doby něž přišlo odhalení zločinců to bylo hodně, hodně napjaté, a s tím i klesla úroveň o hvězdu níže. naprosto skvělý Liam svoji roli zahrál opradově, tak jak to umí jenom on, 65%. ()

Grizzly

No, Liamovi toho ztroskotance moc nevěříte, všichni se tam občas chovaj jako uplný dementi a poslední čtvrtina se nevyhnula klišé a patosu, ale to nic nemění na tom, že zbývající tři čtvrtiny jsou krásně gradující a hlavně vážně napínavý thriller. Dobrý to bylo. 75% ()

Dlaha

Začíná to hezky, buduje si to kvalitní atmosféru, napětí a všechny to působí skvěle. A najednou přijde konec, tvůrci ztratí soudnost a začnou sázet jedno klišé za druhým. Díky tomu pouze nadprůměr, jinak by to byly solidní 4 hvězdy. ()

Octane

Liam Neeson nám opět ukázal, že akčně napínavý thrillery jsou jeho nejlepší parketou. Ve filmu NON STOP je hned po několika úvodních minutách zřejmé, že nepůjde jen o obyčejný akční film. Parádní scénář a skvělý Neeson z tohodle filmu dělají super film. Napětí by se místy dalo krájet. Tenhle film mužu jen doporučit. ()

Matthew01

Liam Neeson se dlouhodobě řadí k mým nejoblíbenějším hercům a od té doby co začal hrát nekompromisní drsňáky, tak se našel. Další snímek, který mu naprosto sedne je Non-stop. Neskutečná jízda od začátku až do konce. Líbí se mi na tomto filmu nepředvídatelný děj a absolutně se nedá odhadnout, kdo je záporák. Kloubouk dolu před režisérem, že dokázal z tak minimalistického prostředí, jako je letadlo, vymáčkout tolik akce. Jediný co bych asi vytknul, je úplný závěr, ale to můžu vytýkat u 99% filmů z Holywoodu. :) 80% ()

dave14

Že je Liam Neeson v dnešní době jednou z mála záruk kvalitního akčního filmu, to už víme dlouho. A Liam toto tvrzení splňuje i ve svém nejnovějším filmu Non-Stop, kde už podruhé navázal spolupráci se španělským režisérem Jaume Collet-Serrou (poprvé se sešli u filmu Unknown). Životem utrápený letecký maršál Bill Marks nastoupí do letadla směr Londýn. Jedná se obyčejnou, klidnou, pracovní zakázku. Veškerý klid však končí, když maršál obdrží na svůj telefon sms od neznámého člověka, který vyhrožuje, že pokud okamžitě nedostane na účet 150 milionů dolarů, bude každou půlhodinu zabíjet jednoho cestujícího. Následuje vysokofrekvenční vyšetřování, během kterého jako divák v duchu obviníte minimálně půlku cestujících. Každý by mohl mít skrytý motiv a věřit se nedá téměř nikomu. Hektické vyšetřování, kde jde o každou minutu, vyvrcholí epickou akční scénou (ta v samotném sále sklidila "potlesk na otevřené scéně"), která se bezpochyby zapíše do dějin akčního filmu. Film Non-Stop je vedle hutné akce napěchován mnoha zvraty a záhadami, díky kterým se nebudete nudit ani minutu, a i přes trochu přepálené finále ho můžeme jednoznačně řadit k nejlepším akčním filmům, které nám tento rok přinesl. Vedle Neesona se objeví sympaticky hrající Julianne Moore, Corey Stoll (senátor Russo z House of Cards), nebo čerstvá držitelka Oscara - Lupita Nyong'o. Suma sumárum disponuje film Non-Stop složitějším (a poutavějším) dějem než Neesonova akční prvotina Taken, ale zároveň je tento film o leteckém maršálovi méně zamotaný, než Unknown. Jeden by mohl říci, že se jedná o perfektní kombinaci. :) ()

owwidius

Trailer ma fakt namotal, pretoze mrte mozem taketo thrillery v uzavretych priestoroch. No ale o to vacsie bolo pak sklamanie zo samotneho filmu. Uz tesne po zaciatku som kde tam zacal skripat zubami, ale tak dokazal som to prekusat prave kvoli tej oblube uzavretych locations a hladaniu vraha v nich. Len toto je asi to jedine co drzi film az do konca v napati.. Vela klasickych postav, divnych konani, zvlastnych dialogov a v samotnom zavere aj tona hlupych klise zraza celkovy zazitok dost nizko. Poslednych 10min je blizko odpadu. Jediny dovod preco sa nakoniec priklanam vyssie k 3*** je cisto subjektivny vzhladom k nametu. [#16/2014] ()

Hapretor

Ze začátku to šlo. Ale gradace napětí se nekoná a konec je debilita sama o sobě. S Liamem Neesonem jsem čekal větší nářez a mnohem mrazivější a postupnější odhalování - "o co go". Stejně nedotažené a zbytečné jako "Taken 2", stejně tak i zklamání v konečném výsledku. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu