Gaia.M

Tak tohle je pecka! Od tohoto filmu jsem nečekala nic světaborného, čekala jsem normální akční thriller, kterých jsem viděla už mraky. Liam Neeson je prostě skvělý herec, tak strašně skutečný! Já mu prostě věřím, i kdyby hrál pětiletou princeznu, tak mu budu věřit. Za to Julianne podle mě pokulhává, jí naopak nevěřím ani ťuk, je moc prkenná, nereálná, ale tady mi to naštěstí nijak nevadilo. Film je to opravdu skvělý, napínavý. Opravdu jsem do poslední chvíle nevěděla, co se děje, kdo za tím stojí. Chvilku jsem i čekala, že to bude mít úplně jiný závěr.. Každopádně, pokud jsou akční thrillery váš šálek kávy, tak určitě neváhejte! Tento snímek za to stojí! ()

Doomedx

Jedna se o solidne natoceny napinavy akcni thriller (pripominal mi trochu Air Force One + Let cislo 93), ktery ma slabsi momenty samozrejme, ale dokazete se u nej zabavit po celou dobu a s napetim ocekavate co ze si pro Vas scenariste nachystaji ted. Neeson hraje svoji klasiku a ja s tim sem spokojenej. Skoda teda toho konce, resp. poslednich 15-ti minut, byt to trochu jinak okorene, tak se za tu 4ku nestydim. Velmi slaba 4* = 75% ()

vachi

Až na poslední čtvrtinu parádní napínavá akční jízda, Liam jako vždy totálně badass, já si to náramně užil 8,5/10. ()

Rockerman

Atraktivní prostředí, atraktivní námět a napětí po většinu času, to jsou atributy tohoto trileru. Zkrachovalý kriminalista a alkoholik pracuje jako "aero-detektiv" a většinou se při svých letech nudí. Na této cestě však má být všechno jinak. Udržet napětí po hodinu a třičtvrtě v uzavřeném prostředí letadla je kumšt. Tady se to povedlo! Uctívači přísné logiky asi nad tím zapláčou, ale film tohoto žánru má především bavit a to Non-stop splňuje bezezbytku. P.S. Ač nekuřák, jsem rád, že se v amerických filmech už zase může kouřit, někteří dokonce na záchodě v letadle. ()

Fawkes

Zbožňuju herce Liama Neesona, hlavně v rolích podobného typu a zbožňuju filmy odehrávající se v prostředí letadla, což je tedy velké plus a hlavní důvod pro mé nadprůměrné hodnocení. Vyvrcholení filmu, mě ale lehce zklamalo. (70%) ()

Evander

Velmi špatná volba večerního filmu. Jak mám rád Liama Neesona, tak tomuto filmu nedokázal pomoci ani k průměru. S klidným svědomím ho označím za brak, a to abych mohl dát alespoň 2 hvězdičky, musím zavřít obě oči a tvářit se že scéna s výbuchem letadla nebyla. Moje hodnocení je tak 35%. ()

Raziel_cz

Po piči dobrej film. Scénáristé sice dost ujeli na tom, že se hlavní hrdina radši nechá označit za teroristu, místo aby všem ukázal sms konverzaci v telefonu, ovšem díky úžasně napínavé a paranoické první polovině jim to rád odpustím. Jo, závěr bych si uměl představit jinak, víc v thrillerovém duchu, kterým Non-Stop disponuje většinu délky, ale holt je to pořád americký film. Liam Neeson mi tu přijde trochu sešlý, což po šesti letech od Taken nejspíš není moc velké překvapení, stačí však jedna bitka zblízka, abyste viděli, že je pořád krutopřísnej drsňák, no a přestože jsem se asi zamiloval do Michelle Dockery, s Julianne Moore bych si dal kdykoliv říct a bylo by mi úplně jedno, jestli je jí třiapadesát. Naprostá spokojenost. ()

Wargoo

Neeson je killer, a ja mu to vždycky zožeriem. Jeho uhrančivý hlas a charisma je pozitívum pre tento film, a síce to nebolo také zamotané a zaujímavé ako predchádzajúca spolupráca dua Serra/Neeson, nemôžem povedať, že som sklamaný. 4****, 68,752 % ()

BOURQUE

Nenáročný akčňák, ktorého dej sa celú dobu odohráva na palube lietadla. L. Neeson vo svojich 62 rokov stále ukazuje, že na akčné filmy má potenciál (uvidíme ešte, že ako to dopadne v Taken 3). Slušná asistencia zo strany J. Moore. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

robo7773

Zaujímavá zápletka, plynulý priebeh, stále sa niečo dialo,. Zrejme najlepší film s touto témou ohrozenia lietadla alebo niečo s únosom lietadla.. Koniec bol trochu viac americký ako som čakal, ale za zauzlenie deja a myšlienku dať do tejto témy niečo nové ozaj premyslené dávam štyri hviezdy. Oplatí sa vidieť ak chcete vidieť aj nejaké nové veci ()

strikeman

Byl by to celkem slušný čtyřhvězdičkový thriller nebýt zprasené poslední třetiny. Dvě třetiny stopáže buduje Jaume Collet-Serra atmosféru a napětí, že by se to dalo krájet, a pak vyrukuje s tak neskutečně triviálním, klišoidním a přepáleným koncem. Škoda ... 60% ()

hEROic

nebejt trosku zmrsene posledni tretiny, mohlo to byt uplne super... spousta zvratu, napeti, gradace... jsou tam i blbosti a priserny proslovy, ale i tak se jedna o filmek, kterej stoji za zkouknuti... 75% ()

mala_kea

V pořadí již druhá spolupráce Serra-Neeson dokazuje, že tahle kombinace funguje a jejím výsledkem je opět film, který má grády. Nevím, čím to je, ale tyhle role "bad-ass fotra" (ať už se jedná o snímky Non-stop, Neznámý, nebo sérii Taken) sedí Neesonovi jako ulité a i napříč tomu, že už překročil šedesátku, mu každou akční scénu věříte. Nebudu zastírat, že právě Liam je tu hlavním tahákem filmu, ale i bez něj se jedná o velmi solidní a napínavé drama, které dokonale zvládá přenášet napětí a pocit paranoii na diváka. Za mě 4* a těším se na další společní počin, nebudu-li rozebírat ten příšerně otřesný závěr. ()

Darkslayer

Od filmu som nic neočakával a tak som sa celkom dobre zabavil. Veď kto by sa rad nepozrel na film .... V hlavnej roli : "Generic Liam Neeson hero type". Je to už trošku obohrane, ale holt stale to funguje. Prvú polovicu si film drží solídne napätie a nie je ani tak predvidatelný, len škoda , že popolovici sa to začne meniť. Pribúda klišé (záchrana dievčatka na poslednú chviľu), zopar deus ex machina zvratov a pár vylozených kravín (vačšiina bitiek v lietadle). Motivacia "zlosynov" je tiež trocha otázna. Napriek spomenutému film stále nenudí, ale ani sa nevyšvihne nad priemer svojho žánru. Fajn oddychovy reset. ()

Trešlson

Dobrej nápad, dobře zpracovanej, ale nakonec stejně vyšumí doztracena. Jinej konec a dal bych víc, ale takhle je to "jen" za tři hvězdy. Ale zase néé že by se mi to vůbec nelíbilo. Akorát už je toho v dnešní záplavě Stathamovek, Neesonovek, Arnieho combacku, Slyových filmů zkrátka dost a těžko se v nich hledá nějaký nadprůměr. ()

K4rm4d0n

Opravdu zklamání, které drží před ještě horším hodnocením pouze charizma Neesona a celkem slušná režie, která vyždímala ze scénáře, děravého jak ementál, maximum. ()

Ben Nevis

Největší slabinou filmu je motivace nepřátelské strany. Ale ta se odhalí až na závěr a mezi tím si můžeme užívat skoro dvou hodin napětí a relativně logického děje. Non stop je nejpovedenější thriller poslední doby - režisérovi tleskám! Mimochodem, alkoholově závislý policajt už musí být archetyp, protože slušňákovi z fungující rodiny by nikdo nevěřil, že v tom nejde. ;-) ()

GOREGASM

Do družice spojení Jaume Collet - Serry a Liama Neesona klaplo opět napůl plynu. Oba své řemeslo umí, Neeson charisma s lety rozhodně neztrácí a Serra má pořád bystré oko, bohužel zvolili látku, kterou neurazím, když ji nazvu průměrným konzumem. Film má spád, ale čím více minut mu přibývá ve stopáži, tím méně udržuje pozornost diváka. Terosristická zápletka ztrácí postupně půdu pod nohama a nakonec dopadá stejně jako letadlo ve snímku samotném, tedy v troskách. 40% P.S. Oba zmínění chlapíci mají sakra na víc. ()

bulbasaur

kurvafix! skvely uvod a 3/4 filmu na jednotku, husta atmosfera, bezvychodiskova situacia, tradičný Neeson hrá to čo furt, vizualne tiez zvladnute, ked tu zrazu... scenar sa dojebáva, pridáva do deja nelogickosti a naivitu, a konči zrazu totálne odfláknutým, "need to finish this this way suddenly" koncom a vážnosť skvele rozohratej psychologickej hry je v piči. normálne mi to pripomenulo Vreskot, ibaze v lietadle. Ak si tento film este niekedy pozriem, tak bez konca, radsej si v hlave vymyslím svoj. prvych 75 min - ***** , zvysek - * ()

BeranSon

NÁDHERA! Něco takového jsem tedy rozhodně nečekal. Chladný, pomalý thriller s velmi mrazivou atmosférou, kde každý může být vrahem a jen jeden hrdinou. Začáteční scéna mi zlověstně připomíná podobně chladný film Mezi vlky po kterém jsem měl stejné pocity jako po tomto. Liam Neeson je ohromná herecká osobnost a z herců jeho formátu má možná největší charizma, svou práci umí dokonale prodat a doslova a do písmene se dokáže poprat s jakoukoliv rolí. Jen těžko říci co je na filmu nejlepší, jestli mě více potěšil právě charismatický šerif, nebo zvláštní mrazivá atmosféra první poloviny filmu. Do chvíle první zprávy je všechno v pohodě, jenomže potom se rozjede zuřivá hra na kočku a na myš, ve které se odkryjí všechny tváře pasažérů letadla!!! Non-stopu jsem příliš nevěřil, dával sem mnohem větší šance třeba Godzille, Expendables 3 , ale ty mi přišli nějak nedodělané, zatímco film režiséra Jaume-ho Colleta-Serry mě naplnil kompletně. Až do odhalení zločinců je to perfektní hra na tajemno, plná zvratů a nevíte komu můžete věřit, s odhalením nastává decentní akce. Jediná smůla byla ta, že se muselo všechno nějak osvětlit, ale to nepovažuji za mínus, protože najít pachatele se prostě musí. Asi se dám na aero-thrillery! Úžasný snímek! - 9/10 - ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu